KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
500 MB İNTERNET
Dergilik Servisinde 5GB
39 TL /AY

Daha Fazla Bilgi

Kampanya AdıİçerikFiyat
Size Özel Her Yöne Karma 1000Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika39 TL*
*Belirtilen fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. KDV oranı ses, sms ve internet hizmet için %18’dir. ÖİV oranı ses ve sms için %25, internet hizmeti için %5 olarak uygulanır.
 • Size Özel Her Yöne Karma 1000 Kampanyası'ndan; fatura kesim tarihinden altı gün öncesi itibarıyla;
  • Tarifeden ücretlendirilen yurt içi konuşma, mesajlaşma, internet paket aşımları ile paket aşım çözümü ile ücretlendirilen yurt içi konuşma, mesajlaşma ve internet kullanımlarının KDV ve ÖİV dahil toplam güncel tutarı 15 TL ve üzerinde olan;
  • Son 30 gün içerisinde tarife değişikliği yapmamış, bekleyen tarife değişikliği talebi olmayan ve son 62 günde fatura kesim tarihi değişikliği yapmamış olan;
  • İlgili tarih itibarıyla yurt içi her yöne ses çağrılarının toplam süresi 394-786 dk arasında, yurt içi kısa mesaj sayısı 50 sms'in altında ve internet kullanımı 50MB altında bulunan Aktif cihaz kampanyası bulunmayan;
  • Diğer Turkcell aboneleri ile paylaşımlı fayda içeren kurgularda yer almayan;
  • Veri işleme izni bulunan bireysel faturalı ses hattına sahip müşterilerimiz faydalanabilir.
 • 12 ay boyunca Size Özel Her Yöne Karma 1000 Kampanyası’ndan faydalanma taahhüdünde bulunan abonelere, başvurularını takiben 12 fatura dönemi boyunca aylık sabit paket ücreti ile KDV, ÖİV dahil ayda 39 TL'ye yurt içi her yöne 1000 dakika içeren Karma 1000 Paketi indirimli olarak sunulacaktır. Kampanyaya katılan aboneler 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık ücretinde gerçekleşecek olası fiyat değişikliklerinden etkilenmeyeceklerdir. Kampanya bitiminde aboneler Karma 1000 Paketi’nin güncel ücreti ve içeriği üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.
 • Kampanyaya katılım, abonenin bir sonraki fatura kesimininden 2 gün öncesini geçmemek şartıyla kendisine tanınan süre içinde yapılabilir.
 • Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan abonelerin faturasına kampanya iptal bedeli yansıtılacaktır. Erken iptal bedeli, abonenin kampanyadan faydalandığı her ay için KDV ve ÖİV dahil 2 TL'dir. Erken iptal bedeli, abonenin taahhütten vazgeçtiği ay itibarıyla aylık cayma tutarları toplamına ve kalan aylarda ödeyeceği toplam tutara bakılarak abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir. Farklı bir yıllık abonelik kampanyasından Size Özel Her Yöne Karma 1000 Kampanyası'na geçiş yapan abonelerin, önceki kampanyalarına ilişkin biriken erken iptal bedelleri Size Özel Her Yöne Karma 1000 Kampanyalarının bitiş tarihine kadar korunacak ve iptal durumunda faturalarına yansıtılacaktır.
 • Kampanya ile kazanılan faydalar üçüncü şahıslara devredilemez. Kullanılmayan faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmez.
 • Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan aboneler Kazandıran Mega Paket üzerinden ücretlendirilir. Kampanya iptal tarihine kadar faydalanılan indirim bedelleri toplamı veya abonenin lehine olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturaya yansıtılır.
 • 23.08.2016 tarihinden itibaren paketin yıllık aboneliğinde bulunan aboneler taahhütleri bitiminden itibaren veya sözleşme iptal durumunda, yurt içi 1000 Dk, 1000 SMS ve 1GB sunan Kazandıran Mega Paketi'nden faydalanacaklardır.
 • Paket kullanımları bittiğinde aşım ücreti internet için 10 TL/1 GB (KDV, ÖİV Dahil)’dir.10 adet internet aşımından sonra hız kısıtına (5 kbps) girilir.