Daha Fazla Bilgi

 

Şartlar

 • Kampanya kapsamında yeni ve mevcut müşteriler için teklifler sunulmaktadır. 
 • "4.5G Mobil Wifi 10 GB" , "4.5G Mobil Wifi 20 GB Yeni" ve "4.5G Mobil Wifi 50 GB Yeni" tekliflerinden, son 90 gün içinde yeni tesis faturalı bir data hattı almış, numarasını Turkcell’e faturalı olarak taşımış veya data hattı ile ön ödemeliden faturalıya geçiş yapmış müşteriler faydalanabilir. 
 • Kampanya kapsamında sunulan paketlerinin üst hızı 375 Mbps'dir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Kampanyaya yeni katılan müşterilerimize , 4.5G Mobil Wifi 10 GB paketinde ilk ay Lifecell Ek 10 GB, 4.5G Mobil Wifi 20 GB ve 4.5G Mobil Wifi 20 GB Yeni
  paketinde ilk ay Lifecell Ek 20 GB , 4.5G Mobil Wifi 50 GB , 4.5G Mobil Wifi 50 GB Yeni , 4.5G Mobil Wifi 100 GB ve 4.5G Mobil Wifi 200 GB paketinde ilk ay Lifecell Ek 30 GB faydası tanımlanacaktır. Müşterilerimize tanımlanan Lifecell ilk ay Ek İnternet faydası, paket değişikliği yapan müşterilerimiz için geçerli değildir. 
 • Kampanyadan 12 aylık taahhüt süresi dolmadan ayrılan aboneler kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları indirimlerin toplamı ya da kalan taahhüt süresi boyunca ödenecek paket ücretleri toplamından hangisi lehlerine ise ona göre erken iptal ücreti ödeyeceklerdir. İlk ay faydası tanımlanan müşterilerde , erken iptal ücretine ek olarak , Lifecell Ek 10 GB için 91,8 TL  , Lifecell Ek 20 GB için 132,6 TL ve Lifecell Ek 30 GB için 158,09 TL olan iptal bedeli de faturaya yansıtılır.
 • Data hattıyla beraber Statik IP hizmeti de almak isteyen müşterilerimiz hat açılış/kampanyaya katılma anında veya daha sonra Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak talepte bulunabilir, ayda yalnızca 12 TL karşılığında Statik IP hizmetinden faydalanabilirler.
 • Kampanaya dunulan paketlerde , kotanın tamamının kullanılması durumunda ek bir bilgisayardan internet paketi yoksa kullanımlar aşım paketleri üzerinden ücretlendirilir. 
 • "4.5G Mobil Wifi 10 GB" paketinde tanımlı bir ek paketiniz yoksa, kullanımlarınız 1 GB/10,20 TL (KDV ÖİV DAHİL) olarak en fazla 3 defa ücretlendirilir. Bir fatura döneminde en fazla 3 kere tekrarlanır. 3. Kez 1GB faydası kullanıldıktan sonra internet kullanımı durdurulur ve ek ücret yansıtılmaz.
