Daha Fazla Bilgi

21 TL'ye 500 dakika paketi için:

 • Kampanyadan;
 • Birden fazla Turkcell hattı olup, bu hatlarından en az bir tanesini son 12 ay içinde diğer GSM operatörlerinden birine taşımış ve o hattı Turkcell'e geri taşımamış ve son 3 aylık ortalama harcaması 1 TL - 15 TL arası olan,
 • Son 3 ayda diğer GSM operatörlerini en fazla 1 dakika aramış ve son 3 aylık ortalama harcaması 1 TL-15 TL arası olan,
 • Bir önceki ay 8 dakika veya daha az arama yapmış ve son 3 aydaki aylık harcaması 0 TL-15 TL arası olan, Canımın3ü Tarifesi hariç, bireysel ön ödemeli aboneler yararlanabilecektir.
 • Yukarıdaki şartları sağlayan abone grubu 90 günde bir belirlenir.
 • ONAY yazıp ücretsiz olarak 5010'a mesaj gönderdiğinizde, hattınızdan 21 TL düşecek ve 30 gün boyunca kullanabileceğiniz her yöne 500 dakika hattınıza tanımlanacaktır.

25 TL'ye 700 dakika paketi için:

 • Kampanyadan;
 • 10 TL ve üzeri son üç TL yüklemesinden sonraki 30 günde harcaması 23 TL ve altında olan
 • Aylık Paket Kampanyası altındaki 21 TL’ye her yöne 500 dakika katılım şartlarını sağlamayan, Canımın3’ü Tarifesi hariç, bireysel ön ödemeli aboneler yararlanabileceklerdir.
 • Yukarıdaki şartları sağlayan abone grubu 90 günde bir belirlenir.
 • ONAY yazıp ücretsiz olarak 5010'a mesaj gönderdiğinizde, hattınızdan 25 TL düşecek ve 30 gün boyunca kullanabileceğiniz her yöne 350 dakika + Turkcell'lilerle 350 dakika olmak üzere toplam 700 dakika hattınıza tanımlanacaktır.

21 TL'ye 500 dakika ve 25 TL'ye 700 dakika paketleri için:

 • 500 ve 700 dakika görüntülü konuşma da dahil olmak üzere yurt içinde konuşurken geçerlidir. 60 saniyelik periyotlarla düşer; transfer edilemez. Ödemeli arama ve konferans görüşmelerde geçerldir.
 • Paketin bitiş tarihinden sonra kullanılmayan dakikalar devretmez, silinir.
 • 500 ve 700 dakika numara değişikliğinde, devir ve ödeme tipi değişikliğinde iptal olur. Paketinizin 30 günlük kullanım süresi bitmeden yeniden bu paketi aldığınızda, mevcut paketinizden kalan bakiye yeni paket bakiyenizle toplanır ve yeni paketinizin son kullanım tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Paketlerin fiyatına %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.

26.03.2014 itibarıyla Hazır Kart Genç Plus Tarifesi , Hazır Kart Genç Tarife ve Hazır Kart Standart Tarifesi'nden faydalanan müşterilerimiz Aylık Paket Kampanyası'ndan faydalanamamaktadır.

03.06.2014 itibarıyla Konuş Kazan ve Tarife Saniye'den faydalanan müşterilerimiz Aylık Paket Kampanyası'ndan faydalanamamaktadır.

8 Mayıs 2015 tarihi itibarıyla Aylık Paket Kampanyası kapsamında sunulan ve vergiler dahil 21 TL karşılığında her yöne 500 dakika veren paketini Yeni Hazır Kart Sadakat programı kapsamında sunulan "Sohbet 400 Paketi" ile, Hazır Kart'lılar Kazandıkça Kazanıyor Kampanyası kapsamında sunulan "15 TL'ye her yöne 150 dakika" paketine erişim hakkı sona eren müşteriler de alabileceklerdir. İlgili müşteriler yukarıda bahsedilen paketlere erişim haklarının sona erdiği günden başlayarak 90 gün boyunca bu paketten faydalanabilecektir.

