Turkcell T Serisi Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

Kampanya sonra erdi.

Ayda 24,97 TL’den başlayan fiyatlarla, üstelik Turkcell TV+ içinde.Detaylı bilgi için sizi Turkcell Mağazalarımıza bekliyoruz.​ekliyoruz.​​

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

1 İş Gününde Kargoda

1 İş Gününde Kargoda

Siparişiniz 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Mağazadan Teslim

Mağazadan Teslim

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

İstanbul siparişleriniz 24 saat içinde adresinize teslim edilir.

2 Yıl Turkcell Garantisi

2 Yıl Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.

Daha Fazla Bilgi
 • Kontrat süresince tarife ve internet paketi fiyatı sabit kalacaktır.
 • Paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir. Sözleşmeden doğan damga vergisi, tek seferliğine ilk faturanıza yansıyacaktır.
 • Tarife ve paketinizde kalan kullanım hakkı bilgisini, KALAN yazıp 2222'ye SMS göndererek veya turkcell.com.tr'de Turkcell şifrenizle giriş yaparak Dijital Operatör Uygulaması'ndan öğrenebilirsiniz.
 • Tarife ve paketteki kullanılmayan dakika, SMS ve internet bir sonraki aya devretmez.
 • Paket aşım ücreti, güncel tarife/paket aşım ücretleri ile aynı olacaktır.
 • Tüm paketler ve belirtilen tüm ek faydalar yurt içinde geçerlidir. Yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilir.
 • Sözleşme süresi bitiminde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Yeni Müşteri teklifleri sadece banka kredili olarak alınabilecektir.
 • Kamu Kurum tekliflerinden ( Mini 2GB ) yalnızca Türk Silahlı Kuvvetleri, Adalet Bakanlığı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi mensupları belge veya kurum kimlik ibrazı ile yararlanabilirler. Ayrıca bu abonelerin referansı ile 3 yakını da bu tarife paketinden yararlanabileceklerdir.
 • Kampanya kapsamında sunulan yeni müşteri paketleri en fazla 90 (doksan) gün önce yeni tesis edilen veya ön ödemeli hattan faturalı hatta geçirilmiş veya diğer operatörlerden TURKCELL’e taşınan faturalı hatlarla birlikte alınabilir.
 • 3G bağlantısı, kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Akıllı cihazınızın işletim sistemi ve cihazınızın içinde bulunan bazı uygulamalar otomatik olarak internetten bilgi almaktadır, kullanılan datalar, data paketiniz varsa paketinizden düşecektir yoksa tarifenizden ücretlendirilecektir.
 • 18 Ağustos 2015 itibarıyla belirtilen paketler kapsamında sunulan internet paketleri Platinum Paket için 5GB, Platinum Plus Paket için 6GB, Platinum Mega Paket için 7GB, Platinum Prestige Paket için 8GB olarak güncellenmiştir. Mevcutta Platinum Paket’te, Platinum Plus Paket’te, Platinum Mega Paket’te, Platinum Prestige Paket'te olan müşterilerimiz 20 Ağustos ve sonrasındaki fatura kesimlerinden itibaren belirtilen yeni internet paketlerini kullanmaya başlayacak.
 • Kampanyadan faturalı ödeme seçeneğiyle yararlanan aboneler, kampanyaya dahil tarifelerden halihazırda faydalanıyorsa imza tarihinden sonraki ilk fatura kesiminden itibaren ilgili tarife bedelini ve ilk cihaz taksitini faturalarında göreceklerdir. Halihazırda kampanya dışındaki bir tarifeden/paketten yararlanan ancak, kampanyadan faydalanmak için tarife değişikliği yapan abonelere (Örneğin, diğer tarifelerden Platin Pakete gelen aboneler) imza tarihinden sonraki ilk fatura kesimine eski tarifesi, ikinci fatura kesiminden itibaren yeni Tarife bedeli ve ilk cihaz taksiti yansımaya başlayacaktır.
 • Cihazın ön ödeme seçenekli olarak alınması halinde Ön Ödeme tutarı toplam Cihaz bedelinden düşülecektir. Ön ödeme toplam cihaz bedelinin en fazla %50’si tutarında yapılabilir. KDV dahil toplam Cihaz bedelinden, Ön Ödeme tutarının çıkarılmasıyla bulunan tutara faiz indirimi uygulandıktan sonra ortaya çıkacak olan toplam Cihaz bedeli Taahhüt Süresine bölünecektir.
 • T70 ile birlikte Çiftçi 500 MB paketi sadece 1 TL karşılığında 30 gün yurt içinde geçerli 500 MB cepten internet paketine 12 ay veya 24 ay kontrat fırsatından yararlanabilirsiniz. Seçilen kontrat süresine göre paket her ay otomatik olarak yenilenecektir.Bu tekliften Çiftçi Heryöne 500 Dakika, Bereket, Çiftçi 500 Paketi, Çiftçi 1000 Paketi, Çiftçi Ekonomik Paket, Çiftçi Ekonomik, Verimli 1000, Verimli 500, Minik Paket, Karma 500, Karma 500 Her Yöne, Ben Yaptım 500, Her Yöne Ben Yaptım 500, Hepsi 300 Konuşma Kampanyası, Haydi Gel Minik Paket’te bulunan, son 90 gündür Akıllı Telefon kullanmamış bireysel faturalı aboneler faydalanabilir. Paketin ücretlendirme periyodu 100 KB’tır. Paket aşım ücreti, abonenin bulunduğu tarifenin paket aşım ücreti üzerinden yapılmaktadır.
 • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • “T70 dışındaki T serisi cihazları için güncelleme gönderilmediğinden telefon saatinin manuel olarak düzeltilmesi gerekmektedir. Telefonun Ayarlar>Tarih ve Saat>Saat Dilimi Seçin> menüsünden GMT +03:00 seçeneğini seçerek telefonunun saatinin ve buna bağlı uygulamaların yeni saat dilimi için yapılandırmasını doğru bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Saat dilimi seçildikten sonra saat bilgisi doğru değilse, saat bilgisinin manual olarak düzeltilmesi gerekir.

