#DestekRuhuyla
Göz At Göz At Başa Dön
İLK GÜNKÜ DESTEK RUHUYLA

Tarihi yeniden yazmak için "Sarı Kırmızı Destek" paketi alın,
hem Galatasaray kazansın hem siz kazanın!
SARI KIRMIZI RENKLERİN ÖYKÜSÜ
Ali Sami Yen ve arkadaşları gelecekte tarih yazacak kulübün temellerini 1905 yılında atar. Maksatlarıysa çok nettir; “bir renge ve isme malik olmak ve Türk olmayan takımları yenmek.” Peki bütün bu zaferleri kazanırken Galatasaraylı futbolculara güç veren parçalı formanın sarısı ve kırmızısı nasıl bir araya geldi? Bu öyküyü Ali Sami Yen’den dinleyelim;

"Birçok yerleri dolaştıktan sonra, nihayet Bahçekapı'daki Şişman Yanko'nun dükkanına gidilerek orada zarif iki yünlü kumaşa tesadüf ettik. Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı. Tezgahtar, mahirane bir el hareketi ile kumaşların dalgalarını birleştirdi. Bir saka kuşunun başı ile kanadının yarattığı renk güzelliğine benzer bir parlaklık hasıl oldu. Ateşin içindeki renk oyunlarını görür gibi olmuştuk. Sarı-Kırmızı alevinin takımımız üstünde parıldamasını tasavvur ediyor ve bizi derhal galibiyetten galibiyete götüreceğini tahayyül ediyorduk. Nitekim de öyle oldu.”
SARI KIRMIZI DESTEK PAKETLERİ
Sarı Kırmızı Destek Paket’leri; takımı zaferleriyle tarih yazarken, bitmek bilmeyen desteğiyle tarihe geçen Galatasaray taraftarına yakışacak ayrıcalıklı bir destek programıdır.
Tarifene ek olarak alabileceğin 5 TL, 7 TL ve 9 TL’lik destek paketlerinden birisini seçerek takımına desteğini göster.
SARI KIRMIZI DESTEK PAKETİ'Nİ ALHEM GALATASARAY
KAZANSIN
HEM SEN KAZAN
Sarı Kırmızı Destek Paketleri’yle Galatasaray’a destek
sağlarken, ücretsiz Turkcell uygulamaları, hediye forma
ve maç biletlerini
sen de kazanabilirsin!


Avantajlar BiP Goller Cepte fizy Lifebox