Katılım Kriterleri

  • Kimler yararlanabilir?

Tüm Turkcell faturalı ses hattı müşterileri faydalanabilir.

 

  • Kampanya içeriği ve özellikleri,

15-19 Haziran 2024 tarihleri arasında faturalı ses hattı sahiplerinin yurt dışında ilk 2 saat içerisinde yapacakları 6 GB, 120 DK ve 120 SMS’e kadar olan kullanımları ücretsiz!

 

Kampanyaya dahil olmak için ek hiçbir işlem yapmanıza gerek yok.  Yurt dışındaki ilk kullanımınızda hediyeniz hattınıza tanımlanacaktır. Kampanyadan faydalanabilmek için hattınızın yurt dışı kullanımlarına açık olması gerekir. Bu işlemi Dijital Operatör uygulamasında ‘Yurt Dışı Ayarları’ bölümünden ya da çağrı merkezi üzerinden kontrol edebilirsiniz. ROAM yazıp 2200’a göndererek hattınızı yurt dışı kullanımlarına açabilirsiniz.

Ücretlendirme

Bireysel müşterilerimiz için hediye 2 Saat sonundaki kullanımlar aşağıdaki detaylara göre ücretlendirilir;
 
Eğer gittiğiniz ülke, 'Tarifen Yurt Dışında Geçerli' özelliği kapsamındaysa ve Tarifen Yurt Dışında Geçerli özelliğinizi daha önce iptal etmediyseniz; Tarifen Yurt Dışında Geçerli özelliği devreye girecektir. Eğer iptal ettiyseniz, tekrar kullanabilmek için SUPER YURTDISI yazıp 2200'a göndererek tekrar bu özelliği aktif hale getirebilirsiniz. Tarifen Yurt Dışında Geçerli özelliği hakkında daha detaylı bilgi almak aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz.
 
Tarifen Yurt Dışında Geçerli Avantaj kategorisi hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Tarifen Yurt Dışında Geçerli Ekstra kategorisi hakkında bilgi almak için tıklayınız.
 
Bulunduğunuz ülke, 'Tarifen Yurt Dışında Geçerli' özelliği kapsamında değilse veya daha önce bu özelliği iptal ettiyseniz;  'Yurt Dışı Standart Paket' üzerinden ücretlendirilirsiniz. Yurt Dışı Standart paket ücret detaylarına ulaşmak için tıklayınız. Aşağıdaki koşullarda Yurt Dışı Standat Paket ücretlendirmesi devreye girer.

  • Gittiğiniz ülkede Tarifen Yurt Dışında Geçerli özelliği yoksa,
  • Tarifen Yurt Dışında Geçerli özelliğinin bulunduğu bir ülkede seyahat ediyor olmanıza rağmen bu özelliğinizi daha önce iptal edip henüz aktif hale getirmediyseniz,
Ek olarak, bulunduğunuz ülkeye özel uluslararası dolaşım paketlerimizi de inceleyebilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.
Kurumsal müşterilerimiz için hediye 2 Saat sonundaki kullanımlar aşağıdaki detaylara göre ücretlendirilir;

Eğer gittiğiniz ülke tarifen yurt dışında geçerli kapsamındaysa ve Tarifen Yurt Dışında Geçerli özelliğinizi daha önce iptal etmediyseniz Tarifen Yurt Dışında Geçerli özelliği devreye girecektir. Eğer iptal ettiyseniz, tekrar kullanabilmek için SUPER YURTDISI yazıp 2200'a göndererek tekrar özelliği aktif hale getirebilirsiniz. Tarifen Yurt Dışında Geçerli özelliği hakkında daha detaylı bilgi almak aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz.
 
Tarifen Yurt Dışında Geçerli Avantaj kategorisi hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Tarifen Yurt Dışında Geçerli Ekstra kategorisi hakkında bilgi almak için tıklayınız.
 
Bulunduğunuz ülkede TYG özelliği geçerli değilse veya daha önce bu özelliği iptal ettiyseniz; kurumsal abonelerimiz Akıllı Yurtdışı Dünyası ile avantajlı bir şekilde konuşup mesajlaşmaya devam edebilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 
Aşağıdaki durumlarda 'Standart Dünya Tarifesi' üzerinden ücretlendirilirsiniz. Standart Dünya Tarifesi ücret detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

  • Akıllı Yurtdışı Dünyası tarifesinden faydalanamıyorsanız,
  • Gittiğiniz ülkede Tarifen Yurt Dışında Geçerli özelliği yoksa,
  • Tarifen Yurt Dışında Geçerli özelliğinin bulunduğu bir ülkede seyahat ediyor olmanıza rağmen bu özelliğinizi daha önce iptal edip henüz aktif hale getirmediyseniz.

Diğer
Müşterilerimiz ek hiçbir işlem yapmadan kampanyaya dahil olur