Daha Fazla Bilgi

Belirtilen tarifelerden birine 24 ay boyunca abone olun, Turkcell T20'ye tarifenize ilave ayda sadece 19,90 TL ödeyerek sahip olun. Üstelik ilk 3 ay 250 MB internet ücretsiz.

Kampanyalı Tarifeler

  - Turkcell T20 modeli aylık cihaz taksidi vergiler dahil 19,90TL'dir.

  - 02.01.2012 tarihli Merkez Bankası döviz satış kuru üzerinden hesaplanan tavsiye edilen satış fiyatı 260 USD karşılığı 460 TL'dir.
  - Kampanya fiyatlarina tüm vergiler (KDV ve ÖİV) dahildir.

Kampanyadan 12 aydan uzun süreli Bireysel faturalı hat sahibi müşteriler, mobil hizmet faturasından tahsil edilerek faydalanabilmektedir. Tekliflerden faydalanabilmek icin, müşterinin son 6 ay fatura toplamı 170TL ve üzeri; olmasi gerekmektedir. Kriteri sağlamayan aboneler ya da mobil hizmet faturasından tahsilatın gerçekleşemediği tarifeler, aşağıdaki tabloda belirtildiği üzere kredi kartlı tahsilat seçeneğinden yararlanabilir. Kriterin sağlamadığı ve Kredi kartlı tahsilat seçeneğinin olduğu teklifler teklifler özelinde, ilk 12 ay anlaşmalı kredi kartı aracılığıyla tahsilat bir seçenek olarak sunulacaktır. Tekliflere katılacak bireysel müşterilerden Kredi kartı uygulaması kapsamında, paket bedelleri ilgili süre boyunca müşterinin Turkcell faturasında yer alacak ve faturaya bu tutar kadar eksi bakiye işlenerek müşterilerin ödediği tutar karşılığı mahsuplaşılacak ve 12 aydan sonra ilgili paket ücretleri Turkcell faturasında yer almaya devam edecektir. Dileyen müşterimiz 24 ay boyunca, kredi kartından aylık cihaz bedeli çekilerek, kalan tutarın faturanıza yansıtılması koşuluyla T20 teklifinden yararlanabilir. Bu tekliften sadece Akbank ve Garanti Bankası kredi kartı sahipleri yararlanabilir. Garanti bankası abonelerine özel, ekspres limit uygulamasıyla tüketici kredisi açılacak ve ek limit tanımlanarak kampanyadan yararlanılması sağlanacaktır. Garanti bankası ekstresinde T20 cihaz temlik bedeli olan 19,90TL ye ek faiz bedeli uygulanacak, aylık ortalama 23,35TL ekstreye yansıtılacaktır. İlgili faiz bedeli Banka sorumluluğunda olup, banka tarafından belirlenmektedir. Faiz değişiklikleri ekstreye yansıtılabilir.


Kampanya Sözleşmesi için tıklayınız.

