Daha Fazla Bilgi

 • GNÇ uygulaması 26 yaş altı gençlere fayda ve fırsatlar sunarak iletişim ve tanıtım yapılan bir dijital platformdur. Detaylı bilgi almak ve uygulamayı indirmek için www.turkcell.com.tr/gnctrkcll adresini ziyaret ediniz.
 • Kampanyadan 26 yaş altındaki, IOS ve Android işletim sistemli, cihazına GNÇ uygulamasını indiren, tüm Turkcell Bireysel & Kurumsal , Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses aboneleri yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında GNÇ uygulaması içinde Turkcell telefon numaraları ve şifreleriyle giriş yapan Turkcell aboneleri uygulama içinde ‘Bastı Kaptı” adlı bölüme girerek kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanyadan her Pazartesi yararlanılabilmektedir.
 • Bastı Kaptı Kampanyası kapsamında , faydaların sunulacağı saat sürpriz olacaktır. Kampanya öncesinde, kampanyaya dair herhangi bir zaman ve fayda bilgisi verilmeyecektir. Uygulamada sürpriz saati yakalayan GNÇ’liler faydalardn yararlanabilecektir.
 • Bastı Kaptı Kampanyası kapsamında verilen faydalar her hafta farklılık gösterebilir.
 • Kampanya kapsamında verilen faydalar ile ilgili bilgiler Sıkça Sorulan Sorular bölümünde, 4. soruda, her Pazartesi faydanın sunulacağı saat itibarıyla yayınlanacaktır.

 • Kampanyaya katılabilmek için öncelikle GNÇ uygulamasını indirmen ve giriş yapman gerekir. Sonra her Pazartesi sürpriz saati yakalamak için ‘’Bastı Kaptı’’ bölümüne gel, bas ve hediyeyi kap.

 • 26 yaş altında olan, faturalı ve ön ödemeli , kurumsal ve bireysel ses müşterilerimiz, GNÇ uygulamasını indirdikten sonra kampanyaya katılabilirler.

 • Faydalara göre kampanya kullanımları değişebilir, 4. Soruda ayrıntıları ile her Pazartesi ayrıca paylaşılacaktır. 

 • Tarih

  Verilen Fayda

  Açıklama

  7 Eylül

  Haftalık 2 GB İnternet Faydası

  Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. Bir hafta sonra GB faydası sona erer. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  14 Eylül

  Haftalık 1 GB İnternet

  Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. Bir hafta sonra GB faydası sona erer. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminden sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  21 Eylül

  Haftalık 2 GB İnternet

  Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. Bir hafta sonra 2 GB faydası sona erer. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminden sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  28 Eylül

  Sadece kitaplarda geçerli 25 TL'lik D&R Hediyesi

  Kampanya kapsamında ilk 1000 GNÇ'liye sadece kitaplarda geçerli D&R faydası verilecektir. Müşteri şifresini uygulama üzerinden alabilecektir. 25 TL'lik hediyesi için aldığı şifreyi tüm D&R mağazalarında ve online D&R satış kanalları üzerinden kullanabilecektir. 25 TL'lik hediye çeki için şifreler sadece 1 kereliktir ve 1000 adet ile sınırlıdır. Şifrelerin son kullanım tarihi 01.01.2021'dir ve bu tarihten sonra sadece kitaplarda geçerli hediye çeki kullanılamayacaktır.  Kampanya kodunu kullanmak için online üzerinden sepete öncelikle kitap atılması gerekir. Sonrasında kod kullanımı ile indirim uygulanacaktır. Kampanya tüm 26 yaş altı faturalı& faturasız, bireysel ve kurumsal müşteriler için geçerlidir

  5 Ekim


  turkcell.com.tr'de geçerli 200 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim

  GNÇ uygulaması içinde yer alan Bastı Kaptı kampanyası 5 Ekim 2020 tarihinde belirli bir saat aralığında geçerlidir.
  Kampanyaya Turkcell 26 yaş altı bireysel ve kurumsal (faturalı-ön ödemeli) tüm müşteriler katılabilecektir. Kampanyadan ilk gelen 20.000 Turkcell 26 yaş altı müşterisi faydalanacaktır.
  Her bir müşteri kampanyadan bir kereliğine yararlanabilecektir.
  50 TL'lik indirim kodu sadece indirimi alan GNÇ'li tarafından kullanılabilecektir. İndirim kodları bir başkası tarafından kullanılamamaktadır.
  Kampanya kapsamında verilen 200 TL ve üzeri turkcell.com.tr alışverişlerinde geçerli 50 TL'lik indirim kodu 30 gün içinde geçerlidir. 30 gün sonunda indirim kodunu kullanılamaz.
  İndirim kodunu kullanmak için öncelikle müşterinin 200 TL ve üzeri bir ürünü sepetine eklemesi gerekir. Bu şekilde indirim kodunu kullanabilir.
  50 TL'lik indirim kodu başka kampanyalarla birleştirilemez.
  Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez.

  12 Ekim
  Faturalı GNÇ'liye 3 gün geçerli 3 GB 9 TL, Faturasız GNÇ'liye 2 gün geçerli 1 GB 3 TL 

  Kampanyaya Turkcell 26 yaş altı bireysel ve kurumsal ön ödemeli - faturalı müşteriler katılabilecektir. Kampanyadan ilk gelen faturalı faturasız 60.000 Turkcell 26 yaş altı faturalı ve ön ödemeli müşterisi faydalanacak olup, 1 GB 3 TL 'ye ve 3 GB internet paketi 9TL'ye alabilir. Her bir müşteri kampanya süresince en fazla iki kereliğine yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında verilen Faturasız GNÇ'Li için 1 GB ve Faturalı GNÇ'li için 3 GB internet hediyesi aktiflendiği tarihten itibaren, 1 GB 2 gün ,3 GB 3 gün boyunca geçerlidir ve otomatik yenilenmez. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  Nasıl Kullanırım ? BAS KAP butonuna bastıktan sonra telefona gelen  sms'i 24 saat içinde ONAY yazarak cevaplayarak, faturasız GNÇ'li 2 gün geçerli 1 GB internet 3 TL'ye veya Faturalı GNÇ'li 3 gün geçerli 3 GB interneti 9 TL'ye alınabilir. İkinci internetini almak için ise, cevap gelen aynı numaraya, yine 24 saat içinde ikinci kere ONAY yazıp, mesajı cevaplaman yeterli.

