KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1000 DK HER YÖNE
6 GB İNTERNET
250 SMS HER YÖNE
Dergilik servisi ve Dergilik'te geçerli 1 GB
74,90 TL /AY

Daha Fazla Bilgi

 • Turbo+ Plus Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 6 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik'te geçerli 1 GB kullanabilirsiniz. 
 • Turbo+ Plus Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanacaktır.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir. 
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
 • 10.08.2020 tarihi itibarıyla, kampanyadan faydalanmakta olan aboneler taahhütleri sona erdiğinde, farklı bir tercih iletmedikleri takdirde, Kazandıran+ Mega 6GB paketinden kullanımlarına devam edecektir. 
 • 10.08.2020 tarihi itibarıyla kampanya iptal edildiğinde, farklı bir tercih iletilmediği takdirde, bir sonraki fatura döneminden itibaren Kazandıran+ Mega 6GB paketinden kullanımlara devam edilir. 
 • Paket ile ilgili paket bitimi dahil diğer tüm detayları aylık abonelik sayfasından inceleyebilirsiniz.
 • Kampanya ile ilgili detay bilgiler için tıklayınız.
 • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Turbo+ Plus Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 35 TL'dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca alacakları toplam fayda bedeli kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.
 • Kampanyadan aşağıdaki tarifelerden hali hazırda faydalanan, Turkcell bireysel ses hattı aboneleri faydalanabilirler; Turbo 1 GB;Yeni Kazandıran Midi;Yeni Kazandıran Maksi Paket;Turbo+ Midi Ses;Turbo+ Hepsi Star Ses;Turbo Hepsi Eko Ses;Turbo Fırsat Plus Konuş Ses;Turbo Fırsat Plus Ses;Turbo Eko Ses;Turbo Bizbize 3 GB;Turbo Avantaj Ses;Turbo 5 GB Paketi;Lifecell Süper;Konfor Eko Paket;Engel Tanımayan Hepsi 2 GB;Turbo+ Plus Ses;Turbo+ Hepsi Süper Ses;Turbo+ Hepsi Eko Ses;Turbo+ Fırsat Ses;Turbo+ Avantaj Ses;Turbo Fırsat Ses;Turbo Ekstra 5 GB;Turbo Eko 1 GB;Turbo Avantaj 3 GB;Engel Tanımayan Hepsi 1 GB;Destek Konuşma.
 • 17.02.2020 tarihi itibarıyla Turbo+ Maksi, Bol Dk, Turbo Yeni 2 GB, Turbo Avantaj 2 GB, Turbo Yeni 3 GB, Akıllı Saat, Faturalı 3, Kazandıran Maksi Paket, Kazandıran Midi, Turbo 3GB, Faturalı Avantaj 5 GB, Yapboz 250 dk, Turbo 6 GB, Akıllı 1GB, Engel Tanımayan Hepsi 5 GB, Kaçmaz İkili Paket 500 dk, Turbo 2 GB paketlerlerindeki müşteriler de kampanyadan yararlanabilecek; Turbo Fırsat Plus, Turbo+ Plus, Destek Konuşma, Turbo 5GB, Turbo Ekstra 5 GB, Turbo Bizbize 3GB, Lifecell Süper paketlerindeki müşteriler ise bu tarih itibarıyla kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • 11.03.2020 tarihi itibarıyla kampanyadan Bol Dk ,Turbo Avantaj 2 GB ,Engel Tanımayan Hepsi 1GB ,Yapboz 250 dk paketlerindeki müşreriler faydalanamayacak, Lifecell Seçmece 1000 dk, Lifecell Seçmece Karışık 1GB paketlerindeki müşteriler ise faydalanabilecektir.
 • 19.03.2020 tarihi itibarıyla kampanyadan Turbo Fırsat Plus Konuş, Turbo Yeni 2 GB, Turbo+ Hepsi Süper, Turbo Avantaj, Turbo+ Maksi, Turbo+ Midi, Turbo 1 GB, Turbo Eko 1 GB, Kazandıran Maksi Paket, Kazandıran Midi, Turbo 6 GB, Kazandıran Mega, Turbo 2 GB, Turbo+ Midi, Faturalı 3, Turbo Yeni 3 GB, Akıllı Saat, Faturalı Avantaj 5 GB, Akıllı 1GB paketlerindeki müşteriler faydalanamayacak, Kontrol Midi, Faturalı 300 dk Plus, Konfor Süper Paket, Konfor Fırsat Paketi, Turbo Avantaj 2 GB, Turbo+ 2GB, Turbo+ 1GB, Turbo+ Eko 3GB paketlerindeki müşteriler ise faydalanabilecektir.
 • Kampanyadan aşağıdaki kriter setinden herhangi birinde yer alan, Turkcell Faturalı bireysel ses hattı aboneleri de faydalanabilirler: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler. Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler. Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.
 • Katlama kampanyası paketten bağımsız bir kampanyadır. Katlama kampanyasının geçerli olduğu farklı bir pakete geçilmesi durumunda katlama kampanyası devam eder.
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında kayıtlı oldukları paketlerindeki mobil internet faydası ikiye katlanacak ve buna ek olarak kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında herhangi bir ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki paket ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit, tüm vergiler dahil 74,9 TL’dir. Kampanya süresinin sona ermesinden sonraki dönemde müşteriler kayıtlı oldukları paketten, güncel paket koşulları ve ücretiyle yararlandırılacak ve müşterilere kampanya kapsamında sunulan “interneti ikiye katlama” faydası sona erecektir. 
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında herhangi bir aşım ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
 • 21.04.2020 tarihi itibarıyla bu paketten yalnızca aşağıdaki kriterleri sağlayan Turkcell bireysel faturalı ses hattı sahibi aboneler faydalanabilecektir: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler. Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler. Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.
 • 16.08.2020 tarihi itibarıyla abone alımına kapatılmıştır.

SMS
 • TPLUS yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Kapat
  Yardım ister misiniz?
  YENİ
  Birbirinden harika cihazlara en uygun şekilde sahip olun!