Daha Fazla Bilgi

  • Günlük 100MB Cepten İnternet Kampanyasından tüm bireysel ön ödemeli müşteriler yararlanabilir. Paket fiyatı 1TL olup kotası 100 MB'tır. Paket 24 saatlik olup dönem sonunda tekrar satın alınmaz ise tekrarlamaz.
  • Paket Fiyatına KDV, ÖİV dahildir.
  • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
  • Günlük 100 MB Paketi’nden tüm bireysel ön ödemeli müşteriler yararlanabilir. Paket fiyatı 1 TL'dir. Paket aşımı 0,02 TL/100 KB'tır. Paket alındıktan sonra 24 saat geçerlidir. Data paketinin üst hız limiti 7.2 Mbps, aynı kapsama alanında yer alan internet kullanıcıları arasında önceliklendirme seviyesi 2. olacaktır. Yeni bir paket alınmadığı sürece abonenin faydası 24 saat sonunda tekrarlamaz. 30 günlük dönemde 6 kere alınabilir.
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket, sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.
  • Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

Sayfayı kaydırın