EK FAYDALAR

T60'a Özel Faydalar:
 • Kontratlı Alan Müşteriler:
  • lifebox 500 GB paketi kontrat süresince tanımlanacaktır. Paket bedeli KDV ve ÖİV dahil 1 TL'dir. Bedel taahhüt süresi boyunca lifebox 500GB Paket adı altında faturaya yansıtılacaktır. Taahhüt süresinden önce Kampanyanın herhangi bir nedenle iptal olması durumunda lifebox 500GB Paketi’nin de otomatik olarak iptal olacaktır ve herhangi bir cayma bedeli yansıtılmayacaktır.
  • Kontratın ilk 6 ayında Turkcell TV+ Cep paketi ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Turkcell Superonline tarafından sunulan Turkcell TV+ Cep Paketi’nin güncel kapsam ve detaylarına www.turkcelltvplus.com.tr adresinden ulaşılabilecektir.
  • Kontratın ilk 6 ayında geçerli olacak 60 TL'lik AppMarket kuponu tanımlanacaktır. AppMarket içerisinde bulunan tüm ücretli uygulamalar için kullanılabilecektir. 6 ay içerisinde kullanılmayan kuponlar geçersiz olacaktır.
 • Kontratsız Alan Müşteriler:
  • Turkcell T60'ı kontratsız olarak alan abonelerimiz 2 ay boyunca 4 GB internet paketinden faydalanacaklardır. 4 GB İnternet paketi faturalı hatlar için paket bitiminden sonra 200 MB/ 5TL’den ücretlendirilecektir, faturasız hatlar ise paket bitiminden sonra internet paketi hızı 1 kbps'ye düşecektir.

