KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1000 DK HER YÖNE
Haftada 2 Gün Bedava
53 TL /AY YILLIK ABONELİK

Daha Fazla Bilgi

PaketFiyatİçerikKatılmak için
Alo Büyük53 TLHer Yöne 1000 DK + Haftada 2 Gün Bedava Konuşma*HERYONE BUYUK >>2222
 • Ses paket aşımında Turkcell'lileri Arama 43,89 KR/DK, Sabit hat arama 43,89 KR/DK, Diğer operatörleri arama 43,89 KR/DK olarak ücretlendirilirsiniz.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Yıllık abonelik yaptırdığınız dakika paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır.
 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır bu durum sabit fiyat garantisi kapsamı dışındadır.
 • *Haftada 2 gün Turkcell'lilerle sabah 6 akşam 6 bedava
 • 19.01.2015 tarihi itibarıyla diğer tarifelerde taahhütlü kampanyalardan faydalanan müşterilerimiz, Alo Büyük Paket Yıllık Abonelik Kampanyası'na geçiş anında cayma bedeli ödemeden bu kampanyadan 12 fatura dönemi faydalanacak şekilde geçiş yapabilirler. İptal bedeli bu kampanya ile sağlanan indirim ve faydalar karşılığı ve tarife değişikliği öncesi taahhütlü kampanyasından birikmiş ancak kampanya iptalinde tahsil edilmeyen tutarın toplamından oluşmaktadır. Tarife değişikliği öncesi taahhütlü kampanyasından birikmiş cayma bedeli aynı kampanyanın 12 aylık taahhüt süresinin dolmasını takiben müşterilerimizden tahsil edilmeyecektir. Cayma bedeli, müşterilerimizin taahhütten vazgeçtiği ay kalan ya da kullanmış olduğu tutarlardan abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir.
 • 06.07.2015 tarihi itibarıyla paket aşım çözümümüzle, paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Müşterilerimiz, ses paketlerinin bitimini takip eden ilk kullanımlarında 2,5 TL (KDV,ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilecektir. Devam eden kullanımlarda 900 sn sonuna kadar ek bir ücretlendirme olmayacaktır. Bu kullanımın ardından takip eden ilk kullanımlarında yeni bir ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ücretlendirilecektir. Takip eden kullanımlarda 1800sn’lik (30dk’lık) kullanımın sonuna dek ek bir ücretlendirme olmayacaktır. İlk 30dk'nin bitmesini takiben abonenin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30dk'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30dk için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil)ödemeye devam edecektir.
 • 06.07.2015 tarihi öncesinde bu paketin taahhütlü kampanyasından faydalanan müşterilerimiz için taahhüt süreleri sona erene kadar paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Taahhüt süreleri sona erdikten sonra paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir.
 • Kampanya 01.01.2016 tarihinde yeni abone alımına kapatılmıştır.
 • Kontrat bitimine 0-90 gün kala "Devam" yazıp 2200'a göndermeniz durumunda Turbo Ekstra 4GB paketinin 12 aylık kontratlı paketinden kullanımınıza devam edersiniz.

SMS
 • HERYONE BUYUK yaz 2222’ye gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  • Evet başvurabilirsiniz.
   veya 532’yi arayarak, Hesabım'dan, Turkcell noktalarından ve SMS atarak kampanyaya başvurabilirsiniz. Başvuru sonrası, kampanyanızın başlaması için hattınıza gelen SMS’e onay vermeniz gerekmektedir. (Çağrı merkezinden yaptığınız başvurularda SMS ile onay vermenize gerek yoktur.)
   Minik Paket yıllık aboneliği için: HERYONE MINIK yazıp 2222'ye gönderin.
   Ekonomik Paket yıllık aboneliği için: HERYONE EKO yazıp 2222'ye gönderin.
   Süper Paket yıllık aboneliği için: HERYONE SUPER yazıp 2222'ye gönderin.
   Alo Büyük Paket yıllık aboneliği için; HERYONE BUYUK yazıp 2222'ye gönderin
   Star Paket yıllık aboneliği için: HERYONE STAR yazıp 2222'ye gönderin.
   Star Ekstra Paket yıllık aboneliği için HERYONE EKSTRA yazıp 2222'ye gönderin.
   Gold Paket yıllık aboneliği için KAMPANYA GOLD yazıp 2222'ye gönderin

