Samsung Galaxy S20 FE Ön Satış

Kampanya sonra erdi.

Samsung Galaxy S20 FE hediyesi ile beraber geliyor!

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

1 İş Gününde Kargoda

1 İş Gününde Kargoda

Siparişiniz 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Mağazadan Teslim

Mağazadan Teslim

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

İstanbul siparişleriniz 24 saat içinde adresinize teslim edilir.

2 Yıl Turkcell Garantisi

2 Yıl Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.

(1 Ürün)
Sırala
Markalar
Peşin Fiyat
Puan

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle
Daha Fazla Bilgi

Samsung Galaxy Buds+Hediye Detayları:

 • Kampanya 2 Ekim – 22 Ekim 2020 (23:59) tarihleri arasında geçerlidir.
 • Tüm Samsung Galaxy S20 FE alan müşterilerimiz bu kampanyadan faydalanabilir.
 • Kampanya hem kontratlı hem de peşin alımlarda geçerlidir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • 2 Ekim – 22 Ekim 2020 (23:59) tarihleri arasında kampanya koşullarını yerine getirmeleri kaydıyla Samsung Galaxy Buds+ Kablosuz Kulaklık hediyesine hak kazanacaklardır.
 • Ürün ve hediye Galaxy Buds+ teslimatı, 23 Ekim 2020 ve sonrası için planlanmaktadır. 
 • Ürünü kampanya koşullarına uygun olarak 2 Ekim – 22 Ekim 2020 (23:59) tarihleri arasında satın alan ve “Galaxy S20 FE Ön Sipariş Hediyesi” başvurusunu da yine 2 Ekim - 22 Ekim 2020 (23:59) tarihleri arasında yapan tüketiciler; satın almış olduğu cep telefonuna yüklü olan Samsung Members uygulamasına girerek “Galaxy S20 FE Ultra Ön Sipariş Hediyesi” kampanyasına tıklayarak Samsung Online Mağaza’da(shop.samsung.com/tr) geçerli Galaxy Buds+ hediye çekini alır. 
 • Ürünü kampanya koşullarına uygun olarak 23 Eylül - 22 Ekim 2020 (23:59) tarihleri arasında satın almış olan ve “Galaxy S20 FE Ön Sipariş Hediyesi” başvurusunu 23 Ekim - 22 Kasım 2020 (23:59) tarihleri arasında yapacak olan tüketicilerin Google Play Store’dan “Kampanya Zamanı” adlı uygulamayı yeni cihazına yükleyip, bu uygulama üzerinden “Galaxy S20 FE Ön Sipariş Hediyesi” adlı kampanyaya ait başvuru formunu doldurması ve yine burada belirtilen kampanya koşullarına uygun hareket etmesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya yalnızca faturada adı geçen kişi katılımcı olabilir. 
 • Başvuru sırasındaki hatalı ve eksik bildirimlerden dolayı oluşacak hak kaybından sorumluluk kabul edilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında hediye olarak verilecek olan Samsung Galaxy Buds+ ürünü stoklarla sınırlıdır.
 • Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda müşterilerimiz bu kampanya kapsamında kazandıkları hediyeyi de iade edeceklerdir.
 • Turkcell ve Samsung kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Mağazadan Teslimat seçeneği ile alınan ürünler kampanya dahilinde değildir.
 • Kampanya kapsamındaki hediye ürün olan Samsung Galaxy Buds+'a ait sorularınız için 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

​Kampanya 2 Ekim – 22 Ekim 2020 (23:59) tarihleri arasında geçerlidir.​

Samsung Galaxy S20 FE aldığımda hangi kampanyadan yararlanabilirim?

​Samsung Galaxy Buds+ hediye kampanyasından tüm bireysel müşterilerimiz yararlanabilir.​

Hediye kampanya katılımı için ne yapmam gerekir?

