KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
2000 DK HER YÖNE
15 GB İNTERNET
250 SMS/MMS HER YÖNE
Turkcell'lilerle sınırsız konuşma Dergilik servisi ve Dergilik'te geçerli 1 GB
112 TL /AY

Daha Fazla Bilgi

 • 30 Ocak 2021 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı doğrultusunda ÖİV'ye tabi hizmetler için uygulanmakta olan %7,5’lik vergi oranı %10 olarak güncellenmiştir. Bu değişiklikle birlikte fiyat 111,92 TL olmuştur.
 • İçerik sağlayıcılar ile olan anlaşmanın sona ermesi nedeniyle Fizy Başlangıç Üyelik paketi kapatılmıştır. Tarife kapsamında verilen Fizy Başlangıç Üyeliği hediyesi Nisan 2021 ayı içerisinde fatura kesim dönemlerinde sonlanacaktır.
 • Kampanya 16.09.2020 tarihi itibarıyla abone alımına kapatılmıştır.
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında kayıtlı oldukları paketlerindeki mobil internet faydası ikiye katlanacak ve buna ek olarak kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında herhangi bir ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki paket ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit, tüm vergiler dahil 111,92 TL’dir. Kampanya süresinin sona ermesinden sonraki dönemde müşteriler kayıtlı oldukları paketten, güncel paket koşulları ve ücretiyle yararlandırılacak ve müşterilere kampanya kapsamında sunulan “interneti ikiye katlama” faydası sona erecektir. 
 • 10.08.2020 tarihi itibarıyla, kampanyadan faydalanmakta olan aboneler taahhütleri sona erdiğinde, farklı bir tercih iletmedikleri takdirde, Platinum+ Maksi 16 paketinden kullanımlarına devam edecektir. 
 • 10.08.2020 tarihi itibarıyla kampanya iptal edildiğinde, farklı bir tercih iletilmediği takdirde, bir sonraki fatura döneminden itibaren Platinum+ Maksi 16 paketinden kullanımlara devam edilir. 
 • Platinum+ Bol Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 15 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 2000 dakika, Turkcell'lilerle sınırsız konuşma, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik'te geçerli 1 GB içerir. 
 • Platinum+ Bol Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanacaktır.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 30 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir. 
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
 • Paket ile ilgili paket bitimi dahil diğer tüm detayları aylık abonelik sayfasından inceleyebilirsiniz.
 • Kampanya ile ilgili detay bilgiler için tıklayınız.
 • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Platinum+ Bol Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 51 TL'dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca ödeyecekleri fatura tutarı kıyaslanır.  Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.
 • Kampanyadan aşağıdaki tarifelerden hali hazırda faydalanan, Turkcell bireysel ses hattı aboneleri faydalanabilirler; Platinum 15;Turbo Süper ;Yeni Kazandıran Midi;Yeni Kazandıran Maksi Paket;Yapboz 500 dk;Yapboz 250 dk;Turbo+  Süper Fırsat ;Turbo+ Plus ;Turbo+ Mini ;Turbo+ Midi ;Turbo+ Maksi ;Turbo+ Konfor ;Turbo+ Hepsi Süper ;Turbo+ Hepsi Star ;Turbo+ Hepsi Eko ;Turbo+ Hepsi Bol ;Turbo+ Fırsat ;Turbo+ Eko ;Turbo+ Avantaj ;Turbo Yeni 2 GB;Turbo Mini;Turbo Midi;Turbo Maksi;Turbo Konfor ;Turbo Hoş Geldin ;Turbo Hepsi Eko ;Turbo Fırsat Süper ;Turbo Fırsat ;Turbo Fırsat Plus ;Turbo Fırsat Plus Konuş ;Turbo Fırsat Midi ;Turbo Ekstra 5 GB;Turbo Eko ;Turbo Eko 1 GB;Turbo Bizbize 3 GB;Turbo Avantaj ;Turbo Avantaj 3 GB;Turbo Avantaj 2 GB;Turbo 5 GB Paketi;Turbo 4 GB;Turbo 2 GB;Turbo 1 GB;Platinum+ Hoş Geldin ;Platinum Hoş Geldin ;Lifecell Up 3;Lifecell Süper;Lifecell Seçmece Karışık 1GB;Lifecell Seçmece 1000 dk;Lifecell Plus 3 GB;Lifecell Akıllı Midi ;Lifecell Akıllı Maksi ;Konfor Ekstra Paketi;Konfor Eko Paket;Kazandıran Mega;Kamu Özel;Kahraman Paket;Hepsi 100;GNÇ Fırsat ;GNÇ Eko;Faturalı Midi Plus ;Faturalı Avantaj 5 GB;Faturalı 600 dk Plus;Faturalı 4 GB Plus;Faturalı 300 dk Plus;Faturalı 3 GB Plus;Faturalı 2 GB Plus;Engel Tanımayan Hepsi 5 GB;Engel Tanımayan Hepsi 2 GB;Engel Tanımayan Hepsi 1 GB;Emniyet Özel;Destek Konuşma;Akıllı 5GB;Akıllı 3GB;Akıllı 2 GB;Akıllı 1GB;Platinum+ Bol 
 • 17.02.2020 tarihi itibarıyla Lifecell Süper Avantaj, Lifecell Fırsat 5 GB, Bol Dk, Lifecell Fırsat Midi, Turbo Yeni 3 GB, Lifecell + Eko, Turbo Süper, Akıllı Saat, Faturalı 3, Kazandıran Ultra, Kazandıran Maksi Paket, Kazandıran Midi, Turbo 3GB, Turbo Bizbize 5GB, Kaçmaz İkili Paket 500 dk, Lifecell Plus 5 GB, Akıllı Çocuk Saati Tarifesi 1 GB, Kontrol Sende paketlerlerindeki müşteriler de kampanyadan yararlanabilecek; Platinum+ Bol, Platinum+ Hoş Geldin, Platinum Hoş Geldin, Platinum 15, Turbo Ekstra 5 GB paketlerindeki müşteriler ise bu tarih itibarıyla kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında herhangi bir aşım ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
 • 21.04.2020 tarihi itibarıyla bu paketten yalnızca aşağıdaki kriterleri sağlayan Turkcell bireysel faturalı ses hattı sahibi aboneler faydalanabilecektir: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler. Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler. Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.

SMS
 • PBOL yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Kapat
  Yardım ister misiniz?