 • "4.5G Mobil Wifi 20 GB" ve "4.5G Mobil Wifi 20 GB" Yeni paketinde tanımlı bir ek paketiniz yoksa, kullanımlarınız 3 GB/15,30 TL (KDV ÖİV DAHİL) olarak en fazla 10 defa ücretlendirilir. 10 adet internet aşımından sonra internet kullanımı durdurulur ve ek ücret yansıtılmaz.Bu ücretlendirme, bir fatura döneminde en fazla 10 kere tekrarlanır. 10. fayda kullanıldıktan sonra internet kullanımı durdurulur ve ek ücret yansıtılmaz.
 • "4.5G Mobil Wifi 50 GB" , "4.5G Mobil Wifi 50 GB Yeni" , "4.5G Mobil Wifi 100 GB" ve "4.5G Mobil Wifi 200 GB" paketlerinde tanımlı bir ek paketiniz yoksa, kullanımlarınız 5 GB/15,30 TL (KDV ÖİV DAHİL) olarak en fazla 10 defa ücretlendirilir. 10 adet internet aşımından sonra internet kullanımı durdurulur ve ek ücret yansıtılmaz.Bu ücretlendirme, bir fatura döneminde en fazla 10 kere tekrarlanır. 10. fayda kullanıldıktansonra internet kullanımı durdurulur ve ek ücret yansıtılmaz.
 • Kampanyaya katılım tarihinden fatura kesim tarihine kadar geçen süreye göre ücretlendirme yapılır. İlk fatura kesim tarihinden itibaren, paket fatura kesim tarihlerinde yenilenir ve paket ücreti tam ücret olarak yansıtılır. Paket iptal edildiği durumda, paket ücreti tam ücret olarak yansıtılır.
 • Aynı taahhüt süresi içinde 2 defa üst paketlere 1 defa alt paketlere geçiş yapılabilir.
 • Kalan ay kadar yapılan kontratlı paket değişikliklerinde geçilecek paketin ücreti kontratın başladığı tarihteki ücreti olarak esas alınır.
 • Kampanya kapsamında yararlanacağınız paket tutarına seçtiğiniz modemin aylık taksit tutarı da eklenecektir.
 • Kampanya katılım sırasında ilk ay ek olarak cihaz ve datalar için abonenin faturasına damga bedeli yansıtılacaktır.
 • Kampanya süresince tarife ve internet paketi fiyatı sabit kalacaktır.
 • 12, 24 veya 36 aylık taahhüt bitiminde yeniden kontrat işlemi yapılmazsa , kullanımlarınıza, seçmiş olduğunuz teklfin aylık paketleriyle devam edersiniz.
 • Kampanya altında sunulan 10 Mbps hızındaki teklifler 09.02.2021 tarihi itibarıyla abone alımına kapatılmıştır. 
 • Kampanya altında sunulan 4.5G Mobil Wifi 10 GB paketi 08.7.2020 itibariyle mevcut müşteriye kapatılmış olup, bu tarihten itibaren sadece son 90 gün içinde yeni tesis faturalı bir data hattı almış, numarasını Turkcell’e faturalı olarak taşımış veya data hattı ile ön ödemeliden faturalıya geçiş yapmış müşterilere sunulmaktadır.