   15.12.2013 tarihinden itibaren Heryöne Paketler Tarifesi altında Heryöne Minik Paket abonesi, Yıllık Abonelik Kampanyası-Her Yöne Minik Paket-Mevcut Müşteri kampanyasından faydalanan, vergiler hariç ses aşım tutarı 10,48 TL ile 30,69 TL arasında olan aboneler Ekonomik Paket Uygun Teklif Yıllık Abonelik Kampanyasından yararlanabilirler. Kampanya kriterlerini sağlayan ve veri izni veren abonlere sms ile bilgi verilecektir. Paket ve kampanya aktivasyonu başvuruyu takiben fatura döneminden önce gerçekleşecek olup; geçiş öncesi paketinden gerçekleştirdiği ses aşım tutarı tahsil edilmeyecektir. İlaveten geçiş öncesi paket fiyatı aboneden tahsil edilmeyecektir. Geçiş sonrası paket fiyatının tamamı aboneye yansıtılacaktır.

   23.06.2014 tarihi itibarıyla diğer tarifelerde taahhütlü kampanyalardan faydalanan aboneler, Yıllık Abonelik Kampanyası-Her Yöne Ekonomik Paket-Mevcut Müşteri kampanyasına geçiş anında cayma bedeli ödemeden bu kampanyadan 12 fatura dönemi faydalanacak şekilde geçiş yapabilirler. Bu yeni kampanyadan 12 fatura dönemi dolmadan ayrılan abonelerin son faturasına kampanya iptal bedeli yansıtılacaktır. İptal bedeli Yıllık Abonelik Kampanyası-Her Yöne Ekonomik Paket-Mevcut Müşteri Kampanyasından sağlanan indirim ve faydalar karşılığı aylık 15 TL ve tarife değişikliği öncesi taahhütlü kampanyasından birikmiş ancak kampanya iptalinde tahsil edilmeyen tutarın toplamından oluşmaktadır. Tarife değişikliği öncesi taahhütlü kampanyasından birikmiş cayma bedeki aynı kontratının 12 aylık taahhüt süresinin dolmasını takiben aboneden tahsil edilmeyecektir. Cayma bedeli, abonenin taahhütten vazgeçtiği ay kalan ya da kullanmış olduğu tutarlardan abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir.

   23.06.2014 tarihi itibarıyla diğer tarifelerde taahhütlü kampanyalardan faydalanan aboneler, Yıllık Abonelik Kampanyası-Her Yöne Minik Paket-Mevcut Müşteri kampanyasına geçiş anında cayma bedeli ödemeden bu kampanyadan 12 fatura dönemi faydalanacak şekilde geçiş yapabilirler. Bu yeni kampanyadan 12 fatura dönemi dolmadan ayrılan abonelerin son faturasına kampanya iptal bedeli yansıtılacaktır. İptal bedeli Yıllık Abonelik Kampanyası-Her Yöne Minik Paket-Mevcut Müşteri Kampanyasından sağlanan indirim ve faydalar karşılığı aylık 12 TL ve tarife değişikliği öncesi taahhütlü kampanyasından birikmiş ancak kampanya iptalinde tahsil edilmeyen tutarın toplamından oluşmaktadır. Tarife değişikliği öncesi taahhütlü kampanyasından birikmiş cayma bedeki aynı kontratının 12 aylık taahhüt süresinin dolmasını takiben aboneden tahsil edilmeyecektir. Cayma bedeli, abonenin taahhütten vazgeçtiği ay kalan ya da kullanmış olduğu tutarlardan abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir.

   19.01.2015 tarihi itibarıyla taahhütlü kampanyalardan faydalanan aboneler, Yıllık Abonelik Kampanyası-Her Yöne Süper Paket -Mevcut Müşteri kampanyasına geçiş anında cayma bedeli ödemeden bu kampanyadan 12 fatura dönemi faydalanacak şekilde geçiş yapabilirler. Bu kampanyadan 12 fatura dönemi dolmadan ayrılan abonelerin son faturasına kampanya iptal bedeli yansıtılacaktır. İptal bedeli geçiş yapılan kampanyadan sağlanan indirim ve faydalar karşılığı ve tarife değişikliği öncesi taahhütlü kampanyasından birikmiş ancak kampanya iptalinde tahsil edilmeyen tutarın toplamından oluşmaktadır. Tarife değişikliği öncesi taahhütlü kampanyasından birikmiş cayma bedeli aynı kampanyanın 12 aylık taahhüt süresinin dolmasını takiben müşterilerimizden tahsil edilmeyecektir. Cayma bedeli, abonenin taahhütten vazgeçtiği ay kalan ya da kullanmış olduğu tutarlardan abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir.

