Daha Fazla Bilgi

 • Kampanyadan yalnızca Son 90 gün içinde yeni bir data hattı alan, numarasını Turkcell'e faturalı olarak taşıyan veya data hattını ön ödemeliden faturalıya geçiren ve Turkcell Finansman Kredi tutarı kampanya kapsamında sunulan cihazlar için yeterli olan müşteriler kampanyadan faydalanabilir.
 • Kampanya kapsamında ilk 3 ay boyunca aylık 8 GB internet paketi sunulur ve aylık 35 TL olarak ücretlendirilir. İlk 3 ayın ardından kampanya dahilindeki kullanımlar Kullandıkça Öde ile yapılacaktır. Kullandıkça Öde ile kullanımlar 2 GB’a kadar 1 GB/10 TL, sonrasında ise 1 GB/5 TL olarak ücretlendirilir. Kampanyaya katılım sonrasında ilk 3 ay boyunca cihaz bedeli alınmaz. Cihaz bedeli 3. faturaya yansır. Dileyen müşterilerimiz cihaz bedelinin en fazla %50’sini kampanyaya katılım anında ödeyebilir, diğer yarısını 3. faturalarında ödeyebilirler.
 • Aylık 8GB internet paketinin geçerlilik süresinden önce bitmesi durumunda yapılan kullanımlar 1GB/10TL olarak 1 ay içinde en fazla 3 defa ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında Aylık 8GB paketinden farklı paketlere geçiş yapılamaz.
 • Eğer kampanyaya katılımdan önce veya ilk 3 ay boyunca Kullandıkça Öde servisine üye olduysanız 3. ayın ardından Kullandıkça Öde servisi yeniden aktiflenmez.
 • Kampanya kapsamında 150 Mbps hızında Turkcell VINN WiFi E5573 ve 300 Mbps hızında TURBO VINN WiFi E5786 sunulmaktadır. Bu cihazlar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • 3. faturaya yansıyacak olan cihaz bedeli aylık 1,85% faiz oranı ile hesaplanır. Hiçbir ön ödeme yapılmadığı durumda faturaya yansıyacak olan Turkcell VINN WiFi E5573 bedeli 208TL, TURBO VINN WiFi E5786 bedeli ise 348TL'dir.
 • Kampanya kapsamında tüm ücretler vergiler hariçtir. 18% KDV, 5% ÖİV uygulanır.
 • Kampanya kapsamındaki paketlerin üst hız limiti 375 Mbps’tır.
 • Kampanya kapsamında kullanmakta olduğunuz paketten kalan kullanılmayan haklar sonraki aya devretmez.
 • Kampanya kapsamında kazanılan haklar yalnızca yurt içinde geçerlidir.
 • İlk 3 ay boyunca kampanyanın iptal edilmesi durumunda hem internet paketi kullanımından elde edilen indirimler hem de kampanya kapsamında sunulan cihazın bedeli son faturaya yansır. İlk 3 aydan sonra kampanyanın iptal edilmesi durumunda ise herhangi bir cayma bedeli yansımaz.
 • Seçilen teklifin ücretine ek olarak 46 TL yeni tesis hat ücreti (aylık 3,83 TL) , 18,95 TL TGM ruhsat vergisi (aylık 1,58 TL) 12 eşit taksit halinde, 1,58 TL TGM kullanım vergisi ise her ay olmak üzere faturaya eklenir.
 • Fatura dönemi ile hat açılış tarihi aynı aya denk gelmediği durumlarda, gönderilecek ilk faturada 1,58 TL’lik TGM ruhsat ve 1,58 TL’lik TGM kullanım vergileri 2 kez uygulanabilir. Bu durumda ilk faturaya 3,16 TL’lik ek bir tutar ilave edilecektir.
 • Bu kampanyadan faydalanmak için Turkcell Finansman Kredi tutarınızın, kampanya kapsamında sunulan cihaz için yeterli olması gereklidir. Turkcell Finansman kredi tutarınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, TCKN ile adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı TCKN ile adınıza kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp taahhüt süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
 • Mevcutta Turkcell faturalı ses hattınız varsa kampanyaya katılım için Turkcell faturalı ses hattınızla Turkcell Tek Fatura özeliğini aktiflemeniz gerekmektedir. Böylece kampanyadan yaralandığınız data hattınızın kullanım tutarı ve ses hattınızın kullanım tutarı tek bir faturada ücretlendirilecektir. Kampanya katılımından sonra dilerseniz TEK FATURA İPTAL yazıp 2222’ye göndererek bu özelliği iptal edebilirsiniz.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

Diğer
Size en yakın Turkcell Mağazası'na gelerek kampanyamıza katılabilirsiniz.
 • Size en yakın Turkcell Mağazasına giderek veya Turkcell İletişim Hizmetlerini arayarak modem kampanyasına katılabilirsiniz.

