Samsung Galaxy Note9 Kampanyası

Kampanya sonra erdi.

​Samsung Galaxy Note9 hediyeleri ile beraber geliyor!

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

1 İş Gününde Kargoda

1 İş Gününde Kargoda

Siparişiniz 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Mağazadan Teslim

Mağazadan Teslim

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

İstanbul siparişleriniz 24 saat içinde adresinize teslim edilir.

2 Yıl Turkcell Garantisi

2 Yıl Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Samsung Gear IconX (2018) Hediye Detayları:

 • Kampanya 14.08.2018-07.09.2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Tüm Samsung Galaxy Note9 alan müşterilerimiz bu kampanyadan faydalanablir.
 • Kampanya hem kontratlı hem de peşin alımlarda geçerlidir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Samsung Gear IconX (2018) hediyesi 30.09.2018 (23:59) tarihine kadar shop.samsung.com/tr/Galaxy-Note9-iconx-kampanyasi internet adresi üzerinden form doldurarak belirtilen kampanya koşullarını yerine getiren müşterilerimiz için geçerlidir.
 • Müşterilerimiz Samsung Galaxy Note9’u fiziken teslim almalarını takiben shop.samsung.com/tr ’ye üye olup, akabinde shop.samsung.com/tr/Galaxy-Note9-iconx-kampanyasi sayfasından kampanya başvurusu yapacaktır. Müşterilerimiz sayfada yer alan formu eksiksiz ve hatasız doldurmalı, buna ek olarak ürün faturasının 1.nüshasının (orijinal nüsha) fotoğrafını çekerek sisteme yüklemelidirler. Başvuru fatura üzerindeki isim/ünvan (fatura bilgileri) üzerinden yapılmalıdır. Başvuru sırasındaki hatalı ve eksik bildirimlerden dolayı oluşacak hak kaybından sorumluluk kabul edilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında hediye olarak verilecek olan Samsung marka Gear IconX (2018) ürününe ilişkin renk seçimi yapılamayacak olup, stoklarla sınırlıdır.
 • Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda müşterilerimiz bu kampanya kapsamında kazandıkları hediyeyi iade edeceklerdir.
 • Turkcell, kampanya içeriği konusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hangi tarihler arasında geçerli?

​Kampanya 14.08.2018-07.09.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Samsung Galaxy Note9 aldığımda hangi kampanyadan yararlanabilirim?

 • ​Samsung Gear IconX (2018) hediye kampanyasından tüm bireysel müşterilerimiz yararlanabilir.

Hediye Kampanya katılımı için ne yapmam gerekir?

 • ​Samsung Gear IconX (2018) hediye kampanyasına katılmak için; Samsung Galaxy Note9 cihazını kontratlı veya peşin olarak almanız gerekmektedir ve sonrasında Müşterilerimiz Samsung Galaxy Note9’u fiziken teslim almalarını takiben shop.samsung.com/tr​​ ’ye üye olup, akabinde shop.samsung.com/tr/Galaxy-Note9-iconx-kampanyasi sayfasından kampanya başvurusu yapacaktır. Müşterilerimiz sayfada yer alan formu eksiksiz ve hatasız doldurmalı, buna ek olarak ürün faturasının 1.nüshasının (orijinal nüsha) fotoğrafını çekerek sisteme yüklemelidirler. Başvuru fatura üzerindeki isim/ünvan (fatura bilgileri) üzerinden yapılmalıdır. Başvuru sırasındaki hatalı ve eksik bildirimlerden dolayı oluşacak hak kaybından sorumluluk kabul edilmeyecektir.​

Hediye bana ne şekilde ulaştırılacak?

 • ​Samsung Gear IconX (2018) hediyesi Daha Fazla Bilgi alanındaki koşullar yerine getirildiği taktirde Samsung tarafından gönderilecektir.