KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
500 DK HER YÖNE
1 GB İNTERNET
29 TL /AY YILLIK ABONELİK

Daha Fazla Bilgi

 • Çiftçi Fırsat Kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca sabit fiyat garantisi ile yurt içi her yöne 500 dakika ve 1GB internet içeren Çiftçi Tarifesi için 45 TL yerine sadece 29 TL ödersiniz. (1GB internet faydası, 9 Temmuz 2015 tarihi itibarıyla tarife paketine eklenmiştir).
 • Çiftçi Fırsat Kampanyası, taahhüt vermeniz şartı ile Çiftçi Tarifesi'ni 12 fatura dönemi boyunca 29 TL sabit fiyatla kullanabileceğiniz bir kampanyadır.
 • 06.07.2015 tarihi itibarıyla paket aşım çözümümüzle, paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil), her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 5TL (KDV, ÖİV dahil), internet kullanımı 200 MB/5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. İnternet kullanımı, bir fatura döneminde en fazla 20 kere tekrarlanır. 20. fayda kullanıldıktan sonra internet hızı, ana paket yenilenene kadar 5 kbps’a düşürülür ve ek ücret yansıtılmaz.
 • Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan aboneler Kazandıran Mega Paket üzerinden ücretlendirilir. Kampanya iptal tarihine kadar faydalanılan indirim bedelleri toplamı veya abonenin lehine olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturaya yansıtılır.
 • 23.08.2016 tarihinden itibaren paketin yıllık aboneliğinde bulunan aboneler taahhütleri bitiminden itibaren veya sözleşme iptal durumunda, yurt içi 1000 Dk, 1000 SMS ve 1GB sunan Kazandıran Mega Paketi'nden faydalanacaklardır.
 • Müşterilerimiz, ses paketlerinin bitimini takip eden ilk kullanımlarında 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilecektir. Devam eden kullanımlarda 900 sn sonuna kadar ek bir ücretlendirme olmayacaktır. Bu kullanımın ardından takip eden ilk kullanımlarında yeni bir ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ücretlendirilecektir. Takip eden kullanımlarda 1800 sn’lik (30 dk’lık) kullanımın sonuna dek ek bir ücretlendirme olmayacaktır. İlk 30 dk'nın bitmesini takiben abonenin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30dk'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30 dk için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil)ödemeye devam edecektir. Müşterilerimiz, sms paketlerinin bitimini takip eden ilk sms kullanımlarında 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ile ücretlendirilecektir. Takip eden 14 sms müşterilerimize ücretsiz sağlanacaktır. 16. Sms’de ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ile ücretlendirilecektir. Takip eden yeni bir 14 sms müşterilerimize ücretsiz sağlanacaktır. İlk 30sms'in bitmesini takiben müşterilerimizin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30sms'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30sms için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir.
  06.07.2015 tarihi öncesinde bu paketin taahhütlü kampanyasından faydalanan müşterilerimiz için taahhüt süreleri sona erene kadar paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 3TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Taahhüt süreleri sona erdikten sonra paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 5TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir.
 • İnternet için paket aşımında her 200 MB/5 TL olarak ücretlendirilir.
 • Kalan bakiyenizi öğrenmek için KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Fiyata %18 KDV ve ses faydası için %25, internet için %5 ÖİV dahildir.
 • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
SMS
 • CIFTCI FIRSAT yaz 2222’ye gönder
  • Bireysel faturalı Çiftçi tarifesinde olan ve mevcutta tarifeye bağımlı taahhütlü başka bir kampanyadan faydalanmayan tüm abonelerimiz Çiftçi Fırsat kampanyasına katılabilir.
  • Çiftçi tarifesine geçiş yaparak faydalanabilirsiniz. Çiftçi tarifesine geçiş için çiftçi olduğunuzu belgelemeniz gerekmektedir. Gerekli evraklarla Turkcell noktalarına başvurup tarife değişiklik talebinde bulunabilirsiniz. Çiftçi tarifesine geçiş yaptıktan sonra kampanyaya başvurabilirsiniz.
  • CIFTCI FIRSAT yazıp 2222’ye göndererek kampanyaya katılım talebinde bulunabilirsiniz. Gelecek mesajı EVET yazarak onaylamanız gerekmektedir. Ayrıca Turkcell çağrı merkezi ve Turkcell bayilerinden kampanyaya katılım talebinde bulunabilirsiniz.
  • Kampanyaya başvurunuz onaylandıktan sonra hemen faydalanabilirsiniz. İlk faturanızda tarife ücreti 29TL olarak görünecektir.
  • Hayır, tarifeniz Çiftçi Tarifesi olarak devam eder.
  • Çiftçi Fırsat kampanyasına katılan müşterilerimiz 12 fatura dönemi boyunca kampanyada kalma taahhütü vermiş olurlar.
  • Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan aboneler Kazandıran Mega Paket üzerinden ücretlendirilir. Kampanya iptal tarihine kadar faydalanılan indirim bedelleri toplamı veya abonenin lehine olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturaya yansıtılır.
  • Kampanyaya katılan müşterilerimiz için tarife ücreti 12 fatura dönemi boyunca 29TL olacak ve değişmeyecektir.
  • Kampanyayı iptal etmek için Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir veya IPTAL CIFTCIFIRSAT yazıp 2222'ye SMS ile ücretsiz gönderebilirsiniz.
  • 23.08.2016 tarihinden itibaren paketin yıllık aboneliğinde bulunan aboneler taahhütleri bitiminden itibaren veya sözleşme iptal durumunda, yurt içi 1000 Dk, 1000 SMS ve 1GB sunan Kazandıran Mega Paketi'nden faydalanacaklardır.

  Sayfayı kaydırın