T70'e Özel Faydalar:
 • Kontratlı Alan Müşteriler:
  • lifebox 50 GB paketi 36 ay süresince ücretsiz olarak kullanılacaktır. Kontratın erken iptali ile veya kontrat süresi dolduğunda sona erecektir. Kontrattan bağımsız iptal edilememektedir.
  • Kontratın ilk 3 ayında Turkcell TV+ Cep paketi ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Aktifleme 1 saat içerisinde olacaktır. Turkcell Superonline tarafından sunulan Turkcell TV+ Cep Paketi’nin güncel kapsam ve detaylarına www.turkcelltvplus.com.tr adresinden ulaşılabilecektir.
   Kontratın ilk 3 ayında fizy Müzik Üyeliği, ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Aktifleme 1 saat içerisinde olacaktır. Bu üyelikle fizy platformundaki milyonlarca şarkıyı fizy mobil uygulaması üzerinden dinleyip, ayda 1 saat video izleyebileceksiniz.
  • Kontrat başlangıcından itibaren 36 ay süre ile kullanabileceğim BİP 5 GB paketi ücretsiz olarak tanımlanacaktır. BİP uygulaması kullanımlarında, www.turkcell.com.tr adresinde belirtilen 3G ve LTE data kullanımı koşulları geçerlidir. 36 aylık sürenin sonunda ücretsiz BiP 5GB paketinin sona erecektir, ücretsiz fayda sona erdikten sonra BiP’ten yapacağım sesli ya da görüntülü aramaların yararlandığım başka bir kampanya yoksa hattıma tanımlı bir mobil internet paket ya da tarifesinden ücretlenecektir. BİP paketi kontratın erken iptali ile veya kontrat süresi dolduğunda sona erecektir. Kontrattan bağımsız iptal edilememektedir.
 • Kontratsız Alan Müşteriler:
  • lifebox 50 GB paketi 12 ay süresince ücretsiz olarak kullanılacaktır.
  • Kontratın ilk 3 ayında Turkcell TV+ Cep paketi ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Aktifleme 1 saat içerisinde olacaktır. Turkcell Superonline tarafından sunulan Turkcell TV+ Cep Paketi’nin güncel kapsam ve detaylarına www.turkcelltvplus.com.tr adresinden
  • Kontratın ilk 3 ayında fizy Müzik Üyeliği, ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Aktifleme 1 saat içerisinde olacaktır. Bu üyelikle fizy platformundaki milyonlarca şarkıyı fizy mobil uygulaması üzerinden dinleyip, ayda 1 saat video izleyebilecek
  • siniz
  • Kontrat başlangıcından itibaren 12 ay süre ile kullanabileceğim BİP 5 GB paketi ücretsiz olarak tanımlanacaktır. BİP uygulaması kullanımlarında, www.turkcell.com.tr adresinde belirtilen 3G ve LTE data kullanımı koşulları geçerlidir. 12 aylık sürenin sonunda ücretsiz BiP 5GB paketinin sona erecektir.
 • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
Kampanya Sözleşmesi için tıklayın.
Sıkça Sorulan Sorular

Ön Ödeme alternatifi sunan tekliflerinizden nasıl yararlanabilirim?

Turkcell Finansman Krediniz, kampanya kapsamında seçtiğiniz cihaz için yeterli değilse, Turkcell Mağazalarına başvurarak ön ödeme alternatiflerinden yararlanabilirsiniz.
Ön ödeme, Turkcell Mağazalarında nakit ya da kredi kartı ile yapılabilir. Ön ödeme ile ödenen tutar kampanya kapsamında belirlenen cihaz bedelinden düşülerek, kalan miktar faturaya eşit olarak yansıtılacaktır.

Kimler yararlanabilir?

​Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için Turkcell Finansman Kredi tutarınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için yeterli olması gereklidir.

