Daha Fazla Bilgi


İçerik
Tarife
Tarifeye Ek (24 ay kontrat ile)
Turkcell MaxiPLUS5
Toplam Paket Bedeli
( 24 ay kontrat ile aylık bedeller TL olarak gösterilmiştir.)
Kamu 1000,Kamu Plus,Bizbize Kamu Standart Her yöne 1.000 dk. + Her yöne 1.000 SMS 49 TL 5 TL 54 TL

*Turkcell Bahar Cihaz kampanyası kapsamında kontratı sona eren kamu tarifeli veya bahar cihaz kampanyası kapsamında cihazını yenilemek isteyen Kamu tarifeli müşterilerimize, Kamu 1000 / Kamu Plus / Kamu Standart 1000 paketleriyle birlikte MaxiPLUS5 tarifelerine ek 5 TL.


 • Turkcell Bahar Cihaz kampanyası kapsamında kontratı sona eren kamu tarifeli veya bahar cihaz kampanyası kapsamında cihazını yenilemek isteyen Kamu tarifeli müşterilerimize, Kamu 1000 / Kamu Plus / Kamu Standart 1000 paketleriyle birlikte MaxiPLUS5 tarifelerine ek 5 TL.
 • Paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir. Sözleşmeden doğan damga vergisi, tek seferliğine ilk faturanıza yansıyacaktır.
 • Cihaz temlik bedeli 24 ay için 18 TL’dir. 10.04.2013 tarihinden itibaren kampanya dahilindeki Turkcell MaxiPLUS 5 24 ay taahhüt eşliğinde, Kamu 1000, Kamu Plus tarife/paketleriyle birlikte alınabilecektir.
 • Tercih edilen paket şeçeneklerine bağlı cihaz bedeli & paket bedeli aylık olarak müşterinin faturasına yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin TC Kimlik Numarası ile birbirine bağlı hatlarından hiçbirinin son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş borcu olmaması, faturalarını düzenli ve zamanında ödemesi ve abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapatılmamış olması gereklidir. 12 aydan uzun, 36 aydan kısa süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi abonelerin son 6 ay fatura toplamı 150 TL ise hem fatura hem de kredi kartı ile kampanyadan faydalanabilirler. 36 aydan uzun süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi veya 12 aydan uzun süreli otomatik fatura ödeme talimatı olan ve ya son 3 ay içinde faturasını düzenli olarak son ödeme tarihi ve öncesinde ödeyen abonelerde son 6 ay fatura toplam kriteri yarıya düşer. Ayrıca en az 3 aydır Kamu turbo paket, Bizbize Kamu-1200Dk Grupiçi , Kamu Plus, Bizbize Kamu 1500 Dak Heryöne, Kamu Paket, Kamu 100, Kamu Süper Paket, Kamu Eko Paket ve Kamu Standart 1000Dk paketlerinden birine abone olan müşterilerimiz için de yarıya indirilmiştir. Örnek olarak; 150 TL ise 75 TL olacaktır. Turkcell Bireysel hat sahibi olan ve son 6 aydır Gold Tarifesindeki Gold Plus Paket kullanıcıları veya son 6 aydır Hepsi Bir Arada Tarifesindeki Gold Plus ve Platinum Paketi kullanıcıları veya Turkcell Bireysel hat sahibi olan ve son 6 ay içinde her ay için fatura geliri tutarı (cihaz taksiti, vergiler, bağış/destek kampanya tutarları ve mobil ödeme tutarları hariç fatura tutarı) 95 TL ve üzerinde olan kullanıcılar için 12 aylık abonelik yaşı kriteri 6 aya inmektedir. Kampanyaya katılmak isteyen abonenin daha önce katıldığı cihaz kontratlı kampanyalardan birine ait ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir. Bu koşulları sağlayamayan Turkcell Bireysel faturalı aboneler için, taahhüt süresince cihaz taksit bedeli anlaşmalı kredi kartları aracılığıyla tahsil edilecek, ilgili taksit bedeli aylık olarak abonenin Turkcell faturasında yer alacak ve faturaya bu tutar kadar eksi bakiye işlenerek abonelerin ödediği tutar karşılığı mahsuplaşılacaktır. 24 ay taksit seçeneğinde, banka ayrıca, abonenin ekstresinde, faiz uygulayabilir. Uygulanan faiz bedelinden Turkcell sorumlu değildir. Son 6 ay için 150 TL toplam fatura şartı bulunan cihazlar için;; bireysel kullanıcılarımıza sunduğumuz tüm cihaz kampanyalarında, farklı hatlarla, TC kimlik numarası bazında katılım limiti 2’dir.Bu kriter Turkcell’in bireysel kullanıcılarına sunduğu tüm cihaz kampanyalarını kapsamaktadır. TC Kimlik No bazında bir abone farklı hatlarıyla Turkcell’in bireysel müşterilerine sunduğu tüm kampanyalardan en fazla 4 adet cihaz ile faydalanabilir. Cihaz yenileme kampanyası harici 1 hat için en fazla 1 adet kampanya tanımlanabilir. Bir hat, aynı TCKN ile bağlı olduğu data hatlarından birine tanımlanacak kampanyalar için referans gösterilebilir. Ancak referans gösterilen hat, kampanyaya katılmayı talep ederse; söz konusu her iki kampanya için gerekli son 6 aylık toplam fatura tutarı şartını birlikte sağlaması gereklidir.
 • Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri toplamı ve o güne kadar verilen Turkcell indirimleri, Mobil hizmet faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır. Sözkonusu tutar ödenmeden kampanyaya katılan hattın başka birine devir edilmesi mümkün değildir. Kredi kartlı ödeme kurgusundan faydalanan müşteriler için söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri kredi kartından alınacak ve o güne kadar verilen Turkcell indirim bedelleri, mobil hizmet faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılacaktır.Kampanyaya katılan müşterilerin faturalarına, ilk fatura kesim tarihinden itibaren servis bedeli, ikinci fatura kesim tarihinden itibaren cihaz taksidi yansıltılmaya başlar. Tarife değişikliği yapılarak yararlanılan tekliflerde servis/tarife paket bedeli 2. fatura kesim tarihinden itibaren yansıtılmaya başlayacaktır. Fiyatlara KDV ÖİV dahildir.
 • TC Kimlik No bazında bir abone farklı hatlarıyla Turkcell’in bireysel müşterilerine sunduğu tüm cihazlı kampanyalardan en fazla 4 adet cihaz ile faydalanabilir. 150 TL finansal katılım kriterinde bulunan cihazlar için; bireysel kullanıcılarımıza sunduğumuz tüm cihaz kampanyalarında, farklı hatlarla, TC kimlik numarası bazında katılım limiti 2’dir. Bu kriter Turkcell’in bireysel kullanıcılarına sunduğu tüm cihaz kampanyalarını kapsamaktadır.
 • Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri toplamı ve o güne kadar verilen Turkcell indirimleri, Mobil hizmet faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır. Kredi kartlı ödeme kurgusundan faydalanan müşteriler için söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri kredi kartından alınacak ve o güne kadar verilen Turkcell indirim bedelleri, mobil hizmet faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılacaktır.
 • Tarife değişikliği yapılarak yararlanılan tekliflerde servis/tarife paket bedeli 2. fatura kesim tarihinden itibaren yansıtılmaya başlayacaktır.
 • Tarifesine kontrat veren müşterilerimiz dilerlerse, 50 MB tanışma, 100 MB, 250 MB, 1 GB sınırsız, 4 GB internet paketlerini, opsiyonel olarak tercih edebilir. Tercih edilen ilgili internet paketi taahhüt süresince iptal edilemeyecektir.
 • Erken iptal ücret bedelleri 50 MB Tanışma paketi için 2 TL/ay, 100 MB paket için 5 TL/ay, 250 MB paket için 6 TL/ay, Sınırsız 1 GB paket için 17 TL/ay, 4 GB paket için 10 TL/ay şeklinde gerçekleşecektir.
 • Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
 • 12 aydan uzun, 36 aydan kısa süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi abonelerin, son 6 ay fatura toplamı 150 TL ise hem fatura hem kredi kartı ile kampanyadan faydalanabilirler. 36 aydan uzun süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi veya 12 aydan uzun süreli otomatik fatura ödeme talimatı olan abonelerde, son 6 ay fatura toplam kriteri yarıya düşer. Örnek olarak; 150 TL ise 75 TL olacaktır.
  Turkcell Bireysel hat sahibi olan ve son 6 aydır Gold Tarifesi'ndeki Gold Plus Paket kullanıcıları veya son 6 aydır Hepsi Bir Arada Tarifesi'ndeki Gold Plus ve Platinum Paketi kullanıcıları veya Turkcell Bireysel hat sahibi olan ve son 6 ay içinde her ay için fatura geliri tutarı (cihaz taksiti, vergiler, bağış/destek kampanya tutarları ve mobil ödeme tutarları hariç fatura tutarı) 95 TL ve üzerinde olan kullanıcılar kampanyamızdan hem fatura hem kredi kartı ile faydalanabilirler.
 • Tarife değişikliği yapıyorsanız, yeni indirimli tarifeniz bir sonraki fatura döneminde başlayacaktır.

