KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1000 DK HER YÖNE
1 GB İNTERNET
1000 SMS HER YÖNE
29 TL /AY YILLIK ABONELİK

Daha Fazla Bilgi

 • Altın Yaşlar Duran Bol Pakete yıllık abonelik yaparak 12 fatura dönemi boyunca paket ücretinizde indirim kazanın!
 • Altın Yaşlar Tarifesinden hat sahibi 60 yaş üzeri müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Altın Yaşlar Duran Bol Paket Fırsat kampanyasından alttaki koşulları sağlayan aboneler yararlanacaktır:
  • Her Yöne Paketler tarifesi altında yer alan Karma 500 ve Minik Paketlerinde taahhütlü kampanyalarında yer almayan aboneler
  • Haydi Gel Büyük Paket tarifesi altında yer alan Haydi gel Mini ve Haydi Gel Minik Paketlerinde taahhütlü kampanyalarında yer almayan aboneler
  • Altın Yaşlar tarifesi altında yer alan Altın Yaşlar, Altın Yaşlar Devreden, Altın Yaşlar Duran ve Altın Yaşlar Duran Hepsi Paketlerinde taahhütlü kampanyalarında yer almayan aboneler
  • Gnctrkcll Faturalı Ben Yaptım 500 paketinde taahhütlü kampanyalarında yer almayan aboneler
  • -Altın Yaşlar Paket Fırsat Kampanyası, Altın Yaşlar Devreden Paket Fırsat Kampanyası, Altın Yaşlar Duran Paket Fırsat Kampanyası, Altın Yaşlar Duran Hepsi Paket Fırsat Kampanyası, Kontratlı Faturalı Nar avantaj Paketi, Faturalı Nar Avantaj Paketi Kampanyası, Faturalı Her Yöne Ben Yaptım 500 Yıllık Abonelik Kampanyası, Faturalı Ben Yaptım Kontrat Kampanyası, Her Yöne Minik Paket - Faturalıya Geçiş Büyük Kampanyası, Her Yöne Minik Paket - Faturalıya Geçiş Ekonomik Kampanyası, Her Yöne Minik Paket - Faturalıya Geçiş Fırsat Kampanyası, Her Yöne Minik Paket - Minik Her Yöne 250 Dakika Yıllık Abonelik Kampanyası, Her Yöne Minik Paket - Minik Her Yöne 500 Dakika Yıllık Abonelik Kampanyası, Heryöne Minik Yeni Müşteri Devam SMS Fırsat Kampanyası, Karma 500 Paketi Yıllık İndirim Kampanyası, Yeni Yıllık Abonelik Kampanyası-Haydi Gel Mini Paket, Yeni Yıllık Abonelik Kampanyası-Haydi Gel Minik Paket, Yıllık Abonelik Kampanyası-Her Yöne Minik Paket-Yeni Müşteri, Yıllık Abonelik Kampanyası-Her Yöne Minik Paket-Yeni Müşteri Devam, Yıllık Abonelik Kampanyası-Heryöne Minik Sadakat, Yıllık Abonelik Kampanyası-Karma 500 Paket-Yeni Müşteri ve Yıllık Abonelik Kampanyası-Karma 500-Mevcut Müşteri kampanyalarından mevcutta yararlanan aboneler
  • Ayrıca, bireysel, faturalı olan ve aşağıdaki kitlelerden birinde yer alan aboneler yararlanabilecektir.
 • Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını %14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre %34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı %86’dan fazla olan aboneler.
 • Son 6 ayda en az 3 defa bir önceki ay gelen fatura tutarını geçen, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan veya Turkcell'e numarasını 2 defadan fazla taşımış olan ve son ay Turkcell yönüne yapılan çağrı adedinin bütün çağrılara oranı %23 ve altında olan aboneler.
 • Son 3 ayda 3G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımının 2G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımına oranı %50’nin altında olan, son 3 ayda en az 2 defa data paket aşımı gerçekleştirmiş ve diğer operatör yönüne konuşma süresi önceki 3 aya kıyasla en az %9 artmış olan aboneler
 • Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı %45’in üzerinde olan, son 6 ay fatura itirazı nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan aboneler.
 • Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı %3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı %50’nin üzerinde olan aboneler.
  • Hedef kitle aylık olarak güncellenecektir.