 • Kampanya Kampanya ile birlikte ilk 3 ay 250MB ücretsiz verilecektir. Ücretsiz internet paket bedelini aşan kullanımlar KDV ve ÖİV dahil 0,000049 TL/KB paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir. İnternet paketi yurtiçi kullanımlar için geçerlidir. Yurtdışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilir.Kampanya kapsamında, müşterinin hattina tanimlanacak 250 MB internet paketi, üçüncü şahıslara transfer edilemez, kalan internet paketi kullanim miktari sonraki aylara devretmez.
 • 4. aydan itibaren Full Paket, Herşey dahil paket, Gold Plus paket hariç diğer tarifelerde yer alan hatlara otomatik olarak %50 indirimli 7TL/ay paket bedeli olan 250MB internet paketi tanımlanacaktır. Tanımlanan paketin ilk ayı ücretsiz, takip eden 3 ayı ücretlidir. İlgili ücret 3 ay boyunca %50 yansıdıktan sonra, 250MB paket kontratsız standart ücretinden otomatik olarak devam edecektir. Dileyen müşterilerimiz tanımlanan %50 indirimli 250MB internet paketini SMS ile iptal edebilir. Bunun icin IPTAL DATA 250 yazıp 2222'ye SMS göndermesi yeterlidir.
 • TC Kimlik no bazında, bir müşteri aynı anda en fazla 2 adet cihazlı tekliften faydalanabilecektir ve en fazla iki kere kampanyayı iptal etme hakkına sahip olacaktır. Aynı hattıyla kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir.
 • Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri toplamı Mobil hizmet faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
 • İlgili ses kampanyalarına katilarak (İndirimli Büyük Paket Kampanyası, Haydi Gel Küçük Paket Fırsat Kampanyası, Haydi Gel Büyük Paket Fırsatı Kampanyası,Taahhütlü Gold ve GoldPlus Paketleri,12 Ay Taahhütlü Süper Paket Kampanyası, Haydi Gel Küçük Paket Mevcut Aboneleri Fırsat Kampanyası Büyük İndirim Kampanyası vb.) herhangi bir ses tarifesine taahhüt vermiş faturalı aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanyadan faturalı ödeme seçeneğiyle yararlanan aboneler,kampanyaya dahil tarifelerden hali hazırda faydalanıyorsa imza tarihinden sonraki ilk fatura kesiminden itibaren ilgili tarife ve cihaz taksit bedelini faturalarında göreceklerdir. Hali hazırda kampanya dışındaki bir tarifeden/paketten yararlanan ancak, kampanyadan faydalanmak için tarife değişikliği yapan abonelere (Örneğin, diğer tarifelerden ya da diğer Kamu paketlerinden Kamu 1000 Paketine gelen aboneler) imza tarihinden sonraki ilk fatura kesimine eski tarifesi ve cihaz bedeli yansırken, ikinci fatura kesiminden itibaren yeni Tarife bedeli ve cihaz bedeli toplamı yansımaya başlayacaktır. Kredi Kartı ödeme seçeneğiyle yararlanan abonelere özel, cihaz taksidi imza tarihinden sonraki ikinci fatura kesim tarihinden itibaren faturaya yansıtılacak, kampanyaya dahil tarifelerden hali hazırda faydalanıyorsa imza tarihinden sonraki ilk fatura kesiminden itibaren ilgili tarife yansıyacak, tarife değişikliği yapan abonelerse 2. fatura kesiminden itibaren yeni tarife bedelini göreceklerdir.
 • Kampanya kapsamında, sunulan paket tutarına müşterinin seçtiği telefon modeli ve aylık tarife bedeli dahildir. Yukarıda yer verilen paket ücretleri güncel ve geçerli olan tarife bedellerini içermektedir. Tarifelerde meydana gelecek değişiklikler usulüne uygun olarak toplam paket bedellerine yansıtılabilir. Turkcell Tarife değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde meydana gelecek değişiklikler, müşterilerin kayıtlı oldukları paketlere yönelik verilen indirim oranları doğrultusunda hesaplanacak ve kampanyadan yararlanan tüm müşterilere ilk fatura kesim tarihinden itibaren yansıtılacaktır. Seçilen Tarifede yapılacak değişiklikler kampanyadaki tüm müşterilere yansıtılacaktır.


 • Damga Vergisi

  Kampanyaya dahil Tarife/Paketler Turkcell T20
  1 Alo Süper Paket 12,11
  2 Full Paket 13,70
  3 Kamu 1000 Paketi 10,17
  4 Yeni Genç Tarife 7,96
  6 Faturalı Haydi Gel Tarifesi Küçük Paket 7,96
  7 Haydi Gel Tarifesi Herşey Dahil Paket 8,16
  8 Alo Paket 8,37
  9 Alo Avantaj Paket 9,76
  10 Faturalı Haydi Gel Tarifesi Büyük 9,34
  11 Gold Paket 14,34
  12 Gold Plus Paket 18,12

  * Damga vergisi, tek seferde, bir sonraki faturanıza yansıyacaktır.


  Mobil hizmet faturası ve / veya Kredi kartı ödeme seçenekleri aşağıdaki gibidir:
  Tarife
  /
  Paket* Adı
  Turkcell T20
  Mobil İletişim Hizmet Faturalı
  Kredi Kartlı
  (ilk 12 ay Kredi Kartından)
  Kredi Kartlı
  (24 ay sadece cihaz bedeli kredi kartından)
  Yeni Genç Tarife
  +

  -

  +
  Faturalı Haydi Gel Tarifesi Küçük Paket


  +  +  -
  Haydi Gel Tarifesi Herşey Dahil Paket


  -  +  -
  Alo Paket
  +

  -

  +
  Faturalı Çiftçi Tarifesi
  -

  -

  -
  Faturalı Haydi Gel Tarifesi Büyük Paket


  -  +  -
  Alo Avantaj Paketi
  +

  -

  +
  Kamu 1000 Paketi
  +

  -

  +
  Alo Süper Paket
  +

  -

  +
  Full Paket
  +

  -

  +
  Gold Paket
  +

  -

  +
  Gold Plus Paket
  +

  -

  +

  Cihaz Özellikleri


  Turkcell T20

  Turkcell T20
  3G 3G
  Network HSDPA 1900 / 2100
  Boyutlar 116×60.5×11.9mm
  Ağırlık 115 g
  Ekran Tipi TFT-LCD flat capacitive dokunmatik ekran
  Ekran Boyutları 320×480 (HVGA), 3.5 inç
  Dahili Hafıza 256MB Storage, 256MB RAM, 512MB ROM
  Kart Yuvası MicroSD
  3G

  7.2 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps

  WLAN Wi-Fi
  Bluetooth Var
  Kamera 5 MP camera
  2. Kamera Yok
  İşletim Sistemi Android 2.3.3
  İşlemci Qualcomm® MSM7227-1, 600MHz
  Radyo yok
  GPS A-GPS desteği
  Pil Standart Pil, Li-Ion 1400 mAh

Kapat
Yardım ister misiniz?