   19.01.2015 tarihi itibarıyla diğer tarifelerde taahhütlü kampanyalardan faydalanan müşterilerimiz, Alo Büyük Paket Yıllık Abonelik Kampanyası'na geçiş anında cayma bedeli ödemeden bu kampanyadan 12 fatura dönemi faydalanacak şekilde geçiş yapabilirler. İptal bedeli bu kampanya ile sağlanan indirim ve faydalar karşılığı ve tarife değişikliği öncesi taahhütlü kampanyasından birikmiş ancak kampanya iptalinde tahsil edilmeyen tutarın toplamından oluşmaktadır. Tarife değişikliği öncesi taahhütlü kampanyasından birikmiş cayma bedeli aynı kampanyanın 12 aylık taahhüt süresinin dolmasını takiben müşterilerimizden tahsil edilmeyecektir. Cayma bedeli, müşterilerimizin taahhütten vazgeçtiği ay kalan ya da kullanmış olduğu tutarlardan abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir.


  • Eğer faydalanmakta olduğunuz paketin yıllık aboneliğine başvurduysanız; katılım onayı vermenizin hemen ardından bulunduğunuz fatura dönemine ait olan 300 dakika hediyeniz hattınıza tanımlanır ve size bilgilendirme mesajı gönderilir. Sonrasında 12 fatura dönemi doluncaya kadar her fatura döneminizde hediye dakikanız otomatik olarak hattınıza tanımlanmaya devam eder.

   Eğer faydalanmakta olduğunuzdan farklı bir paketin yıllık aboneliğine başvurduysanız; katılım onayı vermenizin ardından ilk fatura kesim tarihinizde paket değişikliğiniz gerçekleşir, seçtiğiniz yeni pakete geçersiniz. Yeni pakete geçişinizle birlikte, yeni paketteki ilk fatura dönemine ait olan ilk dakika hediyeniz hattınıza tanımlanır ve size bilgilendirme mesajı gönderilir. Sonrasında 12 fatura dönemi doluncaya kadar her fatura döneminizde hediye dakikanız otomatik olarak hattınıza tanımlanmaya devam eder.
  • Kampanyadan abonelik yaşı 365 günden fazla olan Bireysel Faturalı Turkcell Müşterileri faydalanabilmektedir.

  • Eğer faydalanmakta olduğunuz paketin yıllık aboneliğine başvurduysanız; katılım onayı vermenizin ardından çıkan ilk faturanızda sabit fiyat garantiniz başlar ve toplamda 12 faturaya ulaşıncaya kadar devam eder.

   Eğer faydalanmakta olduğunuzdan farklı bir paketin yıllık aboneliğine başvurduysanız; katılım onayı vermenizin ardından ilk fatura kesim tarihinizde paket değişikliğiniz gerçekleşir, seçtiğiniz yeni pakete geçersiniz. Yeni pakete geçişinizden sonra çıkan ilk faturanızda sabit fiyat garantiniz başlar ve toplamda 12 faturaya ulaşıncaya kadar devam eder.
  • Evet, geçerlidir.
  • Hayır, sadece yurt içi aramalarda geçerlidir.
  • Ekonomik Paket, Süper Paket, Alo Büyük Paket ve Minik Paket'de olan müşterilerimiz, 06.07.2015 tarihi itibarıyla paket aşım çözümümüz ile paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dakikası 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilirler.