 • Fiyatlara ses, SMS için %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dâhil, internet için %18 KDV, % 5 ÖİV dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dâhil değildir.
 • Ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Paket içeriği sona erdikten sonra Akıllı faturanız varsa akıllı fatura özelliği kapsamındaki kullanımlarınız durur, Akıllı fatura aboneliğinizi iptal ettirdiyseniz 01.06.2016 tarihi itibarıyla yurt içinde paketsiz dakika kullanımı ve dakika aşım ücreti 60 kr/dakika (%18 KDV, %25 ÖİV dahil), paketsiz SMS ve SMS aşım ücreti 50 kr/adet (%18 KDV, %25 ÖİV dahil) olarak ücretlendirilirsiniz, internet için paket aşımında her 200 MB kullanım 5 TL olarak ücretlendirilir, bu ücretlendirme bir fatura döneminde en fazla 20 kere tekrarlanır, 20. fayda kullanıldıktan sonra internet hızı ana paket yenilenene kadar 5 kbps’a düşürülür ve faturanıza ek ücret yansıtılmaz. Mevcut kontratlı kampanyası 26.09.2014 tarihinden önce başlamış olan ve hala devam eden müşterilerimiz, kontratlı kampanyalarının sona ermesiyle birlikte 5TL/200MB ücretlendirmesine geçiş yapacaklardır.
 • Altın Yaşlar Tarifesi altında bulunan Altın Yaşlar Duran Bol Paket her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB içerir. Paket faydaları yurt içinde geçerlidir ve kullanılmayan faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmez. Paket kapsamındaki kullanım, özel servis numaralarına doğru (yarışma, oylama, sohbet hatları vb) ve kısa numaralı servislere yapılan aramaları kapsamaz. Paket kapsamındaki dakikalar 3. şahıslara devredilemez. Aboneler iptal talebinde bulunmadığı sürece paketler otomatik olarak her fatura döneminde yenilecektir.
 • Altın Yaşlar Duran Bol Paket Yeni Müşteri Kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca paket ücretinizde sabit fiyat garantisi ile ayda 29 TL’ye kullanım fırsatı kazanırsınız.
 • 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda, o tarihe kadar faydalanılan ay başına KDV ve ÖİV dâhil 10 TL veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı son faturanıza yansıtılacaktır.
 • Tarifeye geçen aboneler otomatik olarak Turkcell Emekliler Kulübü'ne üye olacaktır.
 • Altın Yaşlar Duran Bol Paketi kullanan müşterilerimiz, ücretsiz olarak Akıllı Fatura özelliğinden faydalanırlar; bu sayede faturaları sözlerinden çıkmaz. Akıllı Fatura ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Hediye Akıllı Fatura Kampanyası hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Hediye Akıllı Fatura Kampanyası sayesinde Altın Yaşlar Duran Bol Paket ile yurt içinde, yurt dışına doğru ve yurt dışındayken paket bitiminden sonra veya pakete dâhil olmayan ücretli dakika, SMS, MMS ve internet kullanımı yapmak istediğinizde kullanımınız kısıtlanarak durdurulur, size SMS, hücresel mesaj veya anons ile bilgilendirme yapılır.
 • İsterseniz, bireysel faturalı müşterilerimize sunulan ve kriterlerini sağladığınız Turkcell paketlerini veya Akıllı Fatura kapsamında sunduğumuz ek paketleri alarak kullanım yapabilirsiniz.
 • 01.06.2016 tarihi itibarıyla paketsiz dakika kullanımı ve aşım çözümünün son tekrarı sonrası dakika aşım ücreti 60 kr/dakika (%18 KDV, %25 ÖİV dahil), paketsiz SMS kullanımı ve SMS aşım çözümünün son tekrarı sonrası paket aşım ücreti 50 kr/adet (%18 KDV, %25 ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir.
 • Kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • 10 Eylül 2016 itibarıyla tarife içeriğine Dergilik Servisi ve bu servis kullanımında geçerli 5 GB internet paketi eklenecektir. 5 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, 1 kpbs hız ile kullanım devam eder. Dergilik Servisi hakkında detaylı bilgiyi bu sayfadan alabilirsiniz.


SMS
 • DURAN BOL YILLIK yaz 2222’ye gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  • Kampanya kriterlerini sağlıyorsanız DURAN BOL YILLIK yazıp 2222'ye göndererek katılabilirsiniz.

  • Başvuru SMS’i ücretsizdir.

