Daha Fazla Bilgi

24 Ay Taahhütlü

Fiber Teklifleri:

Hız

Kota

Hız Alanı * (AKK)

Tarife Fiyatı

Kampanya
Fiyatı

Turkcell İnternet Paketi**

25 Mbps

Limitsiz

75 GB

84

59,9

75 GB Cepten İnternet

25 Mbps

Limitsiz

125 GB

94

69,9

25 Mbps

Limitsiz

175 GB

104

79,9

50 Mbps

Limitsiz

75 GB

94

69,9

50 Mbps

Limitsiz

125 GB

104

79,9

50 Mbps

Limitsiz

175 GB

114

89,9

100 Mbps

Limitsiz

75 GB

114

79,9

100 Mbps

Limitsiz

125 GB

124

89,9

100 Mbps

Limitsiz

175 GB

134

99,9


Yalın ADSL Teklifleri:

Hız

Kota

Hız Alanı * (AKK)

Tarife Fiyatı

Kampanya
Fiyatı

Turkcell İnternet Paketi**

8 Mbps'ye Kadar

Limitsiz

50 GB

91

59

50 GB Cepten İnternet

16 Mbps'ye Kadar

Limitsiz

50 GB

93

64

16 Mbps'ye Kadar

Limitsiz

75 GB

98

69

8 Mbps'ye Kadar

Limitsiz

100 GB

106

74

*AKK adil kullanım koşullarını ifade etmektedir Kampanya kapsamındaki limitsiz paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 3 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı fiberde 1 Mbps’ye düşürülecektir.
** Kampanya taahhüdü boyunca kullanılabilecek Cepten İnternet sunuluyor
Yukarıda belirtilen ücretlere tüm vergiler (%18 KDV ve %5 ÖİV) dâhildir.

Avantajlar
 • Turkcell Superonline Limitsiz evde internet paketleri ile Turkcell’ den cepten interneti tek pakette sunuyoruz
 • Fatura sürprizi yok, net fiyat tek fiyat!
 • Taahhüt süresince aktivasyon, kurulum ücreti ve aboneliğiniz süresince modem ücreti ödemezsin.

Mobil internet paketi özellikleri:

 • Mobil İnternet Paketi’nin tanımlanması için, Kampanya kodunun Turkcell’e gönderildiği tarih itibarıyla aktif ön ödemeli veya faturalı bir TURKCELL bireysel ses hattı sahibi olunmalıdır.
 • Mobil İnternet Paketi’nden mevcut Turkcell aboneliği kapsamında http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/ev-interneti-kadar-cepten-hediye adresinde yer alan şartlarla yararlanabilir.
 • Mobil İnternet Paketi’nin tanımlanması için, Kurulumun tamamlanarak Yalın ADSL İnternet Hizmetinin aktivasyonunun sağlanması gerekir. Yalın ADSL İnternet Hizmeti aktivasyonunu takiben Abonenin Turkcell Superonline sistemlerinde kayıtlı cep telefonu numarasına SMS ile “kampanya kodu” gönderilecektir. Mobil İnternet Paketinin kullanıma açılması için abonenin söz konusu “kampanya kodu”nu 2222 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekir. “Kampanya kodu”nun kullanım, güvenlik ve gizlilik sorumluluğu ilgili aboneye aittir. “Kampanya kodu” sadece bir kereye mahsus olmak üzere tanımlanır ve kullanılır.
 • Mobil İnternet Paketi aktiflendikten sonra başka bir hatta/kişiye devredilemez.
 • Mobil İnternet Paketi Taahhüt başlangıcından itibaren 24 ay boyunca geçerlidir.
 • Mobil İnternet Paketi tanımlatılan ilgili abonenin Turkcell veya TURKCELL SUPERONLINE aboneliğinin Taahhüt Süresince herhangi bir nedenle kısıtlanması ve/veya sona ermesi durumunda, bu süre zarfında Kampanya kapsamında sağlanan Mobil İnternet Paketi’nden yararlanılamaz.
 • Mobil İnternet Paketi sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Mobil İnternet Paketi’nin herhangi bir nedenle sona ermesi/sunulmaması durumlarında dahi işbu Taahhütname kapsamında sunulan Turkcell Superonline Yalın ADSL Hizmeti sona ermez.
 • Mobil İnternet Paketi, ilgili Turkcell hattına tanımlı varsa diğer mobil internet paketlerine göre kullanımda öncelikli değildir. Başka bir deyişle öncelikli data/mobil internet kullanımı Turkcell hattına tanımlı varsa diğer mobil internet paketleri üzerinden gerçekleşecektir.
 • Mobil İnternet Paketinin aylık kullanım kotasının dolması durumunda abonenin farklı bir mobil internet paketi varsa ilgili paketten, yoksa standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılır.
Şartlar