  19 Ekim
  Haftalık 1 GB İnternet
  20.000 26 yaş ve altı faturalı& ön ödemeli kurumsal ve bireysel ses müşterilerine verilecektir. Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. Bir hafta sonra GB faydası sona erer. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminden sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.
  26 Ekim
  26 Ekim
  Haftalık 2 GB İnternet Paketi
  Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. Bir hafta sonra GB faydası sona erer. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  2 Kasım
  1 ay ücretsiz fizy Premium hediye kodu
  1 Aylık fizy Premium üyeliğini hediye kodunu aldıktan sonra, https://fizy.com/promocode/ adresine girerek telefon numaranı ve fizy hediye kodunu girerek üyelik başlar. Sonrasında eğer uygulama yüklü değil ise fizy indirip, uygulamaya giriş yaparak 1 ay ücretsiz Premium faydasının kullanılır. fizy hediye kodu aktiflendiği andan itibaren 1 ay süre ile geçerlidir.
  Bastı Kaptı'da kazandığın hediye fizy Premium kodunu eğer halihazırda bir fizy Premium üyeliğin var ise arkadaşlarınla da paylaşabilirsin. fizy premium hediye kodunu kullanmak için Turkcell müşterisi olmaya gerek yok. Kodu en geç 21.12.2020 tarihine kadar kullanman gerekmektedir. Bu tarihten sonra kodların kullanım süresi dolduğu için 1 Aylık Ücretsiz fizy Premium faydası kullanılamayacaktır. 1 Aylık Ücretsiz fizy Premium üyeliğin bittikten sonra paketin yenilenmeyecek ve herhangi bir ücret yansıtılmayacaktır. Devam etmek için yeni bir fizy Premium Üyeliği alabilir ve müziğin keyfini yaşamaya devam edebilirsin.
  9 Kasım
  Faturalı GNÇ'liye 3 gün geçerli 3 GB 9 TL, Faturasız GNÇ'liye 2 gün geçerli 1 GB 3 TL 

  Kampanyaya Turkcell 26 yaş altı bireysel ve kurumsal ön ödemeli - faturalı müşteriler katılabilecektir. Kampanyadan ilk gelen faturalı faturasız 30.000 Turkcell 26 yaş altı faturalı ve ön ödemeli müşterisi faydalanacak olup, 1 GB 3 TL 'ye ve 3 GB internet paketi 9TL'ye alabilir. Her bir müşteri kampanya süresince en fazla 1 kereliğine yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında verilen Faturasız GNÇ'Li için 1 GB ve Faturalı GNÇ'li için 3 GB internet hediyesi aktiflendiği tarihten itibaren, 1 GB 2 gün ,3 GB 3 gün boyunca geçerlidir ve otomatik yenilenmez. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır. 
  Nasıl Kullanırım ? BAS KAP butonuna bastıktan çıkan ekranı onaylayarak, faturasız GNÇ'li 2 gün geçerli 1 GB internet 3 TL'ye veya Faturalı GNÇ'li 3 gün geçerli 3 GB interneti 9 TL'ye alınabilir.

  16 Kasım

  Haftalık 1 GB İnternet
  20.000 26 yaş ve altı faturalı& ön ödemeli kurumsal ve bireysel ses müşterilerine verilecektir. Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. Bir hafta sonra GB faydası sona erer. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminden sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  23 Kasım
  Haftalık 2 GB
  10.000 adet ile fayda sınırlıdır.Bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. Bir hafta sonra GB faydası sona erer. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  30 Kasım
  Faturalı GNÇ'liye 3 gün geçerli 3 GB 9 TL, Faturasız GNÇ'liye 2 gün geçerli 1 GB 3 TL 

  Kampanyaya Turkcell 26 yaş altı bireysel ve kurumsal ön ödemeli - faturalı müşteriler katılabilecektir. Kampanyadan ilk gelen faturalı faturasız 60.000 Turkcell 26 yaş altı faturalı ve ön ödemeli müşterisi faydalanacak olup, 1 GB 3 TL 'ye ve 3 GB internet paketi 9TL'ye alabilir. Her bir müşteri kampanya süresince en fazla 1 kereliğine yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında verilen Faturasız GNÇ'Li için 1 GB ve Faturalı GNÇ'li için 3 GB internet hediyesi aktiflendiği tarihten itibaren, 1 GB 2 gün ,3 GB 3 gün boyunca geçerlidir ve otomatik yenilenmez. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır. 
  Nasıl Kullanırım ? BAS KAP butonuna bastıktan çıkan ekranı onaylayarak, faturasız GNÇ'li 2 gün geçerli 1 GB internet 3 TL'ye veya Faturalı GNÇ'li 3 gün geçerli 3 GB interneti 9 TL'ye alınabilir.