Turkcell Finansman Kredi tutarınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, TCKN ile adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı TCKN ile adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp kontrat süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir
Turkcell Finansman kredisi ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz. Turkcell Finansman kredisi yeterli olmayan müşterilerimiz hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili teklilerimizden, ön ödeme alternatiflerinden​ yararlanmak için Turkcell Mağazalarına başvurabilirler.
Aynı TCKN ile birbirine bağlı hatlar için kampanya katılım limiti 4’tür. Bu tüm cihaz kampanya ve teklifleriniz kapsamaktadır.
Banka kredili tekliflerden faydalanmak isteyen müşterilerimizin TC Kimlik Numarası ile birbirine bağlı hatlarından hiçbirinin son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş borcu olmaması ve abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapatılmamış olması gereklidir. Banka kredili tekliflerin müşteriye sunulabilmesi için; müşteriden onay alınarak bilgileri bankaya gönderilecek ve bankadan gelen kredi onayına göre teklif sunulacaktır. Eğer banka müşteri bilgilerini inceleyerek kredi onay vermez ise, bu teklifler sunulamayacaktır.

Turkcell Mağazaları, Turkcell iletişim merkezleri ve Turkcell yetkili satış noktaları dışında kalan mecralardan kampanyalara katılan müşterilerimiz için limit puan uygulaması geçerli olacaktır. Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgi Turkcell Müşteri Hizmet’leri üzerinden alınabilir.

Kampanyadan yararlanırken tarife/paket değişikliği yapabilir miyim?

Tarife kontratlı tekliflerde; Tarifeler arasındaki değişiklik talebi Turkcell Mağazaları, Satış Yöneticileri veya Turkcell Çağrı Merkezi üzerinden alınır ve talebin TURKCELL tarafından sisteme tanımlanmasından sonra yeni Paket kapsamı ilgili hatta tanımlanır. Tarife paketleri kendi aralarında ve mobil internet paketleri kendi aralarında değiştirilebilir. Paket değişikliği sadece tarifeler arasında yapılabilir, opsiyonel alınan internet paketlerinde paket değişikliği yapılamaz. Tarife paket değişiklik talebi alındığı ay, ilgili hatta fatura kesim tarihine kadar önceki tarife paketi geçerli olmakta ve o ayki faturaya sadece ilk paketin aylık bedeli yansıtılmaktadır. Fatura kesim tarihinden itibaren ise yeni tarife paketi ilgili hatta tanımlanmakta ve bundan sonraki f​aturalara yeni tarife paketi ücreti yansıtılmaktadır. Paket değişikliği, ikinci cihaz alım hakkını doğurmayacaktır. Taahhütname kapsamında teslim edilen cihazın bedelinin paket taahhüt süresinden kalan aylar için taksitleri her halükarda ilgili hatta yansıtılmaya devam edecektir. Paket değişikliği yapıldıktan sonra, tekrar paket değişikliği yapılarak, eski pakete aynı fiyat ile dönüş gerçekleştirilemez. Eski pakete dönüş en güncel fiyatı geçiş yapılabilir. Paket değişikliği, kampanyaların bildirilen en güncel, cihaz taksit bedeli hariç hesaplanan tarife bedeli üzerinden gerçekleştirilecektir. Cihaz bedeli için, sözleşmenin imzalandığı tarihte geçerli olan temlik bedeli faturaya yansımaya devam edecektir. Farklı taahhüt süreleri olan paketler arasında, paket değişikliği talebinde bulunulduğu dönemde cihaz kampanyalarında abone alımına kapalı olan paketlere doğru ve evraklı geçiş gerektiren paketlere doğru paket geçişi yapılamaz. Paket değişikliği ile paket taahhüt süresi değişmeyecektir. Paket değişikliği işleminden sonra yeniden paket değişikliği yapılabilmesi için en az 1 ay geçmesi gerekmektedir. Paket değişikliği Turbo ve Platinum alt paketlere doğru sınırsız kere, diğer alt paketlere doğru taahhütname süresince sadece 1 kere, üst pakete doğru ise sınırsız kere yapılabilir. Paket değişikliği yapıldıktan sonra kampanyanın iptal edilmek istenmesi durumunda, paket kapsamında aboneye ilgili paketin hatta tanımlandığı tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar sağlanan indirim bedelleri toplamı, ilgili Tarife Paketine karşılık yer alan KDV, ÖİV dahil indirim bedelleri toplamının veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken KDV, ÖİV dahil aylık Tarife Paketi bedelleri kampanyanın iptalinden sonraki takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
İnternet kontratlı tekliflerde; Kampanyanız devam ederken dilerseniz sınırsız kez üst pakete geçebilirsiniz. Sadece bir defaya mahsus alt paketlere geçiş yapabilirsiniz. Paket değiştirebilmeniz için ödenmemiş faturanızın bulunmaması ve kampanya başlangıcından itibaren 1 aylık sürenin geçmesi gerekir. Aynı ay içerisinde tek bir kez paket değişikliği yapabilirsiniz. Paket değiştirme işleminizi, yeniden sözleşme imzalamadan Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden yapabilirsiniz. Data Paketi değişikliğinin yapıldığı ay, ilgili hatta yeni data paketi kapsamındaki kullanımlar da tanımlanarak hattın hem mevcut paket hem de geçilen yeni data paketi kapsamından yararlanması sağlanacaktır. Bunun karşılığında ise data paket değişikliğinin yapıldığı ay ilgili hatta sadece ilk paketin aylık bedeli yansıtılacaktır. Paket geçişiniz, anında gerçekleşir ve fatura dönemini beklemenize gerek kalmaz, paketiniz değiştiğinde SMS ile bilgilendirilirsiniz. Paket değişikliği yaptığınızda sözleşme süresi değişmez ve kampanya kaldığı yerden devam eder. Bir üst pakete geçiş anınızda faturanıza sadece ilk paketinizin ücreti uygulanır. Örneğin, 1 GB’tan 4 GB Paketi’ne geçtiğiniz ay, 1 GB + 4 GB = 5 GB kullanım yapıp, 1 GB ücreti ödersiniz. Alt pakete geçişinizde de yine aynı mantık uygulanır. Yani, geçiş yaptığınız ay 4 GB + 1 GB + = 5 GB kullanım yapıp 4 GB ücreti ödersiniz.
Hepsi 300 Yeni Müşteri teklifi ile Galaxy Mini2 alanlar tarife/paket değişikliği yapamayacaktır.

