Daha Fazla Bilgi

Ücretsiz Uygulamaya giren kullanıcılar “Fotoğraf Yükle” menüsünden dilediği fotoğrafı yüklemek için bir kategori (-60’lar, 60’lar, 70’ler, 80’ler, 90’lar, 2000’ler) seçip, başlık ekleyerek yarışmaya katılabilir.

Fotoğraf yüklendikten sonra Turkcell müşterilerine hediye dakikaların yüklenmesi için cep telefonu numarasının girilmesi gerekmektedir. Cep telefonuna gelen şifrenin ekrandaki ilgili alana girilmesi ile bu işlem tamamlanır.

Kullanıcılar istedikleri kadar fotoğraf ile yarışmaya katılabilerler.

Kullanıcılar uygulamanın içindeki “Paylaş ve Oy Topla” sekmesinden yükledikleri bütün fotoğraflara ve puanlarına ulaşabilir, dilerlerse fotoğraflarını paylaşabilirler. Ayrıca fotoğraflarını tekrardan düzenleyebilir, isterlerse silebilirler.

DEĞERLENDIRME:
Yarışmanın amacı yüklediğiniz fotoğrafın en yüksek oyu almasını sağlamaktır. Her kullanıcı, fotoğrafların hemen altında yer alan "Puan ver" kısmından beğenisini ifade edebilir. Yarışmadaki puanlama sistemi ağırlıklı ortalamaya göre hesaplanmaktadır.

Yarışmacılar kendi fotoğraflarına oy veremez, başka bir fotoğrafa da sadece bir kez oy verebilir.

ÖDÜLLER
Yarışma sonunda en yüksek puanı toplayan
1. Kişi - Apple iPad 2 16Gb ( Wi-Fi + 3G )
Diğer 5 kategori 1.'leri - T20 Cep Telefonu
Kategori 2. ve 3.'leri - Fotoğraf makinası

Bir katılımcı aynı ödül tipinden sadece bir kez ödül kazanabilir. Aynı fotoğrafla farklı kategorilerden ödül kazanamaz.

Her katılımcı sadece kendi fotoğrafıyla yarışmada ödül kazanabilir; bir başkasının fotoğrafıyla sadece katılmış olur; ödül alamaz.

Her katılımcı ilk fotoğrafını yükleyerek 50 dk/20 TL günlük konuşma hediyesi kazanacaktır. Her Turkcell müşterisi bu hediyeden 1 kez yararlanabilir.

50 dk / 20 TL günlük konuşma hediyesinden yalnızca Facebook Turkcell sayfasını beğenen, fotoğraf yükleyen ve SMS ile kayıt olan Turkcell bireysel faturalı ve ön ödemeli tarifeleri yararlanabilir. 50 dk günlük konuşma hediyesi ilk 200.000 Turkcell abonesi ile sınırlıdır.

 • Kampanya kapsamında kazanılan konuşma paketi ödülleri yurt içi kullanımda geçerli olup, aboneler arasında transfer edilemez.
 • Kampanya katılımcıları için paket yüklemesi, gelecek bilgilendirme mesajının ardından 24 saat boyunca geçerli olacaktır, kullanılmayan dk/TL bir sonraki güne devredilmeyecektir. Turkcell sistem yoğunluğu nedeniyle günlük paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar.
 • Günlük konuşma paketi 50 dk/20 TL ile sınırlıdır.
 • Kazanılan konuşma paketleri sadece Turkcell’den Turkcell’e yapılacak aramalarda geçerli olacaktır.
 • Kazandığınız konuşma paketi TL’lerini aşağıdaki ücretlendirme kurallarına göre harcayabilirsiniz:
  • Hazır Kart ve Muhabbet Kart aboneleri için dakikası 0,4 TL (TL atış periyodu 15 sn)
  • Var olan hediye TL’lerinizle yapabileceğiniz maksimum konuşma süresini aştıktan sonra kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz.
 • Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan dakikalar geçerliliğini yitirecektir.
 • Ön ödemeli kurumsal aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Faturalı kurumsal aboneler için şirket içi görüşmelerde bedava dakikalar geçerli değildir.
 • Kalan TL miktarınızı öğrenmek için *123*49#‘yi arayabilirsiniz.