  7 Aralık
  Haftalık 1 GB İnternet
  20.000 26 yaş ve altı faturalı& ön ödemeli kurumsal ve bireysel ses müşterilerine verilecektir. Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. Bir hafta sonra GB faydası sona erer. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminden sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  14 Aralık
  Faturalı GNÇ'li için 3 gün geçerli 1 GB 5 TL, Faturasız GNÇ için 2 gün geçerli 1 GB 2 TL

  Eğer GNÇ uygulamasının marketteki son versiyonu yüklü değilse GNÇ'lide, faydayı alamayacaklardır. Güncelleme sonrasında faydayı alabileceklerdir.
  Kampanyaya Turkcell 26 yaş altı bireysel ön ödemeli - faturalı müşteriler katılabilecektir. Kampanyadan 14 Aralık 2020 günü ilk gelen faturalı faturasız 60.000 Turkcell 26 yaş altı faturalı ve ön ödemeli müşterisi faydalanacak olup, Faturalı müşteriler için 1 GB 5 TL 'ye ve ön ödemeli/faturasız 1 GB internet paketi 2TL'ye verilecektir. Her bir müşteri kampanya süresince en fazla bir kereliğine yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında verilen Faturasız GNÇ'Li için 3 gün geçerli 1 GB ve Faturalı GNÇ'li için 1 gün geçerli 1 GB internet hediyesi aktiflendiği tarihten itibaren geçerlidir. Otomatik yenilenmez. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  21 Aralık
   2021 adet sadece kitaplarda geçerli 25 TL'lik D&R hediye çeki

  GNÇ uygulaması içinde yer alan Bastı Kaptı kampanyası 21 Aralık 2020 tarihinde belirli bir saat aralığında geçerlidir. Kampanyaya Turkcell 26 yaş altı bireysel ve kurumsal tüm müşteriler katılabilecektir. Kampanyadan ilk gelen 2021 Turkcell 26 yaş altı müşterisi faydalanacaktır. Her bir müşteri kampanyadan bir kereliğine yararlanabilecektir. Hediye çeki sadece kitap alımlarında geçerlidir. Hediye çekini hem D&R mağazalarında hem de dr.com.tr adresi üzerinden yapacağın kitap alışverişlerinde geçerlidir.Kampanya kapsamında verilen kitaplarda geçerli 25 TL'lik D&R hediye çeki 31.04.2021 tarihine kadar kullanılabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için D&R kart sahibi olunması gerekmektedir. Sepet tutarın, kargo ücreti hariç 25₺ ve üzerinde olduğunda indirim yapmaktadır.

  28 Aralık
  2021 adet 25 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki
  GNÇ uygulaması içinde yer alan Bastı Kaptı kampanyası 28 Aralık 2020 tarihinde belirli bir saat aralığında geçerlidirKampanyaya Turkcell 26 yaş altı bireysel ve kurumsal tüm müşteriler katılabilecektir.
  Kampanyadan ilk gelen 2021 Turkcell 26 yaş altı müşterisi faydalanacaktır. Her bir müşteri kampanyadan bir kereliğine yararlanabilecektir. Cep telefonu, altın ve ziynet ürünleri hariç tüm ürünlerde kullanılabilir.
  Kampanya kapsamında verilen 25 TL'lik Hepsiburada hediye çeki 16.12.2021 tarihine kadar geçerlidir, hediye çekinin tarihini not almayı unutma.
  Hediye çeki parçalı olarak kullanılabilir. Hediye çeki için alınan şifreler daha sonrasında sms yolu ile hediyesini kapan GNÇ'lilere iletilecektir.

  4 Ocak 2021
  10.000 adet Haftalık 2 GB 
  10.000 adet ile fayda sınırlıdır.Bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. Bir hafta sonra GB faydası sona erer. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  11 Ocak 2021
  Faturalı GNÇ'liler için 1 gün geçerli 2 GB 3 TL, Faturasız GNÇ'liler için 2 gün geçerli 1 GB 2 TL
  Kampanyadan yararlanabilmek için uygulamanın son sürümünün yüklü olması gerekmektedir.
  BAS KAP butonuna bastıktan sonra uygulama içinde çıkan mesajı ''' onaylıyorum''' butonuna bastıktan sonra gelen smsi takip ederek paketini kapıp kapmadığını öğrenebilirsin ve bu şekilde sana özel paketini alabilirsin. 

  Kampanyadan 26 yaş altı  bireysel  ses müşterileri yararlanabilir.
  Kampanya kapsamında Bastı Kaptı'ya özel 2 gün geçerli 1 GB internet sadece 2 TL'ye Faturasız GNÇ müşterilerine , 1 gün geçerli 2 GB 3 TL Faturalı GNÇ'lilere sunulmaktadır. 
  Sadece Bas Kap butonuna basan GNÇ'li bu paketi kendisi için alabilir.
  Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
   Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler.
   Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.   
  18 Ocak  2021
  20.000 GNÇ'liye Haftalık 1 GB 
  20.000 26 yaş ve altı faturalı& ön ödemeli kurumsal ve bireysel ses müşterilerine verilecektir. Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. Bir hafta sonra GB faydası sona erer. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminden sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  25 Ocak 2021
  Paycell'den 5 TL PUBG Mobile Hediye Para 
  5 TL hediye parayı, 31.01.2021 tarihine  gün sonuna kadar www.pubgmobile.com/pay/ üzerinden Turkcell Mobil Ödeme ile yapacağız UC satın alımlarında kullanabilirsin.
  31.01.2021 tarihine kadar kullanılmayan hediye para geçerliliğini yitirecektir.
  www.pubgmobile.com/pay/ üzerinden ödeme yöntemini Turkcell Mobil Ödeme seçerek UC satın alabilirsin.
  Hediye para, satın alınan ürünün tutarından düşülecek ve eğer varsa kalan tutar Turkcell faturasına yansıtılacak ya da TL bakiyesinden düşecektir. Satın alınan ürün tutarı, hediye para tutarından düşükse herhangi bir tutar yansımayacaktır.
  Kaptığın hediye paranı Paycell uygulaması ile Hediye Dünyam - Kuponlarım bölümünden görebilirsin.
  Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez. Kampanyadan tek seferlik yararlanabilirsin. 10.000 adetle kısıtlıdır.

