Daha Fazla Bilgi

İnternetli Kamu Eko Paket’ine yıllık abonelik yaparak, 12 fatura dönemi boyunca aylık 39 TL’lik avantajlı fiyattan faydalanabilirsiniz.

Aylık Abonelik ÜcretiYıllık Abonelik Ücreti
İnternetli Kamu Eko
HY 600 dk + HY 600 SMS + 1 GB
71,57 TL40,47 TL

 • Kampanya ile ilgili detay bilgiler için tıklayınız.
  1 Ocak 2019 itibarıyla elektronik yayınlardaki KDV oranının %1'den %18'e yükseltilmesi sebebiyle paket fiyatı 40,47 TL olmuştur.
 • Paket fiyatına ses, SMS için %18 KDV ve %25 ÖİV, internet için %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
 • Ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • 06.05.2015 tarihi itibarıyla KKTCELL yönüne yapılan aramalar tarifenizdeki yurt içi arama dakikalarından sayılır, hattınıza ek bir ücret yansımaz.
 • 06.07.2015 tarihi itibarıyla paket aşım çözümümüzle, paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 5TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Müşterilerimiz, ses paketlerinin bitimini takip eden ilk kullanımlarında 2,5 TL (KDV,ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilecektir. Devam eden kullanımlarda 900 sn sonuna kadar ek bir ücretlendirme olmayacaktır. Bu kullanımın ardından takip eden ilk kullanımlarında yeni bir ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ücretlendirilecektir. Takip eden kullanımlarda 1800 sn’lik (30 dk’lık) kullanımın sonuna dek ek bir ücretlendirme olmayacaktır. İlk 30 dk'nın bitmesini takiben abonenin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30 dk'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30 dk için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Müşterilerimiz, SMS paketlerinin bitimini takip eden ilk SMS kullanımlarında 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ile ücretlendirilecektir. Takip eden 14 SMS müşterilerimize ücretsiz sağlanacaktır. 16. SMS’de ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ile ücretlendirilecektir. Takip eden yeni bir 14 SMS müşterilerimize ücretsiz sağlanacaktır. İlk 30 SMS'in bitmesini takiben müşterilerimizin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30 SMS'lik kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30 SMS için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir.

  06.07.2015 tarihi öncesinde bu paketin taahhütlü kampanyasından faydalanan müşterilerimiz için taahhüt sürelerinin sona erene kadar paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 3TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Taahhüt süreleri sona erdikten sonra paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 5TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirirler.
 • İnternet için paket aşımında her 200 MB kullanım 5 TL olarak ücretlendirilir. Bu ücretlendirme, bir fatura döneminde en fazla 20 kere tekrarlanır. 20. fayda kullanıldıktan sonra internet hızı, ana paket yenilenene kadar 5 kbps’a düşürülür ve ek ücret yansıtılmaz.
 • Yıllık Abonelik Kampanyası, 12 ay İnternetli Kamu Eko Paketinde kalma taahhüdünde bulunan abonelere, başvuruyu takiben 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık ücretinde gerçekleşecek olası fiyat değişikliklerinden etkilenmeden, 39 TL'ye konuşma/mesajlaşma/cepten internet avantajı sunar.
 • Mevcutta İnternetli Kamu Eko paketinde olan abonelerimiz kampanyaya başvurdukları fatura döneminde 12 ay 39 TL sabit fiyat avantajından faydalanmaya başlarlar.
 • Diğer Kamu Paketlerindeki abonelerimiz KAMUEKO INTERNET yazıp 2222'ye gönderip, gelen mesajı onayladıklarında ilk fatura kesim tarihlerinden itibaren İnternetli Kamu Eko Paketi'ne geçerler ve kampanyadan faydalanmaya başlarlar.
 • İnternetli Kamu Eko Paket'teki aboneler, paketlerini kullanabilmeleri için 3 yakınlarını referans gösterebilirler. Referans gösterme işlemi ile ilgili detaylar için tıklayınız.
 • Kampanya başvuru SMS’leri ücretsizdir.
 • 7 Ocak 2015 tarihine kadar İnternetli Kamu Eko yıllık abonelik kampanyasına gelen yeni Turkcell aboneleri otomatik olarak 12 ay Akıllı Fatura servisinden ücretsiz olarak yararlanacaktır. Akıllı fatura detayları için tıklayın.
 • 7 Ocak 2015 tarihine kadar İnternetli Kamu Eko yıllık abonelik kampanyasına gelen yeni Turkcell abonelerine ücretsiz 3 ay 1GB internet hediye edilecektir. Detayları için tıklayın.
 • 03.04.2017 tarihi itibarıyla paketsiz ses ve sms kullanımı ücretlendirmeleri için tıklayınız.
 • Kamu tarifelerinden faydalanabilecek kurum listesi için tıklayın.
 • 26.10.2016 tarihinden itibaren paketin yıllık aboneliğinde bulunan aboneler taahhütleri bitiminden itibaren veya sözleşme iptal durumunda, yurt içi 1000 Dk, 1000 SMS ve 2GB sunan Kazandıran Ultra Paketi'nden faydalanacaklar
 • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • 11 Ocak -20 Ocak tarihleri arasında tarifenize tanımlanan yeni özellikle yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  • İnternetli Kamu Eko Paket’indeyseniz, KAMUEKO INTERNET yazıp 2222'ye göndermeniz gerekmektedir. Gelen SMS’e onay vererek yararlanmaya başlayabilirsiniz.
  • Diğer Kamu Paketlerinden birindeyseniz, KAMUEKO INTERNET yazıp 2222'ye göndermeniz ve gelen SMS'e KABUL KAMUEKOINT onay vermeniz gerekmektedir. İlk fatura kesim tarihinden itibaren İnternetli Kamu Eko Paketi'ne geçer ve kampanyadan faydalanmaya başlarsınız.
  • Başka bir paketteyseniz kamu belgenizle birlikte Turkcell Mağazaları'ne giderek paketinizi İnternetli Kamu Eko olarak değiştirebilirsiniz.

