Daha Fazla Bilgi

 • Türkiye’nin Akıllı Telefon Hareketi başlıyor!
 • Sizin de akıllı telefonunuz yoksa, hemen Turkcell’e gelin, birbirinden farklı ödeme seçenekleriyle dilediğiniz akıllı telefon sizin olsun!
 • Üstelik, akıllı telefonunuzla, neşeniz yerine gelsin diye, Turkcell’den 1 ay boyunca, Turkcell TV, GollerCepte ve Turkcell Müzik'ten 50 şarkı hediye!
 • 379 TL'den başlayan fiyatlarla, yeni akıllı telefon sahibi olmak isterseniz, tavsiye edilen satış fiyatları aşağıdaki gibidir.
 • Yapı Kredi World kredi kartınız varsa, vade farksız 12 ay taksitle kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Akıllı Telefon İnternet Kampanyası ile birlikte almak isterseniz:
24 ay sözünüze, interneti içinde, aşağıdaki fiyatlarla Akıllı Telefon sahibi olabilirsiniz:

Tanışma Paketi ile
24 ay 12 ay
Samsung Galaxy Y 21 TL 37 TL
LG Optimus L3 21 TL 38 TL
Samsung Galaxy Mini 2 26 TL 47 TL
Turkcell MaxiPlus 5 25 TL 46 TL
HTC ChaCha 26 TL 46 TL
Sony Xperia Tipo 26 TL 46 TL
Nokia 500 26 TL 47 TL


Tanışma paketi, aşımsız 50 MB internet içermektedir. Dilerseniz, yukarıdaki fiyatlara ek sadece

 • 2 TL ödeyerek 100 MB,
 • 5 TL ödeyerek 250 MB,
 • 12 TL ödeyerek 1 GB sınırsız
 • 26 TL ödeyerek 4 GB internet sahibi olabilirsiniz.

Akıllı Telefon Kampanyasında, Faturasız hatlara uygun taksit seçenekleriyle almak isterseniz
Faturasız hattınızla, kredi kartına 12 ya da 24 ay taksit seçenekleriyle aşağıdaki fiyatlara, Akıllı Telefon sahibi olabilirsiniz:

24 ay 12 ay
Samsung Galaxy Y 19 TL 38 TL
LG Optimus L3 19 TL 39 TL
Samsung Galaxy Mini 2 23 TL 48 TL
Turkcell MaxiPlus 5 23 TL 47 TL
HTC ChaCha 23 TL 48 TL
Sony Xperia Tipo 23 TL 47 TL
Nokia 500 23 TL 47 TL

