Daha Fazla Bilgi

Kampanya 30.11.2014 tarihine kadar HTC Desire 310 cihazı ile 12 veya 24 aylık Kamu Eko, Kamu Hepsi Bir Arada Paketi veya Kamu 1000 Paketi tekliflerinden biri ile katılan müşterilerimiz için geçerlidir.
HTC Desire 310 ile ilgili ödeme detayları için tıklayınız.

 • Paket fiyatlarına %18 KDV ve %25 ÖİV dâhildir.
 • Cihazla birlikte, 6 ay süresince Turbo 500 MB ek internet paketi de (hızı 43,3 Mbps) verilecektir. Paket aşımı vergiler dâhil 5 TL/100 MB’dir, tüm kullanımlar yurt içinde geçerlidir ve paketten kalanlar sonraki aya devretmez.
 • Ek İnternet Paketi tanımlandığında bilgilendirme SMS'i gönderilecektir. İptal edilmediği sürece internet paketi 6 ay ücretsiz olarak her ay yenilenir, bilgilendirme SMS'i gönderilecektir. 6 ay sonunda müşterilerimiz kullandıkları internet için kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanyada belirtilen paket bedelleri için 24 ay kontratlı aylık cihaz temlik bedeli tüm vergiler dâhil HTC Desire 310 için 30 TL’dir.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerimiz, seçtikleri cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanlarının, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir. Kampanyada belirtilen cihaz HTC Desire 310 için belirlenen limit puanı 700 puan ve üzeri olarak belirlenmiştir.
 • Limit puan yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş fatura bulunmaması, TCKN ile adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı TCKN ile adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp kontrat süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir (Limit puan ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden ya da Turkcell Mağazalarından edinebilirsiniz).
 • Aynı TCKN ile birbirine bağlı hatlar için kampanya katılım limiti 5’tir. Kredi kayıt skoru sorgulama yöntemi ile katılım sağlanan cihaz kampanya teklifleri buna dâhil değildir. Bu yöntemle cihaz tekliflerinden faydalanmak isteyen müşterilerimizden öncelikle müşteri onayı alınacaktır. Seçilen cihaz için müşteri onayı ile yapılan kredi kayıt skorunun yeterli olması halinde, ilgili kampanya tekliflerinden faydalanabilirler ancak aynı zamanda son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturaları bulunmaması ve abonelik sözleşmesine uygun olmayan durumlar sebebi ile hatlarının kapatılmamış olması da gereklidir.
 • Banka kredili tekliflerin müşterimize sunulabilmesi için; müşterimizden onay alınarak bilgileri bankaya gönderilecek ve bankadan gelen kredi onayına göre teklif sunulacaktır. Eğer banka müşteri bilgilerini inceleyerek kredi onay vermez ise, bu teklifler sunulamayacaktır.
 • Cihaz yenileme kampanyası harici 1 hat için en fazla 1 adet kampanya tanımlanabilir.
 • Daha fazla bilgi için tıklayınız.
 • Bireysel Kamu Eko, Kamu Hepsi Bir arada veya Kamu 1000 Paketi tekliflerinden biri kullanan müşterilerimiz yararlanabilirler. Ayrıca Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerimizin limit puanlarının, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir. Kampanyada belirtilen cihaz HTC Desire 310 için 700 puan ve üzeri olarak belirlenmiştir.

 • Limit puan yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş fatura bulunmaması, TCKN ile adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı TCKN ile adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp kontrat süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir (Limit puan ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz). Cihaz yenileme kampanyası harici 1 hat için en fazla 1 adet kampanya tanımlanabilir.
  Ayrıca aynı TCKN ile birbirine bağlı hatlar için kampanya katılım limiti 5’tir. Kredi kayıt skoru sorgulama yöntemi ile katılım sağlanan cihaz kampanya teklifleri buna dâhil değildir.

 • LG G Pro Lite kampanyası 03.11.2014 tarihinde sona ermiştir. Kampanya, 30.11.2014 tarihine kadar HTC Desire 310 cihazı ile 12 veya 24 aylık bireysel Kamu Eko, Kamu Hepsi Bir arada paketi veya Kamu 1000 Paketi tekliflerinden biri ile katılan müşterilerimiz için geçerlidir. Cihazla birlikte, 6 ay süresince Turbo 500 MB ek internet paketi de (hızı 43,3 Mbps) verilecektir.

 • Hızı 43,3 Mbps'dir. İptal edilmediği sürece internet paketi 6 ay ücretsiz olarak her ay yenilenir, 6 ay sonunda müşterilerimiz kullandıkları internet için kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Paket aşımı vergiler dâhil 5 TL/100 MB’dir, tüm kullanımlar yurt içinde geçerlidir ve paketten kalanlar sonraki aya devretmez.

 • Tarifelere ek aylık bedeller aşağıda yönlendirilen sayfalarda detaylı olarak yer almaktadır.

  HTC Desire 310 ile ilgili ödeme detayları için tıklayınız.


  Paket fiyatlarına %18 KDV ve %25 ÖİV dâhildir.
 • Banka kredili tekliflerin müşterimize sunulabilmesi için; müşterimizden onay alınarak bilgileri bankaya gönderilecek ve bankadan gelen kredi onayına göre teklif sunulacaktır. Eğer banka müşteri bilgilerini inceleyerek kredi onay vermez ise, bu teklifler sunulamayacaktır.

Sayfayı kaydırın