KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
100 DK SABİT HAT
5,90 TL /AY

Daha Fazla Bilgi

 • Faturalı ve Hazır Kart'lı Turkcell'liler, Türkiye’deki tüm ev ve iş numaralarıyla konuşmak için tek yapmanız gereken Canım Türkiyem paketlerinden size uygun olanı seçmeniz.
 • Siz de, şehir içi ve şehir dışı ayrımı olmadan cepten tüm Türkiye’deki ev ve iş numaralarını ayda sadece 5,90 TL’ye veya 9,90 TL’ye arayabilir ve konuşabilirsiniz.
PaketFiyatİçerikKatılmak için
Yeni Canım Türkiyem 100dk Paketi5,90 TLSabit hatlar yönüne 100 dk.TURKIYEM>>2222
Canım Türkiyem 250dk Paketi9,90 TLSabit hatlar yönüne 250 dk.SABIT250>>2222
Canım Türkiyem 100 dk Kampanyalı Paketi*5,90 TL

Sabit hatlar yönüne 100 dk.

+ Yemek Guru

CANIM100>>2222

 • Paketinizin içerdiği dakikalar, faturalı hatlar için 1 takvim ayı boyunca, faturasız hatlar içinse 30 gün boyunca geçerlidir.
 • 100dk paketi, iptal etmediğiniz sürece aylık ücreti karşılığında devam eder. 250dk paketi, iptal etmediğiniz sürece 12 ay boyunca aylık ücreti karşılığında devam eder. Hazır Kart'lı müşterilerimiz için paket aboneliğiniz, iptal etmediğiniz sürece hesabınızda yeterli TL olması durumunda aylık ücreti karşılığında her ay devam eder.
 • Paket aboneliği için gönderilen başvuru SMS’i ücretsizdir.
 • Paket dahilindeki konuşmaların ücretlendirmesi faturalı paketler için 6 saniye, faturasız paketler için 28 Aralık 2012 tarihinden itibaren 60 saniyedir.
 • Paket dakikaları bittiğinde mevcut dakika paketlerinin sahip olduğunuz dakikalarından yararlanır, eğer sahip olduğunuz ek dakikalar yoksa tarife görüşme ücretleri üzerinden ücretlendirilirsiniz.
 • Canım Türkiyem 250dk Paketi aboneliği, bayilerde nakit POS kanallarından da yapılabilmektedir. Nakit POS kanalından yapılan aboneliklerde ilk ay faturası nakit olarak çekilir faturaya yansımaz ya da mevcut bakiyenizden düşmez.
 • Fiyata %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.
 • * Yurt içi sabit hatlar yönüne görüşme içeren "Canım Türkiyem 100 dk Kampanyalı Paketi" aylık vergiler dahil 5,10 TL'ye ve aylık 0,80 TL olan Yemek Guru Servisi birlikte toplam aylık 5,90 TL'ye sunulmaktadır.

Kampanyaya tüm Bireysel Faturalı ve Faturasız hat kullanan Turkcell’liler katılabilir. Tarifeniz ne olursa olsun bu tekliften yararlanabilirsiniz.

Dakikalarınızı kullanmaya başlayabileceğinizi belirten bilgilendirme mesajını SMS yoluyla aldıktan sonra dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
SMS
 • 100 dakika için (TURKIYEM yaz 2222’ye gönder)
 • 250 dakika için (SABIT250 yaz 2222’ye gönder)
 • 532 ya da 0532 532 0000
  • Canım Türkiyem Kampanyası, seçtiğiniz pakete göre aylık 5,90 TL’ye 100 dk veya 9,90 TL’ye 250 dk Türkiye’deki tüm ev ve iş telefonları ile görüşebileceğiniz Turkcell kampanyasıdır.

   31.05.2013 tarihi itibarıyla Canım Türkiyem 100dk Paketi'nden aylık 4,90 TL'ye sadece Kamu Tarifelerindeki (faturalı, ön ödemeli) müşterilerimiz yeni katılımla yararlanabilecektir. 02.07.2014 tarihi itibarıyla Canım Türkiyem 100dk Paketi yeni abone alımına kapanmıştır.
   02.07.2014 tarihinden önce aylik 4,90 TL'ye pakete abone olan müşterilerimiz iptal etmedikleri sürece kampanya katılımlarından itibaren 12 ay boyunca paket faydasından bir değişiklik olmadan yararlanmaya devam edeceklerdir.


