Turkcell Teklifleri

Paket İçeriği12 Ay Kontrat24 Ay Kontrat
250 MB Limitinde Duran-12 TL
6 GB Limitinde Duran44.90 TL39.90 TL
10 GB Limitinde Duran54.90 TL49.90 TL
Sınırsız (15 GB)74.90 TL69.90 TL

 

 

Bursa, Konya, Antalya, Eskişehir, Kayseri ve Denizli illerine özel 12 ya da 24 ay kontratlı 6 GB VINN WiFi teklifine özel ilk 6 ay boyunca her ay ek 2 GB internet hediye.

VINN WiFi ile birlikte tabletinizi alın, tek bir paketle aynı anda hem tabletiniz ile istediğiniz yerden internete girin, hem de paketinizi VINN WiFi'yla 10 kişiye kadar paylaşın !

Cihaz Teklifi (24 Ay)Data PaketiAylık Tablet TaksidiToplam Paket Fiyatı
Vestel V Tab 7 Lite 2 + VINN WiFi 250 MB8 TL 20 TL
6 GB47,90 TL
10 GB57,90 TL
Sınırsız (15 GB)77,90 TL

 

 • Kampanyaya VINN WiFi E5221 ve VINN WiFi MF65M modemler dahildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Yeni bir hat açılışı yapıldığında 46 TL'lik yeni tesis hat ücreti (aylık 3,83 TL) ve 18,95 TL'lik TGM Ruhsat vergisi (aylık 1,58 TL) 12 eşit taksit halinde, 1,58 TL'lik TGM kullanım vergisi ise her ay olmak üzere faturaya toplam 6,99 TL ilave edilmektedir.
  Paket fiyatına %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
 • Tüm paketler Limitinde Duran özelliğine sahiptir. Aylık kotanın doldurulması durumunda erişim hızı bir sonraki paket yükleme dönemine veya JOKER Paket alımına kadar 5 kbps'ye düşürülecektir.
 • Sınırsız (15 GB) teklifte adil kullanım politikası gereği dönem içi kullanm 15 GB'a ulaştıktan sonra erişim hızı 128 kbps'e, ilave 3,75 GB'lık kullanımdan sonra da 96 kbps'e düşürülecektir. Faturaya ek bir ücret yansımayacaktır.
 • Kampanyaya katılabilmek için Turkcell Finansman Kredi tutarinizin ,kampanya kapsamında sunulan cihaz için yeterli olması gereklidir. TurkcellFinansman kredi tutarınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, TCKN ile adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı TCKN ile adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp taahhüt süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
 • Sözleşmeden doğan damga vergisi (seçilmiş olan pakete göre), tek seferliğine ilk faturanıza yansıyacaktır.
 • Fatura dönemi ile hat açılış tarihi aynı aya denk gelmez ise, gönderilecek ilk faturada 1,36 TL’lik TGM ruhsat ve 1,36 TL’lik TGM kullanım vergileri 2 kez uygulanabilir. Bu durumda ilk faturaya 2,62 TL’lik ek bir tutar ilave edilecektir.
 • Cihazınızı bilgisayarınıza yüklemenizle beraber, Turkcell 3G kapsama alanı dahilinde internete bağlanabilirsiniz üstelik internetinizi aynı anda 10 kişiye kadar paylaştırabilirsiniz.   
 • Mevcutta Turkcell faturalı ses hattınız varsa kampanyaya katılım için Turkcell faturalı ses hattınızla Turkcell Tek Fatura özeliğini aktiflemeniz gerekmektedir. Böylece kampanyadan yaralandığınız data hattınızın kullanım tutarı ve ses hattınızın kullanım tutarı tek bir faturada ücretlendirilecektir. Kampanya katılımından sonra dilerseniz TEK FATURA İPTAL yazıp 2222’ye göndererek bu özelliği iptal edebilirsiniz.
 • VINN WiFi’lı Tablet tekliflerinin detayları için tıklayınız.
 • VINN WiFi arayüzüne http://vinn.wifi adresinden ulaşabilir, internet hattınıza gelen bilgilendirme SMS'lerini buradan takip edebilirsiniz.
 • VINN WiFi ile internetinizi ister cihazlarınızla ister sevdiklerinizle 10 kişiye kadar paylaştırabilirsiniz.
 • VINN Wifi’ı Turkcell Mağazaları'nden ve Yetkili Turkcell Satış Noktaları'ndan satın alabilirsiniz.

 • Yeni data hattı açılışı sırasında Turkcell Tek Fatura özelliği aktiflenir. Tek Fatura özelliği ile Data Hattı’na ait Mobil İletişim Hizmet Faturası ve kayıtlı kampanya kriterlerini sağlayan Turkcell ses hattına ait Mobil İletişim Hizmet Faturası tek bir fatura altında birlikte düzenlenir. Turkcell Tek Fatura özelliği kapsamında düzenlenen Mobil İletişim Hizmet Faturası için hat bazlı ödeme yapılamaz, ilgili faturanın zamanında ve eksiksiz olarak ödenmemesi durumunda faturaya dahil edilen tüm hatlar için borç takibi yapılır.

