Daha Fazla Bilgi

Ödeme TipiPaket YönüPaket İsmiAylık ÜcretİçerikKatılmak için
Hazır Kart, FaturalıSabit HatCeptenEVE4007,5 TLEvden Sabit hat yönüne 400 DKCEPEV400 yaz 2222'ye gönder

 • Kampanyadan Bireysel Turkcell'liler yararlanabilir.
 • TURKCELL EVİM RAHAT Paketinden ön ödemeli Genç Tarife, Genç Plus Tarife ve Tarife Saniye aboneleri haricindeki tüm ön ödemeli abonelerimiz yararlanabilir.
 • TURKCELL EVIM HerYöne Paketlerinden faturalı Maxi Paket aboneleri haricindeki tüm ön ödemeli ve faturalı abonelerimiz yararlanabilir.
 • Paket aboneliği için gönderilen başvuru SMS’i ve 8008 IVR’ı aramak ücretsizdir.
 • TURKCELL EVİM CeptenEVE Paketlerine aboneliğiniz varsa, “evinizden" yurt içi sabit hat yönüne yaptığınız aramada “Evinizdeyken Arama” anonsu duyarsınız. Bu anonsu duyduğunuzda başka öncelikli paketiniz yoksa TURKCELL EVİM paketindeki dakikalarınızdan düşer. Ev alanınızı 8008'i arayarak kendiniz belirleyebilirsiniz. Ev alanınızı kendiniz belirlemediğiniz durumda, son kullanımlarınıza göre otomatik belirlenir. Eğer evdeyken yaptığınız aramalarda anons duyamıyorsanız, anonsu duyamadığınız alandan ücretsiz olarak 8008'i aramanız yeterlidir. Gerekli yönlendirmeler sesli yanıt sisteminde yapılır. Böylece anons duyamadığınız alan da ev alanınız içine eklenir. Önceden anons duyduğunuz yerden, anonsu duymamaya başladığınız durumlarda, 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.
 • TURKCELL EVİM Paketleri, Faturalı hatlar için 1 ay boyunca; Hazır Kart'lılar için 30 gün boyunca geçerlidir ve iptal edilmediği sürece paket otomatik yenilenir.
 • Paket dahilindeki konuşmaların ücretlendirme periyodu:
  • Faturalı aboneler için 6 sn.,
  • Hazır Kart aboneleri için 60 sn.dir.
 • Hazır Kart abonelerine özel EVİM RAHAT Paketi'ndeki evden her yöne aramalarda geçerli 100 TL, abonenin tarife fiyatlarıyla ücretlendirilir.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
SMS
 • Evden Sabit hat yönüne 400 DK (CEPEV400 yaz 2222’ye gönder)
  • TURKCELL EVİM Paketleri, abonelerin evlerinden paket tercihlerine göre yurt içi her yönü ya da sabit hatları çok avantajlı fiyatlara arayabilecekleri Hazır Kart'lı ve Faturalı abonelere yönelik aylık ek ses paketleridir. TURKCELL EVİM Paketlerine SMS ile ya da 8008'i arayarak kayıt olabilirsiniz. TURKCELL EVİM Paketleri evdeki iletişim ihtiyacınızı çok ekonomik bir şekilde karşılamanızı sağlar. Evinizde de cep telefonunuzla tüm iletişim ihtiyacınızı karşılamanızı sağlar. Evdeki ev telefonuna ekstra ücret ödemeden cep telefonunuzdan ister sabit hatları isterseniz de her yönü arayabileceğiniz paket seçenekleri sunar.
   Yurt içi her yönü arayabileceğiniz EVİM HerYöne Paketiyle ayda sadece 4,9 TL'ye evden yurt içi her yönü 150 dk. arayabilirsiniz. EVİM HerYöne paketine "EVIM150" yazıp 2222'ye SMS ile göndererek hemen kayıt olabilirsiniz. İsterseniz 8008'i ücretsiz arayarak da TURKCELL EVİM paketlerine kayıt olabilirsiniz. TURKCELL EVİM Paketleri her ay otomatik olarak yenilenecektir.
  • EVİM CeptenEVE 400 paketine abone olmak için yazıp 2222'ye göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca, 8008'i ücretsiz arayarak da evden sabit hat yönüne çok avantajlı konuşturan EVİM CeptenEVE Paketine kayıt olabilirsiniz. 8008'i aradığınızda abonelik için yönlendirilirsiniz. Abonelik onay mesajını aldıktan sonra, ev alanınızdan yurt içi sabit hatlarla konuşma başlattığınızda, “Avantajlı Arama” anonsu duyarsınız. Anonsu duyduğunuz sabit hat yönüne aramalarda konuşmanız paket dakikalarınızdan olur. Belirlenen alanı değiştirme veya evden anons duyamadığınız alanı "ev alanınıza" ekleme gibi işlemleri 8008'i arayarak yapabilirsiniz. Eskiden anons duyduğunuz yerden şimdi anons duyamıyorsanız 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.
   Ev Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.
  • Kampanyadan ön ödemeli ve faturalı abonelerimiz yararlanabilirler. Tarifeniz ne olursa olsun, TURKCELL EVİM Paketlerinden size uygun olan bir tanesine abone olabilirsiniz. EVİM CeptenEVE paketine abone olmak isteyen müşterilerimiz CEPEV400 yazarak 2222'ye göndermelidir.
  • Paketinizi kayıt mesajınız sonrasında kayıt işlemlerinizin tamamlandığına dair gelecek olan onay mesajı sonrasında "ev alanınızdan" kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • TURKCELL EVİM Paket dakikalarını aşmanız ya da paket dakikalarınızı bitirmeniz durumunda, "ev alanınızdan" yapacağınız aramalarda tarifenizin fiyatlarıyla ücretlenirsiniz. Paket dakikalarınız bittiğinde ev alanından yapacağınız yurt içi aramalarda anons duyarsınız. Paket dakikalarının ücretlendirme periyodu Hazır Kart aboneleri için 60 sn, Faturalı aboneler için 6 sn'dir. Diğer TURKCELL EVİM Paket fiyatlarını "Ne Kadar Öderim" bölümünde yer alan tabloda görebilirsiniz. Ev Alanında olup olmadığınızın sorgulaması, *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.
  • KALAN yazıp 2222'ye göndererek kalan konuşma sürenizi öğrenebilirsiniz. Kalan konuşma sürenize, son 6 saatlik kullanımlarınız dahil değildir. Ev alanınızı *858# yazıp evet tuşuna basarak sorgulayabilirsiniz.