Taahhütlü almak isterseniz:
 • Paket fiyatlarına %18 KDV, ses için %25 ÖİV, data için %5 ÖİV dahildir.
 • Sözleşmeden doğan damga vergisi, tek seferliğine ilk faturanıza yansıyacaktır.
 • 03.09.2012 tarihinden itibaren kampanya dahilindeki akıllı telefonlar 24 ay taahhüt eşliğinde, Hepsi 300, Hepsi 600, Hepsi paketi, Full paket, Gold paket, Gold Plus paket, Ben Yaptım 700, Ekonomik, Star, Süper, Kamu 1000, Kamu Eko, Kamu Plus, Bizbize Kamu Standart, Çiftçi, tarife/paketleriyle birlikte alınabilecektir.
 • Tercih edilen paket şeçeneklerine bağlı cihaz bedeli & paket bedeli aylık olarak müşterinin faturasına yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan 12 aydan uzun, 36 aydan kısa süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi aboneler, son 6 ay fatura toplamı 250 TL ise hem fatura hem kredi kartı ile kampanyadan faydalanabilirler. 36 aydan uzun süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi veya 12 aydan uzun süreli otomatik fatura ödeme talimatı olan abonelerde son 6 ay fatura toplam kriteri 125 TL'ye düşmektedir. Söz konusu aboneler hem fatura hem kredi kartı ile kampanyadan faydalanabilirler. Son 6 aydır Turkcell Bireysel hat sahibi olan Gold Tarifesindeki Gold Plus Paket kullanıcıları veya son 6 aydır Turkcell Bireysel hat sahibi Hepsi Bir Arada Tarifesindeki Gold Plus ve Platinum Paketi kullanıcıları veya son 6 ay içinde her ay için fatura geliri tutarı (cihaz taksiti, vergiler, bağış/destek kampanya tutarları ve mobil ödeme tutarları hariç fatura tutarı) 95 TL ve üzerinde olan kullanıcılar kampanyadan hem fatura hem kredi kartı ile faydalanabilirler.
 • Bu koşulları sağlayamayan Turkcell Bireysel faturalı aboneler için, taahhüt süresince cihaz taksit bedeli anlaşmalı kredi kartları aracılığıyla tahsil edilecek, ilgili taksit bedeli aylık olarak abonenin Turkcell faturasında yer alacak ve faturaya bu tutar kadar eksi bakiye işlenerek abonelerin ödediği tutar karşılığı mahsuplaşılacaktır. 24 ay taksit seçeneğinde, banka ayrıca, abonenin ekstresinde, faiz uygulayabilir. Uygulanan faiz bedelinden Turkcell sorumlu değildir.
 • TC Kimlik No bazında bir abone farklı hatlarıyla Turkcell’in bireysel müşterilerine sunduğu tüm cihazlı kampanyalardan en fazla 4 adet cihaz ile faydalanabilir. 250 TL finansal katılım kriterinde bulunan cihazlar için; bireysel kullanıcılarımıza sunduğumuz tüm cihaz kampanyalarında, farklı hatlarla, TC kimlik numarası bazında katılım limiti 2’dir. Bu kriter Turkcell’in bireysel kullanıcılarına sunduğu tüm cihaz kampanyalarını kapsamaktadır.
 • Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri toplamı ve o güne kadar verilen Turkcell indirimleri, Mobil hizmet faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır. Kredi kartlı ödeme kurgusundan faydalanan müşteriler için söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri kredi kartından alınacak ve o güne kadar verilen Turkcell indirim bedelleri, mobil hizmet faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılacaktır.
 • Tarife değişikliği yapılarak yararlanılan tekliflerde servis/tarife paket bedeli 2. fatura kesim tarihinden itibaren yansıtılmaya başlayacaktır. Ekonomik, Star ve Süper paket ile birlikte, kontrat süresince Her Yöne ekstra 300 dakika hediye edilecektir.
 • Tarifesine kontrat veren müşterilerimiz dilerlerse, 50 MB tanışma, 100 MB, 250 MB, 1 GB sınırsız, 4 GB internet paketlerini, opsiyonel olarak tercih edebilir. Tercih edilen ilgili internet paketi taahhüt süresince iptal edilemeyecektir.
 • Bizbize Kamu Standart ve Kamu Plus paketleri, yeni abone alımına kapalı paketlerdir. Sadece mevcut aboneler bu tekliflerden yararlanabilir. Ben Yaptım 700 paketinden tarife değişikliği yapılarak yararlanılamaz. Halihazırda bu pakete sahip aboneler bu tekliften yararlanabilecektir.
 • Erken iptal ücret bedelleri 50 MB Tanışma paketi için 2 TL/ay, 100 MB paket için 5 TL/ay, 250 MB paket için 6 TL/ay, Sınırsız 1 GB paket için 17 TL/ay, 4 GB paket için 10 TL/ay şeklinde gerçekleşecektir. Fiyatlara %18 KDV, % 5 ÖİV dahildir
 • İnternet paketli kampanyada, cihaz bedeli 1. faturaya, tarifeli kampanyalarda 2. faturaya yansıyacaktır.
 • İnternet paketli kampanyada, servis bedeli 1. faturaya, tarifeli kampanyalarda tarife değişikliği olmadığı sürece 1. faturaya yansıyacaktır.
Faturasız hatlara 24 ay taksitle almak isterseniz
 • Turkcell Hazır Kart aboneleri, kampanya kapsamındaki ilgili modelleri, 12 aylık Turkcell Facebook Paketi ve 250 MB internet paketi ile birlikte, 12 veya 24 ay kredi kartı tahsilat yöntemiyle satın alabilir.
 • 250 MB internet paketine ait paket aşım ücreti, tüm vergiler dahil, faturasız hatlar için 1 kuruş /100 KB’dir.
 • Paket aşımında yapılacak değişiklikler, makul bir süre önce bilgilendirmek koşuluyla, kampanya katılımcılarının ilgili hatlarına yansıtılabilir.
 • Kampanyadan Mobil Genişbant data ve POS hatları yararlanamaz.
