Daha Fazla Bilgi

  • Kampanya faturalı ve ön ödemeli kurumsal ve bireysel ses hatları için geçerlidir. 
  • Kampanya 05.05.2020 -05.07.2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya otomatik tanımlanır ve bir sonraki ay yenilenir. 
  • Kampanya kapsamında online market ve kargo firmalarından kampanyaya katılmak isteyen ve listelerini paylaşan firmaların Turkcell müşterisi kuryelerine paketlerindeki yurtiçi data faydası kadar data hediye edilecektir.
  • Kampanyaya katılım sağlayan faturalı müşterilere kampanyaya katılım sağladıkları günden itibaren 30 gün süreyle geçerli olacak şekilde paketlerinin içeriğinde yer alan yurt içi data faydası kadar data paketi hediye edilecektir. Faturalı müşteriler için; hediye internet faydaları kampanyaya katılım sağlandığı andaki ana paket faydalarının geçerli olduğu şartlarla verilmektedir.
  • Kampanyaya katılım sağlayan ön ödemeli müşterilere hatlarında tanımlı olan paketlerin internet içerik miktarı kadar internet hediye edilecektir. Hatlarında tanımlı paketleri olmasa dahi kampanya süresince alacakları paketlerin internet içerik miktarı kadar internet hediye edilecektir. Paketin ana içeriğinin bitiş tarihinde verilen ücretsiz fayda da iptal edilir. Hediye internet faydaları kampanyaya katılım sağlandığı andaki ana paket faydalarının geçerli olduğu şartlarla verilmektedir.

Diğer
Online market ve kargo firmalarından kampanyaya katılmak isteyen ve listelerini paylaşan firmaların Turkcell müşterisi kuryelerine otomatik tanımlama yapılacaktır.
Kapat
Yardım ister misiniz?
YENİ
Birbirinden harika cihazlara en uygun şekilde sahip olun!