  1 Şubat
  Haftalık  2 GB
  10.000 adet ile fayda sınırlıdır.Bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. Bir hafta sonra GB faydası sona erer. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  8 Şubat
  Faturalı müşterilere 3 gün geçerli 1 GB 5,10 TL, Faturasız müşterilere 2 gün geçerli 1 GB 2 TL
  Kampanyadan yararlanabilmek için uygulamanın son sürümünün yüklü olması gerekmektedir.
  BAS KAP butonuna bastıktan sonra uygulama içinde çıkan mesajı ''' onaylıyorum''' butonuna bastıktan sonra gelen smsi takip ederek paketini kapıp kapmadığını öğrenebilirsin ve bu şekilde sana özel paketini alabilirsin. 

  Kampanyadan 26 yaş altı  bireysel  ses müşterileri yararlanabilir.
  Kampanya kapsamında Bastı Kaptı'ya özel Faturalı müşterilere 3 gün geçerli 1 GB internet sadece 5,10 TL'ye, Faturasız GNÇ müşterilerine , 2 gün geçerli 1 GB 2 TL Faturalı GNÇ'lilere sunulmaktadır. 
  Sadece Bas Kap butonuna basan GNÇ'li bu paketi kendisi en fazla 2 kere alabilir.
  Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
   Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler.
   Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.   

  15 Şubat
  1 ay ücretsiz fizy Premium hediye kodu
  1 Aylık fizy Premium üyeliğini hediye kodunu aldıktan sonra, https://fizy.com/promocode/ adresine girerek telefon numaranı ve fizy hediye kodunu girerek üyelik başlar. Sonrasında eğer uygulama yüklü değil ise fizy indirip, uygulamaya giriş yaparak 1 ay ücretsiz Premium faydasının kullanılır. fizy hediye kodu aktiflendiği andan itibaren 1 ay süre ile geçerlidir.
  Bastı Kaptı'da kazandığın hediye fizy Premium kodunu eğer halihazırda bir fizy Premium üyeliğin var ise arkadaşlarınla da paylaşabilirsin. fizy premium hediye kodunu kullanmak için Turkcell müşterisi olmaya gerek yok. Kodu en geç 15.03.2021 tarihine kadar kullanman gerekmektedir. Bu tarihten sonra kodların kullanım süresi dolduğu için 1 Aylık Ücretsiz fizy Premium faydası kullanılamayacaktır. 1 Aylık Ücretsiz fizy Premium üyeliğin bittikten sonra paketin yenilenmeyecek ve herhangi bir ücret yansıtılmayacaktır. Devam etmek için yeni bir fizy Premium Üyeliği alabilir ve müziğin keyfini yaşamaya devam edebilirsin.

  22 Şubat
  20.000 GNÇ'liye Haftalık 1 GB 
  20.000 26 yaş ve altı faturalı& ön ödemeli kurumsal ve bireysel ses müşterilerine verilecektir. Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. Bir hafta sonra 1 GB faydası sona erer. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminden sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  1 Mart 
  10.000 GNÇ'liye Haftalık 2 GB
  10.000 adet ile fayda sınırlıdır.Bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. Bir hafta sonra GB faydası sona erer. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  8 Mart 

  Faturalı müşterilere 3 gün geçerli 1 GB 5,10 TL, Faturasız müşterilere 2 gün geçerli 1 GB 2 TL
  Kampanyadan yararlanabilmek için uygulamanın son sürümünün yüklü olması gerekmektedir.
  BAS KAP butonuna bastıktan sonra uygulama içinde çıkan mesajı ''' onaylıyorum''' butonuna bastıktan sonra gelen smsi takip ederek paketini kapıp kapmadığını öğrenebilirsin ve bu şekilde sana özel paketini alabilirsin. 
  Kampanyadan 26 yaş altı  bireysel  ses müşterileri yararlanabilir.
  Kampanya kapsamında Bastı Kaptı'ya özel Faturalı müşterilere 3 gün geçerli 1 GB internet sadece 5,10 TL'ye, Faturasız GNÇ müşterilerine , 2 gün geçerli 1 GB 2 TL Faturalı GNÇ'lilere sunulmaktadır. 
  Sadece Bas Kap butonuna basan GNÇ'li bu paketi kendisi en fazla 2 kere alabilir.
  Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
   Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler.
   Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.   

  15 Mart
  Paycell'den 1000 Hediye Puanı
  Bastı Kaptı'nın  hediyesi 20.000 GNÇ'liye Paycell'den 1000 puan! Kapıp kapmadığını görmek için gelen smsi takip edebilirsin. Hediyeyi aldıktan sonra , Paycell uygulamasına gelerek Hediye Dünyam bölümünden 1000 puanını görülebilir. İster 1000 Paycell puanın ile günlük 1 GB'ını al, ister Paycell uygulaması içinden puanları toplayıp başka hediyeleri kap. Paycell 1000 puanını sadece 1 kere alabilirsin. Paycell 1000 puanını kaptıktan sonra 1 haftaya kadar kullanabilirsin, 1 hafta sonunda 1000 Paycell puanın silinecektir.

  22 Mart
  20.000 GNÇ'liye Haftalık 1 GB 
  20.000 26 yaş ve altı faturalı& ön ödemeli kurumsal ve bireysel ses müşterilerine verilecektir. Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. Bir hafta sonra 1 GB faydası sona erer. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminden sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.


  29 Mart
  10.000 GNÇ'liye Haftalık 2 GB
  10.000 adet ile fayda sınırlıdır.Bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. Bir hafta sonra 2 GB faydası sona erer. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  5 Nisan
  Faturalı müşterilere 3 gün geçerli 1 GB 5,10 TL, Faturasız müşterilere 2 gün geçerli 1 GB 2 TL

  Kampanyadan yararlanabilmek için uygulamanın son sürümünün yüklü olması gerekmektedir.
  BAS KAP butonuna bastıktan sonra uygulama içinde çıkan mesajı ''' onaylıyorum''' butonuna bastıktan sonra gelen smsi takip ederek paketini kapıp kapmadığını öğrenebilirsin ve bu şekilde sana özel paketini alabilirsin. 
  Kampanyadan 26 yaş altı  bireysel  ses müşterileri yararlanabilir.
  Kampanya kapsamında Bastı Kaptı'ya özel Faturalı müşterilere 3 gün geçerli 1 GB internet sadece 5,10 TL'ye, Faturasız GNÇ müşterilerine , 2 gün geçerli 1 GB 2 TL Faturalı GNÇ'lilere sunulmaktadır. 
  Sadece Bas Kap butonuna basan GNÇ'li bu paketi kendisi en fazla 2 kere alabilir.
  Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
   Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler.
   Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.   