 • Bir hat kampanyadan bir kez yararlanabilir.
 • Hem indirilen hem yüklenen veri paketten düşecektir.
 • Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez.
 • 24 ayda anlaşmalı kredi kartlarıyla tekliften faydalanan müşterilerimize aylık bedelin üzerine, ilgili bankanın belirlediği oranda faiz uygulanabilir. İlgili faiz bedeli, banka ekstrelerine yansıtılabilir. Bu bedelden Turkcell sorumlu değildir.
 • Kampanya dahilinde olan Turkcell Maxiplus 5, Samsung Galaxy Y, Samsung Galaxy Mini 2, Nokia 500, Blackberry Curve 9380, HTC ChaCha, LG Optimus L3, Huawei Ascend Y100, Sony Xperia Tipo modellerinden birisini peşin ya da kredi kartına taksitle satın alan bireysel ve kurumsal aboneler bu kampanyadan yararlanabilir.
 • Akıllı Telefon Festivali Tarife Kampanyası, Akıllı Telefon Festivali İnternet Kampanyası, Hazırkartlılara Taksitli Cihaz Kampanyası, Kurumsal İnternet Paketli Telefon Kampanyası, Kurumsal BlackBerry Internet Paketli Kampanya, Kurumsal BlackBerry Ses Kontratlı Kampanya, Kurumsal Samsung Galaxy S3 Kampanyası, Kurumsal Turkcell Markalı Cihaz Kampanyası katılımcıları yararlanamaz. Kampanyadan yararlanabilmek için, aynı modellerin kontratlı kampanyasından yararlanmamış olmak gerekmektedir.
 • Turkcell Sınırsız Facebook Paketi’nden ve 250MB internet paketinden, 01.10.2012 tarihine kadar kampanyaya katılmaları halinde 31.12.2012 tarihine kadar yararlanılabilir. (Yıl sonuna kadar)
  01.10.2012 tarihinden sonra kampanyaya katılmaları halinde ise kampanyaya katıldıkları tarihten itibaren 3 ay süresince ücretsiz olarak yararlanabileceklerdir. (3 ay)
 • Aylık tekrarlı pakettir. Sadece yurt içinde geçerlidir, kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez. 250MB internet paketine ait paket aşım ücreti, tüm vergiler dahil, faturalı hatlar için 0,000049 TL/KB, faturasız hatlar için ise 1 kuruş /100KB’dir.
 • Aylık tekrarlı pakettir. Sadece yurt içinde geçerlidir, kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez. Kampanya dahilinde verilen sınırsız Facebook Paketinin kullanım kotası bulunmamaktadır, ancak adil kullanım gereğince Facebook Paketinin hız limiti 250MB'lık kullanımdan sonra 48kbps'e düşürülebilir. Facebook'ta yer alan ancak Facebook dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulama ve içerikler pakete dahil değildir. Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları üzerinden yapılan bağlantılar Facebook paketine dahil değildir, ayrıca ücretlendirilir. Bu yüzden BackBerry Curve 9380 cihazıyla birlikte Sınırsız Facebook paketi verilememektedir.
  Mevcut Facebook paketi kullanan müşterilerin bu kampanyaya katılmalarıyla birlikte mevcut paketleri iptal edilecektir.
 • Hayır, yararlanamazsınız.
 • Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatları şu şekildedir: Turkcell Maxiplus 5: 499TL, Samsung Galaxy Y: 379TL, Samsung Galaxy Mini 2: 499TL , Nokia 500: 499TL, Blackberry Curve 9380: 549TL, HTC ChaCha: 499TL, LG Optimus L3: 399TL, Huawei Ascend Y100: 339TL, Sony Xperia Tipo: 499TL. Belirtilen peşin fiyatlara KDV dahildir.
 • Hayır, Bir hat kampanyadan bir kez yararlanabilir.
 • Kampanyadan 12 aydan uzun, 36 aydan kısa süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi aboneler, son 6 ay fatura toplamı 150TL ise hem fatura hem kredi kartı ile kampanyadan faydalanabilirler. 36 aydan uzun süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi veya 12 aydan uzun süreli otomatik fatura ödeme talimatı olan abonelerde yukarıda belirtilen, son 6 ay fatura toplam kriteri 75TL'ye düşmektedir.
  Son 6 aydır Turkcell Bireysel hat sahibi olan Gold Tarifesindeki Gold Plus Paket kullanıcıları veya son 6 aydır Turkcell Bireysel hat sahibi Hepsi Bir Arada Tarifesindeki Gold Plus ve Platinum Paketi kullanıcıları veya son 6 ay içinde her ay için fatura geliri tutarı (cihaz taksiti, vergiler, bağış/destek kampanya tutarları ve mobil ödeme tutarları hariç fatura tutarı) 95 TL ve üzerinde olan kullanıcılar da kampanyadan hem fatura hem kredi kartı ile faydalanabilirler.
  Bu koşulları sağlayamayan Turkcell Bireysel faturalı aboneler için, taahhüt süresince cihaz taksit bedeli anlaşmalı kredi kartları aracılığıyla tahsil edilecek, ilgili taksit bedeli aylık olarak abonenin Turkcell faturasında yer alacak ve faturaya bu tutar kadar eksi bakiye işlenerek abonelerin ödediği tutar karşılığı mahsuplaşılacaktır. 24 ay taksit seçeneğinde, banka ayrıca, abonenin ekstresinde, faiz uygulayabilir.
 • Evet, yapılabilir.
 • Evet alınabilir, ancak alınan bu internet paketleri kampanya süresince iptal edilemez.
 • Evet yapılabilir. Paket değiştirme talebinizi takip eden fatura döneminde, kampanya dahilindeki yeni tarifeye geçişiniz gerçekleşecektir. Ayrıca dilerseniz, aldığınız opsiyonel pakette de paket değişikliği yapabilirsiniz.
 • Paket değiştirme işleminin nereden yapabilirim?
  Sadece 532 üzerinden hat sahibi onayı ile yapılabilir.

