Daha Fazla Bilgi

Akıllı Kadınlar Kulübü üyelerine İpragaz 12 kg ev tüpü sadece 75 TL. Hizmetten yararlanmanın koşulu Akıllı Kadınlar Kulübü üyesi olmaktır.

Diğer
Sipariş vermek için 444 47 72'yi arayabilirsiniz.
  • Kampanyaya ‘KADIN ŞİFRE’ yazıp 2200’a göndererek katılabilirsiniz.

  • Kampanya, 28 Şubat 2017 tarihine kadar geçerlidir.

  • Kampanyaya katılmak için Akıllı Kadınlar Kulübü üyesi olmak gerekmektedir.

  • Kampanya, Akıllı Kadınlar Kulübü üyeleri için 12 kg’lık ev tüplerinde ve kampanyaya katılan bayilerde geçerlidir. 12kg'lık tüp kampanya kapsamında 75TL'dir. Kampanyadan iş
    yeri aboneleri yararlanamaz. Kampanyadan yararlanmak için şifrenin alışveriş esnasında hat numarası ile birlikte bayiye söylenmesi yeterlidir. Alınan şifre İpragaz Kampanyası'nda bir kez kullanılabilir. Bir hat kampanyadan 45 gün içinde bir kez yararlanabilir. Yeni şifre alma talebi ücretsizdir. Otomatik gönderilen şifre mesajları ve daha önce alınmış şifrenin sorgulaması ücretsizdir. İndirimler, kampanyaya dâhil olan firmaların belirlediği ürünlerde ve şartlar ile geçerlidir; başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerden marka sahibi firma ve mağaza sorumludur. Ürünler ile ilgili iade, değiştirme, tamirat gibi taleplerden Turkcell hiçbir şekilde sorumlu değildir. Turkcell, kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

  • Şifre talebi için gönderilen SMS'ler ücretsizdir.

Sayfayı kaydırın