 

YILYeni Tesis Vergisi*Telsiz Kullanım ÜcretiTelsiz Ruhsat Ücreti
2022
Aylık
117 TL / 9,75 TL x 12 ay taksitle alınır
Aylık 
50,75 TL / 4,23 TL x 12 ay taksitle alınır
Aylık 
50,75 TL / 4,23 TL x 12 ay taksitle alınır

Paket İsmi
İçerikFiyat
4.5G Mobil Wifi 20 GB Yeni*20 GB İnternet69,90 TL
4.5G Mobil Wifi 50 GB Yeni*50 GB İnternet99,90 TL

*4.5G Mobil Wifi 20 GB Yeni" ve "4.5G Mobil Wifi 50 GB Yeni" tekliflerinden, son 90 gün içinde yeni tesis faturalı bir data hattı almış, numarasını Turkcell’e faturalı olarak taşımış veya data hattı ile ön ödemeliden faturalıya geçiş yapmış müşteriler faydalanabilir. 

        Paket İsmi      
İçerik
Fiyat
4.5G Mobil Wifi 10 GB*
10 GB İnternet
49,90 TL
4.5G Mobil Wifi 20 GB
20 GB İnternet
79,90 TL
4.5G Mobil Wifi 50 GB
50 GB İnternet
119,90 TL
4.5G Mobil Wifi 100 GB
100 GB İnternet
159,90 TL
4.5G Mobil Wifi 200 GB
200 GB İnternet
199,90 TL

*4.5G Mobil Wifi 10 GB teklifinden, son 90 gün içinde yeni tesis faturalı bir data hattı almış, numarasını Turkcell’e faturalı olarak taşımış veya data hattı ile ön ödemeliden faturalıya geçiş yapmış müşteriler faydalanabilir.CİHAZ TAKSİTİVINN WiFi
(MW40V1)
VINN Wifi
(E5576)
TURBO VINN WiFi
(E5573CS)
TURBO VINN WiFi
(MW70VK)
                     TURBO VINN WiFi (MFR971) 

TURBO VINN WiFi   (CAT 12_MF985T) 
36 AY23,5 TL16 TL14 TL
27 TL27,5 TL39,5 TL
24 AY29 TL
20 TL17 TL33 TL34 TL49 TL
12 AY46 TL32 TL
28,5 TL54 TL
55 TL
79 TL

 • Müşterilerimiz 12, 24 veya 36 ay taksit seçenekleri ile , 4.5G Uyumlu VINN WiFi veya TURBO VINN WiFi sahibi olabilirler.
 • Bireysel Kontratlı 4.5G Multimodem Kampanyasından faydalanmak için için Turkcell Finansman Kredi tutarınızın, kampanya kapsamında sunulan cihazlar için yeterli olması gereklidir. Turkcell Finansman kredi tutarınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, TCKN ile adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı TCKN ile adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp taahhüt süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
 • Kampanya kapsamındaki cihazlar, şarj aleti, data kablosu, IMEI sticker, garanti kartı ve kullanım kılavuzu birlikte sunulmaktadır. 
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır. 
 • Turkcell Finansman A.Ş. kredisi ile, tutar fatura kesim tarihine göre değişiklik gösterebilir.
 • Bireysel Kontratlı 4.5G Multimodem Kampanya Taahhütnamesi (VINNWIFI) için tıklayınız.
 • Superbox GO teklifleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.
 • Size en yakın Turkcell Mağazasına giderek veya Turkcell İletişim Hizmetlerini arayarak modem kampanyasına katılabilirsiniz.

 • Hayır. Turkcell’den bir cihaz satın alabilmek için sadece kimlik fotokopisi getirmek yeterlidir. Ek bir belge temin edilmesine gerek yoktur.

  • Kampanyadan hem mevcut hem yeni faturalı data hattı müşterileri faydalanabilir. Kampanya altındaki "4.5G Mobil Wifi 10 GB" , "4.5G Mobil Wifi 20 GB Yeni" ve "4.5G Mobil Wifi 50 GB Yeni" tekliflerinden, son 90 gün içinde yeni tesis faturalı bir data hattı almış, numarasını Turkcell’e faturalı olarak taşımış veya data hattı ile ön ödemeliden faturalıya geçiş yapmış müşteriler faydalanabilir. 4.5G Mobil Wifi 10 GB paketi 08.7.2020 itibariyle mevcut müşteriye kapatılmıştır.
  • Bu kampanyadan faydalanmak için Turkcell Finansman Kredi tutarınızın, kampanya kapsamında sunulan cihaz için yeterli olması gereklidir.Turkcell Finansman kredi tutarınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, TCKN ile adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı TCKN ile adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp taahhüt süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
  • Turkcell Finansman kredisi ile ilgili detaylı bilgiyi Turkcell Mağazaları veya Müşteri Hizmetlerinden edinebilirsiniz. Turkcell Finansman kredisi puanı yeterli olmayan müşterilerimiz hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili tekliflerimizden, ön ödeme alternatiflerinden yararlanmak için Turkcell Mağazalarına başvurabilirler.
  • Aynı TCKN ile birbirine bağlı hatlar için kampanya katılım limiti 4’dür. Bu tüm cihaz kampanya ve teklifleriniz kapsamaktadır
  • Banka kredili tekliflerden faydalanmak isteyen müşterilerimizin TC Kimlik Numarası ile birbirine bağlı hatlarından hiçbirinin son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş borcu olmaması ve abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapatılmamış olması gereklidir. Banka kredili tekliflerin müşteriye sunulabilmesi için; müşteriden onay alınarak bilgileri bankaya gönderilecek ve bankadan gelen kredi onayına göre teklif sunulacaktır. Eğer banka müşteri bilgilerini inceleyerek kredi onay vermez ise, bu teklifler sunulamayacaktır.
  • Turkcell Mağazaları ve Turkcell yetkili satış noktaları dışında kalan mecralardan kampanyalara katılan müşterilerimiz için limit puan uygulaması geçerli olacaktır. Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgi Turkcell Müşteri Hizmet’leri üzerinden alınabilir