  12 Nisan
  20.000 GNÇ'liye Haftalık 1 GB 

  20.000 26 yaş ve altı faturalı& ön ödemeli kurumsal ve bireysel ses müşterilerine verilecektir. Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. Bir hafta sonra 1 GB faydası sona erer. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminden sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  19 Nisan
  50.000 GNÇ'liye Günlük 1 GB
  50.000 26 yaş ve altı faturalı& ön ödemeli  bireysel ses müşterilerine verilecektir. İnternet hediyesinin kapılıp kapılamadığı gelen sms i takip ederek ve DO üzerinden görülebilir. Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. 24 saat sonra 1 GB faydası sona erer. En fazla bir kere kampanyadan yararlanılabilir. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminden sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  26 Nisan
  30.000 GNÇ'liye Haftalık Youtube 1 GB 
  30.000 26 yaş ve altı faturalı& ön ödemeli  bireysel ses müşterilerine verilecektir. İnternet hediyesinin kapılıp kapılamadığı gelen sms i takip ederek ve DO üzerinden görülebilir. Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. 1 hafta sonra Youtube 1 GB faydası sona erer. En fazla bir kere kampanyadan yararlanılabilir. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminden sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  3 Mayıs
  30.000 GNÇ'liye Haftalık Instagram 1 GB

  30.000 26 yaş ve altı faturalı& ön ödemeli  bireysel ses müşterilerine verilecektir. İnternet hediyesinin kapılıp kapılamadığı gelen sms i takip ederek ve DO üzerinden görülebilir. Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. 1 hafta sonra Instagram
  1 GB faydası sona erer. En fazla bir kere kampanyadan yararlanılabilir. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminden sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  10 Mayıs
  20.000 GNÇ'liye Haftalık 1 GB 

  20.000 26 yaş ve altı faturalı& ön ödemeli kurumsal ve bireysel ses müşterilerine verilecektir. Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. Bir hafta sonra 1 GB faydası sona erer. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminden sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.


  17 Mayıs
  2.000 GNÇ'liye Getir'den 20TL Hediye
  Bu haftanın sürprizi Getir ve diğer platformlarında geçerli 2.000 adet, 20 TL hediye!
   Hemen BAS KAP butonuna tıkla, en fazla bir kere alabileceğin 20 TL'lik hediyeni kapmak için çıkan mesajı onaylarak kap. Basıp kaptıktan sonra hediyeni kapıp kapmadığını görebilmek için önce bastıktan sonra şifreyi görmen veya sana sonrasında ileteceğimiz kod sms'ini alman gerekmektedir.
  Getir 20 TL hediyen , Getir'in tüm platformlarında kullanılabilmektedir. 
  20 TL'lik Getir hediyesini kullanmak için sepet oluşturduktan sonra promosyon seç kısmına tıklayabilirsin. Çıkan ekranda kampanya kodu ekle bölümüne 20 TL hediye kodunu gir. Kodu girdikten sonra indirimin otomatik olarak eklenecektir.İndirimin uygulanabilmesi için sonrasında ilgili çekin seçilmesi gerekiyor. Sipariş ekranında hediye çekini rahatça görebilirsin. 
  Kampanya kodları kullanım süresi 31.05.2021'dir ve bu tarihten sonra kod kullanımı geçerli olmayacaktır.
  24 Mayıs
  30.000 GNÇ'liye Günlük 1 GB
  30.000 26 yaş ve altı faturalı& ön ödemeli  bireysel ses müşterilerine verilecektir. İnternet hediyesinin kapılıp kapılamadığı gelen sms i takip ederek ve DO üzerinden görülebilir. Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. 24 saat sonra 1 GB faydası sona erer. En fazla bir kere kampanyadan yararlanılabilir. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminden sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  31 Mayıs
  Instagram'da Yönüne İnternet Paketi - Faturalılar için 2 gün geçerli 3 GB 3 TL, Faturasızlar için 2 gün geçerli 2 GB 2 TL
  Kampanyaya Turkcell 26 yaş altı bireysel  ön ödemeli - faturalı ses müşterileri katılabilecektir. Kampanyadan  bir zamanda,ilk gelen ve teklifi kabul eden  22.000 Turkcell 26 yaş altı faturalı ve ön ödemeli müşteriye kadar GNÇ'li faydalanacak olup, Bastı Kaptı 2 Günlük Instagram 3 GB 3 TL'ye  faturalı müşterilere ve Bastı Kaptı 2 Günlük Instagram 2 GB 2 TL'ye ön ödemeli müşterilere verilecektir.Her bir müşteri kampanya süresince en fazla bir kere yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında verilen  Bastı Kaptı 2 Günlük Instagram 3 GB  ve Bastı Kaptı 2 Günlük Instagram 2 GB   internet hediyesi aktiflendiği tarihten itibaren, faturalı ve ön ödemeli bireysel müşteriler için 2 gün  boyunca geçerlidir ve otomatik yenilenmez. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır. 