   • Kampanyasından alttaki koşulları sağlayan aboneler yararlanabilir:
    • Her Yöne Paketler tarifesi altında yer alan Karma 500 ve Minik Paketlerinde taahhütlü kampanyalarında yer almayan aboneler
    • Haydi Gel Büyük Paket tarifesi altında yer alan Haydi gel Mini ve Haydi Gel Minik Paketlerinde taahhütlü kampanyalarında yer almayan aboneler
    • Altın Yaşlar tarifesi altında yer alan Altın Yaşlar, Altın Yaşlar Devreden, Altın Yaşlar Duran ve Altın Yaşlar Duran Hepsi Paketlerinde taahhütlü kampanyalarında yer almayan aboneler
    • Gnctrkcll Faturalı Ben Yaptım 500 paketinde taahhütlü kampanyalarında yer almayan aboneler
   • Altın Yaşlar Paket Fırsat Kampanyası, Altın Yaşlar Devreden Paket Fırsat Kampanyası, Altın Yaşlar Duran Paket Fırsat Kampanyası, Altın Yaşlar Duran Hepsi Paket Fırsat Kampanyası, Kontratlı Faturalı Nar avantaj Paketi, Faturalı Nar Avantaj Paketi Kampanyası, Faturalı Her Yöne Ben Yaptım 500 Yıllık Abonelik Kampanyası, Faturalı Ben Yaptım Kontrat Kampanyası, Her Yöne Minik Paket - Faturalıya Geçiş Büyük Kampanyası, Her Yöne Minik Paket - Faturalıya Geçiş Ekonomik Kampanyası, Her Yöne Minik Paket - Faturalıya Geçiş Fırsat Kampanyası, Her Yöne Minik Paket - Minik Her Yöne 250 Dakika Yıllık Abonelik Kampanyası, Her Yöne Minik Paket - Minik Her Yöne 500 Dakika Yıllık Abonelik Kampanyası, Heryöne Minik Yeni Müşteri Devam SMS Fırsat Kampanyası, Karma 500 Paketi Yıllık İndirim Kampanyası, Yeni Yıllık Abonelik Kampanyası-Haydi Gel Mini Paket, Yeni Yıllık Abonelik Kampanyası-Haydi Gel Minik Paket, Yıllık Abonelik Kampanyası-Her Yöne Minik Paket-Yeni Müşteri, Yıllık Abonelik Kampanyası-Her Yöne Minik Paket-Yeni Müşteri Devam, Yıllık Abonelik Kampanyası-Heryöne Minik Sadakat, Yıllık Abonelik Kampanyası-Karma 500 Paket-Yeni Müşteri ve Yıllık Abonelik Kampanyası-Karma 500-Mevcut Müşteri kampanyalarından mevcutta yararlanan aboneler
   • Ayrıca, bireysel, faturalı olan ve aşağıdaki kitlelerden birinde yer alan aboneler yararlanabilecektir.
    • Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını %14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre %34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, sms veya data paketi kullanım oranı %86’dan fazla olan aboneler.
    • Son 6 ayda en az 3 defa bir önceki ay gelen fatura tutarını geçen, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan veya Turkcell'e numarasını 2 defadan fazla taşımış olan ve son ay Turkcell yönüne yapılan çağrı adedinin bütün çağrılara oranı %23 ve altında olan aboneler.
    • Son 3 ayda 3G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımının 2G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımına oranı %50’nin altında olan, son 3 ayda en az 2 defa data paket aşımı gerçekleştirmiş ve diğer operatör yönüne konuşma süresi önceki 3 aya kıyasla en az %9 artmış olan aboneler
    • Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı %45’in üzerinde olan, son 6 ay fatura itirazı nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan aboneler.
    • Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı %3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı %50’nin üzerinde olan aboneler.
   • Hedef kitle aylık olarak güncellenecektir.

   • 12 ay boyunca paketinizde yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz halinde her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB içeren Altın Yaşlar Duran Bol paketten 12 fatura dönemi boyunca sabit fiyat garantisi ile KDV ve ÖİV dahil ayda 29 TL’ye yararlanabilirsiniz. 12 fatura dönemi sona erdiğinde paketinizden aylık abonelik fiyatı üzerinden yararlanmaya devam edebilirsiniz.
   • Eğer 12 ay dolmadan yıllık aboneliğinizi iptal etmek isterseniz faydalandığınız her fatura dönemi için KDV ve ÖİV dahil 10 TL veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı son faturanıza yansıtılacaktır.