   • Fiyat değişikliği, bu paketlerin taahhütlü kampanyalarından faydalanmayan müşterilerimiz için geçerlidir.
   • Bu paketlerin taahhütlü kampanyalarında bulunan müşterilerimiz için taahhüt sürelerinin sona ermesini takiben ilgili fiyat değişikliği geçerli olacaktır.
   • Bu paketlere yeni tesis, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ile yeni gelen müşterilerin paket aşım ücretleri yeni fiyatlar üzerinden hesaplanacaktır.
   • Bu paketlere tarife değişikliği ile taahhütlü kampanya yaparak gelen mevcut müşterilerin paket aşım ücretleri yeni fiyatlar üzerinden hesaplanacaktır.
   • Müşterilerin, tarife paketleri içeriğinde kullanımı sınırlı hizmet olarak konuşma dakikası olan paketlerde paket bitimini takip eden ilk kullanımda 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilecektir. Devam eden kullanımlarda 900 sn sonuna kadar ek bir ücretlendirme olmayacaktır. Bu kullanımın ardından takip eden ilk kullanımda yeni bir ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ücretlendirilecektir. Takip eden kullanımlarda 1800 sn’lik (30 dk’lık) kullanımın sonuna dek ek bir ücretlendirme olmayacaktır. İlk 30 dk'nin bitmesini takiben abonenin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30 dk'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30 dk için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil)ödemeye devam edecektir.
   06.07.2015 tarihi öncesinde bu paketLERİN taahhütlü kampanyasından faydalanan müşterilerimiz için taahhüt sürelerinin sona erene kadar paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Müşterilerimiz, ses paket aşımında ücretlendirme periyodu (6 sn) değişmeyecek şekilde ilk yurt içi her yöne 408 saniyelik (6,8 DK) kullanımlarına kadar 43,89 KR /DK (KDV,ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Müşterilerimizin kullanımlarına devam etmelerini takiben ilk yurt içi her yöne 30dk'den kalan yurt içi heryöne 1392 saniyelik (23,2 DK) kullanım hakkı müşteriye toplamı 3 TL'ye sağlanır. Bu 30 dakikanın bitmesini takiben müşterinin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30 dakikalık kullanım hakkı devreye alınır ve müşteriler 3 TL (KDV, ÖİV dahil) ödemeye devam ederler. Kullanım devamını takiben müşteriler her yurt içi her yöne 30 dakika için 3 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam ederler.

   01.06.2016 tarihi itibarıyla paketsiz ses kullanımı ve ses aşım çözümünün son tekrarı sonrası ses aşım ücreti 60 kr/dakika (%18 KDV, %25 ÖİV dahil), paketsiz sms kullanımı ve sms aşım çözümünün son tekrarı sonrası paket aşım ücreti 50 kr/adet (%18 KDV, %25 ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir.

  • Evet, KALAN PAKET yazıp 2222'ye göndererek kalan dakikalarınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca hediye dakikalarınızın %80'ini ve tamamını kullandığınızda otomatik olarak hattınıza bilgilendime SMS'i gönderilecektir. Detaylı bilgi almak ve paket kalanınızı takip edebileceğiniz diğer yöntemleri öğrenmek için tıklayınız.

  • Evet, kendi paket dakikalarınız bittikten sonra devreye girer.
  • veya 532’yi arayarak ve IPTAL YILLIK yazıp 2222'ye göndererek kampanya iptal bedelini ödemek koşulu ile kampanyanızı iptal ettirebilirsiniz. İptal etmeniz durumunda hem kazandığınız ek 300 dakikalar hem de sabit fiyat garantiniz, fatura döneminizin bitmesini beklemeden o anda iptal olur.

   Yıllık abonelik yaptırdığınız dakika paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır.