 • Kampanya 9 Haziran-30 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya 24 ay taahhütlüdür.
 • Kampanyadan sadece bireysel mevcut Turkcell Superonline müşterileri yararlanabilir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dâhil (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na tabidir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/iş yeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/iş yeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Kampanya kapsamındaki fiber paketlerin upload (yükleme) AKK değerleri 50 GB’dır.
 • Yalın ADSL Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [ yeni abonelikle Yalın ADSL'den yararlanan yeni müşteriler için tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 96 TL aktivasyon ücreti, mevcut abonelikle Yalın ADSL'e geçiş yapan mevcut müşteriler içinse tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 8 TL aktivasyon ücreti, yeni abonelikle Yalın ADSL'den yararlanan yeni müşteriler için tüm vergiler (%18 KDV) dahil 110 TL kurulum hizmeti tutarı, numara taşıma/tahsis durumunda yararlanılan tüm vergiler (%18 KDV, %15 ÖİV) dahil 6,99 TL değerinde ki 100 dakika konuşma paketinin yararlanılan ay kadar toplam bedeli, seçilen paketin tarife fiyatı ile kampanya fiyatı arasındaki farkın yararlanılan ay kadar toplam tutarı ] toplam bedeli ile bu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Fiber Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [tüm vergiler dâhil (%18 KDV) 225 TL kurulum ücreti, bu kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler dahil (18 KDV, %5 ÖİV) 96 TL aktivasyon ücreti, numara taşıma/tahsis durumunda yararlanılan tüm vergiler (%18 KDV, %15 ÖİV) dahil 6,99 TL değerinde ki 100 dakika konuşma paketinin yararlanılan ay kadar toplam tutarı] toplam bedeli, faydalanılan cepten internet paket bedeli (50GB=296 TL, 75GB=356TL- vergiler dahil (%18 KDV+%5 ÖİV)) ile bu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • Hizmetin sonlandırılması halinde modem, Turkcell Superonline bayisine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içinde teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline modem ücretini Fiber aboneliklerde tüm vergiler (%18 KDV) dâhil 250 TL ve Yalın ADSL aboneliklerinde tüm vergiler (%18 KDV) dahil 200 TL olarak son faturaya yansıtır.
 • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere faturanıza yansıtılır.
 • “16 Mbps'ye kadar” paketlerinden yararlanabilmek için hattınızın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattınızın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığa göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse kurulum ve aktivasyon bedeli dışında sağlanan indirimler ve / veya indirimli servislerin toplam bedeli ile bu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • 05.08.2014 tarihinden sonra gelen yeni aboneler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktif edildikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.

Diğer
Turkcell Superonline Müşteri Hizmetlerinden kampanyadan faydalanabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında sunulan Turkcell Superonline Fiber / Yalın ADSL tekliflerinden 24 ay taahhütle yararlanan müşterilerimize özel, 24 ay boyunca Turkcell’den 75 GB/50 GB cepten internet paketi ücretsiz sunulmaktadır
  • Üstelik kampanyada internet kurulum / aktivasyon ve modem de abonelik suresince ücretsizdir.

  • Kampanyadan mevcut Fiber / Yalın ADSL Turkcell Superonline aboneleri 24 ay taahhütle yararlanabilir.
  • Turkcell 75 GB/50 GB ücretsiz cepten internet paketinden yararlanabilmek için en az 7 gündür aktif* bireysel Turkcell ön ödemeli ya da faturalı ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.
  • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde sunulabilmektedir.
  • *Hat aktiflik tanımı: Ön ödemeli hatlarda TL yüklemesi anlamına gelmektedir. Faturalı hatlar için hattın açık olması yeterlidir.

 • Kampanya 9 Haziran - 30 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

 • Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 850 222 0 222, 0532 532 00 00 Müşteri Hizmetlerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

 • 24 Ay Taahhütlü
  Belirtilen Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dâhildir.