Turkcell Finansman Kredili cihaz kampanyasının iptali durumunda erken iptal ücreti nasıl hesaplanır?

​Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği gün itibarıyla Turkcell Finansman cihaz kredi taksitlerinden kalan ana paranın, kalan vade ve aylık faizi üzerinden hesaplanır.
Cihaz bedeli (o güne kadar açık (ödenmemiş) faturalarındaki cihaz taksitleri dahil) anlaşmalı olduğu bankalardan Turkcell Finansman'a ödenebilecektir.Turkcell Finansman kredisi tek seferde ödenebileceği gibi, taksitli olarak ödemeye devam edilebilir. Ödemeler Turkcell Finansman ödeme kanallarından gerçekleştirilir.
​ Taahhüt kapsamında verilen fayda için ise; o güne kadar verilen Turkcell indirimleri toplamı ile taahhüt süresi sonuna kadar verilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı hesaplanır ve müşteri lehine olan tutar esas alınarak takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Söz konusu tutar ödenmeden kampanyaya katılan hattın başka birine devir edilmesi mümkün değildir.

Banka kredili tekliflerin tercih edilmesi halinde, söz konusu tutar, bankaya devredilir. İlgili tutarın ödemesini, müşteri bankaya yapacaktır.

​İndirimli Opsiyonel paketlerin ( fizy- Goller Cepte- Akıllım Güvende) kampanya taahhütünden önce iptal edilmesi durumunda tercih edilen paketler için paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen faydalar için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken indirimli opsiyonel paket faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak ilgili her bir hattımızın opsiyonel paketin iptalinden sonraki ilgili hattın ilk Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.