  Üst pakete geçtim (Gold tan Gold Plusa ). Aynı anda hem Gold hem GoldPlus fiyatı faturama yansıtılır mı?
  Hayır, geçiş bir sonraki fatura döneminde gerçekleşir. Bu yüzden, geçiş yaptıktan sonraki fatura döneminde faydanız aktiflenecektir ve geçiş yaptığınız ay ücreti ödenir.

  Üst pakete geçtim ama alt pakete yeniden dönmek istiyorum, mümkün müdür?
  Evet, sadece 1 defa alt pakete geçme hakkınız bulunmaktadır, üst pakete geçme hakkınız sınırsızdır.

  Geçişler sınırlı mıdır?
  Evet, alt pakete 1, üst pakete sınırsız kez geçiş yapılabilir. Paketlerin üstten alta doğru sıralaması şu şekildedir: Gold Plus Paket, Gold Paket, Full Paket, Hepsi Paketi, Hepsi 600 Paketi, Star paket, Süper Paket, Kamu 1000, Kamu Plus, Bizbize Kamu Standart Paketi, Hepsi 300 Paketi, Ekonomik Paket, Çiftçi Paketi, Kamu Eko paketi, Gnçtrkcll Ben Yaptım 700

  Geçişim anında mı olacak, yoksa fatura dönemini mi bekleyeceğim?
  Geçişiniz anında olmayacak, fatura dönemini beklemeniz gerekmektedir.

  Paketimi değiştirirsem sözleşmemin süresi değişir mi?
  Hayır, sözleşme süresi değişmez, aynı şekilde devam eder, kampanyanız sözleşmede belirtilen zamanda sonlanır. Sadece paketiniz ve paket ücretiniz değişir.

  Cihaz kampanyasına katılımımın ilk 1. ayı henüz dolmadı. Üst pakete geçebilir miyim?
  Hayır, paket değiştirebilmeniz için en az 1 ay geçmesi gerekmektedir.

  Bir defa paket değiştirdim, aynı ay içerisinde 2. Kez üst/alt pakete geçebilir miyim?
  Hayır, aynı ay içerisinde tek 1 kez paket değişikliği yapabilirsiniz. Tekrar paket değiştirmek için 1 ay geçmesi gerekmektedir.

  Paket değiştirme işleminde yeni bir cihaz verilecek midir?
  Hayır, sadece mevcut tarife içeriğiniz değiştirilecektir.