  Fiber Teklifler:

  Hız

  Kota

  Hız Alanı * (AKK)

  Tarife Fiyatı

  Kampanya
  Fiyatı

  Turkcell İnternet Paketi**

  25 Mbps

  Limitsiz

  75 GB

  84

  59,9

  75 GB Cepten İnternet

  25 Mbps

  Limitsiz

  125 GB

  94

  69,9

  25 Mbps

  Limitsiz

  175 GB

  104

  79,9

  50 Mbps

  Limitsiz

  75 GB

  94

  69,9

  50 Mbps

  Limitsiz

  125 GB

  104

  79,9

  50 Mbps

  Limitsiz

  175 GB

  114

  89,9

  100 Mbps

  Limitsiz

  75 GB

  114

  79,9

  100 Mbps

  Limitsiz

  125 GB

  124

  89,9

  100 Mbps

  Limitsiz

  175 GB

  134

  99,9

  Yalın ADSL Teklifleri:

  Hız

  Kota

  Hız Alanı * (AKK)

  Tarife Fiyatı

  Kampanya
  Fiyatı

  Turkcell İnternet Paketi**

  8 Mbps'ye Kadar

  Limitsiz

  50 GB

  91

  59

  50 GB Cepten İnternet

  16 Mbps'ye Kadar

  Limitsiz

  50 GB

  93

  64

  16 Mbps'ye Kadar

  Limitsiz

  75 GB

  98

  69

  8 Mbps'ye Kadar

  Limitsiz

  100 GB

  106

  74

  *AKK adil kullanım koşullarını ifade etmektedir. Veri indirme/ yükleme AKK’sı aşıldığında bulunan ay için indirme hızı 3 Mbps’ye, yükleme hızı fiber internet için 1 Mbps’ye düşecektir.

  • Turkcell Superonline kurulumunuz veya kampanya değişikliğiniz tamamlandıktan sonra Turkcell Superonline’a bildirdiğiniz cep telefonu numaranıza bir adet “kampanya kodu” iletilecektir.
  • Turkcell’den 75 GB/50 GB cepten internet ücretsiz paketinizi alabilmeniz için size özel kampanya kodunu kullanmak istediğiniz en az 7 gündür aktif bireysel ön ödemeli veya faturalı Turkcell hatlı cep telefonundan* HEDIYE “kampanya kodunuz” yazıp 2222’ye göndermelisiniz. SMS attığınız cep telefonu numaranıza 75 B/50 GB Cepten internet paketiniz tanımlanacaktır. Başvuru SMSi ücretsizdir.
  • Turkcell cepten internet paketiniz, kampanya kodunuzu 2222’ye SMS attığınız zaman size gelecek aktivasyon SMS bilgilendirmesi ile başlayacaktır. Kampanya kodunun kullanımı için son kullanma tarihi bulunmamaktadır. Turkcell Superonline kampanya taahhüdünüz boyunca dilediğiniz zaman içinde kampanya kodunuzu 2222’ye göndererek cepten internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Başvurunuzdan itibaren Turkcell Superonline kampanya taahhütünüzün kalan ayları boyunca kullanabilirsiniz.
  • *Superonline abonesinin cep telefonu dışında başka telefondan da başvuru yapılabilir.
  • Kampanya kodunun kullanım sorumluluğu müşterinin kendisinde saklıdır.

  • Turkcell cepten internet paketi Sol kampanyası başladığı andan itibaren 24 ay boyunca geçerlidir. Sadece yurt içinde kullanılabilir. Turkcell Çağrı Merkezini arayarak iptal edebilirsiniz. İptal durumunda Turkcell Superonline kampanyanız devam eder.
  • Turkcell cepten internet paketinin kullanıldığı hatta Turkcell tarafından paketin %80 ve %100 mesajları ve yenilenme bilgilendirmeleri gönderilir. Paketten kalan kullanımları KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz.
  • Turkcell internet paketi başka bir numaraya devredilemez, aktarılamaz. Turkcell Superonline kampanya taahhüdü (24 ay) bittiğinde sona erer.

 • Kampanya boyunca her Turkcell Superonline abonesi sadece 1 kod alabilir.

  • Turkcell hattınız borçtan dolayı kapalı olması veya hattınıza 270 gün boyunca TL yüklemediğiniz durumda cepten internet paketinden yararlanamazsınız.
  • Aylık dönem içinde hattı 270 gün boyunca TL yüklenmemesi, borçtan dolayı veya kendi isteğiyle kapanıp açılan, numara değişikliği yapan veya numarasını başka operatöre taşıyan, hattını devreden abonelerimizin Turkcell cepten internet paketi iptal olmuş olur. Fatura dönem değişikliğinde ve ödeme tipi değişikliğinde paket devam eder.
  • Turkcell hattınız cepten internet paketinden yararlanırken borçtan dolayı askıya alınırsa veya 180 gün boyunca hatta TL yüklenmezse cepten internet faydası bekleme durumuna geçer, askıya alma düştüğünde cepten internet faydası tekrar aktiflenir.
  • Turkcell Superonline aboneliği borçtan dolayı askıya alınırsa cepten internet faydası devam eder.