  7 Haziran
  Paycell'den Kahve Dünyası 10 TL Hediye
  Hediyeni bastıktan sonra kapıp kapmadığını görebilmek için sana gelen smsi bekle veya Paycell uygulaması üzerinden kuponlarım bölümüne girerek hediyeni kontrol et :) Eğer SMS gelmediyse ve uygulamada sürprizini göremediysen, hediyeni kapamadın demektir.
  Hediyen 07.07.2021 tarihine kadar geçerlidir.
  Her müşteri bir kerelik Kahve Dünyası sürprizini alabilir.
  Hediyeni kapıp kapmadığını görmek için sana gelecek olan smsi beklemen gerekir.
  10 TL Kahve Dünyası hediyeni kaptıktan sonra harcamak için Kahve Dünyası mağazalarına gel, Paycell uygulamasından Hediye Dünyam'ın içinden gördüğün 10 TL  hediye paran ile ödeme yapmak için Paycell QR'ı seçip Hazır Limit'i seçerek hediyeni kullanmaya başla.
  Sahip olduğun hediye para tutarının üzeri harcama yapman durumunda Paycell Hazır Limit’ini kullanarak faturalı GNÇ'liysen faturana yansıtarak , Faturasız GNÇ'liysen TL bakiyenden düşerek ödeyebilirsin
  14 Haziran
  30.000 GNÇ'liye Haftalık 1 GB
  6 yaş ve altı faturalı& ön ödemeli kurumsal ve bireysel ses müşterilerine verilecektir. Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. Bir hafta sonra 1 GB faydası sona erer. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminden sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  21 Haziran
  30.000 GNÇ'liye Youtube Haftalık 1 GB
  30.000 26 yaş ve altı faturalı& ön ödemeli  bireysel ses müşterilerine verilecektir. İnternet hediyesinin kapılıp kapılamadığı gelen sms i takip ederek ve DO üzerinden görülebilir. Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. 1 hafta sonra Youtube 1 GB faydası sona erer. En fazla bir kere kampanyadan yararlanılabilir. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminden sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  28 Haziran
  Getir & GetirYemek& GetirBüyük ve GetirSu siparişlerinde geçerli 20 TL Hediye
  Kampanya 3.000 adet ile sınırlıdır. Kodlar tükendikten sonra ekstra kod alınmayacaktır.
  20 TL değerinde hediye Bastı Kaptı'dan sadece 1 kere alınabilmektedir.
  20 TL hediye 12.07.2021 tarihine kadar Getir uygulamasındaki siparişlerde kullanılabilmektedir. Bitiş tarihinden sonra kodlar kullanılamamaktadır.
  50 TL ve üzeri siparişlerde kullanılan kodlar için minimum sepet tutarı uygulanmaz.
  50 TL ve altı siparişlerde minimum sepet tutarı uygulanmaktadır.
  Kodları kullanmak için hemen Getir uygulamasını indir, ödeme ekranına gelince ''' Promosyon Seç''' e tıkla, açılan ekranda ''' Kampanya Kodu Ekle''' kısmına girip kodunu gir. Böylece 20 TL hediye kullanılabilir.
  5 Temmuz
  20.000 GNÇ'liye Instagram yönüne geçerli Haftalık 1 GB 
  20.000 26 yaş ve altı faturalı& ön ödemeli  bireysel ses müşterilerine verilecektir. İnternet hediyesinin kapılıp kapılamadığı gelen sms i takip ederek ve DO üzerinden görülebilir. Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. 1 hafta sonra Instagram
  1 GB faydası sona erer. En fazla bir kere kampanyadan yararlanılabilir. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminden sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  12 Temmuz
  40.000 GNÇ'liye Günlük 1 GB 
   12 Temmuz 2021 tarihinde belirli bir saat aralığında geçerlidir. 
  Kampanyaya Turkcell 26 yaş altı faturalı ve ön ödemeli, bireysel  müşteriler katılabilecektir. 
  Kampanyadan  ilk gelen 40.000 Turkcell 26 yaş altı ses müşterisi faydalanacak olup, internet hediyesi Günlük 1 GB olacaktır.
  Her bir müşteri kampanyadan bir kereliğine yararlanabilecektir.
  Kampanya kapsamında verilen GNÇ Günlük 1GB internet hediyesi aktiflendiği tarihten itibaren 24 saat  boyunca  geçerlidir ve otomatik yenilenmez. 
  Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. 
  Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
  Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. 
  Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır. 
  19 Temmuz
  5.000 GNÇ'liye 30 Gün Ücretsiz Dinlebi Üyeliği
  Bastı Kaptı'dan bayram hediyesi 30 gün ücretsiz Dinlebi üyeliği! 
  Basıp kapan ilk 5.000 GNÇ'liye hediyesini alacaktır.
  Basıp kaptıktan sonra sana SMS ile bilgilendirme vereceğiz.
  Kodlar 01.01.2022 tarihine kadar geçerlidir. 
  Bu tarihten sonra kodlar kullanılamayacaktır. 
  Kodları kullanmak için öncelikle Dinlebi web sitesi üzerinden kayıt olmak veya uygulamaya kayıt olman gerekmektedir.
  26 Temmuz
  20.000 GNÇ'liye Haftalık 1 GB 
  GNÇ uygulaması içinde yer alan Bastı Kaptı kampanya içeriğinden 26 Temmuz 2021 tarihinde belirli bir saat aralığında geçerlidir. 
  Kampanyaya Turkcell 26 yaş altı faturalı ve ön ödemeli, bireysel ve kurumsal müşteriler katılabilecektir.
   Kampanyadan  ilk gelen 20.000 Turkcell 26 yaş altı müşterisi faydalanacak olup, internet hediyesi Turkcell Sizinle Haftalık 1 GB olacaktır.
   Her bir müşteri kampanyadan bir kereliğine yararlanabilecektir. 
  Kampanya kapsamında verilen Turkcell Sizinle Haftalık 1GB internet hediyesi aktiflendiği tarihten itibaren 1 hafta boyunca geçerlidir ve otomatik yenilenmez. 
  Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. 
  Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. 
  Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. 
  Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. 
  Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır. 
  2 Ağustos
  20.000 GNÇ'liye  Haftalık Youtube 1 GB 
  GNÇ uygulaması içinde yer alan Bastı Kaptı kampanya içeriğinden 2 Ağustos 2021 tarihinde belirli bir saat aralığında geçerlidir.
  Kampanyaya Turkcell 26 yaş altı faturalı ve ön ödemeli, bireysel  müşteriler katılabilecektir. 
  Kampanyadan  ilk gelen 20.000 Turkcell 26 yaş altı ses müşterisi faydalanacak olup, internet hediyesi haftalık Youtube 1 GB olacaktır.
  Her bir müşteri kampanyadan bir kereliğine yararlanabilecektir. 
  Kampanya kapsamında verilen GNÇ haftalık Youtube 1GB internet hediyesi aktiflendiği tarihten itibaren 1 hafta  boyunca sadece Youtube kullanımlarında geçerlidir ve otomatik yenilenmez. 
  Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. 
  Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. 
  Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. 
  Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. 
  Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır. 
  9 Ağustos
  20.000 GNÇ'liye Günlük 1 GB
  Kampanyaya Turkcell 26 yaş altı faturalı ve ön ödemeli, bireysel  müşteriler katılabilecektir. 
  Kampanyadan  ilk gelen 20.000 Turkcell 26 yaş altı ses müşterisi faydalanacak olup, internet hediyesi Günlük 1 GB olacaktır.
  Her bir müşteri kampanyadan bir kereliğine yararlanabilecektir.
  Kampanya kapsamında verilen GNÇ Günlük 1GB internet hediyesi aktiflendiği tarihten itibaren 24 saat  boyunca  geçerlidir ve otomatik yenilenmez. 
  Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. 
  Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
  Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. 
  Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır. 

