150 TL MaxiPuan turkcell.com.tr'de

Kampanya sonra erdi.

150 TL MaxiPuan  turkcell.com.tr’de seni bekliyor. Maximum Kart’ınızla 1.500 TL ve üzeri alışverişlerinizde 150 TL MaxiPuan hediye!​

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

1 İş Gününde Kargoda

1 İş Gününde Kargoda

Siparişiniz 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Mağazadan Teslim

Mağazadan Teslim

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

İstanbul siparişleriniz 24 saat içinde adresinize teslim edilir.

2 Yıl Turkcell Garantisi

2 Yıl Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.

Daha Fazla Bilgi

 • turkcell.com.tr’den ve Dijital Operatör uygulaması üzerinden 15 Eylül - 30 Eylül 2020 tarihleri arasında Maximum Mobil'den kampanyaya katılım gösteren müşteriler Maximum özellikli kredi kartları ile yapacakları tek seferde 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 150 TL MaxiPuan kazanılacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirmek için: maximum.com.tr/indir
 • 1.500 TL ve üzeri sepet ön şartına Cihazlar sekmesi altında yer alan tüm kategori/ürünler dahildir. Peşine kontrat teklifiyle yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. 
 • İş Bankası Maximum özellikli tüm kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç ve ek kartlar), Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.
 • MaxiPuan’lar 21 Ekim 2020 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 4 Kasım 2020 (bu tarih dâhil) olup, bu tarihe kadar kullanılmayan MaxiPuanlar  5 Kasım 2020 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında geçerlidir. Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.
 • Her müşteri bir defa MaxiPuan kazanma hakkına sahip olup, kampanya kapsamında maksimum 150 TL MaxiPuan kazanılabilir.
 • Maximum Kart'a yüklenen puanlar Maximum Kart ile Maximiles'a yüklenen puanlar Maximiles ile kullanılabilecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Ödül MaxiPuanlar tüm Maximum üye işyerlerinde kullanılabilecektir.
 • Kampanyaya dahil olmayan Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya dahilinde ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Site üzerinden kampanya kapsamında satın alınan ürünler için yasal cayma hakkı süresi dolduktan sonra kazanılan puanlar kazanan karta yüklenecektir. Puan yüklenmesinin ardından ürünler için para iadesi yapılamayacaktır.
 • Turkcell ve İşbankası kampanya koşullarını değiştirme ve/veya durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.
 • Mağazadan teslimat seçeneği ile alınan ürünler kampanya kapsamında değildir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

turkcell.com.tr’den ve Dijital Operatör uygulaması üzerinden 15 Eylül - 30 Eylül 2020 tarihleri arasında Maximum Mobil'den kampanyaya katılım gösteren müşteriler Maximum özellikli kredi kartları ile yapacakları tek seferde 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 150 TL MaxiPuan kazanılacaktır.​

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

İş Bankası Maximum özellikli tüm kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç ve ek kartlar), Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar ile alım yapan müşteriler kampanyadan yararlanabilir.

Kampanya hangi alımlarda geçerlidir?

​1.500 TL ve üzeri sepet ön şartına Cihazlar sekmesi altında yer alan tüm kategori/ürünler dahildir. Peşine kontrat teklifiyle yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. ​