11.11 Kampanyası

PASAJ İLE
DÜNYALAR
SENİN OLSUN

Yüzlerce elektronik üründe
"Aşırı İyi indirimler"
Pasaj'da seni bekliyor.

Hızlı Kargo

500 TL ve üzeri peşin
alışverişlerinizde
750 TL'ye varan hediye çeki!

En popüler dijital ürünler
şimdi Turkcell Pasaj'da!

11.11 İndirimi Nedir? 11 11 Ne Anlama Gelir?

11.11 ilk başta Çin’de sevgililer gününe karşıt bir gün olarak ortaya çıkıyor ve yalnızlar günü olarak kullanılmaya başlıyor. İlk başlarda yakın bekar arkadaşların, üniversite öğrencilerinin birbirlerine hediye aldıkları bir gün olarak kutlanmaya başlandığında bugüne özel fırsat ve indirim sunan çok fazla işletme olmuyor. Çin’deki yerel pazarlarda yapılan küçük indirimler, kutlamalar ve benzeri etkinlikler ile başlayan kampanyalar zaman geçtikçe 11.11 tarihinin anlamının değişmesine neden oluyor.

Çinli e-ticaret devlerinin tarihi sahiplenmesinden sonra 2009 yılı itibariyle global bir indirim günü haline geliyor ve tüm dünyada kutlanmaya başlıyor. Aslında Çin’de bekarların yalnızlıklarını kutladıkları bir gün olarak ortaya çıkan 11.11, bugün indirim ve çeşitli avantajlar içeren bir alışveriş festivali tadında geçiyor.

11 Kasım’ın 11.11 İndirim Çılgınlığına Dönüş Hikayesi!

11 Kasım global çapta “Dünya Alışveriş Günü” olarak kutlanıyor. 11 Kasım’ın bekarlara özel bir günden alışveriş festivaline dönüşmesi ise Çinli e-ticaret devi kurucusunun eseri! ABD’nin 25 Kasım’daki Black Friday indirim çılgınlığına benzer bir tarih yaratmak istemesiyle başladı. Tüm dünyada Yalnızlar / Bekarlar Günü olarak bilinen 11 Kasım’ı kendisine alışveriş günü olarak seçen Çinli şirket 11.11 indirim çılgınlığını başlattı.

Türkiye’de ilk olarak 2010’lu yıllarda başlayan 11.11 Kasım indirimleri, kısa sürede özellikle e-ticaret alanındaki tüm şirketlerin geleneksel indirim günleri haline geldi. E-ticaret sitelerinin 11.11 indirim çılgınlığında rekor satışlara imza attıkları hatta indirimi başlatan Çinli şirketin “bir günde en çok satış yapan şirket” unvanına sahip olduğu da biliniyor. 11.11 Kasım indirim çılgınlığı 2021 yılında da neredeyse tüm e-ticaret şirketleri tarafından festival şeklinde düzenlenerek tüketicilerine fırsat sunuyor.

11 Kasım 2021 İndirimleri Turkcell Pasaj’da!

11.11 indirimleri Turkcell Pasaj’da bir başka! Devasa indirimler ve alışveriş sonrası hesabınıza tanımlanan 750 TL’ye varan indirim çekleri ile avantajlı alışveriş çılgınlığı hiç bitmeyecek. Neredeyse %60’a varan aşırı iyi indirimler sunan kampanya ile aklınızdaki ürün 8 Kasım’da sizin olsun!

Elektronikten kişisel bakıma, bilgisayarlardan hobi oyun ürünlerine, anne bebek ürünlerinden küçük ev aletlerine, cep telefonundan beyaz eşyaya kadar Turkcell Pasaj’da yer alan tüm kategorilerde kampanyalı fiyatlarla 11.11 indirimleri başladı!

Dünyanın her yanında alışveriş günü olarak kutlanan 11.11 fırsatlarını siz de ihtiyaçlarınızı tamamlayarak geçirebilirsiniz! Sadece bekarlar değil, herkes için geçerli olan fiyatlar ile kendinize ve sevdiklerinize bolca hediye alabilirsiniz. Sürekli kasan bilgisayara, artık eskidiği için canınızı sıkan telefona veda edin. Güçlü ve yüksek performanslı modeller sizin olsun. Yeni bir hobi edinmenin, çok merak ettiğiniz ürünü denemenin ve çeyiz hazırlığı içindeyseniz alışveriş yapmanın tam zamanı!

Siz de ihtiyacınız olan ürünleri Pasaj’dan gerçek indirimlerle faturanıza ek, taksitli veya peşin ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Üstelik Pasaj’da aynı gün teslimat ve hızlı kargo seçenekleri ile ürününüze hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Turkcell Pasaj’da 11.11 İndirimleri Ne Zaman Başlıyor?

Turkcell Pasaj’ın 11.11 indirimlerinde sizlere “Aşırı iyi indirimler” dedirtecek fırsatlar sayesinde uzun süredir sahip olmak istediğiniz ürünleri avantajlı şekilde satın alabilirsiniz. 8 - 20 Kasım aralığında sürecek avantajlı fiyatlardan yararlanmak için bir hafta vaktiniz olsa da dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Alışveriş yapmaya başlamadan önce indirimli fiyatların stoklarla sınırlı olduğunu unutmamalısınız. Bir ürünü beğendiğiniz zaman sepete atın ve indirimli fiyatıyla tükenmeden hemen sahip olun.

8 Kasım’da https://www.turkcell.com.tr/pasaj veya Dijital Operatör’den Pasaj’a girerek farklı indirimlere sahip yüzlerce ürünü hızlıca satın alabilir, Turkcell güvencesi ve indirimlerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Küçük bir tüyo! Henüz indirim başlamadan önce ürünlerinizi sepete atıp, fiyatlar güncellendiği anda satın almak stok korkusundan sizi kurtarabilir.

11.11 Nedir? 11.11 Ne Zaman?

11.11 her yıl 11 Kasım’da kutlanan ve dünya çapında büyük indirimlerin yapıldığı bir alışveriş günüdür. E-ticaret sitelerinden ve mağazalardan büyük markalara ait ürünleri uygun fiyata alabileceğiniz, alışveriş çılgınlığını doyasıya yaşayabileceğiniz özel bir tarihtir.

Her yıl aynı güne denk gelen, firmaların inisiyatifine göre tarih aralığı ve indirim miktarı değişen bir alışveriş festivalidir. E-ticaret firmalarının çeşitli kampanya ve avantajlar sunarak kullanıcılarla beraber kutladıkları gün, bu yıl da 11.11.2021 Perşembe tarihinde gerçekleşecek.

11.11 Kampanyasında İndirime Giren Kategoriler Hangileri?

Turkcell Pasaj’da indirime giren kategoriler ile alakalı detaylı bilgiyi kolaylıkla edinirsiniz. Sayfanın üst kısmında bulunan indirimli ürünleri inceleyerek hemen ulaşabilirsiniz. Televizyonlar, küçük ev aletleri, beyaz eşyalar, PC, tablet ve telefonlar dahil her kategoriden yüzlerce ürüne 11.11 indirimleri kapsamında avantajlı fiyata sahip olabilirsiniz.