  Paket değişikliği yaparsam kampanyamın iptal olması durumunda faturama yansıyacak olan Erken iptal bedeli nasıl hesaplanacak?
  Erken iptal dedeli, o dönemde kullanılan paket esas alınarak hesaplanacaktır. Örnek olarak, Gold paketten gold plus Pakete 3. Ayda geçildiği durumda, ilk 3 ay için cezai şart hesaplaması gold paket kapsamında sağlanan faydaya göre, kalan aylar için ise gold plus kapsamında sağlanan faydaya göre yapılacaktır.

  Opsiyonlu internet paketleri kendi arasında paket değişikliği yapabilir mi?
  Evet. Ancak, BlackBerry BIS paketleri sadece kendi arasında geçiş yapabilir.
 • Tarifeden farklı olarak, anında paket değişikliği gerçekleşecektir. İlk faturada ilk pakete ait ücret yansıyacak, ikinci paket ücreti yansımayacaktır.
  İkinci paket kullanımı anında başlayacaktır.
 • Kampanyaya katılan müşterilerin faturalarına, ilk fatura kesim tarihinden itibaren servis bedeli, ikinci fatura kesim tarihinden itibaren cihaz taksidi yansıltılmaya başlar. Tarife değişikliği yapılarak yararlanılan tekliflerde servis/tarife paket bedeli 2. fatura kesim tarihinden itibaren yansıtılmaya başlayacaktır.
 • Hayır etkilenmezsiniz. Sabit ücret ödenecektir.
 • Evet. Mevcut tarife güncel ücret üzerinden devam eder SMS ile bilgi verilir.
  Taahhüt süresi sonunda müşteri iptalini talep etmediği sürece standart ekonomik & BIS internet paketleri hattına tanımlanmaya devam edecektir. (50MB tanışma paketinin standart ekonomik internet paketi olmadığından, 50MB tanışma paketi 100MB Ekonomik internet paketi ile devam edecektir.)
 • Hayır, POS hatları ve data hatları kampanyadan yararlanamaz.
 • 5203 sayılı yasa ile geçici TCKN olan müşteriler ile Mavi kartlı müşteriler yararlanabilir.
 • Hayır, her ikisi de yapılamaz.
 • Vekalet ile kampanyaya katılma: Kredi Kartlı teklif için vekalet geçerli değildir. Faturalı teklif için vekalet veya Mahkeme tarafından atanan vasi ile işlem yapılabilir.
  Veraset İlanı ile katılım: Hayır. Veraset ilanı ile sözleşmeli kampanyaya katılım sağlanamamaktadır. Hattın veraseten devir alınması sonrasında abonelik yaşı sıfırlanacağı için devir alan kişi isterse ve hattın kriterleri kampanya için uygunsa Kredi Kartlı kurgulardan faydalanabilir.
 • Evet, ses kontratınızın olması, bu kampanyaya katılımınıza engel değildir. Mevcut ses kontratınız iptal edilerek, kampanyadan faydalanmanız gerçekleşecektir.
  Aynı şekilde, cihaz kampanyasına sahipseniz, cihaz yenileme koşullarını sağladığınız sürece (6 aydan uzun süredir kontrat ödemelerinizi düzenli yapıyor ve kredi kartlı kurgu ile ödeme gerçekleştirmiyorsanız), yeni kampanyamızda istediğiniz cihaza cihaz yenileme yapabilirsiniz. Üstelik elinizdeki cihazın kalan taksitlerini ay ay ödemeye devam ederek, elinizdeki cihazla birlikte 2. Bir cihaz sahibi olma imkanı edersiniz.
 • Hayır. Hangi hatta kampanya yüklendiyse, o hatta kampanya geçerli olacaktır. İlgili hattı başka bir cihaza takmanız durumunda, ilgili cihaz ile verilen faydalar kullanılabilir.
 • Evet. Hattınıza ilgili servis paketi yansımaya devam edecektir.
 • Cihazınızı en kısa sürede yetkili bir teknik servise götürmelisiniz. Cihaz garanti kapsamında, tamir edilecektir. Cihazınızı garanti kapsamındayken servise götürdüğünüzde herhangi bir ücret ödemezsiniz. Garanti kapsamı dışındaki, kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalarda ise Yetkili Teknik Servis’in belirleyeceği tutarı ödemelisiniz. Kampanya kapsamında aldığınız cihaz, satış noktasında arızalı çıktığı takdirde yenisi ile değiştirilir. Satış sonrası arızalı çıktığı takdirde ise 15 gün içinde cihazı aldığınız Turkcell İletişim Merkezi’ne elden teslim etmelisiniz. Turkcell İletişim Merkezi cihazı yetkili teknik servise gönderecek, teknik servisin testi neticesinde cihazın arızasının donanımsal olduğu onaylanırsa, servis tarafından yeni bir cihaz Turkcell İletişim Merkezi’ne gönderilecektir. Turkcell İletişim Merkezi size cihazının geldiğini haber verip yeni cihazı size elden teslim etmelidir. Bu bekleme süreci maksimum 4 hafta sürer. Bu bekleme döneminde faturanıza paket bedeli yansımaya devam edecektir.
 • Kampanyadan 12 aydan uzun, 36 aydan kısa süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi aboneler, son 6 ay fatura toplamı 150TL ise hem fatura hem kredi kartı ile kampanyadan faydalanabilirler. 36 aydan uzun süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi veya 12 aydan uzun süreli otomatik fatura ödeme talimatı olan abonelerde yukarıda belirtilen, son 6 ay fatura toplam kriteri 75TL'ye düşmektedir.
  Son 6 aydır Turkcell Bireysel hat sahibi olan Gold Tarifesindeki Gold Plus Paket kullanıcıları veya son 6 aydır Turkcell Bireysel hat sahibi Hepsi Bir Arada Tarifesindeki Gold Plus ve Platinum Paketi kullanıcıları veya son 6 ay içinde her ay için fatura geliri tutarı (cihaz taksiti, vergiler, bağış/destek kampanya tutarları ve mobil ödeme tutarları hariç fatura tutarı) 95 TL ve üzerinde olan kullanıcılar da kampanyadan hem fatura hem kredi kartı ile faydalanabilirler.
  Bu koşulları sağlayamayan Turkcell Bireysel faturalı aboneler için, taahhüt süresince cihaz taksit bedeli anlaşmalı kredi kartları aracılığıyla tahsil edilecek, ilgili taksit bedeli aylık olarak abonenin Turkcell faturasında yer alacak ve faturaya bu tutar kadar eksi bakiye işlenerek abonelerin ödediği tutar karşılığı mahsuplaşılacaktır. 24 ay taksit seçeneğinde, banka ayrıca, abonenin ekstresinde, faiz uygulayabilir.
 • Evet, yapılabilir.
 • Evet yapılabilir. Paket değiştirme taleben aynı dönemde, paket değişikliğiniz gerçekleşecektir.
 • Paket değiştirme işleminin nereden yapabilirim?
  Sadece 532 üzerinden hat sahibi onayı ile yapılabilir.

