Standart Cepten İnternet Tarifesi

1 TL / 100 KB
Detaylı Bilgi
Standart Cepten İnternet Tarifesi
İNTERNET EK AVANTAJ ÜCRET
100 KB

Daha Fazla Bilgi

Cepten internet paketiniz yoksa Standart Tarifemiz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Standart Cepten İnternet Tarifesi'nde 100 KB'lık kullanım 1 TL'dir. 100 KB’ın altında kalan kullanımlar 100 KB olarak ücretlendirilir.

Avantajlı Standart Tarife kampanyaları için;
Avantajlı Cepten İnternet Paketleri ve Kampanyaları ile ilgili bilgiyi internet sitemizin ilgili sayfalarından ya da Çağrı Merkezimizi arayarak alabilirsiniz. Ayrıca dönem dönem cep telefonunuzdan intenette dolaşımınız esnasında paket ve kampanyalarımızla ile ilgili bilgi paylaşımı yapılmaktadır.

  • Bahsedilen koşullar sağlandığında internete bağlanmaya çalışmanız durumunda size gelecek bilgilendirme SMS’ini okuyup onaylamanız akabinde internete bağlanabilirsiniz. INTERNETE DEVAM yazıp 2200’a göndermeniz durumunda onayınız alınır.

  • Yeni tesis ve devir işlemlerinde önceden verilmiş onaylar iptal olur ve bahsedilen onay sürecinin tekrar edilmesi gerekir.

  • Paketinde internet faydası olmayan, ek ücretli internet paketi olmayan, 1 Ocak 2009’dan beri ücretli bir internet paketi almış aboneler bir koşul olmaksızın bu tarifeden faydalanabilir.
    Paketinde internet faydası olmayan, ek ücretli internet paketi olmayan, 1 Ocak 2009’ten beri ücretli bir internet paketi almamış aboneler SMS ile onay verdikten sonra bu tarifeden faydalanabilir.

  • 0 532 7572222'yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.

100KB ile neler yapabilirim?

Her işlemin karşısındaki adetler, o işlemin 100KB'lık internet paketi kullanımının tamamına eşittir.

Web Sitesi

Twitter, blog ve forum vb. gibi siteler​​​

1
Zengin içerikli Web Sitesi

Facebook ve haber portalleri gibi siteler​​

0
MP3 Dinleme

​​4 Dakikalık MP3

0
Video İzleme (SD)

1 Dakikalık​​​​ SD Video

0
Video İzleme (HD)

​1 Dakikalık 720p Video

0
E-Posta

Dosya eklemesi olmadan.

5
Zengin içerikli E-Posta

Dosya eklemesi ile

0
Mobil İnternet Hesaplayıcı

Mobil İnternet Hesaplayıcı

Mobil İnternet Hesaplayıcısı ile internet kullanımınıza ait bilgileri paylaşın, size en uygun internet paketini sizin için hesaplayalım. Siz de ne ödeyeceğinizi bilerek doya doya internete bağlanma fırsatını tadın.

Mobil İnternet Hesaplayıcı

Sayfayı kaydırın