  16 Ağustos
  Haftalık 1 GB Instagram
  20.000 26 yaş ve altı faturalı& ön ödemeli  bireysel ses müşterilerine verilecektir. İnternet hediyesinin kapılıp kapılamadığı gelen sms i takip ederek ve DO üzerinden görülebilir. Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. 1 hafta sonra Instagram
  1 GB faydası sona erer. En fazla bir kere kampanyadan yararlanılabilir. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminden sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  23 Ağustos
  Kitaplarda Geçerli 25 TL D&R Hediyesi
  GNÇ uygulaması içinde yer alan Bastı Kaptı kampanya içeriğinden 23 Ağustos 2021 tarihinde belirli bir saat aralığında geçerlidir. 
  Kampanyaya Turkcell 26 yaş altı faturalı ve ön ödemeli, bireysel  müşteriler katılabilecektir. 
  25 TL kitaplarda geçerli D&R hediyesi hem online D&R sitesinde hem de D&R mağazalarında kullanılabilir.
  dr.com.tr sitesinde 25 TL hediyeni kullanmak için sepete kitap eklemen gerekir.
  25 Tl hediye kod bitiş tarihi 31.08.2021'dir.
  Kampanyadan  ilk gelen 3.000 Turkcell 26 yaş altı ses müşterisi faydalanacaktır. 
  Her bir müşteri kampanyadan bir kereliğine yararlanabilecektir. 
  30 Ağustos
  20.000 GNÇ'liye Haftalık 1 GB
  GNÇ uygulaması içinde yer alan Bastı Kaptı kampanya içeriğinden 30 Ağustos 2021 tarihinde belirli bir saat aralığında geçerlidir. 
  Kampanyaya Turkcell 26 yaş altı faturalı ve ön ödemeli, bireysel ve kurumsal müşteriler katılabilecektir.
   Kampanyadan  ilk gelen 20.000 Turkcell 26 yaş altı müşterisi faydalanacak olup, internet hediyesi Turkcell Sizinle Haftalık 1 GB olacaktır.
   Her bir müşteri kampanyadan bir kereliğine yararlanabilecektir. 
  Kampanya kapsamında verilen Turkcell Sizinle Haftalık 1GB internet hediyesi aktiflendiği tarihten itibaren 1 hafta boyunca geçerlidir ve otomatik yenilenmez. 
  Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. 
  Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. 
  Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. 
  Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. 
  Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır. 

  6 Eylül 
  Getir Platformlarında Geçerli 20 TL Hediye
   GNÇ uygulaması içinde yer alan Bastı Kaptı kampanya içeriğinden 6 Eylül 2021 tarihinde belirli bir saat aralığında geçerlidir. 
  Kampanyaya Turkcell 26 yaş altı faturalı ve ön ödemeli, bireysel ve kurumsal müşteriler katılabilecektir. 
  Kampanyadan  ilk gelen 4.000 Turkcell 26 yaş altı müşterisi faydalanacaktır. Getir'den 20 TL hediyeni Getir,GetirYemek,GetirBüyük, GetirÇarşı ve GetirSu platformları üzerinden kullanabilirsin.
  Kaptığın kodlar 30.09.2021 tarihine kadar Getir uygulaması üzerinden vereceğin siparişlerde geçerlidir. Bitiş tarihinden sonra kodlar kullanılamamaktadır.
  50 TL ve üzeri siparişlerde kullanılan kodlar için minimum sepet tutarı uygulanmaz. 50 TL ve altı siparişlerde minimum sepet tutarı uygulanmaktadır.
  Kodları kullanmak için hemen Getir uygulamasını indir, ödeme ekranına gelince ''' Promosyon Seç''' e tıkla, açılan ekranda ''' Kampanya Kodu Ekle''' kısmına girip kodunu gir. Böylece 20 TL hediye kullanılabilir.
  13 Eylül
  20.000 GNÇ'liye  Haftalık Youtube 1 GB 

  GNÇ uygulaması içinde yer alan Bastı Kaptı kampanya içeriğinden 13 Eylül 2021 tarihinde belirli bir saat aralığında geçerlidir.
  Kampanyaya Turkcell 26 yaş altı faturalı ve ön ödemeli, bireysel  müşteriler katılabilecektir. 
  Kampanyadan  ilk gelen 20.000 Turkcell 26 yaş altı ses müşterisi faydalanacak olup, internet hediyesi haftalık Youtube 1 GB olacaktır.
  Her bir müşteri kampanyadan bir kereliğine yararlanabilecektir. 
  Kampanya kapsamında verilen GNÇ haftalık Youtube 1GB internet hediyesi aktiflendiği tarihten itibaren 1 hafta  boyunca sadece Youtube kullanımlarında geçerlidir ve otomatik yenilenmez. 
  Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. 
  Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. 
  Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. 
  Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. 
  Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır. 