 • Turkcell Kampanyalı Cihaz işlemlerinin Turkcell Finansman şirketi tarafından kredilendirilerek yapılmasıdır. Turkcell Mağazaları ve Müşteri Hizmetlerimizden çok kısa sürede başvuru yapabilir ve anında Turkcell Finansman kredi tutarınızı öğrenebilirsiniz.

 • Turkcell Finansman Krediniz; kampanya kapsamında seçtiğiniz cihaz için yeterli değilse, Turkcell Mağazalarına başvurarak ön ödeme alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. Ön ödeme, Turkcell Mağazalarında nakit ya da kredi kartı ile yapılabilir. Ön ödeme ile ödenen tutar kampanya kapsamında belirlenen cihaz bedelinden düşülerek, kalan miktar faturaya eşit olarak yansıtılacaktır.

  • Bu ödeme seçeneği, Finansbank’tan Turkcell’de satılan belirli* cihazların satış bedeli tutarında ihtiyaç kredisi kullanımıdır. *Finansbank kredisi ile satın alabileceğiniz cihaz modelleri için satış temsilcisine danışınız.
  • Destek Hizmetleri Yönetmeliği kapsamında, destek hizmeti verme şartlarını sağlayan Turkcell bayilerinden veya www.finansbank.com.tr/turkcellkredisi/default.aspx?ref=finasnbank adresinden çok kısa sürede başvurabilir ve anında başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.
  • Kredinizin ön onayı size SMS olarak bildirilir. SMS metininde başvurunuzun geçerlilik tarihi yer alır. Ön onayı takip eden en geç 7 gün içerisinde ise, başvuru işlemlerinizi belirtilen Turkcell bayilerinden tamamlayabilirsiniz.

 • Turkcell Finansman’dan alabileceğiniz toplam kredi tutarı SMS olarak bildirilir. Satın almak istediğiniz cihaz icin kredinizin yeterli olması halinde işlemlerinizi Turkcell Mağazalarından tamamlayabilirsiniz.

 • Bu kredi tutarı, Turkcell kampanyası ile alabileceğiniz maksimum cihaz bedelini ifade eder. Almak istediğiniz cihazın bedeli kredi tutarının altında ise, alacağınız cihazın bedeli kadar kredi kullanabilirsiniz.

  • Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği gün itibarıyla Turkcell Finansman cihaz kredi taksitlerinden kalan ana paranın, kalan vade ve aylık faizi üzerinden hesaplanır.
  • Cihaz bedeli (o güne kadar açık (ödenmemiş) faturalarındaki cihaz taksitleri dahil) anlaşmalı olduğu bankalardan Turkcell Finansman'a ödenebilecektir.Turkcell Finansman kredisi tek seferde ödenebileceği gibi, taksitli olarak ödemeye devam edilebilir. Ödemeler Turkcell Finansman ödeme kanallarından gerçekleştirilir.
  • Taahhüt kapsamında verilen fayda için ise; o güne kadar verilen Turkcell indirimleri toplamı ile taahhüt süresi sonuna kadar verilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı hesaplanır ve müşteri lehine olan tutar esas alınarak takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Söz konusu tutar ödenmeden kampanyaya katılan hattın başka birine devir edilmesi mümkün değildir.
  • Banka kredili tekliflerin tercih edilmesi halinde, söz konusu tutar, bankaya devredilir. İlgili tutarın ödemesini, müşteri bankaya yapacaktır.
  • İndirimli Opsiyonel paketlerin (Turkcell Müzik- Goller Cepte- Akıllım Güvende) kampanya taahhütünden önce iptal edilmesi durumunda tercih edilen paketler için paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen faydalar için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken indirimli opsiyonel paket faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak ilgili her bir hattımızın opsiyonel paketin iptalinden sonraki ilgili hattın ilk Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.