6 Temmuz 2015 tarihi itibarıyla Hazır Kart'lılar Kazandıkça Kazanıyor Kampanyası kapsamında sunulan"15 TL'ye her yöne 150 dakika" paketinden faydalanma hakkı sona eren müşteriler; Aylık Paket Kampanyası kapsamında sunulan ve vergiler dahil 21 TL karşılığında her yöne 500 dakika veren paketden faydalanamayacaklardır. Aynı tarihten itibaren yukarıda belirtilen 21 TL karşılığında her yöne 500 dakika veren paketini Yeni Hazır Kart Sadakat Programı kapsamında sunulan "Avantaj 19", "Avantaj 20" ve "Konuş 500"paketlerinden faydalanma hakkı sona eren aboneler, erişim haklarının sona erdiği tarihi takip eden 90 gün boyunca alma hakkına sahip olacaklardır.

0532 757 22 22
Diğer
 • Bilgi SMS'ine ONAY yaz gönder
 • 21 TL'ye 500 dakika paketi için:
  Kampanyadan;
  · Birden fazla Turkcell hattı olup, bu hatlarından en az bir tanesini son 12 ay içinde diğer GSM operatörlerinden birine taşımış ve o hattı Turkcell'e geri taşımamış ve son 3 aylık ortalama harcaması 1 TL-15 TL arası olan,
  · Son 3 ayda diğer GSM operatörlerini en fazla 1 dakika aramış ve son 3 aylık ortalama harcaması 1 TL-15 TL arası olan,
  · Bir önceki ay 8 dakika veya daha az arama yapmış ve son 3 aydaki aylık harcaması 0 TL-15 TL arası olan, Canımın3ü Tarifesi, Genç Plus Tarifesi , Hazır Kart Genç Tarife, Hazır Kart Tarife Saniye, KonuşKazan tarifesi ve Hazır Kart Standart Tarife'sinden faydalanan aboneler hariç, bireysel ön ödemeli aboneler yararlanabilecektir.
  · Yukarıdaki şartları sağlayan abone grubu 90 günde bir belirlenir.

  25 TL'ye 700 dakika paketi için:
  Kampanyadan;
  · 10 TL ve üzeri son üç TL yüklemesinden sonraki 30 günde harcaması 23 TL ve altında olan
  · Aylık Paket Kampanyası altındaki 21 TL'ye her yöne 500 dakika katılım şartlarını sağlamayan, Canımın3ü Tarifesi, Genç Plus Tarifesi , Hazır Kart Genç Tarife, Hazır Kart Tarife Saniye, KonuşKazan tarifesi ve Hazır Kart Standart Tarife'sinden faydalanan aboneler hariç, bireysel ön ödemeli aboneler yararlanabilecektir.
  Yukarıdaki şartları sağlayan abone grubu 90 günde bir belirlenir.

  8 Mayıs 2015 tarihi itibarıyla Aylık Paket Kampanyası kapsamında sunulan ve vergiler dahil 21 TL karşılığında her yöne 500 dakika veren paketini Yeni Hazır Kart Sadakat programı kapsamında sunulan "Sohbet 400 Paketi" ile, Hazır Kart'lılar Kazandıkça Kazanıyor Kampanyası kapsamında sunulan "15 TL'ye her yöne 150 dakika" paketine erişim hakkı sona eren müşteriler de alabileceklerdir. İlgili müşteriler yukarıda bahsedilen paketlere erişim haklarının sona erdiği günden başlayarak 90 gün boyunca bu paketten faydalanabilecektir.