  20 Eylül
  30.000 GNÇ'liye Günlük 1 GB
  GNÇ uygulaması içinde yer alan Bastı Kaptı kampanya içeriğinden 20 Eylül 2021 tarihinde belirli bir saat aralığında geçerlidir. 
  Kampanyaya Turkcell 26 yaş altı faturalı ve ön ödemeli, bireysel  müşteriler katılabilecektir. 
  Kampanyadan  ilk gelen 30.000 Turkcell 26 yaş altı ses müşterisi faydalanacak olup, internet hediyesi Günlük 1 GB olacaktır.
  Her bir müşteri kampanyadan bir kereliğine yararlanabilecektir.
  Kampanya kapsamında verilen GNÇ Günlük1GB internet hediyesi aktiflendiği tarihten itibaren 24 saat  boyunca  geçerlidir ve otomatik yenilenmez. 
  Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. 
  Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
  Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. 
  Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır. 
  27 Eylül
  Haftalık Instagram 1 GB 
  20.000 26 yaş ve altı faturalı& ön ödemeli  bireysel ses müşterilerine verilecektir. İnternet hediyesinin kapılıp kapılamadığı gelen sms i takip ederek ve DO üzerinden görülebilir. Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. 1 hafta sonra Instagram
  1 GB faydası sona erer. En fazla bir kere kampanyadan yararlanılabilir. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminden sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  4 Ekim
  Paycell'den PUBG Mobile'da Geçerli 10 TL Hediye Para
  Kampanya 10.000 kişi ile sınırlıdır.
  Hediye paran 11.10.2021 tarihine kadar geçerlidir. Sonrasında geçerliliğini yitirecektir.
   Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
  Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Öncelikle Paycell Uygulaması indirerek Hediye Dünyam -Kuponlarım bölümünden kazandığın hediyeni görüntüleyebilirsin.
  10 TL hediye parayı kullanmak için hemen  www.pubgmobile.com/pay/ girersin ve  istediğin UC’yi seçerek Turkcell Mobil Ödeme ile kullanabilirsin.
  Hediye para, satın alınan ürünün tutarından düşülecek ve eğer varsa kalan tutar Turkcell faturana yansıtılacak ya da TL bakiyenden düşecektir. Satın alınan ürün tutarı, hediye para tutarından düşükse herhangi bir tutar yansımayacaktır.
   Turkcell Mobil Ödeme anlaşmalı Paycell noktalarında sadece cep telefonu numaranı kullanarak, kolay ve güvenli ödeme yapmanı sağlar. Yaptığın harcamaları Turkcell faturanıza yansıtarak veya TL bakiyenden düşerek ödemeni yapabilirsin.
  Hattını Paycell Uygulaması’nı kullanarak, AC yazıp 5522’ye SMS göndererek ya da Çağrı merkezimizi 0850 622 60 60 numaralı telefondan arayarak mobil ödemeye açtırabilirsin.

  11 Ekim
  20.000 GNÇ'liye Haftalık 1 GB 

  GNÇ uygulaması içinde yer alan Bastı Kaptı kampanya içeriğinden 11 Ekim 2021 tarihinde belirli bir saat aralığında geçerlidir. 
  Kampanyaya Turkcell 26 yaş altı faturalı ve ön ödemeli, bireysel ve kurumsal müşteriler katılabilecektir.
   Kampanyadan  ilk gelen 20.000 Turkcell 26 yaş altı müşterisi faydalanacak olup, internet hediyesi Turkcell Sizinle Haftalık 1 GB olacaktır.
   Her bir müşteri kampanyadan bir kereliğine yararlanabilecektir. 
  Kampanya kapsamında verilen Turkcell Sizinle Haftalık 1GB internet hediyesi aktiflendiği tarihten itibaren 1 hafta boyunca geçerlidir ve otomatik yenilenmez. 
  Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. 
  Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. 
  Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. 
  Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. 
  Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır. 

  18 Ekim
  10.000 GNÇ'liye Getir'den 20 TL Hediye
  GNÇ uygulaması içinde yer alan Bastı Kaptı kampanya içeriğinden 18 Ekim 2021 tarihinde belirli bir saat aralığında geçerlidir. 
  Kampanyaya Turkcell 26 yaş altı faturalı ve ön ödemeli, bireysel ve kurumsal müşteriler katılabilecektir. 
  Kampanyadan  ilk gelen 10.000 Turkcell 26 yaş altı müşterisi faydalanacaktır. Getir'den 20 TL hediyeni Getir,GetirYemek,GetirBüyük, GetirÇarşı ve GetirSu platformları üzerinden kullanabilirsin.
  Kaptığın kodlar 01.11.2021 tarihine kadar Getir uygulaması üzerinden vereceğin siparişlerde geçerlidir. Bitiş tarihinden sonra kodlar kullanılamamaktadır.
  50 TL ve üzeri siparişlerde kullanılan kodlar için minimum sepet tutarı uygulanmaz. 50 TL ve altı siparişlerde minimum sepet tutarı uygulanmaktadır.
  Kodları kullanmak için hemen Getir uygulamasını indir, ödeme ekranına gelince ''' Promosyon Seç''' e tıkla, açılan ekranda ''' Kampanya Kodu Ekle''' kısmına girip kodunu gir. Böylece 20 TL hediye kullanılabilir.

Kapat
Yardım ister misiniz?