 • Hayır, başvuru SMS’i ücretli değildir.

  • İnternetli Kamu Eko Paket ve yıllık abonelik kampanyasından Turkcell bireysel faturalı Kamu Tarifesi'nde yer alan aboneler faydalanabilirler.
  • Kamu Tarifelerinden faydalanabilecek kurum listesi için tıklayın.
  • İnternetli Kamu Eko Yıllık Abonelik Kampanyası, 12 ay İnternetli Kamu Eko pakette kalma taahhüdünde bulunan abonelere; başvuruyu takiben 12 fatura dönemi boyunca 45TL yerine 39TL sabit fiyatla konuşma avantajı sunar. Kampanyaya katılan abonelerimiz kampanya süresince paket fiyatlarındaki olası değişikliklerden etkilenmezler. İnternetli Kamu Eko Paket kapsamındaki her yöne 600 dk, her yöne 600 SMS ve 1 GB cepten internet aylık 39 TL.
  • 11 Ocak -20 Ocak tarihleri arasında tarifenize tanımlanan yeni özellikle yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Mevcut hattınızla başvuru yaptığınızda, paketinizi talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. Paketiniz ile aldığınız dakikalar o ayki fatura dönemi için geçerli olur ve her ay iptal etmediğiniz sürece yenilenir.
  • Yeni hat alarak veya numaranızı Turkcell'e taşıyarak tarifeye geçtiğinizde tarifeniz hemen aktif hale gelir.

 • Yıllık abonelik kampanyasından kampanya süresi dolmadan ayrılmanız durumunda çıkacak ilk faturanıza erken iptal bedeli yansıtılacaktır. İnternetli Kamu Eko Yıllık abonelik kampanyasının iptalinde o tarihe kadar faydalanılan indirim bedelleri toplamı (aylık 6 TL) veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı son faturanıza yansıtılacaktır.

  26.10.2016 tarihinden itibaren paketin yıllık aboneliğinde bulunan aboneler taahhütleri bitiminden itibaren veya sözleşme iptal durumunda, yurt içi 1000 Dk, 1000 SMS ve 2GB sunan Kazandıran Ultra Paketi'nden faydalanacaklar

 • Hayır, bu durumda faydalarınız devam etmez.

 • Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınır yoktur.

 • Paketlerinizde kalan miktarları görmek için KALAN yazıp 2222'ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. Sadece Kamu Paket'inize ait kalan dakikaları görmek için ise KAMU DURUM yazıp 2222'ye kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Ancak size gönderilen paket durum sorgulama ve paket dakikalarınızın bitimine dair yapılan bilgilendirmelere, son 6 saat içerisinde yapmış olduğunuz görüşmeleriniz dahil olmayabilir.

  • Müşteri hizmetlerini arayarak kontratınızı iptal edebilirsiniz.
  • Ayrıca hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinden birini gerçekleştirdiğinizde de paketiniz ve kampanyanız iptal olur.
  • 26.10.2016 tarihinden itibaren paketin yıllık aboneliğinde bulunan aboneler taahhütleri bitiminden itibaren veya sözleşme iptal durumunda, yurt içi 1000 Dk, 1000 SMS ve 2GB sunan Kazandıran Ultra Paketi'nden faydalanacaklar

 • Kamu Yıllık abonelik kampanyasından faydalanan aboneler, aynı kampanya içerisindeki paketler arasında geçiş yapabilirler.

 • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

 • Kampanya bittiğinde sms ile bilgilendirme yapılmaktadır.

  26.10.2016 tarihinden itibaren paketin yıllık aboneliğinde bulunan aboneler taahhütleri bitiminden itibaren veya sözleşme iptal durumunda, yurt içi 1000 Dk, 1000 SMS ve 2GB sunan Kazandıran Ultra Paketi'nden faydalanacaklar

  • 11 Ocak -20 Ocak tarihleri arasında tarifenize tanımlanan yeni özellikle yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Hayır, sadece ana tarifenizdeki paketler geçerlidir.

 • Yurt içi tarifenizi yurt dışında geçerli ülkelerde kullanabilme özelliği kapsamında bu özelliğin aşım ücretlendirmesi devreye girer. Detaylı bilgi için tıklayınız.