25. Yıla Özel Dijital Servis Kampanyası

Kampanya sonra erdi.

25. Yıla Özel kontratlı olarak alacağınız seçili Akıllı Cihazlarda 1 Ay 5GB İnternet ve 3 Aylık fizy Başlangıç Paketi Hediye!

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

1 İş Gününde Kargoda

1 İş Gününde Kargoda

Siparişiniz 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Mağazadan Teslim

Mağazadan Teslim

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

İstanbul siparişleriniz 24 saat içinde adresinize teslim edilir.

2 Yıl Turkcell Garantisi

2 Yıl Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
(2 Ürün)
Sırala
Markalar
Peşin Fiyat
Puan

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle
Daha Fazla Bilgi

  • Kampanya 25.02.2019-27.02.2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya seçili cihazların kontratlı alımlarda geçerlidir.
  • Ürünler stoklarla sınırlıdır.
  • Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Turkcell, kampanya süresi boyunca ürünlerle ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya Hakkında Genel Bilgi: 25-27 Şubat 2019 tarihleri arasında arasında turkcell.com.tr üzerinden ve Turkcell mağazalarından kampanyaya dahil olan akıllı telefonlardan kontratlı olarak satın alan tüm Turkcell müşterileri aşağıdaki data ve dijital servislerin hediyelerinden faydalanabilir.
  • 1 Ay 5GB İnternet Hediye: 25-27 Şubat tarihleri arasında Kampanyaya dahil seçili akıllı telefonlardan kontratlı olarak satın alan tüm Turkcell abonelerine 1 ay geçerli 5GB internet paketi hediye edilecektir. Bayilerden alınan kontratlı ürünler için hediye GB kampanyası sms ile bilgilendirme yapıldıktan sonra kontratlanan hatta yüklenecektir. İnternet üzerinden alınan kontratlı ürünler müşteriye teslim edilip, cihaza hat takıldıktan sonra sms ile bilgilendirme yapılacak ve hediye GB paketi aktiflenecektir. Kontratlı alınan ürünlerde hediye GB paketi kontratlamanın yapıldığı hat üzerine tanımlanacaktır. Sipariş iptal edildiğinde veya alınan cihaz iade edildiğinde hediye GB paketi kazanım hakkı iptal olacaktır. 5 GB hediye internet paketini hattınıza yüklendikten sonra 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Kampanya hediyesi tek seferliktir. Paket bitiminde sms ile bilgi verilecektir. Paket bitiminde veya aşım olduğunda mevcut tarifenizde yer alan paketler ve ücretler geçerli olacaktır.
  • 3 Aylık fizy Başlangıç Paketi Hediye: Kampanyaya dahil akıllı telefonlardan kontratlı olarak satın alan tüm Turkcell abonelerine 3 ay fizy başlangıç paketi hediye edilecektir. Başlangıç paketi kontratlamanın yapıldığı hat üzerine 4 Mart 2019 tarihinde tanımlanacaktır. fizy başlangıç hediye paketini hattınıza yüklendikten sonra 90 gün boyunca kullanabilirsiniz. Kampanya hediyesi tek seferliktir. Hediye bitiminde kullanıma devam etmek için paket fiyatı 13,99 TL’dir. Cihaz taahhütünün iptal edilmesi durumunda hediye fizy Başlangıç Paketi de iptal edilir.
  • Kampanya “Huawei Mate 20 Lite, Huawei Y6 2018, Huawei P Smart 2019, Huawei P20 Lite, Huawei Y7 2018, Samsung Galaxy J4+, Samsung Galaxy J6+, Samsung Galaxy A7 2018, Samsung Galaxy J2 Core, Samsung Galaxy J8” model cihazlarda geçerlidir. Cihazlar stoklarla sınırlıdır. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez Turkcell, kampanya süresi boyunca ürünlerle ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

​Kampanya 25.02.2019 – 27.02.2019 tarihleri arasında geçerlidir.​

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

​​​Tüm bireysel müşterilerimiz faydalanabilir.​

1 Aylık 5GB İnternet hediyesinden nasıl faydalanırım?

Kampanyaya dahil seçili akıllı telefonlardan kontratlı olarak satın alan tüm Turkcell abonelerine 1 ay geçerli 5GB internet paketi hediye edilecektir. Bayilerden alınan kontratlı ürünler için hediye GB kampanyası sms ile bilgilendirme yapıldıktan sonra kontratlanan hatta yüklenecektir. İnternet üzerinden alınan kontratlı ürünler müşteriye teslim edilip, cihaza hat takıldıktan sonra sms ile bilgilendirme yapılacak ve hediye GB paketi aktiflenecektir. Kontratlı alınan ürünlerde hediye GB paketi kontratlamanın yapıldığı hat üzerine tanımlanacaktır. Sipariş iptal edildiğinde veya alınan cihaz iade edildiğinde hediye GB paketi kazanım hakkı iptal olacaktır. 5 GB hediye internet paketini hattınıza yüklendikten sonra 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Kampanya hediyesi tek seferliktir. Paket bitiminde sms ile bilgi verilecektir. Paket bitiminde veya aşım olduğunda mevcut tarifenizde yer alan paketler ve ücretler geçerli olacaktır.

3 Aylık fizy başlangıç paketi hediyesinden nasıl faydalanırım?

​Kampanyaya dahil akıllı telefonlardan kontratlı olarak satın alan tüm Turkcell abonelerine 3 ay fizy başlangıç paketi hediye edilecektir. Başlangıç paketi kontratlamanın yapıldığı hat üzerine 4 Mart 2019 tarihinde tanımlanacaktır. fizy başlangıç hediye paketini hattınıza yüklendikten sonra 90 gün boyunca kullanabilirsiniz. Kampanya hediyesi tek seferliktir. Hediye bitiminde kullanıma devam etmek için paket fiyatı 13,99 TL’dir. Cihaz taahhütünün iptal edilmesi durumunda hediye fizy Başlangıç Paketi de iptal edilir.​

Kampanya kapsamındaki cihazlar hangileridir?

​Kampanya “Huawei Mate 20 Lite, Huawei Y6 2018, Huawei P Smart 2019, Huawei P20 Lite, Huawei Y7 2018, Samsung Galaxy J4+, Samsung Galaxy J6+, Samsung Galaxy A7 2018, Samsung Galaxy J2 Core, Samsung Galaxy J8” model cihazlarda geçerlidir.