Daha Fazla Bilgi

17.06.2020 tarihi itibarıyla GNÇ+ Pro paketinden yararlanan müşterilere herhangi bir kanaldan başvuru yapmalarına gerek olmadan ücretsiz ve otomatik olarak tanımlanır. 

10.11.2019 tarihi itibarıyla kampanya aşağıdaki tarife paketlerden yararlanan müşterilere herhangi bir kanaldan başvuru yapmalarına gerek olmadan ücretsiz ve  otomatik olarak tanımlanır. GNÇ Maksi, GNÇ Star, GNÇ Ekstra, GNÇ Süper. Bu tarih itibarıyla belirtilen tarife paketlere geçiş yapan müşteriler kampanyadan otomatik olarak anında yararlanmaya başlar. Halihazırda belirtilen tarife/paketlerden yararlanmakta olan müşteriler ise, kampanyadan fatura kesim tarihleri itibarıyla otomatik olarak yararlanmaya başlar. 

20.10. 2019 tarihi itibarıyla kampanya, aşağıdaki tarife paketlerden yararlanan müşterilere herhangi bir kanaldan başvuru yapmalarına gerek olmadan ücretsiz ve  otomatik olarak tanımlanır. GNÇ+ Mini, GNÇ+ Midi, GNÇ+ Konfor, GNÇ+ Ultra, GNÇ+ Mega, GNÇ+ Fırsat, GNÇ+ Süper Fırsat, GNÇ+ Ultra Fırsat, GNÇ+ Mega Fırsat, GNÇ+ Hepsi Fırsat, GNÇ Plus, GNÇ Avantaj. Bu tarih itibarıyla belirtilen tarife paketlere geçiş yapan müşteriler kampanyadan otomatik olarak anında yararlanmaya başlar. Halihazırda belirtilen tarife/paketlerden yararlanmakta olan müşteriler ise, kampanyadan fatura kesim tarihleri itibarıyla otomatik olarak yararlanmaya başlar. 

19.09.2019 tarihi itibarıyla lanse edilen Ücretsiz GNÇ 7/24 Kampanyası’ndan mevcutta GNÇ+ Fırsat, GNÇ+ Süper Fırsat, GNÇ+ Ultra Fırsat, GNÇ+ Mega Fırsat, GNÇ+ Hepsi Fırsat tarife/paketlerinden yararlanmakta olan aktif Turkcell bireysel faturalı ses hattı aboneleri yararlanabilir. Kampanyaya katılan müşterilerin mevcut tarife/paketindeki gece (22:00-06:00 saatleri arasında) geçerli olan data faydasının zaman kısıtı kaldırılır. Kampanyadan yararlanılmaya başlandığı anda gece (22:00-06:00 saatleri arasında) geçerli olan internet faydasından kalan data faydasının zaman kısıtı otomatik kaldırılır. Kampanya anında müşterinin hattına tanımlanır ve iptal etmediği sürece fatura kesim tarihlerinde aylık olarak yenilenir.

SMS
 • GNC 7/24 yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  • Hayır, devam etmemektedir.

  • Evet, yararlanabilirsiniz.

  • Hayır, yararlanılamamaktadır.

  • GNÇ+ Mini, GNÇ+ Midi, GNÇ+ Konfor, GNÇ+ Ultra, GNÇ+ Mega, GNÇ+ Fırsat, GNÇ+ Süper Fırsat, GNÇ+ Ultra Fırsat, GNÇ+ Mega Fırsat, GNÇ+ Hepsi Fırsat, GNÇ Plus, GNÇ Avantaj tarife/paketlerinden birine geçiş yapılması durumunda kampanya devam eder. Diğer tarife değişikliklerinde kampanya otomatik olarak iptal olur.  

  • Hayır, transfer edilememektedir.

  • Hayır, devam etmemektedir.

  • IPTAL GNC 7/24 yazıp 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

  • Hayır, sınır bulunmamaktadır.

  • Hayır, geçerli olmaz.

  • 17 Haziran 2020 tarihi itibarıyla GNÇ+ Pro paketinden yararlanan müşterilere herhangi bir kanaldan başvuru yapmalarına gerek olmadan ücretsiz ve otomatik olarak tanımlanır. 

   10 Kasım 2019 tarihi itibarıyla kampanya, aşağıdaki tarife paketlerden yararlanan müşterilere herhangi bir kanaldan başvuru yapmalarına gerek olmadan ücretsiz ve  otomatik olarak tanımlanır. GNÇ Maksi, GNÇ Star, GNÇ Ekstra, GNÇ Süper.Bu tarih itibarıyla belirtilen tarife paketlere geçiş yapan müşteriler kampanyadan otomatik olarak anında yararlanmaya başlar. Hali hazırda belirtilen tarife/paketlerden yararlanmakta olan müşteriler ise, kampanyadan fatura kesim tarihleri itibarıyla otomatik olarak yararlanmaya başlar.

