KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
500 MB İNTERNET
Dergilik Servisinde 5GB
39 TL /AY

Daha Fazla Bilgi

  • Kampanyadan sadece Yıllık abonelik kampanyası Her Yöne Minik Paket-Mevcut Müşteri kampanyası kapsamında Heryöne Paketler Tarifesi altında Heryöne Minik Paket abonesi olan, vergiler hariç ses aşım tutarı 10,48 TL ile 30,69 TL arasında olan aboneler Ekonomik Paket Uygun Teklif Yıllık Abonelik Kampanyasından yararlanabilirler.
  • Kampanya kriterlerini sağlayan ve veri izni veren abonlere sms ile bilgi verilecektir.
  • 12 ay kampanyadan faydalanma taahhüdünde bulunan bu abonelere, başvuruyu takiben 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık ücretinde gerçekleşecek olası fiyat değişikliklerinden etkilenmeden 39 TL'ye konuşma avantajı ve 12 fatura dönemi boyunca yararlanabilecekleri ek yurt içi her yöne 300 dakika sunulacaktır.
  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • Paket ve kampanya aktivasyonu başvuruyu takiben fatura döneminden önce gerçekleşecek olup; geçiş öncesi paketinden gerçekleştirdiği ses aşım tutarı tahsil edilmeyecektir. İlaveten geçiş öncesi paket fiyatı aboneden tahsil edilmeyecektir. Geçiş sonrası paket fiyatının tamamı aboneye yansıtılacaktır.
  • Paket kullanımları bittiğinde aşım ücreti internet için 10 TL/1 GB (KDV, ÖİV Dahil)’dir.10 adet internet aşımından sonra hız kısıtına (5 kbps) girilir.

Diğer
Katılım bilgisi, kampanya kriterlerini sağlayan müşterilerimize SMS ile bildirilecektir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerimizin ilgili yönlendirmeleri takip etmeleri gerekmektedir.