Turkcell Teklifleri

Cihaz Teklifi (24 AY)Data PaketiToplam Paket Fiyatı
Vestel V Tab 7 Lite 3 + VINN WiFi 250 MB20 TL
6 GB49,90 TL
10 GB59,90 TL
Sınırsız (15 GB)79,90 TL

 • Kampanya 21 Nisan 2014 - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • VINN WiFi data hattı ile çalışır.
 • Yeni bir hat açılışı yapıldığında 44 TL'lik yeni tesis hat ücreti (aylık 3,67 TL) ve 17,95 TL'lik TGM Ruhsat vergisi (aylık 1,50 TL) 12 eşit taksit halinde, 1,50 TL'lik TGM kullanım vergisi ise her ay olmak üzere faturaya toplam 6,66 TL ilave edilmektedir.
 • Paket fiyatına %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
 • Vestel V Tab 7 Lite 3 ile birlikte 24 ay boyunca her ay 20 MB ücretsiz internet verilecektir.
 • 250 MB, 6 GB ve 10 GB internet paketleri “Limitinde Durma” özelliğine sahiptir, kotanın dolması ile birlikte hız 5 Kbps’e düşer ve paket aşım ücreti yansımaz.
 • Sınırsız (15 GB) teklifte adil kullanım politikası gereği dönem içi kullanm 15 GB'a ulaştıktan sonra erişim hızı 128 kbps'e, ilave 3,75 GB'lık kullanımdan sonra da 96 kbps'e düşürülecektir. Faturaya ek bir ücret yansımayacaktır.
 • İnternet paketleri yurt içinde Turkcell kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışında kullanılan data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanyaya katılmak için müşterilerimizin Turkcell Finansman Kredi tutarının kampanya kapsamında sunulan cihazlar için yeterli olması gereklidir.
 • Kalan haklarınızı KALAN yazıp 2222'ye kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.
 • Paket dahilinde sunulan mobil internetin, ay içerisinde kısmen veya tamamen kullanılmamış olması durumunda, paketin kullanılmayan kısmını bir sonraki ayın kullanımına devretme ya da başka bir hatta devretme hakkı bulunmamaktadır.
 • 3G bağlantısı, kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Mevcutta Turkcell faturalı ses hattınız varsa kampanyaya katılım için Turkcell faturalı ses hattınızla Turkcell Tek Fatura özeliğini aktiflemeniz gerekmektedir. Böylece kampanyadan yaralandığınız data hattınızın kullanım tutarı ve ses hattınızın kullanım tutarı tek bir faturada ücretlendirilecektir. Kampanya katılımından sonra dilerseniz TEK FATURA İPTAL yazıp 2222’ye göndererek bu özelliği iptal edebilirsiniz.
 • · Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için Turkcell Finansman Kredi tutarinizin ,kampanya kapsamında sunulan cihaz için yeterli olması gereklidir.TurkcellFinansman kredi tutarınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, TCKN ile adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı TCKN ile adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp taahhüt süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
  · Turkcell Finansman kredisi ile ilgili detaylı bilgiyi Turkcell Mağazaları veya Müşteri Hizmetlerinden edinebilirsiniz. Turkcell Finansman kredisi puanı yeterli olmayan müşterilerimiz hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili tekliflerimizden, ön ödeme alternatiflerinden yararlanmak için Turkcell Mağazalarına başvurabilirler.
  · Aynı TCKN ile birbirine bağlı hatlar için kampanya katılım limiti 4’dür. Bu tüm cihaz kampanya ve teklifleriniz kapsamaktadır
  · Banka kredili tekliflerden faydalanmak isteyen müşterilerimizin TC Kimlik Numarası ile birbirine bağlı hatlarından hiçbirinin son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş borcu olmaması ve abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapatılmamış olması gereklidir. Banka kredili tekliflerin müşteriye sunulabilmesi için; müşteriden onay alınarak bilgileri bankaya gönderilecek ve bankadan gelen kredi onayına göre teklif sunulacaktır. Eğer banka müşteri bilgilerini inceleyerek kredi onay vermez ise, bu teklifler sunulamayacaktır.
  · Turkcell Mağazaları, Turkcell iletişim merkezleri ve Turkcell yetkili satış noktaları dışında kalan mecralardan kampanyalara katılan müşterilerimiz için limit puan uygulaması geçerli olacaktır. Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgi Turkcell Müşteri Hizmet’leri üzerinden alınabilir

  • Kampanyanız başladığı anda data hattınızı Vınn Wifi’nızın içerisine takarak internet paketinizi kullanmaya başlarsınız. Takip eden ilk fatura döneminizde İlgili paket ve cihaz bedeli sözleşmede belirtilen şekilde faturanıza uygulanır.
  • VINNWifi’ı kullanmaya başlamak için:
  • Turkcell 3G İnternet SIM kartı yerleştirin,
  • VINNWifi’ınızı açın.
  • Dizüstü bilgisayarınızın kablosuz ağ yöneticisinde "Turkcell VINNWifi" ağına bağlanarak 3G İnterneti kablosuz ağ üzerinden kullanabilirsiniz.
  • İsterseniz usb aracılığı ile masaüstü bilgisayarınızda da 3G hızında internet kullanabilirsiniz.