 • Tarifeler arasındaki değişiklik talebi Turkcell Mağazaları, Satış Yöneticileri veya Turkcell Çağrı Merkezi üzerinden alınır ve talebin TURKCELL tarafından sisteme tanımlanmasından sonra yeni Paket kapsamı ilgili hatta tanımlanır. Tanımlama yapıldıktan sonraki ilk faturaya seçilen yeni Paketin ücreti yansıtılır. Yeni paket ücreti, en güncel fiyat üzerinden hesaplanacaktır. Paket değişikliğinin yapıldığı ay, ilgili hatta yeni Paket kapsamındaki kullanımlar da tanımlanarak hattın hem mevcut paket hem de geçilen yeni paket kapsamından yararlanması sağlanacaktır. Bunun karşılığında ise Paket değişikliğinin yapıldığı ay ilgili hatta sadece ilk paketin aylık bedeli yansıtılacaktır. Paket değişikliği, ikinci cihaz alım hakkını doğurmayacaktır. Taahhütname kapsamında teslim edilen cihazın bedelinin paket taahhüt süresinden kalan aylar için taksitleri her halükarda ilgili hatta yansıtılmaya devam edecektir. Paket değişikliği yapıldıktan sonra, tekrar paket değişikliği yapılarak, eski pakete aynı fiyat ile dönüş gerçekleştirilemez. Eski pakete dönüş en güncel fiyatı geçiş yapılabilir. Paket değişikliği işleminden sonra yeniden paket değişikliği yapılabilmesi için en az 1 ay geçmesi gerekmektedir.Alt pakete doğru paket değişikliği taahhütname süresince sadece 1 kere, üst pakete doğru paket değişikliği ise sınırsız kere yapılabilir.Paket değişikliği yapıldıktan sonra kampanyanın iptal edilmek istenmesi durumunda, paket kapsamında aboneye ilgili paketin hatta tanımlandığı tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar sağlanan indirim bedelleri toplamı, takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
 • Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen paketin süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda, söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil, kalan cihaz taksitleri toplamı ve o güne kadar verilen Turkcell indirim bedelleri, Mobil hizmet faturasına, söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
 • Kampanyadan faturalı ödeme seçeneğiyle yararlanan aboneler, kampanyaya dahil tarifelerden halihazırda faydalanıyorsa, imza tarihinden sonraki ilk fatura kesiminden itibaren, ilgili tarife ve cihaz taksit bedelini faturalarında göreceklerdir. Halihazırda kampanya dışındaki bir tarifeden/paketten yararlanan ancak kampanyadan faydalanmak için tarife değişikliği yapan abonelere (Örneğin, diğer tarifelerden ya da diğer Kamu paketlerinden Kamu 1000 Paketine gelen aboneler), imza tarihinden sonraki ilk fatura kesimine eski tarifesi, ikinci fatura kesiminden itibaren ise yeni tarife bedeli yansımaya başlayacaktır. Cihaz bedeli her durumda ikinci faturadan itibaren taahhüt süresi boyunca yansıyacaktır. Kredi kartı ödeme seçeneğiyle yararlanan aboneler için de, cihaz taksiti, imza tarihinden sonraki ikinci fatura kesim tarihinden itibaren faturaya yansıtılacak, kampanyaya dahil tarifelerden halihazırda faydalanıyorsa, imza tarihinden sonraki ilk fatura kesiminden itibaren ilgili tarife yansıyacak, tarife değişikliği yapan abonelerse 2. fatura kesiminden itibaren yeni tarife bedelini göreceklerdir.
 • Kampanyanız başka bir numaraya devredilemez.
 • Sınırsız 1GB İnternet Paketi’nin aşım ücreti bulunmamaktadır. Paket kapsamında verilen 1 GB kullanımın doldurulması halinde, internet erişim hızı, paketin tekrar tanımlanma tarihine kadar 96 Kbps'a indirilir. 100 MB, 250 MB veya 4 GB internet paketlerinin tercih edilmesi durumunda, paket kapsamında verilen datanın kullanılması halinde, paket kotasını aşan kullanımlar için tüm vergiler dâhil 0,000049 TL/KB paket aşım ücreti ödersiniz. Tarife paket aşımlarınız, güncel tarife aşımı üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Cihazınızı en kısa sürede yetkili bir teknik servise götürmelisiniz. Cihaz garanti kapsamında, tamir edilecektir. Cihazınızı garanti kapsamındayken servise götürdüğünüzde herhangi bir ücret ödemezsiniz. Garanti kapsamı dışındaki, kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalarda ise Yetkili Teknik Servis’in belirleyeceği tutarı ödemelisiniz. Kampanya kapsamında aldığınız cihaz, satış noktasında arızalı çıktığı takdirde yenisi ile değiştirilir. Satış sonrası arızalı çıktığı takdirde ise 15 gün içinde cihazı aldığınız Turkcell İletişim Merkezi’ne elden teslim etmelisiniz. Turkcell İletişim Merkezi cihazı yetkili teknik servise gönderecek, teknik servisin testi neticesinde cihazın arızasının donanımsal olduğu onaylanırsa, servis tarafından yeni bir cihaz Turkcell İletişim Merkezi’ne gönderilecektir. Turkcell İletişim Merkezi size cihazınızın geldiğini haber verip yeni cihazı size elden teslim etmelidir. Bu bekleme süreci maksimum 4 hafta sürer. Bu bekleme döneminde faturanıza paket bedeli yansımaya devam edecektir.