Daha Fazla Bilgi

  • 21 Temmuz 2014 - 21 Ağustos 2014 tarihleri arasında GNÇTRKCLL uygulamasını indiren bireysel faturalı Yeni Genç Tarife, ön ödemeli gençTarife ve Gençplus tarifelerindeki abonelerden veya 25 yaşın altındaki diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelerdeki abonelerden ilk 10.000 kişiye 7 gün geçerli 1GB internet paketi hediye edilecektir.
  • Hediye internet paket tanımlaması 10.000. uygulama yüklendikten sonra ilk 10.000 kişinin hattına tanımlanacaktır.
  • Hediye internet paketi 7 gün boyunca geçerli tekrarsız bir pakettir.
  • Müşteri aynı dönemde bu kampanyadan bir kez faydalanabilecektir.
  • Hediye internet paketinin 7 günlük geçerlilik süresi bittiğinde hediye MB'lar yenilenmez. Hediye MB'lar üçüncü şahıslara transfer edilemez. 7 gün içinde kullanılmayan MB bir sonraki döneme devretmez. Kampanya dâhilinde kazanılan internet kullanım hakkı sadece yurt içinde geçerlidir. Hediye edilen MB kullanım hakları bittikten sonra, abonelerin hatlarında başka bir internet paketi yoksa internet kullanımları standart tarife üzerinden ücretlendirilirler:
    • o Faturalı hat sahibiysen, standart mobil internet tarifesi ile aynı fatura dönemi içinde, günlük 0-50 KB arası kullanımların için 1 TL, 50 KB - 100 MB arası için 6 TL, 100 MB üzeri kullanımların için ise 0.0049 Kr/KB ile;
    • o Faturasız hat sahibiysen, standart mobil internet tarifesi ile her 100 KB'lık kullanımın için 1 TL ile ücretlendirilirsin. 100 KB’ın altında kalan kullanımlar için de 100 KB olarak ücretlendirilirsin.
  • Kampanyaya dâhil olan internet paketleri için üst hız limiti 43.2 Mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

Sayfayı kaydırın