Daha Fazla Bilgi

28 Şubat 2014 tarihine kadar geçerlidir.

Peşin Satın Almak İsterseniz:


Turkcell Faturalı Hat sahipleri için;
Kampanya kapsamında Turkcell T40, Nokia Lumia 520,iPhone 4 8GB, modellerini satın alan Turkcell faturalı hat kullanıcılarına 2 ay boyunca aylık 500 MB ve 500 SMS/MMS, LG G Pro Lite modelini satın alan Turkcell faturalı hat kullanıcılarına 2 ay boyunca aylık 1 GB ve 1000 SMS/MMS verilecektir. Verilen internet ve mesaj faydaları sadece yurt içindeki kullanımlar için geçerlidir. Faydaların kullanımı 1 ay süre ile geçerlidir ve kullanılmayan faydalar bir sonraki aya devretmez. İnternet faydası bittiğinde müşteri varsa internet paketini kullanmaya başlayabilir, eğer internet paketi yoksa Paket aşım ücretleri internet paket aşımı için 0,000049TL/KB'dir (Fiyatlara KDV ÖİV dahildir.)SMS/MMS faydası bittiğinde müşteri varsa mesaj paketini kullanmaya başlar, mesaj paketi yoksa Paket aşım ücretleri SMS aşımı için 0,415 TL/SMS, MMS aşımı için 0,80 TL/MMS’dir (Fiyatlara KDV ÖİV dahildir.). Kampanya başka bir telefon hattına ya da üçüncü şahıslara devredilemez. Belirtilen paketler için üst bağlantı hızı 43.2 Mbps'dır. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Önceliklendirme özelliği abonenin şebeke yoğunlunda bağlanılan siteden alabileceği indirme ve yükleme bant genişliğini (download&upload bandwith) etkileyecektir. Abonelerin bu önceliklerden faydalanabilmeleri için 3G abonesi olmaları gerekmektedir. Önceliklendirmede aboneye sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.
Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez. Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, BlackBerry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.


Turkcell Hazır Kart sahipleri için;
Kampanya kapsamında Turkcell T40, Nokia Lumia 520, iPhone 4 8GB, modellerini satın alan Turkcell Hazır Kart kullanıcılarına 150 TL tutarında 90 günlük yurt içinde tarifelerine göre her yöne dakika ve sms olarak kullanabilecekleri kullanım hakkı verilecektir.
LG G Pro Lite modelini satın alan Turkcell Hazır Kart kullanıcılarına 90 günlük 300 TL tutarında yurt içinde tarifelerine göre her yöne dakika ve sms olarak kullanabilecekleri kullanım hakkı verilecektir.
Kampanya katılımı ilk 100.000 adet ön ödemeli abone ile sınırlıdır. TL tutarındaki faydaların kullanımı 90 gün geçerlidir ve kullanılmayan TL faydası sonraki aylara devretmez.
Tanımlanan TL tutarlarındaki kullanımlar abonelerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir. Bir hat için sadece 1 kampanya tanımlanabilir. Verilen TL tutarındaki faydalar sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir. Abone TL faydasını kendi tarifesi kapsamında kullanabilir. Paket bitiminde abone ses ve sms kullanımları ek paket yok ise tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. TL faydaları internet kullanımı için geçerli değildir. Kampanya başka bir telefon hattına ya da üçüncü şahıslara devredilemez.

Kontratlı Satın Almak İsterseniz:


Kontratlı satışlar için katılım kriterleri ve detaylı bilgilere, kampanya dâhilindeki cihazların kampanya sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Akıllı Telefon Festivali kapsamındaki LG G Pro Lite modelini kontratlı satın alan abonelerimize 6 ay boyunca Akıllım Güvende servisi ile birlikte sigorta hediye!.
Anlaşmalı Zincir Mağazalar