Daha Fazla Bilgi

 • 19.08– 31.08.2017 arasında son 90 gün içinde Turkcell'den yeni data hattı alan, numarasını ön ödemeliden faturalıya, diğer operatörlerden Turkcell'e taşıyan ve kontratlı Vınn Wifi alan aboneler için geçerlidir.
 • Internet paketleri 3 ay taahhütle sunulup, sonraki 9 ay data kullanımı Kullandıkça Öde Servisi ile ücretlendirilecektir. Kullandıkça Öde Servisi kapsamında internet kullanımı yapılmaması durumunda faturaya aylık 3 TL sabit ücret yansır.
 • (Kullanım yapılması durumunda sabit ücrete ek, ilk 2GB’lık kullanım GB başına KDV ÖİV dahil 10 TL, 2 GB'tan sonraki her 1 GB KDV, ÖİV dahil 5 TL‘dir. Aynı ayda en fazla 9 GB kullanım yapılabilir. Sonrasında internet durur.
 • Kampanyadaki internet paketleri KDV, ÖİV dahil 8GB 29TL, 12GB 35TL, 20GB 59 TL, 50GB 129TL, 75GB 159 TL’dir.
 • 8GB, 12 GB ve 20GB’lik paketlerinde aylık kota dolduğunda ek internet paketi yoksa kullanımlar 1GB/10TL olarak en fazla 3 defa ücretlendirilir. Sonrasında internet durur.
 • 50GB ve 75GB internet paketlerinde kota bittiğinde hız 128kbps’a düşer. Seçilen VINN WIFI cihazının aylık taksit ücreti internet paketine ek olarak faturaya yansır.
 • Yeni hat açılışında, 47 TL'lik yeni tesis ücreti (aylık 3,92 TL) ve 19,68 TL'lik TGM Ruhsat vergisi (aylık 1,64 TL) 12 taksit halinde; 1,64 TL'lik TGM kullanım vergisi ise her ay olmak üzere faturaya 7,2 TL/ay olarak yansır.
 • İlk 3 ay içinde taahhüde aykırılık halinde kampanyadaki internet paketi indirimleri ve cihazın kalan ücreti iptal bedeli olarak son faturaya yansır.
 • Aylık cihaz taksidi seçilen cihaza göre değişebilir.
KAMPANYA ÜCRETLERİ:

INTERNET PAKETLERİAYLIK INTERNET BEDELİ ( İlk 3 ay boyunca aylık ücret) AYLIK CIHAZ TAKSIDIAYLIK YENİ TESİS VERGİLERİ*4. AY ITIBARİ İLE KULLANDIKÇA ÖDEYE GEÇİLDİĞİNDE
VINN WIFI MW40V (12 ay aylık ücret)TURBO VINN WIFI MF971V (12 ay aylık ücret)
8GB 29 TL23 TL37 TL7,2 TL(Aylık 3TL sabit ücret)
12GB 35 TLEK GB KULLANIMTL
20GB 59 TL110 TL
50GB129 TL220 TL
75GB 159 TL325 TL
430 TL
535 TL
640 TL
745 TL
850 TL
955 TL
 • Size en yakın Turkcell Mağazasına giderek veya Turkcell İletişim Hizmetlerini arayarak modem kampanyasına katılabilirsiniz.

 • Başvuru SMS’i ücretsizdir.

  • 19.07– 31.08.2017 arasında son 90 gün içinde Turkcell'den yeni data hattı alan, numarasını ön ödemeliden faturalıya, diğer operatörlerden Turkcell'e taşıyan ve kontratlı Vınn Wifi alan aboneler için geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında sunulan modemin alınabilmesi için Turkcell Finansman Kredi tutarınızın, kampanya kapsamında sunulan cihaz için yeterli olması gereklidir.Turkcell Finansman kredi tutarınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, TCKN ile adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı TCKN ile adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp taahhüt süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
  • Turkcell Finansman kredisi ile ilgili detaylı bilgiyi Turkcell Mağazaları veya Müşteri Hizmetlerinden edinebilirsiniz. Turkcell Finansman kredisi puanı yeterli olmayan müşterilerimiz hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili tekliflerimizden, ön ödeme alternatiflerinden yararlanmak için Turkcell Mağazalarına başvurabilirler.
  • Aynı TCKN ile birbirine bağlı hatlar için kampanya katılım limiti 4’dür. Bu tüm cihaz kampanya ve teklifleriniz kapsamaktadır
  • Banka kredili tekliflerden faydalanmak isteyen müşterilerimizin TC Kimlik Numarası ile birbirine bağlı hatlarından hiçbirinin son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş borcu olmaması ve abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapatılmamış olması gereklidir. Banka kredili tekliflerin müşteriye sunulabilmesi için; müşteriden onay alınarak bilgileri bankaya gönderilecek ve bankadan gelen kredi onayına göre teklif sunulacaktır. Eğer banka müşteri bilgilerini inceleyerek kredi onay vermez ise, bu teklifler sunulamayacaktır.
  • Turkcell Mağazaları, Turkcell iletişim merkezleri ve Turkcell yetkili satış noktaları dışında kalan mecralardan kampanyalara katılan müşterilerimiz için limit puan uygulaması geçerli olacaktır. Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgi Turkcell Müşteri Hizmet’leri üzerinden alınabilir

 • Turkcell Kampanyalı Cihaz işlemlerinin Turkcell Finansman şirketi tarafından kredilendirilerek yapılmasıdır. Turkcell iletişim Merkezleri ve Müşteri Hizmetlerimizden çok kısa sürede başvuru yapabilir ve anında Turkcell Finansman kredi tutarınızı öğrenebilirsiniz.