İlgili paket bedelleri faturama nasıl yansır?

Kampanyadan Turkcell Finansman Kredisi seçeneğiyle yararlanan aboneler, kampanyaya dahil tarifelerden halihazırda faydalanıyorsa imza tarihinden sonraki ilk fatura kesiminden itibaren ilgili tarife bedelini ve ilk cihaz kredi taksitini faturalarında göreceklerdir. Halihazırda kampanya dışındaki bir tarifeden/paketten yararlanan ancak, kampanyadan faydalanmak için tarife değişikliği yapan abonelere (Örneğin, diğer tarifelerden Platin Pakete gelen aboneler) imza tarihinden sonraki ilk fatura kesimine eski tarifesi ve ilk cihaz taksiti, ikinci fatura kesiminden itibaren yeni Tarife bedeli yansımaya başlayacaktır.

Kampanya süresi boyunca tarife için ödediğim bedel değişecek mi?

Kampanya süresi boyunca tarife / internet paketi bedeliniz sabit kalacaktır.​

Kampanyayı başka bir hattıma devredebilir miyim?

​Kampanyanız başka bir numaraya devredilemez.​

Devir, Ödeme tipi ve Numara değişikliğinde kampanyamın durumu ne olur?

​Devir ve Ödeme tipi değişikliğinde kampanyanız iptal olur, numara değişikliğinde ise devam eder.​

Kampanyada seçtiğim telefonda sorun yaşanması durumunda ne yapılmalıdır?

​Turkcell Mağazaları ve Anlaşmalı Zincir Mağazalarından almış olduğunuz cihazınızı en kısa sürede yetkili bir teknik servise götürmelisiniz. Cihaz garanti kapsamında, tamir edilecektir. Cihazınızı garanti kapsamındayken servise götürdüğünüzde herhangi bir ücret ödemezsiniz. Garanti kapsamı dışındaki, kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalarda ise Yetkili Teknik Servis’in belirleyeceği tutarı ödemelisiniz. Kampanya kapsamında aldığınız cihaz, satış noktasında arızalı çıktığı takdirde yenisi ile değiştirilir.

Satış sonrası arızalı çıktığı takdirde ise 15 gün içinde cihazı aldığınız Turkcell İletişim Merkezi’ne elden teslim etmelisiniz. Turkcell İletişim Merkezi cihazı yetkili teknik servise gönderecek, teknik servisin testi neticesinde cihazın arızasının donanımsal olduğu onaylanırsa, servis tarafından yeni bir cihaz Turkcell İletişim Merkezi’ne gönderilecektir. Turkcell İletişim Merkezi size cihazının geldiğini haber verip yeni cihazı size elden teslim etmelidir. Bu bekleme süreci maksimum 4 hafta sürer. Bu bekleme döneminde faturanıza paket bedeli yansımaya devam edecektir.

Turkcell.com.tr'de satılan tüm ürünler dağıtıcı firma garantilidir. Satın almış olduğunuz ürün, dağıtıcı firmanın sağladığı garanti koşulları kapsamında değerlendirilir. Dağıtıcı firma tarafından sağlanan garanti koşulları ve prosedürüyle ilgili bilgileri, ürünle beraber gelen garanti kartında, kullanma kılavuzunda veya ürünün bilgilendirme kitapçığı ya da dokümanında bulabilirsiniz.
Cihaz ve aksesuarlarla ilgili yaşayabileceğiniz arıza durumları hakkında detaylı bilgi almak için, 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Ne zaman internet paketimi kullanmaya başlarım?

Turkcell Finansman Kredili tekliflerde seçtiğiniz internet paketinizi kampanyanızın başlamasıyla beraber kullanabilirsiniz.​

Kampanya kapsamında seçtiğim paket kapsamındaki kullanım hakkımı aşarsam ne olur?