  • Altın Yaşlar Tarifesi altında bulunan Altın Yaşlar Duran Bol Paket her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB içerir. Paket faydaları yurt içinde geçerlidir ve kullanılmayan faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmez. Paket kapsamındaki kullanım, özel servis numaralarına doğru (yarışma, oylama, sohbet hatları vb) ve kısa numaralı servislere yapılan aramaları kapsamaz. Paket kapsamındaki faydalar 3. şahıslara devredilemez. Aboneler iptal talebinde bulunmadığı sürece paketler otomatik olarak her fatura döneminde yenilecektir.

  • Mevcutta Turkcell faturalı olan müşterilerin paketleri bir sonraki fatura kesiminden itibaren başlar. Paketiniz başladığında kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

  • Paket faydalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız faydalar bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket içerileriniz her ay yenilenir. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız faydalar varsa iadesi yapılmaz.

  • Paket faydalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız faydalar bir sonraki döneme devrolmaz.

  • Paket kapsamındaki faydalarınızın %80ini kullandığınızda, ayrıca fatura dönemi içinde paket faydalarınızı bitirdiğinizde SMS ile bilgilendirme yapılır.

  • Kampanya süresi bitiminde sms ile bilgi verilecektir. Kampanyaya yeniden katılmamanız durumunda kampanyasız fiyattan ücretlendirilerek mevcut paketiniz devam edecektir.

  • Paket içeriği sona erdikten sonra Akıllı faturanız varsa akıllı fatura özelliği kapsamındaki kullanımlarınız durur, Akıllı fatura aboneliğinizi iptal ettirdiyseniz Altın Yaşlar tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz, internet için paket aşımında her 200 MB kullanım 5 TL olarak ücretlendirilir. Bu ücretlendirme, bir fatura döneminde en fazla 20 kere tekrarlanır. 20. fayda kullanıldıktan sonra internet hızı, ana paket yenilenene kadar 5 kbps’a düşürülür ve faturanıza ek ücret yansıtılmaz. Mevcut kontratlı kampanyası 26.09.2014 tarihinden önce başlamış olan ve hala devam eden müşterilerimiz, kontratlı kampanyalarının sona ermesiyle birlikte 5TL/200MB ücretlendirmesine geçiş yapacaklardır.

  • Kalan faydalarınızı KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz göndererek veya telefonunuzdan *159# yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

  • Kendi hattınızdan kullanım yaptığınızda geçerli olur.

  • Yıllık abonelik kampanyasındaki diğer paketlere geçişler kampanya sonlanma bedeli yansımadan gerçekleştirilebilecektir. Sözleşme süresi boyunca, 30 günde 1 kez olmak üzere sınırsız sayıda üst pakete; sözleşme süresi boyunca toplamda sadece 1 kez alt pakete geçiş yapılabilir. Geçiş yapıldığında aboneliğiniz 12 ayı tamamlayacak şekilde kaldığı yerden devam eder.

  • Tarife değişikliğinde kampanyadan kazanılan haklar iptal olur.

  • Paket faydaları transfer edilemez.

  • Hayır, sınır yoktur.

  • IPTAL DURANBOL yazıp 2222’ye ücretsiz göndererek kampanyanızı iptal edebilirsiniz.

  • Borç nedeniyle hattın kapanıp açılması hariç diğer durumlarda devam etmez, iptal bedeli yansır.

  • Akıllı Fatura Kampanyası ile faturanız sözünden çıkmaz! Paket bitiminden sonra veya pakete dahil olmayan kullanım yapmak istediğinizde, faturanıza ek ücret yansımaması için Akıllı Fatura özelliğiniz size özel ücretsiz devreye girer; kullanımınızı kısıtlayarak durdurur ve sizi bilgilendirir. Siz de isterseniz tek bir SMS atıp paket alarak kolayca kullanıma devam edersiniz. Böylece fatura tutarınız tamamen kontrolünüzde olur. Detaylar için tıklayın.

  • Evet, dilerseniz IPTAL AKILLIFAT yazıp 2222’ye göndererek iptal edebilirsiniz.

  • 532 7572222 yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.

  • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

  • Evet, fatura kesimine kadar devam eder.

  • Kampanya iptalinde veya taahhüt bitiminde tarifeniz değişmez.

  Sayfayı kaydırın