Daha Fazla Bilgi

Paketler ücretsizdir
  • Faturalı yeni genç tarife, Hazır Kart gençTarife, Gençplus tarifelerinde olan ve 25 yaş ve altında olup diğer faturalı ve Hazır Kart tarifelerinde yer alan abonelerden; abonelik yaşı 10 yıldan fazla olan hatlara sahip ve son 3 ay harcaması 60 TL üzerinde olan veya abonelik yaşı 10 yıldan az olan hatlara sahip, smartphonelu ve son 3 ay harcaması 150 TL üzerinde olan abonelerimizden son 3 ay internet paketi almayanlara 100 MB internet sunulacaktır. 100 MB sonrası paketi varsa paketinden yoksa kendi tarifesinden ücretlendirilir. Aboneler bu kampanyadan yılda bir kere faydalanabilirler.
  • Faturalı yeni genç tarife, Hazır Kart gençTarife, Gençplus tarifelerinde olan ve 25 yaş ve altında olup Hazır Kart konuş kazan ve faturalı haydi gel tarifesi hariç diğer faturalı ve Hazır Kart tarifelerinde yer alan abonelerden; abonelik yaşı 10 yıldan fazla olan hatlara sahip ve son 3 ay harcaması 60 TL üzerinde olan veya abonelik yaşı 10 yıldan az olan hatlara sahip, smartphonelu ve son 3 ay harcaması 150 TL üzerinde olan abonelerimizin postan aldıkları paketleri bitince veya bakiyeleri "0" TL'nin altına düşenlere 3 ayda 1 sefer alabilecekleri günlük 30 dk hediye edilir. 30 dakika sonrası paketi varsa paketinden yoksa kendi tarifesinden ücretlendirilir. Aboneler bu kampanyadan yılda bir kere faydalanabilirler. Hediye dakikalar sadece Turkcell'lilerle kullanılabilir.
  • 10 Haziran 2013 tarihinden itibaren Faturalı yeni genç tarife, Hazır Kart gençTarife, Gençplus tarifelerinde olan ve 25 yaş ve altında olup diğer faturalı ve Hazır Kart tarifelerinde yer alan abonelerden; abonelik yaşı 10 yıldan fazla olan hatlara sahip ve son 3 ay harcaması 60 TL üzerinde olan veya abonelik yaşı 10 yıldan az olan hatlara sahip, smartphonelu ve son 3 ay harcaması 150 TL üzerinde olan abonelerimiz doğumgünlerinde yılda bir kez olmak her yöne 100 SMS hakkı kazanacaklar. 100 SMS sonrası paketi varsa paketinden yoksa kendi tarifesinden ücretlendirilir.
  • 100 SMS, 100 MB ve 30 DK faydaları devretmez, 3.şahıslara transfer edilemez, sadece yurt içinde geçerlidir.
Diğer
Kampanyaya katılım şartlarını sağlayan abonelere paket otomatik tanımlanacaktır
Sayfayı kaydırın