Daha Fazla Bilgi

  • Eskisini Getir Yenisini Götür Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası 3 Ekim-02 Nisan 2015 tarihleri arasında geçerli ve stoklarla sınırlıdır. Kullandığı eski* telefonunu; TİM’e teslim eden müşterilere, 24 ay taahhüt sözüyle, internet paketli tarifelerle birlikte alabileceği yeni telefonun ilk 3 ay taksiti ve 1 GB data paketi hediye edilecektir. Telefon taksit tutarı müşterilerin faturasından düşecektir. Kampanya dahilindeki telefon modelleri ve aylık olarak hediye edilecek telefon taksit tutarları aşağıdaki gibidir.

Aylık Temlik Bedeli
Samsung Galaxy Ace 4 25 TL / ay
Turkcell T5035 TL / ay

  • Eski Telefon*: Son 60 gün içinde en az 20 gün akıllı olmayan telefonlarından sinyal alınan kullanıcılardır.
  • Hediye edilen 1 GB Data paketi 3 (üç) ay ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Kullanılmayan kısmı sonraki aya devretmeyecek ve paket bitiminde tekrarlamayacaktır. Her bir fatura dönemi içerisinde 1 GB'lık kullanım kotasının dolması durumunda, başka bir internet paketi tanımlanmadıysa, data hızı 1 kpbs'ye düşecektir.
  • Kampanya koşullarına aykırılık halinde, BTK’ nın belirlediği usullere uygun olan cayma bedeli faturaya yansıtılır. Taahhüt süresinden geriye kalan ödenmemiş telefon taksitleri Kampanya Taahhütnamesinde belirtilen şekilde hesaplanacaktır.
  • Turkcell’in kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.