Daha Fazla Bilgi

  • Hediye 15MB Kampanyası, internet APN ayarlarından hata alması sebebi ile internet bağlantısı kuramayan abonelere sunulacaktır. 13-17 Haziran 2014 tarihleri içerisinde APN ayar hatası almış abonelere 30 gün boyunca geçerli 15MB ücretsiz tanımlanacaktır ve kampanya boyunca abone iptal etmediği sürece her ay yenilenecektir. İptal işlemi müşteri hizmetlerinden yapılabilecektir. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Paketin kotasının doldurulması durumunda herhangi bir aşım ücreti aboneye yansıtılmayacak, kullanım hızı 1 kbps'ye indirilecektir. Paket üst hız limiti 43,2 Mbps'dir.
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.