Samsung Taşınabilir Şarj Cihazı Hediye Kampanyası

Kampanya sonra erdi.

Samsung Galaxy A9 ve A7 hediyesi ile beraber geliyor!

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

1 İş Gününde Kargoda

1 İş Gününde Kargoda

Siparişiniz 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Mağazadan Teslim

Mağazadan Teslim

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

İstanbul siparişleriniz 24 saat içinde adresinize teslim edilir.

2 Yıl Turkcell Garantisi

2 Yıl Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Samsung 10.000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı Hediye Detayları:

  • Kampanya 21.02.2019-28.02.2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Tüm Samsung Galaxy A9 ve A7 alan müşterilerimiz bu kampanyadan faydalanablir.
  • Kampanya hem kontratlı hem de peşin alımlarda geçerlidir.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  • Samsung 10.000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı hediyesi 10 Mart 2019 (23:59) tarihine kadar https://shop.samsung.com/tr/A7-A9-sevgililergunu internet adresi üzerinden form doldurarak belirtilen kampanya koşullarını yerine getiren müşterilerimiz için geçerlidir.
  • Samsung 10.000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı hediye kampanyasına katılmak için; Müşterilerimiz Samsung Galaxy A9 veya A7'yi fiziken teslim almalarını takiben shop.samsung.com/tr ’ye üye olup, akabinde https://shop.samsung.com/tr/A7-A9-sevgililergunu sayfasından kampanya başvurusu yapacaktır. Müşterilerimiz sayfada yer alan formu eksiksiz ve hatasız doldurmalı, buna ek olarak ürün faturasının 1.nüshasının (orijinal nüsha) fotoğrafını çekerek sisteme yüklemelidirler. Başvuru fatura üzerindeki isim/ünvan (fatura bilgileri) üzerinden yapılmalıdır. Başvuru sırasındaki hatalı ve eksik bildirimlerden dolayı oluşacak hak kaybından sorumluluk kabul edilmeyecektir.
  • Kampanya kapsamında hediye olarak verilecek olan Samsung marka 10.000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı ürününe ilişkin renk seçimi yapılamayacak olup, stoklarla sınırlıdır.
  • Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda müşterilerimiz bu kampanya kapsamında kazandıkları hediyeyi iade edeceklerdir.
  • Turkcell, kampanya içeriği konusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sıkça Sorulan Sorular

Hediye bana ne şekilde ulaştırılacak?

Samsung 10.000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı ​hediyesi, Daha Fazla Bilgi alanındaki koşullar yerine getirildiği taktirde Samsung tarafından gönderilecektir.

Hediye Kampanya katılımı için ne yapmam gerekir?

Samsung 10.000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı ​hediye kampanyasına katılmak için; Müşterilerimiz Samsung Galaxy A9 veya A7'yi fiziken teslim almalarını takiben shop.samsung.com/tr​​ ’ye üye olup, akabinde https://shop.samsung.com/tr/A7-A9-sevgililergunu​​ sayfasından kampanya başvurusu yapacaktır. Müşterilerimiz sayfada yer alan formu eksiksiz ve hatasız doldurmalı, buna ek olarak ürün faturasının 1.nüshasının (o​rijinal nüsha) fotoğrafını çekerek sisteme yüklemelidirler. Başvuru fatura üzerindeki isim/ünvan (fatura bilgileri) üzerinden yapılmalıdır. Başvuru sırasındaki hatalı ve eksik bildirimlerden dolayı oluşacak hak kaybından sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Samsung Galaxy A9 veya A7 aldığımda hangi kampanyadan yararlanabilirim?

Samsung 10.000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı​ hediye kampanyasından tüm bireysel müşterilerimiz yararlanabilir.

Kampanya hangi tarihler arasında geçerli?

​​Kampanya 21.02.2018-28.02.2019 tarihleri arasında geçerlidir.