 • Kampanyaya SMS ile katılım yapılamaz.

  • Kampanyadan yalnızca Son 90 gün içinde yeni bir data hattı alan, numarasını Turkcell'e faturalı olarak taşıyan veya data hattını ön ödemeliden faturalıya geçiren ve Turkcell Finansman Kredi tutarı kampanya kapsamında sunulan cihazlar için yeterli olan müşteriler kampanyadan faydalanabilir. Turkcell Finansman kredi tutarınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, TCKN ile adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı TCKN ile adınıza kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp taahhüt süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
  • Turkcell Finansman kredisi ile ilgili detaylı bilgiyi Turkcell Mağazaları veya Müşteri Hizmetlerinden edinebilirsiniz. Turkcell Finansman kredisi puanı yeterli olmayan müşterilerimiz hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili tekliflerimizden, ön ödeme alternatiflerinden yararlanmak için Turkcell Mağazalarına başvurabilirler.
  • Aynı TCKN ile birbirine bağlı hatlar için kampanya katılım limiti 4’dür. Bu tüm cihaz kampanya ve teklifleriniz kapsamaktadır
  • Banka kredili tekliflerden faydalanmak isteyen müşterilerimizin TC Kimlik Numarası ile birbirine bağlı hatlarından hiçbirinin son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş borcu olmaması ve abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapatılmamış olması gereklidir. Banka kredili tekliflerin müşteriye sunulabilmesi için; müşteriden onay alınarak bilgileri bankaya gönderilecek ve bankadan gelen kredi onayına göre teklif sunulacaktır. Eğer banka müşteri bilgilerini inceleyerek kredi onay vermez ise, bu teklifler sunulamayacaktır.
  • Turkcell Mağazaları, Turkcell iletişim merkezleri ve Turkcell yetkili satış noktaları dışında kalan mecralardan kampanyalara katılan müşterilerimiz için limit puan uygulaması geçerli olacaktır. Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgi Turkcell Müşteri Hizmet’leri üzerinden alınabilir.

 • Turkcell Kampanyalı Cihaz işlemlerinin Turkcell Finansman şirketi tarafından kredilendirilerek yapılmasıdır. Turkcell iletişim Merkezleri ve Müşteri Hizmetlerimizden çok kısa sürede başvuru yapabilir ve anında Turkcell Finansman kredi tutarınızı öğrenebilirsiniz.

 • Turkcell Finansman Krediniz; kampanya kapsamında seçtiğiniz cihaz için yeterli değilse, Turkcell Mağazalarına başvurarak ön ödeme alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. Ön ödeme, Turkcell Mağazalarında nakit ya da kredi kartı ile yapılabilir. Ön ödeme ile ödenen tutar kampanya kapsamında belirlenen cihaz bedelinden düşülerek, kalan miktar faturaya eşit olarak yansıtılacaktır.

  • Bu ödeme seçeneği, Finansbank’tan Turkcell’de satılan belirli* cihazların satış bedeli tutarında ihtiyaç kredisi kullanımıdır. Bu kredi faizsiz ve dosya masrafsızdır. Ekstra başka bir ücret de alınmayacaktır. *Finansbank kredisi ile satın alabileceğiniz cihaz modelleri için satış temsilcisine danışınız.
  • Destek Hizmetleri Yönetmeliği kapsamında, destek hizmeti verme şartlarını sağlayan Turkcell bayilerinden veya www.finansbank.com.tr/turkcellkredisi/default.aspx?ref=finasnbank adresinden çok kısa sürede başvurabilir ve anında başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.
  • Kredinizin ön onayı size SMS olarak bildirilir. SMS metininde başvurunuzun geçerlilik tarihi yer alır. Ön onayı takip eden en geç 7 gün içerisinde ise, başvuru işlemlerinizi belirtilen Turkcell bayilerinden tamamlayabilirsiniz.

 • Turkcell Finansman’dan alabileceğiniz toplam kredi tutarı SMS olarak bildirilir. Satın almak istediğiniz cihaz için kredinizin yeterli olması halinde işlemlerinizi Turkcell iletişim merkezlerimizden tamamlayabilirsiniz.

 • Bu kredi tutarı, Turkcell kampanyası ile alabileceğiniz maksimum cihaz bedelini ifade eder. Almak istediğiniz cihazın bedeli kredi tutarının altında ise, alacağınız cihazın bedeli kadar kredi kullanabilirsiniz.

  • Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği gün itibarıyla Turkcell Finansman cihaz kredi taksitlerinden kalan ana paranın, kalan vade ve aylık faizi üzerinden hesaplanır.
  • Cihaz bedeli (o güne kadar açık (ödenmemiş) faturalarındaki cihaz taksitleri dahil) anlaşmalı olduğu bankalardan Turkcell Finansman'a ödenebilecektir. Turkcell Finansman kredisi tek seferde ödenebileceği gibi, taksitli olarak ödemeye devam edilebilir. Ödemeler Turkcell Finansman ödeme kanallarından gerçekleştirilir.
  • Taahhüt kapsamında verilen fayda için ise; o güne kadar verilen Turkcell indirimleri toplamı ile taahhüt süresi sonuna kadar verilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı hesaplanır ve müşteri lehine olan tutar esas alınarak takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Söz konusu tutar ödenmeden kampanyaya katılan hattın başka birine devir edilmesi mümkün değildir.
  • Banka kredili tekliflerin tercih edilmesi halinde, söz konusu tutar, bankaya devredilir. İlgili tutarın ödemesini, müşteri bankaya yapacaktır.
  • İndirimli Opsiyonel paketlerin (Turkcell Müzik- Goller Cepte- Akıllım Güvende) kampanya taahhütünden önce iptal edilmesi durumunda tercih edilen paketler için paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen faydalar için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken indirimli opsiyonel paket faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak ilgili her bir hattımızın opsiyonel paketin iptalinden sonraki ilgili hattın ilk Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.

 • Kampanyadan Turkcell Finansman Kredisi seçeneğiyle yararlanan aboneler, kampanyaya dahil tarifelerden halihazırda faydalanıyorsa imza tarihinden sonraki ilk fatura kesiminden itibaren ilgili tarife bedelini ve ilk cihaz kredi taksitini faturalarında göreceklerdir. Halihazırda kampanya dışındaki bir tarifeden/paketten yararlanan ancak, kampanyadan faydalanmak için tarife değişikliği yapan abonelere (Örneğin, diğer tarifelerden Platinum Paketine gelen aboneler) imza tarihinden sonraki ilk fatura kesimine eski tarifesi ve ilk cihaz taksiti, ikinci fatura kesiminden itibaren yeni tarife bedeli yansımaya başlayacaktır.

 • Hayır, masrafsız bir kredidir.

 • Hayır. Turkcell’den bir cihaz satın alabilmek için sadece kimlik fotokopisi getirmek yeterlidir. Ek bir belge temin edilmesine gerek yoktur.

 • Turkcell Finansman kredi cihaz taksit ödemeleriniz, Turkcell faturalarınızı ödediğinizde yapılmış olur. Mevcutta Turkcell faturanızı nasıl ödemeyi tercih ediyorsanız aynı şekilde ödemeye devam edebilirsiniz. Cep telefonunuza “Kalan cihaz kredi taksitlerinizi Turkcell Finansman ödeme kanalları aracılığıyla yapabilirsiniz.” Şeklinde SMS almanız durumunda ise taksit ödemelerinizi Turkcell Finansman ödeme kanalları üzerinden yapmaya başlayabilirsiniz.

  • Kampanya kapsamında ilk 3 ay boyunca aylık 8 GB internet paketi sunulur ve aylık 35 TL olarak ücretlendirilir. İlk 3 ayın ardından kampanya dahilindeki kullanımlar Kullandıkça Öde ile yapılacaktır.. Kullandıkça Öde ile kullanımlar 2 GB’a kadar 1 GB/10 TL, sonrasında ise 1 GB/5 TL olarak ücretlendirilir.
  • Kampanya katılım sonrası ilk 3 ay boyunca cihaz bedeli alınmaz. Cihaz bedeli 3.faturaya yansıyacaktır. Dileyen müşterilerimiz cihaz bedelinin en fazla %50’sini kampanyaya katılım anında ödeyebilir, diğer yarısını 3.faturalarında ödeyebilirler.

 • Turkcell Finansman Kredili tekliflerde seçtiğiniz internet paketinizi kampanyanızın başlamasıyla beraber kullanabilirsiniz.

 • Hayır etmez. Haklar ilgili dönemler içinde kullanılmalıdırlar.

 • Evet, bilgilendirme yapılacaktır.

 • KALAN yazıp 2222’ye göndererek, Turkcell Mağazalarına giderek veya Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

 • Hayır, geçerli olmaz.

 • Kampanyadan yararlanacak abone sayısı VINNWIFI stok adetleriyle sınırlıdır.

 • Kampanyanızı Turkcell Mağazalarına giderek veya Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz. İptal durumunda seçtiğiniz cihazın kalan taksitleri son faturanıza yansıtılacaktır.

 • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

 • Numara değişikliği, devir ve fatura dönem değişikliğinde faydalar devam eder. Numara taşıma, borç nedeniyle hattın kapanması, kendi isteğiyle hat kapama durumlarında faydalar devam etmez.

 • İptal işlemi yapıldığında kalan haklar ilgili dönemin sonuna kadar kullanılmaya devam eder.

 • Kampanya bitiminde herhangi bir ek paketiniz yoksa Standart Tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Sayfayı kaydırın