Daha Fazla Bilgi

Kampanya ücretsizdir.
Kampanya faydalarınız veya süreniz sona erdiğinde mevcut paket ve tarifenizden kullanım yapmaya devam edersiniz.
Aşağıdaki belgelerden herhangi biri ile Turkcell Mağazalarına başvuru yapan ve kriterleri sağlayan* müşterilerimiz kampanyaya katılabilirler.

  • Esnaf Odası'ndan verilen Esnaf Kimlik Kartı
  • Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu’na (TESK) kayıtlı bir üye olduğunu gösteren belge;
  • Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesindeki e-vergi levhası sorgulama ekranından alınacak çıktıdan herhangi birinin ibrazı;
  • Esnaf kişilere ait şahıs şirketleri için yazarkasa fişi ve fiş ile eşleşen kimlik bilgisi;
  • Özel kuruluş niteliğinde olan esnaflar ise yazarkasa fişi ve fiş ile eşleşen vergi levhası;
  • Sürücüler için SRC belgesi
*12 ay taahhütlü faturalı kampanyalarda olan, yeni genç tarifede olmayan bireysel faturalı Turkcell müşterileri ve Faturasız Genc, Genc Plus, Turist tarifelerinde olmayan bireysel faturasız Turkcell müşterileri Esnafa Bolluk kampanyasından faydalanabileceklerdir.

Faturalı Müşteriler
Kampanya kapsamında Turkcell Faturalı müşterileri kampanyaya kayıt olduktan sonraki 6 ay içerisinde kullanabilecekleri 6gb ve 60.000 sabit hat yönüne dakika kazanırlar. Fayda 3. şahıslara devredilemez. Fayda, kampanyaya katıldıktan sonra 6 ay boyunca geçerlidir. Fayda ücretsizdir. Data faydası kilobyte üzerinden periyotlanır ve 6 GB karşılığı 6291456 kilobyte abonenin hattına yüklenir. Ses faydasının ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Ön Ödemeli Müşteriler
Kampanya kapsamında Turkcell Faturasız müşterileri kampanyaya kayıt olduktan sonraki 6 ay içerisinde 6 kez faydalanabilecekleri aylık 1gb ve 10.000 sabit hat yönüne dakika kazanırlar. Aylık 25TL ve üzeri TL veya belirtilen paketleri* yüklemeleri koşulu ile aylık faydaları aktiflenir. Fayda ücretsizdir. Data faydası kilobyte üzerinden periyotlanır ve 1 GB karşılığı 1048576 kilobyte abonenin hattına yüklenir. Ses faydasının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
Kampanyaya kayıt olduktan sonra 6 ay içerisinde maksimum 6 kez TL yükleyerek aylık faydalarını aktifleyebilirler.
*Paketler: 25 TL'ye 100 TL veren Her Yöne Nar, 30 TL’ye 150 TL veren Her Yöne Nar, Hazır Kart Aylık Dakika Paketleri, 90 Günlük Paket ve Faturasız İnterneti Bol Paketler

Kampanyadan bir abone en fazla 1 kez faydalanabilmektedir.

Faydalar sadece yurt içinde geçerlidir.

Turkcell’in kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.


Sayfayı kaydırın