 • •Kontratlı teklif detaylarına ve cihaz seçeneklerine kampanya sayfasındaki tablodan ulaşabilirsiniz. Tüm tekliflere KDV+ÖİV dahildir.
  Yeni bir hat açılışı yapıldığında 44 TL'lik yeni tesis hat ücreti (aylık 3,66 TL) ve 17,95 TL'lik TGM Ruhsat vergisi (aylık 1,50 TL) 12 eşit taksit halinde, 1,50 TL'lik TGM kullanım vergisi ise her ay olmak üzere faturaya toplam 6,66 TL ilave edilmektedir. Ayrıca kampanya sözleşmesinden doğan damga vergisi (seçilmiş olan pakete göre), paket fiyatına dahil değildir ve ilk faturanıza uygulanır.

  • Kampanya aboneliği devredilemez.
  • Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devredilemez, başka bir hatta transfer edilemez.
  • Kampanya hattı abonenin başka bir hattına da devredilemez.

 • Kampanyamız cihaz stoklarıyla sınırlıdır.

  • Evet, kampanya bitiminde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
  • Kontrat sonunda yapılacak kullanımlar Standart İnternet Paketi Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

 • Hayır, değiştiremezsiniz.

  • Kampanyanız devam ederken dilerseniz sınırsız kez üst pakete geçebilirsiniz. Sadece bir defaya mahsus alt paketlere geçiş yapabilirsiniz.
  • Paket değiştirebilmeniz için ödenmemiş faturanızın bulunmaması ve kampanya başlangıcından itibaren 1 aylık sürenin geçmesi gerekir.
  • Aynı ay içerisinde tek bir kez paket değişikliği yapabilirsiniz. Paket değiştirme işleminizi, yeniden sözleşme imzalamadan Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden yapabilirsiniz.
  • Paket geçişiniz, anında gerçekleşir ve fatura dönemini beklemenize gerek kalmaz, paketiniz değiştiğinde SMS ile bilgilendirilirsiniz. Paket değişikliği yaptığınızda sözleşme süresi değişmez ve kampanya kaldığı yerden devam eder. Bir üst pakete geçiş anınızda faturanıza sadece ilk paketinizin ücreti uygulanır. Örneğin, 1 GB’tan 4 GB Paketi’ne geçtiğiniz ay, 1 GB + 4 GB = 5 GB kullanım yapıp, 1 GB ücreti ödersiniz. Alt pakete geçişinizde de benzer şekilde; geçiş yaptığınız ay 4 GB + 1 GB + = 5 GB kullanım yapıp 4 GB ücreti ödersiniz.

 • Cihazınızı en kısa sürede yetkili bir teknik servise götürmelisiniz. Cihaz garanti kapsamında, tamir edilecektir. Cihazınızı garanti kapsamındayken servise götürdüğünüzde herhangi bir ücret ödemezsiniz. Garanti kapsamı dışındaki, kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalarda ise Yetkili Teknik Servis’in belirleyeceği tutarı ödemelisiniz. Kampanya kapsamında aldığınız cihaz, satış noktasında arızalı çıktığı takdirde yenisi ile değiştirilir. Satış sonrası arızalı çıktığı takdirde ise 15 gün içinde cihazı aldığınız Turkcell İletişim Merkezi’ne elden teslim etmelisiniz. Turkcell İletişim Merkezi cihazı yetkili teknik servise gönderecek, teknik servisin testi neticesinde cihazın arızasının donanımsal olduğu onaylanırsa, servis tarafından yeni bir cihaz Turkcell İletişim Merkezi’ne gönderilecektir. Turkcell İletişim Merkezi cihazın geldiğini haber verip yeni cihazı size elden teslim etmelidir. Bu bekleme süreci maksimum 4 hafta sürer. Bekleme döneminde faturanıza paket bedeli yansımaya devam edecektir.

 • Evet, cihazı kaybetseniz bile kampanya süresi sonuna kadar faturanıza aylık kampanya bedeli yansımaya devam eder.

 • Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dâhil kalan cihaz taksitleri toplamı, söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Taahhüt kapsamında verilen fayda için ise; o güne kadar verilen Turkcell indirimleri toplamı ile taahhüt süresi sonuna kadar verilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı hesaplanır ve müşteri lehine olan tutar esas alınarak takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Söz konusu tutar ödenmeden kampanyaya katılan hattın başka birine devir edilmesi mümkün değildir.

 • Yeni data hattı açılışı sırasında Turkcell Tek Fatura özelliği aktiflenir. Tek Fatura özelliği ile Data Hattı’na ait Mobil İletişim Hizmet Faturası ve kayıtlı kampanya kriterlerini sağlayan Turkcell ses hattına ait Mobil İletişim Hizmet Faturası tek bir fatura altında birlikte düzenlenir. Turkcell Tek Fatura özelliği kapsamında düzenlenen Mobil İletişim Hizmet Faturası için hat bazlı ödeme yapılamaz, ilgili faturanın zamanında ve eksiksiz olarak ödenmemesi durumunda faturaya dahil edilen tüm hatlar için borç takibi yapılır.

 • Tek fatura özelliği “TEK FATURA İPTAL” yazıp 2222'ye göndererek sonlandırılabilir.

Sayfayı kaydırın