KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1000 DK HER YÖNE
10 GB İNTERNET
250 SMS HER YÖNE
Instagram'da geçerli 2GB Dergilik servisi ve Dergilik'te geçerli 1 GB Turkcell içi sınırsız konuşma
84,90 TL /AY YILLIK ABONELİK

Daha Fazla Bilgi

  • Bireysel faturalıya gelen ve mevcutta bireysel faturalı olan, hat sahibi ya da kullanıcısı 25 yaş ve altındaki Turkcell ses hattı aboneleri yararlanabilir.
  • 17.06.2020 tarihi itibarıyla bireysel faturalıya gelen ve mevcutta bireysel faturalı olan hat sahibi veya kullanıcı yaşı 25 yaş ve altında olan Turkcell ses hattı abonelerinin GNÇ+ Pro paketinden yıllık abonelik kampanyası ile faydalanma taahhüdünde bulunmaları durumunda, başvuruyu takiben 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık sabit ücretinde indirim verilerek paketten KDV, ÖİV dâhil 84,90 TL'ye faydalanmaları sağlanacaktır. Bu aboneler paket içeriğindeki 10 GB internet (5 GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli), her yöne 1000 dakika, Turkcell içi sınırsız konuşma, her yöne 250 SMS, Instagram'da geçerli 2GB, Dergilik servisi ve Dergilik'te geçerli 1 GB faydayı indirimli olarak kullanacaktır.
  • Paket ayrıca, Turkcell Superonline tarafından sunulmakta olan WiFi hizmeti kapsamında 10 GB WiFi data kullanım hakkı içermektedir.
  • 4 TL’lik Turkcell WiFi ücreti, kampanya fiyatına dahildir.
  • Bu aboneler 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık ücretinde gerçekleşecek olası fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir.
  • Aboneler bu kampanya ile kontratlarını 12 ay uzattıkları, yeni kontrata geldikleri, kalan ay kadar üst pakete geçiş yaptıkları durumlarda ilk ay kullanabilecekleri 30GB paketi aktiflenir. Aboneler 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere bu faydayı alabilirler. Kontratın ilk ayında geçerli olan 30 GB internet paketi, Turkcell İletişim AŞ tarafından sunulmaktadır ve Turkcell mobil şebekesinde kullanılabilir.
  • Kampanya bitiminde aboneler paketin o anki taahhütsüz ücreti üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir. Abonelerin bu kampanya boyunca aldıkları indirimlerin aylık bedeli 35TL'dir. Erken iptal bedeli hesaplamasında yalnızca Turkcell İletişim AŞ tarafından sunulan faydalar esas alınır. Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan aboneler kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları indirim ya da kalan taahhüt süresi boyunca ödenecek paket ücretleri toplamından hangisi lehlerine ise ona göre erken iptal ücreti ödeyeceklerdir.
  • Bu kampanyaya geçiş yapan abonelerimiz yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.
  • Paket ile ilgili diğer tüm detayları aylık abonelik sayfasından inceleyebilirsiniz.
  • Kampanya ile ilgili detay bilgiler için tıklayınız.

Kapat
Yardım ister misiniz?
YENİ
Birbirinden harika cihazlara en uygun şekilde sahip olun!