  • Canım Türkiyem Kampanyasına katılabilmek için SMS gönderebilir, Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir, Turkcell Mağazaları'ne başvuruda bulunabilir veya Dijital Operatör Uygulaması'nı ziyaret edebilirsiniz. Faturalı ve faturasız hat kullanıcılar için; 100dk’lık Paket için: TURKIYEM yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. 250dk’lık Paket için: SABIT250 yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
  • Canım Türkiyem Kampanyası kapsamında aylık vergiler dahil 5,10 TL ye yurt içi sabit hatlar yönüne görüşme içeren "Canım Türkiyem 100 dk Kampanyalı Paketi" ve aylık vergiler dahil 0,80 TL'ye Yemek Guru Servisi birlikte toplam aylık 5,90 TL'ye sunulmaktadır

   Başvuruda 5,10 TL'lik "Canım Türkiyem 100 dk Kampanyalı" paketi ilgili hatta tanımlandıktan sonra, 0,80 TL'lik Turkcell Yemek Guru Servisi de otomatik tanımlanacaktır. İptalde müşterilerimzi istediği paketi ayrı ayrı iptal edebilir. Faturalı hatlarda paket ve servis ücreti faturada ayrı olarak gözükmektedir. Ön ödemeli hatlarda da 2 ücret ayrı ayrı ilgili hattın bakiyesinden düşmektedir.

   • İptal edilmediği paket her ay yenilenecektir. Paketler yenilenmeden 3 gün önce ve yenilendikten sonra ayrı ayrı bilgilendirme yapılacaktır
   • Canım Türkiyem Paketleri ve yemek guru servisi aktif olan aboneler bu kampanyadan yararlanamaz. İptal edip tekrar başvurmaları gerekmektedir

   Canım Türkiyem Kampanya Koşulları aynen geçerlidir.

   Paketi, SMS başvurusu ve Turkcell Mağazaları'nden satın alabilirsiniz.

  • Kampanyadan tüm Bireysel Faturalı ve Faturasız hat kullanan Turkcell’liler yararlanabilir. Tarifeniz ne olursa olsun bu tekliften yararlanabilirsiniz.
  • Dakikalarınızı kullanmaya başlayabileceğinizi belirten bilgilendirme mesajını SMS yoluyla aldıktan sonra dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

   • Kazandığınız dakikalar, şehir içi ve dışı yurt içi sabit hat yönüne yaptığınız görüşmelerde geçerli olur, yurt dışı sabit hat aramalarınızda geçerli olmaz.
   • Data hatları bu paketten yararlanamamaktadır.
  • Kampanyaya katıldıktan sonra paketinizin 30 gün kullanımı sonunda, 59 gün içinde hesabınızda yeterli TL varsa paketiniz otomatik olarak yenilenir ve SMS bilgilendirmesi itibarıyla 30 gün boyunca yararlanabilirsiniz. Bu süre içinde hesabınızda TL yok ise kampanya ve paketiniz iptal olur. Paketini iptal olduğunda kampanyaya yeniden abone olmak için hesabınıza TL yükledikten sonra tekrar başvurabilirsiniz.
   Canım Türkiyem 100 dk Kampanyalı Paketi için ise katıldıktan sonra paketinizin 30 gün kullanımı sonunda, hattınızda TL yoksa Canım Türkiyem 100 dk Kampanyalı ve Turkcell Yemek Guru Paketiniz için 15 gün hesabınızda yeterli TL olup olmadığı kontrol edilir. Varsa paketiniz otomatik olarak yenilenir ve SMS bilgilendirmesi itibarıyla 30 gün boyunca yararlanabilirsiniz. Bu süre içinde hesabınızda TL yok ise kampanya ve paketiniz iptal olur. Paketini iptal olduğunda kampanyaya yeniden abone olmak için hesabınıza TL yükledikten sonra tekrar başvurabilirsiniz.
  • Paketinizin içerdiği dakikalar, faturalı hatlar için 1 takvim ayı boyunca geçerlidir. Faturasız hatlar içinse 30 gün boyunca geçerlidir. Bir sonraki döneme devrolmaz.
  • Paketten kalan dakikalarınızı KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz SMS göndererek ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve paket kalanınızı takip edebileceğiniz diğer yöntemleri öğrenmek için tıklayınız.

