Daha Fazla Bilgi

Kampanya dahilinde, tahsil edilemeyen Telsiz Kullanım Ücreti taksit tutarları toplamı 5 TL ve üzerinde olan bireysel Hazır Kart’lı müşterilerimiz, tek seferde borçlarının tamamını ödediklerinde,

  • Genç veya Genç Plus tarifelerinde olan müşterilerimiz 7 gün boyunca geçerli yurt içi 1 GB internet;
  • Diğer tarifelerde olan müşterilerimiz yurt içi her yöne konuşma ve mesajlaşmada 7 gün boyunca geçerli 50 TL kazanıyorlar.
Hediye edilen TL'lerin yurt içi her yöne ses kullanımları 46,25 KR/DK, sms kullanımları 33,25 KR/adet üzerinden ücretlendirilecektir. Ses kullanımları için ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Kampanyadan kazanılan TL veya internetinizi hattınıza gönderilecek bilgilendirme SMS'inin ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.
Nakit POS kanalı, ve diğer kanallar üzerinden TL yüklemeksizin yapılan paket yüklemeleri sonucunda hediye TL kazanılmaz.
Hediye TL'lerin kullanımına; Kıbrıs, yurt dışına yapılan aramalar, roaming aramaları, özel servis numaraları, FCT kullanımları, Kıbrıs ve yurt dışına atılacak SMS’ler ve data kullanımları dahil değildir.

1 hafta içinde kullanılmayan TL ve internet bakiyesi bir sonraki haftaya devretmez. Kampanya süresi dolmadan faydaların bitmesi durumunda aboneler başka paketleri yok ise kendi tarifeleri üzerinden ücretlenecektir. Kampanya süresi dolduğunda, hattında kullanım süresi dolmamış hediye TL veya interneti bulunan aboneler kullanım süresi sonuna kadar kazandıkları bu TL veya internetden faydalanmaya devam edebileceklerdir.

Kampanyadan kazanılan faydalar 3.şahıslara transfer edilemez.

Kampanya kapsamında verilen faydalar sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.