Daha Fazla Bilgi

·        Kampanya 27 Haziran- 6 Temmuz 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
·        Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında kampanyaya katılan ve kampanyadaki koşulları yerine getiren bireysel, kurumsal tüm mobil ses hatları yararlanabilecektir.
·        Kampanya tarihleri arasında BiP indirip Keşfet bölümünde yer alan Ödül Avcıları kanalını takip ederek, “Bip'e Davet Et” alanına tıklayarak 1 arkadaşına BiP uygulamasını indirtenlere her gün 20 bin tane günlük 1 GB dağıtılacaktır.
·        BiP indirtilen kişiler kampanya tarihinden önce BiP’i en az 3 aydır kullanmıyor olmalıdır.

·        Bip indirmeye davet edilen kişi, BiP indirmeden önce numara değişikliği yapmamalıdır.
·        Kampanya kapsamında, koşulları sağlayan katılımcılara verilen hediye faydalar yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir, transfer ve sonraki döneme devredilemez.
·        Hediye paketinin kullanım süresi biten müşterilerin kullanımları kendi tarifelerinden ücretlendirilecektir.
·        Hediyenin müşterinin hattında aktif ve geçerli olduğu süre içinde paket aşımlarında müşterinin internet kullanımları, ek paketi olanlar için sahip olduğu paket üzerinden, başka bir internet paketi olmayanlar için ise tarifesinin aşım bedelinden ücretlendirilir.
·        Kampanya faydalarından yararlanabilmeniz için kampanyadaki servisler kapsamındaki kullanımlarınız, ad, soyad, telefon numarası verileriniz Turkcell Grup Şirketleri tarafından işlenebilecektir.
·        Gizlilik politikamızı incelemek için tıklayınız.
·        Turkcell kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Diğer
BiP
Kapat
Yardım ister misiniz?