Kampanya kapsamında seçtiğimiz paket kapsamındaki kullanım hakkının aşılması halinde söz konusu aşan kısma ilişkin ücretlendirme ilgili paketin aşım bedelleri üzerinden gerçekleştirilir. Paket özelinde aşım detayları ilgili paketin internet sayfasında yer almaktadır.

Özel Servis Numaralari ve 444’lü Aramalar

​​

Finansbank kredili kurgu nedir ve nasıl kullanabilirim?

Bu ödeme seçeneği, Finansbank’tan Turkcell’de satılan belirli* cihazların satış bedeli tutarında ihtiyaç kredisi kullanımıdır. Bu kredi faizsiz ve dosya masrafsızdır. Ekstra başka bir ücret de alınmayacaktır. *Finansbank kredisi ile satın alabileceğiniz cihaz modelleri için satış temsilcisine danışınız.

Destek Hizmetleri Yönetmeliği kapsamında, destek hizmeti verme şartlarını sağlayan Turkcell bayilerinden veya www.finansbank.com.tr/turkcellkredisi/default.aspx?ref=finasnbank adresinden çok kısa sürede başvurabilir ve anında başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Kredinizin ön onayı size SMS olarak bildirilir. SMS metininde başvurunuzun geçerlilik tarihi yer alır. Ön onayı takip eden en geç 7 gün içerisinde ise, başvuru işlemlerinizi belirtilen Turkcell bayilerinden tamamlayabilirsiniz.

Kredi taksit ödemeleriniz faturalarınızı ödediğinizde yapılmış olur.​

Taahhüt sonunda kampanyanın durumu ne olur?


Kısa mesaj ile bilgilendirilir, mevcut tarifeniz üzerinden devam edersiniz.

Turkcell Finansman kredi kurgusu nedir , nasıl başvurabilirim?

​Turkcell Kampanyalı Cihaz işlemlerinin Turkcell Finansman şirketi tarafından kredilendirilerek yapılmasıdır.

Turkcell iletişim Merkezleri ve Müşteri Hizmetlerimizden çok kısa sürede başvuru yapabilir ve anında Turkcell Finansman kredi tutarınızı öğrenebilirsiniz.

Turkcell Finansman kredi tutarıma dair SMS aldım, şimdi ne yapmalıyım?

​Turkcell Finansman’dan alabileceğiniz toplam kredi tutarı SMS olarak bildirilir. Satın almak istediğiniz cihaz icin kredinizin yeterli olması halinde işlemlerinizi Turkcell iletişim merkezlerimizden tamamlayabilirsiniz.

Turkcell Finansman kredi başvurusu ile ilgili aldığım SMS metninde belirtilen tutar neyi ifade ediyor?

​Bu kredi tutarı, Turkcell kampanyası ile alabileceğiniz maksimum cihaz bedelini ifade eder. Almak istediğiniz cihazın bedeli kredi tutarının altında ise, alacağınız cihazın bedeli kadar kredi kullanabilirsiniz.

Turkcell Finansman kredisi için herhangi bir masraf alınacak mı?

​Hayır, masrafsız bir kredidir.

Turkcell Finansman kredi ile cihaz satın almak için ek bir belge temin etmem gerekir mi?

​Hayır. Turkcell’den bir cihaz satın alabilmek için sadece kimlik fotokopisi getirmek yeterlidir. Ek bir belge temin edilmesine gerek yoktur.

Ödemeleri ne şekilde yapacağım?

​Turkcell Finansman kredi cihaz taksit ödemeleriniz, Turkcell faturalarınızı ödediğinizde yapılmış olur. Mevcutta Turkcell faturanızı nasıl ödemeyi tercih ediyorsanız aynı şekilde ödemeye devam edebilirsiniz. Cep telefonunuza “Kalan cihaz kredi taksitlerinizi Turkcell Finansman odeme kanallari araciligiyla yapabilirsiniz..” Şeklinde SMS almanız durumunda ise taksit ödemelerinizi Turkcell Finansman odeme kanallari üzerinden yapmaya başlayabilirsiniz.