#DestekRuhuyla
Göz At Göz At Başa Dön
İLK GÜNKÜ DESTEK RUHUYLA

Tarihi yeniden yazmak için "Sarı Kırmızı Destek" paketi alın,
hem Galatasaray kazansın hem siz kazanın!
SARI KIRMIZI RENKLERİN ÖYKÜSÜ
Ali Sami Yen ve arkadaşları gelecekte tarih yazacak kulübün temellerini 1905 yılında atar. Maksatlarıysa çok nettir; “bir renge ve isme malik olmak ve Türk olmayan takımları yenmek.” Peki bütün bu zaferleri kazanırken Galatasaraylı futbolculara güç veren parçalı formanın sarısı ve kırmızısı nasıl bir araya geldi? Bu öyküyü Ali Sami Yen’den dinleyelim;

"Birçok yerleri dolaştıktan sonra, nihayet Bahçekapı'daki Şişman Yanko'nun dükkanına gidilerek orada zarif iki yünlü kumaşa tesadüf ettik. Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı. Tezgahtar, mahirane bir el hareketi ile kumaşların dalgalarını birleştirdi. Bir saka kuşunun başı ile kanadının yarattığı renk güzelliğine benzer bir parlaklık hasıl oldu. Ateşin içindeki renk oyunlarını görür gibi olmuştuk. Sarı-Kırmızı alevinin takımımız üstünde parıldamasını tasavvur ediyor ve bizi derhal galibiyetten galibiyete götüreceğini tahayyül ediyorduk. Nitekim de öyle oldu.”
SARI KIRMIZI DESTEK PAKETLERİ
Sarı Kırmızı Destek Paket’leri; takımı zaferleriyle tarih yazarken, bitmek bilmeyen desteğiyle tarihe geçen Galatasaray taraftarına yakışacak ayrıcalıklı bir destek programıdır.
Tarifene ek olarak alabileceğin 5 TL, 7 TL ve 9 TL’lik destek paketlerinden birisini seçerek takımına desteğini göster.
SARI KIRMIZI DESTEK PAKETİ'Nİ ALHEM GALATASARAY
KAZANSIN
HEM SEN KAZAN
Sarı Kırmızı Destek Paketleri’yle Galatasaray’a destek
sağlarken, ücretsiz Turkcell uygulamaları, hediye forma
ve maç biletlerini
sen de kazanabilirsin!


Avantajlar BiP Goller Cepte fizy Lifebox
ŞAMPİYON
GALATASARAY’IN TARAFTARLARI
Sarı Kırmızı Destek Paketleriyle şimdiye kadar neler kazandı?

*15 Ocak 2018 tarihi itibariyle her ay Şampiyon paketli bir müşterinin kazandığı toplam GB faydası.

** Kazanan Şampiyon paketlilerin, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi deplasman maçlarına takım uçağı ile yaptığı toplam mil.

Kombine Bilet Yarışması Şartları
 • Yarışma BiP Sarı Kırmızı Destek kanalında 13 Mart 2020 tarihinde yapılacaktır.
 • BiP sistemine göre tüm soruları doğru yanıtlayan, aktif bir Passolig kartı olan ve belirtilen maçlara bileti/kombinesi bulunmayan ilk 10 Şampiyon paketli 2019-2020 sezonunda Galatasaray’ın kendi stadında oynayacağı Beşiktaş, Gaziantep FK, Trabzonspor ve Göztepe maçlarına bilet kazanacaktır.
 • Kazanan kişiler BiP sistemi üzerinden bilgilendirilecektir.
 • Yarışmaya katılım ücretsizdir. Yarışmaya katılım için herhangi bir ürün satın alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Ancak; kazananların Şampiyon Paket sahibi olması zorunludur.
 • Biletler belirtilen maçların her birinin önceki günü, taraftarların BiP sistemine yazacakları TCKN adına kayıtlı Passolig kartlarına tanımlanacaktır.
 • Katılımcı yarışmaya katılmakla Turkcell tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır. Kazananın TCKNsi ve kişisel bilgilerinin bilet tanımlanması için alınması zorunlu olduğundan bu verilerin toplanmasına rıza göstermiş sayılır.
 • Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendi adlarına katılabilirler, başkasının adına katılım yapamazlar. Kazanan katılımcının Şampiyon Paketi’ne sahip, gerçek kişi olmak zorundadır. Aksi takdirde kazanılan ödül yedek listesindeki kazananlara sırayla geçer.
 • Passolig kartı olmayan ve/veya kartının süresi dolmuş olan ve/veya belirtilen maçlara bileti bulunan ve/veya rakip takımın Passolig kartına sahip kişilere tanımlama yapılamaz. Bu durumda müşteri ilk 10 Şampiyon paketli arasına girmiş olsa dahi hakkı bir sonraki Şampiyon paketli müşteriye geçer.
 • Bilet transferi her bir maçtan önceki gün yapılacağı için Passolig kartının, tanımlama yapılacağı gün bilet tanımlanabilecek (aktif ve başka bir bilet tanımlı olmaması) durumda olması müşterinin sorumluluğundadır. Turkcell bu konuda sorumluluk kabul etmez.
 • Tanımlamaların yapılacağı gün Passolig kartı belirtilen şartları sağlamayan ve tanımlama yapılamayan müşterilerimize daha sonra herhangi bir tanımlama yapılmayacaktır.
 • Yarışma kapsamında hediye edilen biletler kişisel kullanım içindir. Devredilemez, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell bu durumda herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
 • Turkcell kazanana karşı hiçbir yükümlüğü ve gerekçe bildirme yükümlülüğü olmaksızın kampanya ve ödülü iptal etme hakkına sahiptir. Kazanan, bu durumda Turkcell’den hiçbir hak ve talepte bulunmayacaklarına ve her türlü dava ve talep hakkından şimdiden feragat ettiklerini kabul beyanı ve taahhüt eder.
 • Katılımcılar kendi kusurlarından kaynaklanan veya kaynaklanmasının işbu kampanya koşullarını ihlal etmeleri halinde Turkcell’in verilecek ödülü tek taraflı olarak -iptal etme hakkına sahip olduğunu ve bu durumda Turkcell aleyhine herhangi bir hak, zarar veya ziyan talebinde bulunmayacaklarını Turkcell’e her türlü sorumluluktan fikri mülkiyet taleplerinden 3. kişi ve idari mercilerin talep veya cezalarından ari kılacaklarını ve ihlalden kaynaklanan her türlü sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul, taahhüt ve beyan ederler.
 • Kullanıcı işbu kampanya koşullarından doğabilecek ihtilaflarda Turkcell’in kendi veri tabanında ve sunucularında tuttuğu elektronik ve sistem kayıtlarının, ticari kayıtlarının, defter kayıtlarının, mikrofilm, mokrofiş ve bilgisayar kayıtlarının muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini Turkcell’in yemin teklifinden ber’i kıldığını ve bu maddenin IHMIÇ 193 madde anlamında delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.
 • Uygulanacak hukuk ve yetki işbu kampanya koşulları uygulamasında ve yorumlanmasında Türk kanunları uygulayacaktır. İşbu kampanya koşullarından dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın halinde İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
 • Turkcell İletişim Hizmetleri gerekli gördüğü zaman katılım koşullarında ve yarışma tarihinde değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.
 • Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen katılım şartlarını kabul etmiş sayılır.