KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1000 DK HER YÖNE
6 GB İNTERNET
250 SMS HER YÖNE
Dergilik servisi ve Dergilik'te geçerli 1 GB
59,90 TL /AY

Daha Fazla Bilgi

 • Turbo+ Maksi Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 6 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik'te geçerli 1 GB kullanabilirsiniz. 
 • Turbo+ Maksi Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanacaktır.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir. 
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
 • 10.08.2020 tarihi itibarıyla, kampanyadan faydalanmakta olan aboneler taahhütleri sona erdiğinde, farklı bir tercih iletmedikleri takdirde, Kazandıran+ Süper 6GB paketinden kullanımlarına devam edecektir. 
 • 10.08.2020 tarihi itibarıyla kampanya iptal edildiğinde, farklı bir tercih iletilmediği takdirde, bir sonraki fatura döneminden itibaren Kazandıran+ Süper 6GB paketinden kullanımlara devam edilir. 
 • Paket ile ilgili paket bitimi dahil diğer tüm detayları aylık abonelik sayfasından inceleyebilirsiniz.
 • Kampanya ile ilgili detay bilgiler için tıklayınız.
 • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Turbo+ Maksi Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 35 TL'dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca ödeyecekleri fatura tutarı kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.
 • Kampanyadan aşağıdaki tarifelerden hali hazırda faydalanan, Turkcell bireysel ses hattı aboneleri faydalanabilirler; Turbo Avantaj 2 GB;Turbo+  Süper Fırsat Ses;Turbo Fırsat Süper Ses;Turbo Fırsat Midi Ses;Lifecell Up 3;Lifecell Seçmece Karışık 1GB;Lifecell Seçmece 1000 dk;Lifecell Plus 3 GB;Lifecell Akıllı Midi Ses;Lifecell Akıllı Maksi Ses;GNÇ Fırsat Ses;Faturalı Midi Plus Ses;Faturalı 600 dk Plus;Engel Tanımayan Hepsi 5 GB;Turbo+ Mini Ses;Turbo+ Maksi Ses;Turbo+ Konfor Ses;Turbo+ Hepsi Bol Ses;Turbo+ Eko Ses;Turbo Yeni 2 GB;Turbo Mini;Turbo Midi;Turbo Maksi;Turbo Hoş Geldin Ses;Turbo Hoş Geldin Ses;Turbo 4 GB;Kamu Özel;Kahraman Paket;Faturalı Avantaj 5 GB;Faturalı 4 GB Plus;Faturalı 300 dk Plus;Faturalı 3 GB Plus;Faturalı 2 GB Plus;Emniyet Özel;Akıllı 5GB;Akıllı 3GB;Akıllı 2 GB;Akıllı 1GB.
 • 17.02.2020 tarihi itibarıyla Turbo Fırsat Plus, Lifecell Süper Avantaj, Lifecell Fırsat 5 GB, Lifecell Fırsat Midi, Destek Konuşma, Lifecell + Eko, Turbo 5GB, Kazandıran Ultra, Turbo Bizbize 3GB, Turbo Bizbize 5GB, Lifecell Plus 5 GB, Akıllı Çocuk Saati Tarifesi 1 GB, Kontrol Sende Paketlerlerindeki müşteriler de kampanyadan yararlanabilecek; Turbo+ Maksi, Turbo Yeni 2 GB, Turbo Avantaj 2 GB, Faturalı Avantaj 5 GB, Yapboz 250 dk, Turbo 6 GB, 
  Akıllı 1GB, Turbo 4 GB, Engel Tanımayan Hepsi 5 GB, Turbo 2 GB paketlerindeki müşteriler ise bu tarih itibarıyla kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • 11.03.2020 tarihi itibarıyla kampanyadan Lifecell Seçmece 1000 dk,Lifecell Seçmece Karışık 1GB, paketlerindeki aboneler faydalanamayacaktır.
 • 11.03.2020 tarihi itibarıyla kampanyadan  Bol Dk, Turbo Avantaj 2 GB, Yapboz 250, Engel Tanımayan Hepsi 1 GB paketlerindeki aboneler de faydalanabilecektir. 
 • 19.03.2020 tarihi itibarıyla kampanyadan Turbo+ Süper Fırsat, Turbo Fırsat Super, Faturalı 3 GB Plus, Akıllı 5GB, Turbo+ Eko, Turbo+ Hepsi Bol, Lifecell Süper Avantaj, Turbo Midi, Turbo Maksi, Lifecell Fırsat 5 GB, Lifecell Fırsat Midi, Lifecell + Eko, Turbo 5GB, Kazandıran Ultra, Turbo Bizbize 3GB, Turbo Bizbize 5GB, Lifecell Plus 5 GB, Kamu Özel, Turbo Avantaj 2 GB  aboneler faydalanamayacaktır.
 • 19.03.2020 tarihi itibarıyla kampanyadan Turbo Fırsat Plus Konuş, Akıllı 1GB, Konfor Eko, Yapboz 500 dk, Turbo 1 GB, Turbo Eko 1 GB, Turbo 2 GB, Akıllı Saat, Altın Yaşlar Paket, Kahraman Paket, Akıllı Çocuk Saati Tarifesi 2 GB, BEN YAPTIM 500, Faturalı Avantaj 3 GB, Turbo Yeni 3 GB, Turbo+ Mini 3GB, Turbo+ Midi 3GB, Turbo+ Midi 4GB paketlerindeki aboneler de faydalanabilecektir. 
 • Kampanyadan aşağıdaki kriter setinden herhangi birinde yer alan, Turkcell Faturalı bireysel ses hattı aboneleri de faydalanabilirler: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler. Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler. Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.
 • Katlama kampanyası paketten bağımsız bir kampanyadır. Katlama kampanyasının geçerli olduğu farklı bir pakete geçilmesi durumunda katlama kampanyası devam eder.
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında kayıtlı oldukları paketlerindeki mobil internet faydası ikiye katlanacak ve buna ek olarak kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında herhangi bir ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki paket ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit, tüm vergiler dahil 59,9 TL’dir. Kampanya süresinin sona ermesinden sonraki dönemde müşteriler kayıtlı oldukları paketten, güncel paket koşulları ve ücretiyle yararlandırılacak ve müşterilere kampanya kapsamında sunulan “interneti ikiye katlama” faydası sona erecektir. 
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında herhangi bir aşım ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
 • 21.04.2020 tarihi itibarıyla bu paketten yalnızca aşağıdaki kriterleri sağlayan Turkcell bireysel faturalı ses hattı sahibi aboneler faydalanabilecektir: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler. Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler. Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.

SMS
 • TMAKSI yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Kapat
  Yardım ister misiniz?
  YENİ
  Birbirinden harika cihazlara en uygun şekilde sahip olun!