  Geçişler sınırlı mıdır?
  Evet, alt pakete 1, üst pakete sınırsız kez geçiş yapılabilir. BIS paketleri kendi içerisinde, diğer paketler kendi içerisinde geçiş hakkına sahiptir.

  Geçişim anında mı olacak, yoksa fatura dönemini mi bekleyeceğim?
  Geçişiniz anında talebinize istinaden olacak, ilk ay için sadece ilk paketinize ait data bedeli yansıyacaktır.

  Paketimi değiştirirsem sözleşmemin süresi değişir mi?
  Hayır, sözleşme süresi değişmez, aynı şekilde devam eder, kampanyanız sözleşmede belirtilen zamanda sonlanır. Sadece paketiniz ve paket ücretiniz değişir.

  Cihaz kampanyasına katılımımın ilk 1. ayı henüz dolmadı. Üst pakete geçebilir miyim?
  Hayır, paket değiştirebilmeniz için en az 1 ay geçmesi gerekmektedir.

  Bir defa paket değiştirdim, aynı ay içerisinde 2. Kez üst/alt pakete geçebilir miyim?
  Hayır, aynı ay içerisinde tek 1 kez paket değişikliği yapabilirsiniz. Tekrar paket değiştirmek için 1 ay geçmesi gerekmektedir.

  Paket değiştirme işleminde yeni bir cihaz verilecek midir?
  Hayır, sadece mevcut tarife içeriğiniz değiştirilecektir.