   Ayrıca paket dakikalarınızın %80 ve %100'ünü kullandığınızda telefonunuza bilgilendirme SMS'i gönderilir.

   Faturasız hatlar için ayrıca paketinizden yaptığınız konuşmaların ardından dakikalarınızdan ne kadar kaldığını gelecek bilgi mesajından ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Kendinizde ne kadar dakikanız kaldığını öğrenmek için 100dk’lık paket için *123*768#'yi ve 250 dk’lık paket için *123*293#'yi tuşlayabilirsiniz. Sorgulama ücretsizdir.
   Canım Türkiyem 100 dk Kampanyalı paketiniz için *123*1534#'yi tuşlayabilirsiniz. Sorgulama ücretsizdir.
  • 3 gün önceden kısa mesaj gönderilerek haber verilir. Ayrıca yenileme sonrası paketin yüklendiğine dair yeniden bilgi verilir.
  • Faturalı hat kullanıcıları için; bir arama sırasında paket dakikalarınız biterse, eğer başka bir kampanyaya ait dakikalarınız bulunuyorsa önce o kampanyaya ait dakikalarınız, daha sonra tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Faturasız hat kullanıcıları için; bir arama sırasında kampanyadaki TL bakiyeniz biterse, eğer başka bir kampanyaya ait TL'niz bulunuyorsa önce o kampanyaya ait bakiyenizi, daha sonra hesabınızda bakiye varsa bu bakiyeyi tarifeniz üzerinden kullanabilirsiniz.
  • Hayır, aynı anda sadece 1 paket aktif olarak kullanılabilir.
  • Faturalı ve faturasız hat kullanıcılar için;
   5,90 TL'lik Yeni Canım Türkiyem 100 dk.lık Paket için: IPTAL TURKIYEM yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
   Kamu tarifelerindeki abonelere özel 4,90TL lik Canım Türkiyem 100 dk.lık Paket için: IPTAL SABIT100 yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
   250 dk.lık Canım Türkiyem Paketi için: IPTAL SABIT250 yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
   Canım Türkiyem 100 dk Kampanyalı Konuşma Paketi için IPTAL CANIM100 yazıp, Yemek Guru Servisi için IPTAL GURU yazıp 2222'ye gönderebilirsiniz.

   İptal talebi alındıktan sonra kampanyaya dâhil olan müşterilerimizin kazandıkları dakikaları harcayabilecekleri süre boyunca kampanya aboneliğinin iptali gerçekleştirilemez. Ancak paket kullanım süresi dolduğu an kampanya ve paket iptal edilir ve tekrar yenilenmez.
   • Faturasız hat kullanıcıları için; Kampanyaya katıldıktan sonra paketinizin 30 gün kullanımı sonunda, 59 gün içinde hesabınızda yeterli TL yolması halinde paketiniz otomatik olarak yenilenir. Bu süre içinde hesabınızda yeterli TL yok ise kampanya ve paketiniz iptal olur. Kampanyaya yeniden abone olmak için hesabınıza TL yükledikten sonra tekrar başvurabilirsiniz.
   • Canım Türkiyem Kampanyasına abone olduktan sonra aylık dönem içinde hattı borçtan dolayı veya kendi isteğiyle kapanıp açılan, faturasız hatta geçen veya numarasını başka operatöre taşıyan, hattını devreden abonelerimizin Kampanyası ve paketi iptal olmuş olur.
   • Fatura dönem değişikliğinde ve numara değişikliğinde kampanya devam eder.
  • Bireysel tarife veya paket değişikliğinde yararlanmaya devam edebilirsiniz.
  • Hayır, herhangi bir iptal bedeli faturanıza yansımaz.
  • Evet, kampanya bitimine kadar kampanyaya tekrar başvurursanız kampanyaya katılabilirsiniz.
  • Evet, yapabilirsiniz.
  • Geçerli olur.
  • Evet, katılabilirsiniz.
  • Hayır, kullanamazsınız. Sadece yurt içinde yaptığınız grup içi aramalarınızda kullanabilirsiniz.
  • Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Abonelerin tarife ve/veya paketler dahilinde sunulan hakları 3. şahıslara transfer etmelerine izin verilmez. Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır. Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır. Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.
  • 0 532 7572222 yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.
  Sayfayı kaydırın