 • Kampanyadan Turkcell Finansman Kredisi seçeneğiyle yararlanan aboneler, kampanyaya dahil tarifelerden halihazırda faydalanıyorsa imza tarihinden sonraki ilk fatura kesiminden itibaren ilgili tarife bedelini ve ilk cihaz kredi taksitini faturalarında göreceklerdir. Halihazırda kampanya dışındaki bir tarifeden/paketten yararlanan ancak, kampanyadan faydalanmak için tarife değişikliği yapan abonelere (Örneğin, diğer tarifelerden Platinum Paketine gelen aboneler) imza tarihinden sonraki ilk fatura kesimine eski tarifesi ve ilk cihaz taksiti , ikinci fatura kesiminden itibaren yeni tarife bedeli yansımaya başlayacaktır.

 • Turkcell Finansman kredi cihaz taksit ödemeleriniz, Turkcell faturalarınızı ödediğinizde yapılmış olur. Mevcutta Turkcell faturanızı nasıl ödemeyi tercih ediyorsanız aynı şekilde ödemeye devam edebilirsiniz. Cep telefonunuza “Kalan cihaz kredi taksitlerinizi Turkcell Finansman odeme kanallari araciligiyla yapabilirsiniz..” Şeklinde SMS almanız durumunda ise taksit ödemelerinizi Turkcell Finansman odeme kanallari üzerinden yapmaya başlayabilirsiniz.

 • Kampanya kapsamında 150mbps hızında VINNWIFI modem ve ihtiyaca uygun kotalarda bilgisayardan internet paketleri 12, 24 veya 36 ay taahhüt ile sunulmaktadır.

 • Turkcell Finansman Kredili tekliflerde seçtiğiniz internet paketinizi kampanyanızın başlamasıyla beraber kullanabilirsiniz.

 • Hayır etmez. Haklar ilgili dönemler içinde kullanılmalıdırlar.

 • Evet, bilgilendirme yapılmaktadır.

 • KALAN yazıp 2200’ye göndererek, Turkcell Mağazalarına giderek veya Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

 • Hayır geçerli olmaz.

 • Kampanyadan yararlanacak abone sayısı VINNWIFI modem stok adetleriyle sınırlıdır.

 • Kampanyanızı Turkcell Mağazalarına giderek veya Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz. İptal durumunda seçtiğiniz cihazın kalan taksitleri son faturanıza yansıtılacaktır.

 • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

 • Devir, ödeme tipi değişikliği, numara taşıma, borç nedeniyle veya abone isteğiyle hattı kapama durumlarında paket faydalarınız sonlanır. Numara değişikliği, sim kart değişikliği, fatura dönem değişikliği durumlarında paket faydalarınız devam eder.

 • İptal işlemi yapıldığında kalan haklar ilgili dönemin sonuna kadar kullanılmaya devam eder.