 • 500 dakika ve 700 dakika kampanyalarından kalan dakikalarınızı ve son kullanım tarihini Kalan yazıp 2222’ye göndererek ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.
 • ONAY yazıp 5010'a kısa mesaj göndererek, Turkcell Online İşlemler'den ve Turkcell bayilerinden 500 dakika ve 700 dakika paketlerini alabilirsiniz.
  500 dakika paketini ayrıca Turkcell bayilerindeki POS cihazlarından nakit ödeme ile de alabilirsiniz.
  26.03.2014 itibarıyla Hazır Kart Genç Plus Tarifesi, Hazır Kart Genç Tarife ve Hazır Kart Standart Tarife'sinden faydalanan müşterilerimiz Aylık Paket Kampanyası'ndan faydalanamamaktadır.

 • Paketlerdeki dakikaları transfer etmeniz mümkün değildir.
 • Aylık Paket Kampanyası ve Aylık NAR Kampanyalarının öncelik sıralaması şöyledir:
  En öncelikli olarak Aylık Paketteki Turkcell içi dakikalar, daha sonra Turkcell içi Nar100 Paketi, Aylık Paketteki her yöne dakikalar ve her yöne Nar paketleri (30 TL'ye her yöne 150 TL ve 25 TL'ye her yöne 100 TL) kullanılır.
 • Hayır, paketi almak için attığınız SMS ücretsizdir.

 • Hazır Kart’lılar Kazandıkça Kazanıyor Kampanyası'ndaki Turkcell içi dakikalar, en öncelikli kullanılır. Hazır Kart’lılar Kazandıkça Kazanıyor Kampanyası'nda her yöne paketiniz varsa, şu sıra ile kullanılır: Aylık paketteki Turkcell içi dakikalar, Hazır Kart’lılar Kazandıkça Kazanıyor Kampanyası'ndaki her yöne dakikalar, aylık paketteki her yöne dakikalar.
 • Haftalık Nar paketleri daha önceliklidir.
 • Günlük Konuşma Kampanyası daha önceliklidir.
 • Evİş Paketi önceliklidir.
 • Bir arama sırasında kampanyadaki TL bakiyeniz biterse, eğer başka bir kampanyaya ait TL'niz bulunuyorsa önce o kampanyaya ait bakiyenizi, daha sonra hesabınızda bakiye varsa bu bakiyeyi tarifeniz üzerinden kullanabilirsiniz.
 • Paketi aldıktan 30 gün sonra, paketi aldığınız saatte sona erer.

 • Aylık Paketteki Turkcell içi dakikalar en öncelikli kullanılır. Daha sonra sırasıyla, Ben Yaptım paketlerindeki Turkcell içi dakikalar, Aylık Paketteki her yöne dakikalar ve Ben Yaptım paketlerindeki her yöne dakikalar kullanılır.

 • Evet, paketiniz varken yeniden bir paket daha alabilirsiniz.

 • 500 dakika paketini iptal etmek için IPTAL 500DK yazıp 2744’e, 700 dakika paketini iptal etmek için ise IPTAL 700DK yazıp 2744’e gönderebilirsiniz.
  Paketteki kalan dakikalarınızı paketiniz bitene kadar kullanmaya devam edebilirsiniz.

 • Yeni Hazır Kart Sadakat Programındaki Mini Sürpriz, Aylık Sürpriz, Fırsat ve Sohbet Paketlerine göre, Aylık Paketteki Turkcell içi dakikalar en öncelikli kullanılır. Aylık Paketteki her yöne dakikalar ise, Sadakat Programındaki bu kampanyalardan daha sonra kullanılır.

 • Aylık Paket'teki Turkcell içi dakikalarınız öncelikli kullanılır. Daha sonra sırasıyla Heryöne 500 Ekstra Paketinizdeki Turkcell içi dakikalar, Aylık Paket'teki her yöne dakikalar ve en son Heryöne 500 ve 750 Ektra Paketlerindeki Her Yöne dakikalar kullanılır.

 • 0 532 7572222 yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.
Sayfayı kaydırın