  • Turkcell Superonline aboneliğini dondurmanız durumunda cepten internet faydanız devam eder. Kampanya taahhütlünüzün 24. ayın sonunda, dondurmadan dolayı taahhüdünüz uzamasına rağmen cepten internet faydanız ilk set edilen tarihe kadar devam eder.
  • Nakil ve ileri tarihli nakil durumunda cepten internet faydanız devam eder.

 • Kampanya süresince Turkcell Superonline aboneliğinizi başka birine devredemezsiniz.

 • Kampanyaya dâhil tüm paketler için taahhüt süresi 24 aydır.

 • Taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır.

 • Aktivasyon 24 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir. Kampanya iptal bedeline dâhildir.

 • Kurulum 24 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir. Kampanya iptal bedeline dâhildir.

  • Modem ücretsiz olarak verilmektedir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir.
  • Hizmetin sonlandırılması halinde modem, Turkcell Superonline bayisine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içinde teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline modem ücretini Fiber aboneliklerde tüm vergiler (%18 KDV) dâhil 250 TL, Yalın ADSL aboneliklerde tüm vergiler (%18 KDV) dâhil 200 TL olarak son faturaya yansıtır.

  • Kampanya kapsamında sunulan yalın adsl hız seçeneklerinin upload hız değeri 800 kbps’dir.
  • Kampanya kapsamındaki fiber paketlerin upload (yükleme) AKK değerleri 50 GB’dır.

 • Evet, aynı kampanya altında sunulan farklı hız/kota seçenekleri bulunan paketlere geçiş yapabilirsiniz.

 • Kampanya taahhüt süresi içerisinde bu kampanyadan farklı bir kampanyaya geçmeniz durumunda Turkcell cepten internet paketiniz devam eder.

  • Aboneliğin iptal edilmesi durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, taksitlendirilmiş aktivasyon ücretlerinin kalan taksitleri, kurulum ücreti, bedava kullanılan ay kadar dakika paket tutar toplamı, faydalanılan cepten internet paket bedeli (50 GB= 296 TL, 75 GB= 356 TL- vergiler dâhil (%18 KDV + %5 ÖİV)) ile bu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel ve (varsa) internet kota aşım bedeli, (varsa) dakika paketi aşım bedeli, (varsa) sabit telefon görüşmeleri bedeli son faturanıza yansıtılır.
  • Turkcell cepten internet paketini iptal olmaz.

 • Kampanya kapsamında sunulan kotalı paket bulunmamaktadır.

  • Turkcell Superonline ses hizmetinden mevcut telefon numaranızı taşıyarak ya da Turkcell Superonline’dan yeni bir sabit telefon numarası alarak yararlanabilirsiniz. Numara tahsis ile kampanyadan yararlanılması halinde, aksi duyurulmadıkça 4,99 TL (%18 KDV, %15 ÖİV dâhil) minimum kullanım ücreti ayrıca yansıtılır.
  • Sabit telefon numaranızı Turkcell Superonline’a taşıdığınız durumda 24 ay boyunca ücretsiz olarak aylık 100 dakika konuşma paketinden yararlanabilirsiniz. 100 dakika konuşma paketi: şehir içi, şehirlerarası, yurt içi GSM, uluslararası 1.kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörlerine yapılan aramalar için geçerlidir. Diğer yönlere yapılan aramalar ve dakika paketi aşımlarınız yeni ALO hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut ALO hizmetini taşıyarak bu kampanyaya geçiş yapan müşterilerde ise kullanmakta oldukları mevcut ALO tarifelerinden ücretlendirilir. Tüm ALO tarife detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilinir. Dakika paketleri için ücretlendirme periyodu yurt içi GSM için 30 saniye, diğer yönler yapılan aramalarda için 60 saniyedir.

 • Islak imza olmadığından damga vergisi üremez.

  • Eğer kampanya içerisinde yer alan bir paket aboneliğiniz var ise bu kampanyanın paketleri arası geçiş versiyonunda taahhüdünüz devam eder şekilde geçiş yapabilirsiniz.
  • Eğer farklı bir kampanyadan bu kampanyaya ürünler arası geçiş yapacaksınız, yeniden 24 ay taahhüt vermeniz gereklidir. Turkcell tarafındaki faydanıza ait kampanya kodunuzu aktivasyonunuz tamamlandıktan sonra tarafınıza sistemde tanımlı olan cep telefon numaranıza gönderilecektir.

Sayfayı kaydırın