Samsung Taşınabilir Şarj Aleti Hediye Kampanyası

Kampanya sonra erdi.

Samsung Galaxy A30 ve A50 hediyesi ile beraber geliyor!​

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

1 İş Gününde Kargoda

1 İş Gününde Kargoda

Siparişiniz 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Mağazadan Teslim

Mağazadan Teslim

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

İstanbul siparişleriniz 24 saat içinde adresinize teslim edilir.

2 Yıl Turkcell Garantisi

2 Yıl Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Samsung Taşınabilir Şarj Cihazı Hediye Detayları:

  • Kampanya 25.03.2019-31.03.2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Tüm Samsung Galaxy A30 ve A50 alan müşterilerimiz bu kampanyadan faydalanablir.
  • Kampanya turkcell.com.tr üzerinden ve Turkcell Mağazalarından alınan cihazların hem kontratlı hem de peşin alımlarda geçerlidir.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  • Müşteriler Samsung Taşınabilir Şarj Cihazı ön alım hediye kampanyasına katılmak için 15 Nisan 2019 (23:59) tarihine kadar turkcell.com.tr’den aldıkları ürünleri teslim edildikten sonra kampanyaya başvurabilirler.
  • Kampanya koşullarına uygun olarak turkcell.com.tr üzerinden veya Turkcell Mağazalarımızdan cihazı teslim edilmiş olan müşterilerimizin 15 Nisan 2019 (23:59) tarihine kadar Google Play Store’dan “Kampanya Zamanı” adlı uygulamayı yeni cihazına yükleyip, bu uygulama üzerinden “Samsung Galaxy A50 ve A30 Ön Alım Hediye Kampanyası” adlı kampanyaya ait başvuru formunu doldurması ve yine burada belirtilen kampanya koşullarına uygun hareket etmesi gerekmektedir. Başvuru sırasındaki hatalı ve eksik bildirimlerden dolayı oluşacak hak kaybında sorumluluk kabul edilmeyecektir. Hediye ürün kampanya başvuru süresinin sona ermesinden sonra, 15 Nisan 2019 sonrasında, 45 gün içerisinde teslim edilecektir.
  • Kampanyaya yalnızca faturada adı geçen kişi katılımcı olabilir. Kampanya kapsamında hediye olarak verilecek olan Samsung marka Taşınabilir Şarj Cihazı  ürününe ilişkin tüketici tarafından renk seçimi yapılamayacak olup, sadece gümüş veya pembe renk hediye edilecektir ve hediye ürün stoklarla sınırlıdır.
  • Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda müşterilerimiz bu kampanya kapsamında kazandıkları hediyeyi iade edeceklerdir.
  • Turkcell, kampanya içeriği konusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.


Sıkça Sorulan Sorular

Hediye bana ne şekilde ulaştırılacak?

Samsung Taşınabilir Şarj Cihazı​, Daha Fazla Bilgi alanındaki koşullar yerine getirildiği taktirde Samsung tarafından gönderilecektir.

Hediye Kampanya katılımı için ne yapmam gerekir?

Kampanya koşullarına uygun olarak turkcell.com.tr üzerinden veya Turkcell Mağazalarımızdan aldığı cihazı teslim edilmiş olan müşterilerimizin 15 Nisan 2019 (23:59)​ tarihine kadar Google Play Store’dan “Kampanya Zamanı” adlı uygulamayı yeni cihazına yükleyip, bu uygulama üzerinden “Samsung Galaxy A50 ve A30 Ön Alım Hediye Kampanyası” adlı kampanyaya ait başvuru formunu doldurması ve yine burada belirtilen kampanya koşullarına uygun hareket etmesi gerekmektedir. Başvuru sırasındaki hatalı ve eksik bildirimlerden dolayı oluşacak hak kaybında sorumluluk kabul edilmeyecektir. Hediye ürün kampanya başvuru süresinin sona ermesinden sonra, 15 Nisan 2019 sonrasında, 45 gün içerisinde teslim edilecektir.​

Samsung Galaxy A30 veya A50 aldığımda hangi kampanyadan yararlanabilirim?

​Samsung Taşınabilir Şarj Cihazı​ hediye kampanyasından tüm bireysel müşterilerimiz yararlanabilir.

Kampanya hangi tarihler arasında geçerli?

​Kampanya 25.03.2019-31.03.2019 tarihleri arasında geçerlidir.​