Daha Fazla Bilgi

  • Kampanyadan, hattın sahibi ya da hattın kullanıcısı 60 yaş ve üzerinde olan bireysel aboneler yararlanabilecektir. Yararlanmak için ALTIN INTERNET yazıp 2200’a göndermek yeterli. Dijital Operatör Uygulaması, 532'den, 757 2222 ve Nakit POS kanallarından da alınabilir.
  • Paket kapsamında aylık 3 TL’ye 500MB verilecektir. Ön ödemeli hatlar için 30 gün içinde, faturalı hatlar için fatura dönemi süresince kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez. Paket ücretine KDV, ÖİV dahildir.
  • Paket faturalı hatlar için fatura dönemi boyunca, ön ödemeli hatlar için 30 gün süresince geçerli olacaktır. Paket iptal edilmedikçe, otomatik olarak faturalı hatlar için her fatura döneminde, ön ödemeli hatlar için 30 günde bir olmak üzere 12 ay boyunca yenilenecektir. Paketi, nakit ödeme ile Turkcell bayilerindeki POS cihazları üzerinden, 3 Eylül 2014 tarihi itibarıyla 60 yaş üzeri hat sahibi veya hat kullanıcısı olan bireysel aboneler alabileceklerdir.Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Paket ön ödemeli hatlar için 30 gün içinde, faturalı hatlar için fatura dönemi süresince bir kez alınabilir. Saat aralıklı paketler ve intern.etin dakika ve SMS ile birlikte verildiği TL paketleri ile alınamaz.
  • Paket satın alındığı anda aktif olur. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Paket, 500MB içerir ve paketin üst hız limiti 7.2 Mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır. 500MB bitiminde abonelere aşım ücreti yansıtılmayacak ve internet hızları 1kbps'a düşürülecektir. Paket kullanımlarımları 3.şahıslara devredilemez.
  • Altın Yaşlar internet paketinden yararlanan ve mevcutta Turkcell Emekliler Kulübü üyesi olmayan aboneler, paketten yararlanmaya başladıklarında Turkcell Emekliler Kulübü'nden ücretsiz üye olurlar. Turkcell Emekliler Kulübü, müşterileirmizin ihtiyaçlarınıza özel avantajlar ve servisler sunan ücretsiz bir kulüptür, detaylı bilgi için http://www.turkcell.com.tr/kulup-ve-programlar/emekliler-kulubu.
  • Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.

SMS
  • ALTIN INTERNET yaz 2200’a gönder
  • 532 ya da 0532 532 0000
    Sayfayı kaydırın