150 TL Worldpuan Fırsatı turkcell.com.tr'de

Kampanya sonra erdi.

Yapı Kredi kartınızla yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişleriniz 150 TL Wordpuan kazandırıyor.

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

1 İş Gününde Kargoda

1 İş Gününde Kargoda

Siparişiniz 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Mağazadan Teslim

Mağazadan Teslim

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

İstanbul siparişleriniz 24 saat içinde adresinize teslim edilir.

2 Yıl Turkcell Garantisi

2 Yıl Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.

Daha Fazla Bilgi

 • World Mobil`e özel kampanya kapsamında turkcell.com.tr’de 15 Mayıs-31 Mayıs 2020 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 1500 TL ve üzeri alışverişlere 150 TL Worldpuan kazanılacaktır.
 • 1500 TL ve üzeri sepet ön şartına Cihazlar sekmesi altında yer alan tüm kategori/ürünler dahildir.
 • Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonunuza World Mobil uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basıldıktan sonra yapılan harcamalarda puan kazanımı olacaktır.
 • Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.
 • Peşin veya taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.
 • Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahip olup, kampanya kapsamında kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 150 TL’dir.
 • Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
 • Kampanyaya Albaraka, Anadolubank, Vakıfbank Worldcard`lar, Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade ve ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan puanlar 16 Haziran 2020 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 30 Temmuz 2020`dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 31 Temmuz 2020 tarihi itibariyle geri alınacaktır.
 • Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir.
 • Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir.
 • Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.
 • Site üzerinden kampanya kapsamında satın alınan ürünler için yasal cayma hakkı süresi dolduktan sonra kazanılan puan hesaba yüklenecektir. Puan yatırımı sonrası ürünler için para iadesi yapılamayacaktır.
 • Turkcell ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme ve/veya durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.
Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

15 Mayıs - 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 1500 TL ve üzeri alışverişlerede geçerlidir.

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Sadece Yapıkredi World Mobil uygulaması üzerinden kampanya katılım sağlayan müşteriler​ faydalanabilir.