  • Kampanya iptalinde yeni paket seçmek için Dijital Operatör Uygulaması'na yönlendirilirsiniz. Taahhüt bitiminde ise internet kullanımına aylık internet paketleriyle devam edersiniz.
  • 9.02.2021 tarihi itibariyle 10 Mbps hızındaki Mobil Wifi 10 GB, Mobil Wifi 20 GB, Mobil Wifi 50 GB, Mobil Wifi 100 GB, Mobil Wifi 200 GB kampanyaları abone alımına kapatılmıştır. 
  • "4.5G Mobil Wifi 20 GB Yeni" , "4.5G Mobil Wifi 50 GB Yeni" ve "4.5G Mobil Wifi 10 GB" tekliflerinden, son 90 gün içinde yeni tesis faturalı bir data hattı almış, numarasını Turkcell’e faturalı olarak taşımış veya data hattı ile ön ödemeliden faturalıya geçiş yapmış müşteriler faydalanabilir. 
  Taahhüt süresinden önce kampanyanızı iptal ederseniz aşağıdaki cayma tutarları faturanıza yansıtılır.

  PAKET
  FİYAT
  TARİFE FİYAT
  AYLIK DATA CAYMA TUTARI
  4.5G Mobil Wifi 20 GB Yeni
  69,90 TL
  132,59 TL
  62,69 TL
  4.5G Mobil Wifi 50 GB Yeni
  99,90 TL
  214,18 TL
  114,28 TL


  PAKET
  FİYAT
  TARİFE FİYAT
  AYLIK DATA CAYMA TUTARI
  4.5G Mobil Wifi 10 GB
  49,90 TL
  96,89 TL
  46,00 TL
  4.5G Mobil Wifi 20 GB
  79,90 TL
  132,59 TL
  51,10 TL
  4.5G Mobil Wifi 50 GB
  119,90 TL
  214,18 TL102,09 TL
  4.5G Mobil Wifi 100 GB
  159,90 TL
  265,18 TL
  102,09 TL
  4.5G Mobil Wifi 200 GB
  199,90 TL
  316,18 TL
  51,10 TL

  • Her internet bağlantınızda aynı IP üzerinden hizmet almanızı sağlayan servistir. Statik IP adresi sadece size özeldir ve ISS tarafından internet paketi alırken veya aldıktan sonra Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak statik IP başvurusu yapılabilir. Statik IP adresi sabit olup dinamik IP adresi gibi değişken değildir ve modemi açıp kapatma yöntemiyle değişmez. Statik IP adresinin değiştirilmesi için Turkcell Müşteri Hizmetlerinin aranıp yeni bir statik IP talebinde bulunulması gerekir.
  • Yalnızca bireysel ve kurumsal faturalı data hatlarına tanımlanabilir. Bireysel müşterilerimiz Turkcell Müşteri Hizmetlerini, kurumsal müşterilerimiz Kurumsal Çözüm Merkezlerini arayarak aboneliklerini başlatabilirler.Abonelik otomatik olarak her ay yenilenmektedir. Aylık abonelik 9 TL’dir ve faturaya eklenir.
  • Statik IP aboneliği tanımlanan hatlar, internete bağlandıklarında aynı IP numarası üzerinden hizmet alacaklardır.
  • Kurumsal hatlar için: Statik IP hizmetinden, tüm faturalı hat tipleri (M2M hatları dahil) faydalanabilir
  • Bireysel hatlar için: Statik IP hizmetinden, sadece faturalı internet hatlarıyla ve mgbs apn kullanılarak faydalanılabilir.
  • İnternet hattı olan müşteri internet Paketini iptal eder ise internet paketiyle birlikte Statik IP iptal olur. Eski IP tekrar tanımlanamayabilir. Bu bilgi paylaşılmalıdır. Data hatları için olan statik IP paketini alabilmek için bilgisayardan internet paketine sahip olmak gerekir. Ancak bilgisayardan internet paketi için iptal talebi alındıysa Statik IP paketini almaya izin verilmez.
  • Statik IP'nizi Turkcell Müşteri Hizmetlerinden aldıktan sonra kullanmaya başlamak için; Statik IP’nizi aldıktan sonra modeminizin ekranından “Turkcell 3G/4G Statik IP”yi seçerek yeni profil oluşturmanız yeterlidir. APN olarak da “statik” seçeneği seçilir.APN adı olarak “MGBS” yazılır.

Kapat
Yardım ister misiniz?