 • Bu kampanyadan faydalanmak için Turkcell Finansman Kredi tutarınızın, kampanya kapsamında sunulan cihaz için yeterli olması gereklidir. TurkcellFinansman kredi tutarınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, TCKN ile adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı TCKN ile adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp taahhüt süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
  Turkcell Finansman kredisi ile ilgili detaylı bilgiyi Turkcell Mağazaları veya Müşteri Hizmetlerinden edinebilirsiniz. Turkcell Finansman kredisi puanı yeterli olmayan müşterilerimiz hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili tekliflerimizden, ön ödeme alternatiflerinden yararlanmak için Turkcell Mağazalarına başvurabilirler.
  Aynı TCKN ile birbirine bağlı hatlar için kampanya katılım limiti 4’dür. Bu tüm cihaz kampanya ve teklifleriniz kapsamaktadır
  Banka kredili tekliflerden faydalanmak isteyen müşterilerimizin TC Kimlik Numarası ile birbirine bağlı hatlarından hiçbirinin son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş borcu olmaması ve abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapatılmamış olması gereklidir. Banka kredili tekliflerin müşteriye sunulabilmesi için; müşteriden onay alınarak bilgileri bankaya gönderilecek ve bankadan gelen kredi onayına göre teklif sunulacaktır. Eğer banka müşteri bilgilerini inceleyerek kredi onay vermez ise, bu teklifler sunulamayacaktır.
  Turkcell Mağazaları, Turkcell iletişim merkezleri ve Turkcell yetkili satış noktaları dışında kalan mecralardan kampanyalara katılan müşterilerimiz için limit puan uygulaması geçerli olacaktır. Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgi Turkcell Müşteri Hizmet’leri üzerinden alınabilir.

 • Kampanyanız başladığında VINN WiFi'nıza SMS ile bilgilendirme yapılacak.

  VINN WiFi’ı kullanmaya başlamak için:
  • Turkcell 3G İnternet SIM kartını yerleştirin,
  • VINN WiFi’ınızı açın.
  • Dizüstü bilgisayarınızın kablosuz ağ yöneticisinde "Turkcell VINN WiFi" ağına bağlanarak 3G İnterneti kablosuz ağ üzerinden kullanabilirsiniz.
  İsterseniz usb aracılığı ile masaüstü bilgisayarınızda da 3G hızında internet kullanabilirsiniz.
 • 12 ve 24 aylık kontratlı teklif detaylarına kampanya sayfasındaki tablodan ulaşabilirsiniz. Tüm tekliflere KDV ve ÖİV dahildir.

  Yeni bir hat açılışı yapıldığında 44 TL'lik yeni tesis hat ücreti (aylık 3,67 TL) ve 17,95 TL'lik TGM Ruhsat vergisi (aylık 1,50 TL) 12 eşit taksit halinde, 1,46 TL'lik TGM kullanım vergisi ise her ay olmak üzere faturaya toplam 6,66 TL ilave edilmektedir.
  Satın aldığınız paket anında aktiflenir ve paket ücreti paketin hattınızda tanımlı olduğu gün sayısı şeklinde hesaplanarak faturanıza yansıtılır. Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket fatura kesim tarihi dikkate alınarak yenilenir ve tam paket ücreti yansıtılır.

  Tüm paketler Limitinde Duran paketlerdir. Kotanız bittiğinde herhangi bir paket aşımı yapmazsınız.

 • İletişim hızınız; bulunduğunuz yer, internet trafik yoğunluğu ve erişmek istediğiniz internet ağının bağlantı altyapısı ve yoğunluğu gibi faktörlere bağlı olarak anlık değişkenlik gösterebilir.

  Kampanya kapsamında aldığınız internet paketleri sadece yurt içinde geçerli olur. Yurt dışında kullandığınız internet, Uluslararası Dolaşım Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. İndirdiğiniz ve yüklediğiniz (Download - Upload) veri İnternet paketinizden düşer. İnternet paketlerinin yükleme ve fatura kesim tarihleri değiştirilemez. Kampanyanızı başka şahsa devretmeniz mümkün değildir.
 • Tüm paketler Limitinde Duran Pakettir. Paketiniz dahilinde verilen kotaya ulaştığınız zaman hızınız 5 Kbps'e düşer ve aşım ücreti oluşmaz. İnternet paketinizi yenilediğinizde, yeni paket aldığınızda ya da bir sonraki fatura dönemi başlangıcında hız ve ücretlendirme normale döner.
  Sınırsız tekliflerde adil kullanım politikası gereği dönem içi kullanm 15 GB'a ulaştıktan sonra erişim hızı 128 kbps'e, ilave 3,75 GB'lık kullanımdan sonra da 96 kbps'e düşürülecektir. Faturaya ek bir ücret yansımayacaktır.
 • Devirde kampanya iptal olur, numara değişikliğinde kampanya devam eder.
 • Evet. Kampanya bitiminde kısa mesaj ile bilgilendirileceksiniz.
 • 12 veya 24 aylık kontrat sonunda yapılacak kullanımlar Standart İnternet Paketi Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • 12 ve 24 aylık aylık tekliflerde yukarı paketlere toplamda 2 defa aşağı paketlere ise 1 kere geçiş yapabilirsiniz.