​Kampanya, kampanyaya katılan Samsung bayileri ve diğer tüm 3.taraf fiziki satış noktalarında yapılan satışlar ve kampanyaya katılan online satış kanallarında (shop.samsung.com/tr (“Samsung Online Mağaza”) ve kampanyaya katılan 3. taraf online kanallarında ) yapılan satışlar olarak ikiye ayrılmaktadır ve koşulları farklıdır. Kampanya, 2 Ekim – 22 Ekim 2020 (23:59) tarihleri arasında, Samsung Electronics Türkiye tarafından ithal edilmiş, Türkiye sınırları içinde kampanyaya katılan satış noktaları üzerinden ön satışa sunulmuş, Samsung Galaxy S20 FE(G780F) model cep telefonu (“Ürün”) satın aldıktan sonra burada belirtilen kampanya koşullarını yerine getiren tüketiciler için geçerlidir. Tüketici, kampanyaya katılarak, ürün teslimatının 23 Ekim 2020 ve sonrası için planlandığını bilmektedir.Ürünü kampanya koşullarına uygun olarak 2 Ekim – 22 Ekim 2020 (23:59) tarihleri arasında Samsung bayileri ve diğer tüm 3.taraf fiziki satış noktalarından satın almış olan ve “Galaxy S20 FE Ön Sipariş Hediyesi” başvurusunu da yine 2 Ekim - 22 Ekim 2020 (23:59) tarihleri arasında yapan tüketiciler; satın almış olduğu cep telefonuna yüklü olan Samsung Members uygulamasına girerek “Galaxy S20 FE Ultra Ön Sipariş Hediyesi” kampanyasına tıklayarak Samsung Online Mağaza’da(shop.samsung.com/tr) geçerli Galaxy Buds+ hediye çekini alır. Hediye çekinin geçerliliği 23 Eylül – 22 Kasım 2020 (23:59) tarihleri arasındadır. Hediye çeki nakite dönüştürülemez. Hediye çeki yalnızca Galaxy Buds+ alımında geçerli olacaktır. Ürünü kampanya koşullarına uygun olarak 23 Eylül - 22 Ekim 2020 (23:59) tarihleri arasında Samsung bayileri ve diğer tüm 3.taraf fiziki satış noktalarından satın almış olan ve “Galaxy S20 FE Ön Sipariş Hediyesi” başvurusunu 23 Ekim - 22 Kasım 2020 (23:59) tarihleri arasında yapacak olan tüketicilerin Google Play Store’dan “Kampanya Zamanı” adlı uygulamayı yeni cihazına yükleyip, bu uygulama üzerinden “Galaxy S20 FE Ön Sipariş Hediyesi” adlı kampanyaya ait başvuru formunu doldurması ve yine burada belirtilen kampanya koşullarına uygun hareket etmesi gerekmektedir.Kampanyaya yalnızca faturada adı geçen kişi katılımcı olabilir. Kampanya başvurusunun geçerli olabilmesi için, fatura üzerinde ürün seri numarası ile kampanya başvurusu uygulamasından başvuru yapılan cihazın seri numarası aynı olmalıdır. Samsung marka Galaxy Buds+ hediyesi, web sitesinde/uygulamada belirttikleri adrese, başvuru süresinin sona ermesinin akabinde 90 gün içerisinde teslim edilecektir. Samsung marka Galaxy Buds+ Kablosuz Kulaklık ve renkleri stoklarla sınırlıdır. Kampanyaya katılan tüm satış noktalarında Samsung marka Galaxy Buds+ Kablosuz Kulaklık stok adedi 4000’dir. Siyah: 2500 Beyaz: 1000 Mavi: 500 Ürün teslimatı ve Samsung marka Galaxy Buds+ Kablosuz Kulaklık teslimatı ise 3. tarafça yapılacak olup, Samsung sorumlu değildir.

Hediye ürün bana ne şekilde ulaştırılacak?

​Samsung marka Galaxy Buds+ hediyesi, ön alımla aldıkları Samsung Galaxy S20 FE  (G780) cihazı ile birlikte web sitesinde/uygulamada belirttikleri adrese, başvuru süresinin sona ermesinin akabinde 90 gün içerisinde teslim edilecektir.​