   20 Ekim 2019 tarihi itibarıyla kampanya, aşağıdaki tarife paketlerden yararlanan müşterilere herhangi bir kanaldan başvuru yapmalarına gerek olmadan ücretsiz ve  otomatik olarak tanımlanır. GNÇ+ Mini, GNÇ+ Midi, GNÇ+ Konfor, GNÇ+ Ultra, GNÇ+ Mega, GNÇ+ Fırsat, GNÇ+ Süper Fırsat, GNÇ+ Ultra Fırsat, GNÇ+ Mega Fırsat, GNÇ+ Hepsi Fırsat, GNÇ Plus, GNÇ Avantaj. Bu tarih itibarıyla belirtilen tarife paketlere geçiş yapan müşteriler kampanyadan otomatik olarak anında yararlanmaya başlar. Hali hazırda belirtilen tarife/paketlerden yararlanmakta olan müşteriler ise, kampanyadan fatura kesim tarihleri itibarıyla otomatik olarak yararlanmaya başlar.

  • GNC 7/24 yazıp 2200’a göndererek katılabilirsiniz. 

  • GNÇ+ Mini, GNÇ+ Midi, GNÇ+ Konfor, GNÇ+ Ultra, GNÇ+ Mega, GNÇ+ Fırsat, GNÇ+ Süper Fırsat, GNÇ+ Ultra Fırsat, GNÇ+ Mega Fırsat, GNÇ+ Hepsi Fırsat, GNÇ Plus, GNÇ Avantaj, GNÇ Maksi, GNÇ Star, GNÇ Ekstra, GNÇ Süper tarife/paketlerinden yararlanmakta olan aktif Turkcell bireysel faturalı ses hattı aboneleri yararlanabilir.

  • Ücretsiz GNÇ 7/24 Kampanyası’ndan mevcutta GNÇ+ Mini, GNÇ+ Midi, GNÇ+ Konfor, GNÇ+ Ultra, GNÇ+ Mega, GNÇ+ Fırsat, GNÇ+ Süper Fırsat, GNÇ+ Ultra Fırsat, GNÇ+ Mega Fırsat, GNÇ+ Hepsi Fırsat, GNÇ Plus, GNÇ Avantaj, GNÇ Maksi, GNÇ Star, GNÇ Ekstra, GNÇ Süper  tarife/paketlerinden yararlanmakta olan aktif Turkcell bireysel faturalı ses hattı aboneleri otomatik olarak kampanyadan yararlanır. Müşterilerin mevcut tarife/paketindeki gece (22:00-06:00 saatleri arasında) geçerli olan data faydasının zaman kısıtı kaldırılır. Kampanyadan yararlanılmaya başlandığı anda gece (22:00-06:00 saatleri arasında) geçerli olan internet faydasından kalan data faydasının zaman kısıtı otomatik kaldırılır. Kampanya anında müşterinin hattına tanımlanır ve iptal etmediği sürece fatura kesim tarihlerinde aylık olarak yenilenir.

   • Kampanya kapsamında verilen faydaların limit bilgileri nelerdir?
    • 10 Kasım 2019 tarihi itibarıyla kampanya, aşağıdaki tarife paketlerden yararlanan müşterilere de herhangi bir kanaldan başvuru yapmalarına gerek olmadan ücretsiz ve  otomatik olarak tanımlanır GNÇ Maksi, GNÇ Star, GNÇ Ekstra, GNÇ Süper. Bu tarih itibarıyla belirtilen tarife paketlere geçiş yapan müşteriler kampanyadan otomatik olarak anında yararlanmaya başlar. Hali hazırda belirtilen tarife/paketlerden yararlanmakta olan müşteriler ise, kampanyadan fatura kesim tarihleri itibarıyla otomatik olarak yararlanmaya başlar.
    • 20 Ekim 2019 tarihi itibarıyla kampanya, aşağıdaki tarife paketlerden yararlanan müşterilere herhangi bir kanaldan başvuru yapmalarına gerek olmadan ücretsiz ve  otomatik olarak tanımlanır.. GNÇ+ Mini, GNÇ+ Midi, GNÇ+ Konfor, GNÇ+ Ultra, GNÇ+ Mega, GNÇ+ Fırsat, GNÇ+ Süper Fırsat, GNÇ+ Ultra Fırsat, GNÇ+ Mega Fırsat, GNÇ+ Hepsi Fırsat, GNÇ Plus, GNÇ Avantaj. Bu tarih itibarıyla belirtilen tarife paketlere geçiş yapan müşteriler kampanyadan otomatik olarak anında yararlanmaya başlar. Hali hazırda belirtilen tarife/paketlerden yararlanmakta olan müşteriler ise, kampanyadan fatura kesim tarihleri itibarıyla otomatik olarak yararlanmaya başlar.
   • Kampanya faydalarını ne zaman kullanmaya başlarım? Aktiflendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?
    • Evet, gelmektedir.
   • Kampanya  her ay yenilenir mi? Yenilendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?
    • Evet yenilenir ve bilgilendirme SMS’I gönderilir.

  Kapat
  Yardım ister misiniz?