 • Turkcell Finansman Krediniz; kampanya kapsamında seçtiğiniz cihaz için yeterli değilse, Turkcell Mağazalarına başvurarak ön ödeme alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. Ön ödeme, Turkcell Mağazalarında nakit ya da kredi kartı ile yapılabilir. Ön ödeme ile ödenen tutar kampanya kapsamında belirlenen cihaz bedelinden düşülerek, kalan miktar faturaya eşit olarak yansıtılacaktır.

 • Turkcell Finansman’dan alabileceğiniz toplam kredi tutarı SMS olarak bildirilir. Satın almak istediğiniz cihaz icin kredinizin yeterli olması halinde işlemlerinizi Turkcell iletişim merkezlerimizden tamamlayabilirsiniz.

 • Bu kredi tutarı, Turkcell kampanyası ile alabileceğiniz maksimum cihaz bedelini ifade eder. Almak istediğiniz cihazın bedeli kredi tutarının altında ise, alacağınız cihazın bedeli kadar kredi kullanabilirsiniz.

  • Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği gün itibarıyla Turkcell Finansman cihaz kredi taksitlerinden kalan ana paranın, kalan vade ve aylık faizi üzerinden hesaplanır.
  • Cihaz bedeli (o güne kadar açık (ödenmemiş) faturalarındaki cihaz taksitleri dahil) anlaşmalı olduğu bankalardan Turkcell Finansman'a ödenebilecektir.Turkcell Finansman kredisi tek seferde ödenebileceği gibi, taksitli olarak ödemeye devam edilebilir. Ödemeler Turkcell Finansman ödeme kanallarından gerçekleştirilir.
  • Taahhüt kapsamında verilen fayda için ise; o güne kadar verilen Turkcell indirimleri toplamı ile taahhüt süresi sonuna kadar verilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı hesaplanır ve müşteri lehine olan tutar esas alınarak takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Söz konusu tutar ödenmeden kampanyaya katılan hattın başka birine devir edilmesi mümkün değildir.
  • Banka kredili tekliflerin tercih edilmesi halinde, söz konusu tutar, bankaya devredilir. İlgili tutarın ödemesini, müşteri bankaya yapacaktır.
  • İndirimli Opsiyonel paketlerin (Turkcell Müzik- Goller Cepte- Akıllım Güvende) kampanya taahhütünden önce iptal edilmesi durumunda tercih edilen paketler için paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen faydalar için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken indirimli opsiyonel paket faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak ilgili her bir hattımızın opsiyonel paketin iptalinden sonraki ilgili hattın ilk Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.

 • Kampanyadan Turkcell Finansman Kredisi seçeneğiyle yararlanan aboneler, kampanyaya dahil tarifelerden halihazırda faydalanıyorsa imza tarihinden sonraki ilk fatura kesiminden itibaren ilgili tarife bedelini ve ilk cihaz kredi taksitini faturalarında göreceklerdir. Halihazırda kampanya dışındaki bir tarifeden/paketten yararlanan ancak, kampanyadan faydalanmak için tarife değişikliği yapan abonelere (Örneğin, diğer tarifelerden Platinum Paketine gelen aboneler) imza tarihinden sonraki ilk fatura kesimine eski tarifesi ve ilk cihaz taksiti , ikinci fatura kesiminden itibaren yeni tarife bedeli yansımaya başlayacaktır.

 • Hayır. Turkcell’den bir cihaz satın alabilmek için sadece kimlik fotokopisi getirmek yeterlidir. Ek bir belge temin edilmesine gerek yoktur.

 • Turkcell Finansman kredi cihaz taksit ödemeleriniz, Turkcell faturalarınızı ödediğinizde yapılmış olur. Mevcutta Turkcell faturanızı nasıl ödemeyi tercih ediyorsanız aynı şekilde ödemeye devam edebilirsiniz. Cep telefonunuza “Kalan cihaz kredi taksitlerinizi Turkcell Finansman odeme kanallari araciligiyla yapabilirsiniz..” Şeklinde SMS almanız durumunda ise taksit ödemelerinizi Turkcell Finansman odeme kanallari üzerinden yapmaya başlayabilirsiniz.

 • Kampanyaya basarili katilimin ardından Haftalık 1GB Internet hediye edilecektir.

 • Hattiniza gelen bilgilendirme ardından kampanya faydalarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Kullanılmayan kampanya faydaları bir sonraki döneme devretmez.

 • Evet. Paketinizin bittiğinde bilgilendirme yapılacaktır.

 • KALAN yazıp 2200 a göndererek, Turkcell Mağazalarına giderek veya Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

 • Hayır, geçerli olmaz.

 • Kampanyadan yararlanacak abone sayısı VINNWIFI modem stok adetleriyle sınırlıdır.

 • Kampanyanızı Turkcell Mağazalarına giderek veya Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz. İptal durumunda seçtiğiniz cihazın kalan taksitleri son faturanıza yansıtılacaktır.