  Paket değişikliği yaparsam kampanyamın iptal olması durumunda faturama yansıyacak olan Erken iptal bedeli nasıl hesaplanacak?
  Erken iptal bedeli, o dönemde kullanılan paket esas alınarak hesaplanacaktır.
 • Kampanyaya katılan müşterilerin faturalarına, ilk fatura kesim tarihinden itibaren servis bedeli ve cihaz taksidi yansıltılmaya başlar.
  Hayır etkilenmezsiniz. Sabit ücret ödenecektir.
 • Evet. Taahhüt süresi sonunda müşteri iptalini talep etmediği sürece standart ekonomik & BIS internet paketleri hattınıza tanımlanmaya devam edecektir. (50MB tanışma paketinin standart ekonomik internet paketi olmadığından, 50MB tanışma paketi 100MB Ekonomik internet paketi ile devam edecektir.)
 • Hayır, POS hatları ve data hatları kampanyadan yararlanamaz.
 • 5203 sayılı yasa ile geçici TCKN olan müşteriler ile Mavi kartlı müşteriler yararlanabilir.
 • Hayır, her ikisi de yapılamaz.
 • Vekalet ile kampanyaya katılma: Kredi Kartlı teklif için vekalet geçerli değildir. Faturalı teklif için vekalet veya Mahkeme tarafından atanan vasi ile işlem yapılabilir.
  Veraset İlanı ile katılım: Hayır. Veraset ilanı ile sözleşmeli kampanyaya katılım sağlanamamaktadır. Hattın veraseten devir alınması sonrasında abonelik yaşı sıfırlanacağı için devir alan kişi isterse ve hattın kriterleri kampanya için uygunsa Kredi Kartlı kurgulardan faydalanabilir.
 • Evet, ses kontratınızın olması, bu kampanyaya katılımınıza engel değildir. Mevcut ses kontratınız iptal edilerek, kampanyadan faydalanmanız gerçekleşecektir.
  Aynı şekilde, cihaz kampanyasına sahipseniz, cihaz yenileme koşullarını sağladığınız sürece (6 aydan uzun süredir kontrat ödemelerinizi düzenli yapıyor ve kredi kartlı kurgu ile ödeme gerçekleştirmiyorsanız), yeni kampanyamızda istediğiniz cihaza cihaz yenileme yapabilirsiniz. Üstelik elinizdeki cihazın kalan taksitlerini ay ay ödemeye devam ederek, elinizdeki cihazla birlikte 2. Bir cihaz sahibi olma imkanı edersiniz.
 • Hayır. Hangi hatta kampanya yüklendiyse, o hatta kampanya geçerli olacaktır. İlgili hattı başka bir cihaza takmanız durumunda, ilgili cihaz ile verilen faydalar kullanılabilir.
 • Evet. Hattınıza ilgili servis paketi yansımaya devam edecektir.
 • Cihazınızı en kısa sürede yetkili bir teknik servise götürmelisiniz. Cihaz garanti kapsamında, tamir edilecektir. Cihazınızı garanti kapsamındayken servise götürdüğünüzde herhangi bir ücret ödemezsiniz. Garanti kapsamı dışındaki, kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalarda ise Yetkili Teknik Servis’in belirleyeceği tutarı ödemelisiniz. Kampanya kapsamında aldığınız cihaz, satış noktasında arızalı çıktığı takdirde yenisi ile değiştirilir. Satış sonrası arızalı çıktığı takdirde ise 15 gün içinde cihazı aldığınız Turkcell İletişim Merkezi’ne elden teslim etmelisiniz. Turkcell İletişim Merkezi cihazı yetkili teknik servise gönderecek, teknik servisin testi neticesinde cihazın arızasının donanımsal olduğu onaylanırsa, servis tarafından yeni bir cihaz Turkcell İletişim Merkezi’ne gönderilecektir. Turkcell İletişim Merkezi size cihazının geldiğini haber verip yeni cihazı size elden teslim etmelidir. Bu bekleme süreci maksimum 4 hafta sürer. Bu bekleme döneminde faturanıza paket bedeli yansımaya devam edecektir.
 • Faturasız hat sahibi, kredi kartı ile ödeme imkanı bulan abonelerimiz yararlanabilmektedir.
 • Hayır. 12 aylık Turkcell Facebook Paketi ve 250MB internet paketi ile birlikte, 12 veya 24 ay kredi kartı tahsilat yöntemiyle satın alabilir. 24 ay için fayda süresi uzamamaktadır.