   Hazır Kart aboneleri aşağıdaki şekilde de bakiye sorgulaması yapabilirler:
   • CeptenEve250 => *123*120# yes
   • CeptenEve400 => *123*53# yes
   • Evim Rahat => *123*319# yes
   • Evim Heryöne => *123*326# yes
  • Evet, ev alanı olarak belirlediğiniz bölgeyi 15 günde bir değiştirebilirsiniz. Bu işlemi 15 günde birden daha sık yapmak isterseniz, 8008'i aradığınızda sistem hata mesajı dönecek, işleminiz gerçekleşmeyecektir. Örneğin; oturduğunuz evden taşındınız; TURKCELL EVİM Paketlerini kullanabilmek için 8008'i arayıp yönlendirmeleri takip ederek yeni evinizi "yeni ev alanınız" olarak tanımlayabilirsiniz.
   Ev Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.
  • Hayır, tüm TURKCELL EVİM Paketleri, iptal etmediğiniz takdirde yenilenmeden 3 gün önce aboneye SMS ile bilgi verilerek otomatik olarak yenilenir. Dilerseniz paketiniz yenilenmeden önce paketinizi iptal edebilir, yenilenmemesini sağlayabilirsiniz.
  • Hayır, aynı dönem içerisinde sadece 1 TURKCELL EVİM alabilirsiniz. Paketinizin kullanım süresi dolmadan başka bir TURKCELL EVİM Paketi'ne geçmek isterseniz eski paketinizin aylık kullanım süresi bitene kadar eski ve yeni paketi bir arada kullanırsınız. Eski paketin kullanım süresi sona erdiğinde paket iptal olur ve yenilenmez. Geçiş yaptığınız paketle aboneliğe devam edersiniz.
  • Hayır, paketinizde kalan dakikalar bir sonraki aya devretmemektedir. Hazır Kart'lılara özel EVİM RAHAT Paketi'ndeki abonenin tarifesinden ücretlenen 100 TL'lik evden her yöne konuşma bakiyesi de bir sonraki aya devretmemektedir.
  • Hazır Kart'tan faturalı hatta geçtiğinizde TURKCELL EVİM paketiniz iptal olur. Yeniden abone olmak için evdeyken, EVİM HerYöne Paketi için EVIM150 yazıp 2222'ye göndermeniz gerekmektedir. EVİM HerYöne Paketi'ne aboneyseniz, evdeyken herhangi bir yöne doğru yaptığınız aramalarda, "Evinizden Arama" anonsunu duyarsınız. Eğer öncelikli başka bir paketiniz yoksa yapacağınız görüşme EVİM HerYöne Paketi'ndeki 150 dk.dan düşer.
  • Abonelik iptal işlemini 8008'i arayarak ya da EVIM HerYöne Paketi için, "IPTAL EVIM150", EVİM CeptenEVE250 Paketi için, "IPTAL CEPEV250", EVİM CeptenEVE400 Paketi için, "IPTAL CEPEV400", EVİM RAHAT Paketi için, "IPTAL EVIM RAHAT" yazıp 2222'ye göndererek yapabilirsiniz. İptal durumunda abonelik tarihinden itibaren 1 ay sonra paket aboneliği iptal olur ve ay sonunda yenilenmez. Numara değişikliği yaptığınızda aboneliğiniz devam eder. Hat iptal, numara taşıma, devir ve borçtan dolayı kapama işlemlerinde paket aboneliği iptal olur ve son paket ücretinin tamamı paketin geçerli olduğu dönem sonunda çıkacak faturaya uygulanır.
  • Paket dakikalarını aştığınızda başka ek dakika paketiniz bulunmuyorsa tarifenizin fiyatlarıyla ücretlendirilirsiniz. Hazır Kart abonelerine özel EVİM RAHAT Paketindeki, ayda 19 TL karşılığında kazanılan evden her yöne aramalarda geçerli 100 TL, abonenin bulunduğ tarife fiyatlarıyla ücretlendirilecektir.
  • 0 532 7572222'yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.