   Minik Paket Yıllık aboneliği için kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri 10 Ağustos 2012'den önce yıllık abonelik kampanyasından yararlanmaya başlayan aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 3 TL, 12 Mart 2014'den önce yıllık abonelik kampanyasından yararlanmaya başlayan aboneler aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 9 TL, bu tarihten sonra kampanyaya katılan aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 12 TL'dir.
   Ekonomik Paket Yıllık aboneliği için kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri 26 Nisan 2013'ten önce yıllık abonelik kampanyasından yararlanmaya başlayan aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 9 TL, 27 Nisan 2013 ile 13 Ocak 2014 arasında yıllık abonelik kampanyasından yararlanmaya başlayan aboneler aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 15 TL, 14 Ocak 2014 ile 12 Mart 2014 arasında yıllık abonelik kampanyasından yararlanmaya başlayan aboneler aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 12 TL, bu tarihten sonra kampanyaya katılan aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 15 TL'dir.
   Süper Paket Yıllık aboneliği için kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri 26 Nisan 2013'ten önce yıllık abonelik kampanyasından yararlanmaya başlayan aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 9 TL, 27 Nisan 2013 ile 13 Ocak 2014 arasında yıllık abonelik kampanyasından yararlanmaya başlayan aboneler aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 20 TL, bu tarihten sonra kampanyaya katılan aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 12 TL'dir.
   Alo Büyük Paket Yıllık aboneliği için kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 12 TL'dir.
   Star Paket Yıllık aboneliği için kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri 26 Nisan 2013'ten önce yıllık abonelik kampanyasından yararlanmaya başlayan aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 9 TL, 27 Nisan 2013 ile 13 Ocak 2014 arasında yıllık abonelik kampanyasından yararlanmaya başlayan aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 20 TL,13 Ocak 2014 ile 24 Nisan 2014 arasında kampanyaya katılan aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 12 TL, 25 Nisan 2014 tarihi itibarıyla yıllık abonelik kampayasından yararlanmaya başlayan aboneler için KDV ve OİV dahil 15 TL'dir.
   Star Plus Paket Yıllık aboneliği için kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 6 TL'dir.
   Star Ekstra Paket 25 Nisan 2014 tarihinden önce yıllık abonelik kampanyasından yararlanmaya başlayan aboneler için kampanya süresince sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 16TL'dir. 25 Nisan 2014 tarihi itibarıyla yıllık abonelik kampanyasından yararlanmaya başlayan aboneler için kampanya süresince sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 20TL'dir.
   Gold Paket Yıllık aboneliği için kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 15 TL'dir.

   Iptal tarihine kadar tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.
  • Aynı anda yıllık abonelik yapılamamaktadır. Dilerseniz 12 ay taahhütlü kampanyanızı ve cep telefonu kampanyanızı iptal bedelini ödemek koşulu ile iptal edip sonrasında Yıllık abonelik yapabilirsiniz.
  • Dilerseniz, veya 532’yi arayarak Fırsat kampanyasını iptal ücreti ödemeden iptal ederek seçtiğiniz paketin yıllık aboneliğine geçiş yapabilirsiniz.
  • Her Yöne Minik Paket, Karma 500 paketi, Ben yaptım 700 paketi, Ben yaptım 750 paketi yıllık aboneliğiniz bittiğinde, her yone 750dk, 500 SMS sunan Kazandıran Maxi paketinden faydalanırsınız.
   Alo Paketten yıllık aboneliğiniz bittiğinde, paketin aylık standart ücretinden faydalanırsınız.
  • Yıllık aboneliğiniz iptal olur ve iptal bedeli faturanıza yansıtılır.
  • Bu işlemleri yapmak için önce iptal bedelini ödemek koşulu ile Yıllık Aboneliğinizi iptal etmeniz gerekmektedir.
  • Numaranızı taşımanız durumunda yıllık aboneliğiniz iptal olur ve iptal bedeli faturanıza yansıtılır.
  • Hayır, faydalanamamaktadır.
  • Alo Büyük Paket yıllık aboneliği, Her Yöne Ekonomik Paket yıllık aboneliği, Her Yöne Süper Paket yıllık aboneliği ve Her Yöne Minik Paket yıllık aboneliği için kampanya bitiş tarihiniz, fatura döneminize göre toplamda 12 fatura dönemi kampanyanızdan yararlanacak şekilde belirlenmektedir, 10.11.2014 tarihinde bu uygulamaya geçilmiştir.

  • Alo Büyük Paket yıllık abonelik, Her Yöne Ekonomik Paket yıllık abonelik, Her Yöne Süper Paket yıllık abonelik, Her Yöne Minik Paket yıllık abonelik kampanyalarında değiştirebilirsiniz. Fatura kesim tarihinizi değiştirdiğinizde, yıllık kampanyanızın bitiş tarihi de yeni fatura kesiminize uygun olacak şekilde güncellenir. İşlem yapmak için tıklayınız.

  • Dijital Operatör Uygulaması menüsü altındaki Kampanyalarım sayfasından öğrenebilirsiniz, ilgili sayfaya gitmek için tıklayınız.