 • Evet. Mevcut Facebook paketi kullanan müşterilerin bu kampanyaya katılmalarıyla birlikte mevcut paketleri iptal edilecek ve ek olarak ücretsiz bir ay facebook paketi verilecektir.
 • Aylık tekrarlı pakettir. Sadece yurt içinde geçerlidir, kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez. Kampanya dahilinde verilen sınırsız Facebook Paketinin kullanım kotası bulunmamaktadır, ancak adil kullanım gereğince Facebook Paketinin hız limiti 250MB'lık kullanımdan sonra 48kbps'e düşürülebilir. Facebook'ta yer alan ancak Facebook dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulama ve içerikler pakete dahil değildir. Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları üzerinden yapılan bağlantılar Facebook paketine dahil değildir, ayrıca ücretlendirilir. Bu yüzden BackBerry Curve 9380 cihazıyla birlikte Sınırsız Facebook paketi verilememektedir.
 • 24 ayda anlaşmalı kredi kartlarıyla tekliften faydalanan müşterilerimize aylık bedelin üzerine, ilgili bankanın belirlediği oranda faiz uygulanabilir. İlgili faiz bedeli, banka ekstrelerine yansıtılabilir. Bu bedel için bankanıza danışabilirsiniz.
 • Kampanyaya katılımınızı takip eden 10 iş günü içerisinde, ilgili servisler, ayrı ayrı hattınıza tanımlanacaktır. Bilgilendirme SMS aracılığıyla yapılacaktır.
 • 1 ay boyunca denemeniz için, haftalık 3TL değerindeki GollerCepte Full Paketi ücretsiz olarak hattınıza tanımlanır ve takımınızın gollerini cebinizden izleyebilirsiniz.
  Bu paketle birlikte, http://gollercepte.tv adresindeki tüm içeriklere erişim sağlanır.
  GollerCepte Full Paket kapsamında verilen içerikler değişiklik gösterebilir.
 • 1 ay boyunca geçerli, Turkcell TV Başlangıç paketi hatta tanımlanacaktır. Turkcell TV Başlangıç Paketi, webden,cepten,tabletten sabit geniş band internet (ADSL,Fiber,Wifi.. vb) ve mobil internet (3G,2G) ile bağlanılarak kullanılabilir. Sabit geniş band internet bağlantısı ile TV kanalları, en sevilen dizilerin son bölümleri ve Kirala Seyret özelliği ile yüzlerce film satın alınarak izlenebilir. Mobil internet üzerinden bağlanıldığında ise TV kanallarından sadece TRT1 izlenebilir. “Internet TV” kanalları kullanımı dışında Turkcell TV uygulaması internet ve wap apn’leri ile kullanılırken data ücreti alınmaz.
  Turkcell TV'ye www.turkcelltv.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz.
  Cepten ve tabletinizden izlemek isterseniz;
  Android telefona sahipseniz 4078 yazıp 2580'e göndererek, Diğer cihazlar için TV yazıp 7777’ye göndererek uygulamayı indirebilirsiz 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları ve kurumsal APN ler üzerinden yapılan kullanımlarda standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, data paketi varsa paketten düşülür.
 • Yerli yabancı milyonlarca şarkıdan istediğiniz 50 şarkıyı cebinize ücretsiz indirebilir, müzik keyfini cepte yaşayabilirsiniz. Android tabanlı telefonlar için hazırlanan uygulamalar dükkanından “Turkcell Müzik”i indirebilirsiniz.
  CEP yazıp 1040’a göndererek Turkcell Müzik mobil uygulama linki ücretsiz cebine gelebilr, ya da m.turkcellmuzik.com’dan, www.turkcellmuzik.com dan Turkcell Müzik’e bağlanabilirsiniz.
  Şarkıları telefona indirmek için kullanılan Turkcell mobil internet wap ve internet erişim noktaları (APN) üzerinden data ücretsizdir. 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları ve kurumsal APN ler üzerinden yapılan kullanımlarda standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, data paketi varsa paketten düşülür
 • KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek yapabilirsiniz.

 • Devir ve Ödeme tipi değişikliğinde kampanyanız iptal olur, Numara değişikliğinde devam eder.