  Sözleşmenin ilk ayında yukarı ve aşağı geçiş işlemine izin verilmez. Paket değiştirdikten sonraki 1 ay paket değişikliği yapılamaz.

  D-Smart hediyesinden yararlanan müşteriler aşağı paketlere geçiş yapamaz

 • Paketinizde kullanımınızı cihazın WEB arayüzünden KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek, Turkcell Müşteri Hizmetleri'nden ya da Hesabım'dan öğrenebilirsiniz.
 • VINN WiFi ile mobil olarak, internetinizi cihazlarınızla ya da sevdiklerinizle 10 kişiye kadar paylaşabilirsiniz.
 • VINN WiFi, wi-fi destekli tüm bilgisayarlar ile uyumludur.
 • Bağlantı kuracağınız zaman, cep telefonlarınızda kullandığınız hattınızı çıkartıp modeme takmak zorunda kalmadan, modeminizi kullanabilmeniz için. Böylece, aynı anda hem interneti hem de telefonunuzu rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Verilen Turkcell hattı bir internet hattı olup arama ve aranmaya kapalıdır.
 • Dilerseniz, VINN WiFi'yı Faturasız data hattı ile haftalık ya da aylık paketlerden birini satın alarak kullanabilirsiniz.
 • VINN WiFi kurulumu sırasında internete erişim ayarları otomatik olarak yapılır. Eğer kurumsal veri ağınıza erişim, internet üzerinden yapılabiliyorsa, herhangi bir ayar değişikliği gerekmez.
  Eğer kurumsal veri ağınıza erişim için farklı telefon/cihaz ayarları kullanılıyorsa, gerekli ayarlar için kurumunuzun bilgi işlem sorumlusu (kurumsal ağ yöneticisi) ile temasa geçmelisiniz.
 • Öncelikle, kullanım kılavuzundaki kurulum ve kullanım talimatlarını takip ettiğinizden emin olun. Eğer, kullanım kılavuzu talimatlarını takip etmenize rağmen bağlantı kuramıyorsanız, Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak yardım alabilirsiniz.
 • Turkcell Mağazaları'nden almış olduğunuz cihazınızı en kısa sürede yetkili bir teknik servise götürmelisiniz. Cihaz garanti kapsamında, tamir edilecektir. Cihazınızı garanti kapsamındayken servise götürdüğünüzde herhangi bir ücret ödemezsiniz. Garanti kapsamı dışındaki, kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalarda ise Yetkili Teknik Servis’in belirleyeceği tutarı ödemelisiniz. Kampanya kapsamında aldığınız cihaz, satış noktasında arızalı çıktığı takdirde yenisi ile değiştirilir.
  Satış sonrası arızalı çıktığı takdirde ise 15 gün içinde cihazı aldığınız Turkcell İletişim Merkezi’ne elden teslim etmelisiniz. Turkcell İletişim Merkezi cihazı yetkili teknik servise gönderecek, teknik servisin testi neticesinde cihazın arızasının donanımsal olduğu onaylanırsa, servis tarafından yeni bir cihaz Turkcell İletişim Merkezi’ne gönderilecektir. Turkcell İletişim Merkezi size cihazının geldiğini haber verip yeni cihazı size elden teslim etmelidir. Bu bekleme süreci maksimum 4 hafta sürer. Bu bekleme döneminde faturanıza paket bedeli yansımaya devam edecektir.
  Turkcell.com.tr'de satılan tüm ürünler dağıtıcı firma garantilidir. Satın almış olduğunuz ürün, dağıtıcı firmanın sağladığı garanti koşulları kapsamında değerlendirilir. Dağıtıcı firma tarafından sağlanan garanti koşulları ve prosedürüyle ilgili bilgileri, ürünle beraber gelen garanti kartında, kullanma kılavuzunda veya ürünün bilgilendirme kitapçığı ya da dokümanında bulabilirsiniz.
  Cihaz ve aksesuarlarla ilgili yaşayabileceğiniz arıza durumları hakkında detaylı bilgi almak için, 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?
YENİ
Birbirinden harika cihazlara en uygun şekilde sahip olun!