#DestekRuhuyla
Göz At Göz At Başa Dön
İLK GÜNKÜ DESTEK RUHUYLA

Tarihi yeniden yazmak için "Sarı Kırmızı Destek" paketi alın,
hem Galatasaray kazansın hem siz kazanın!
SARI KIRMIZI RENKLERİN ÖYKÜSÜ
Ali Sami Yen ve arkadaşları gelecekte tarih yazacak kulübün temellerini 1905 yılında atar. Maksatlarıysa çok nettir; “bir renge ve isme malik olmak ve Türk olmayan takımları yenmek.” Peki bütün bu zaferleri kazanırken Galatasaraylı futbolculara güç veren parçalı formanın sarısı ve kırmızısı nasıl bir araya geldi? Bu öyküyü Ali Sami Yen’den dinleyelim;

"Birçok yerleri dolaştıktan sonra, nihayet Bahçekapı'daki Şişman Yanko'nun dükkanına gidilerek orada zarif iki yünlü kumaşa tesadüf ettik. Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı. Tezgahtar, mahirane bir el hareketi ile kumaşların dalgalarını birleştirdi. Bir saka kuşunun başı ile kanadının yarattığı renk güzelliğine benzer bir parlaklık hasıl oldu. Ateşin içindeki renk oyunlarını görür gibi olmuştuk. Sarı-Kırmızı alevinin takımımız üstünde parıldamasını tasavvur ediyor ve bizi derhal galibiyetten galibiyete götüreceğini tahayyül ediyorduk. Nitekim de öyle oldu.”
SARI KIRMIZI DESTEK PAKETLERİ
Sarı Kırmızı Destek Paket’leri; takımı zaferleriyle tarih yazarken, bitmek bilmeyen desteğiyle tarihe geçen Galatasaray taraftarına yakışacak ayrıcalıklı bir destek programıdır.
Tarifene ek olarak alabileceğin 5 TL, 7 TL ve 9 TL’lik destek paketlerinden birisini seçerek takımına desteğini göster.
SARI KIRMIZI DESTEK PAKETİ'Nİ ALHEM GALATASARAY
KAZANSIN
HEM SEN KAZAN
Sarı Kırmızı Destek Paketleri’yle Galatasaray’a destek
sağlarken, ücretsiz Turkcell uygulamaları, hediye forma
ve maç biletlerini
sen de kazanabilirsin!


Avantajlar BiP Goller Cepte fizy Lifebox
ŞAMPİYON
GALATASARAY’IN TARAFTARLARI
Sarı Kırmızı Destek Paketleriyle şimdiye kadar neler kazandı?
ŞAMPİYON PAKETİ SAHİPLERİ BiP YARIŞMASI İLE BENFİCA’YA GİDİYOR
 • Bu kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri tarafından düzenlenmektedir.
 • Yarışma, BiP uygulamasında yer alan Sarı Kırmızı Destek kanalında Turkcell tarafından düzenlenecektir.
 • Yarışma 16.02.2019 günü saat 12.00’de başlayıp 16.02.2019 günü saat 13.00’da son bulacaktır.
 • Yarışmayı kazanan talihlilerden 1 kişi Benfica maçına takım uçağıyla gidecektir.
 • Ödül kazanan katılımcı 1 asil talihli ve 1 yedek talihli olmak üzere 2 kişi olarak belirlenir. Kazanan kullanıcının Şampiyon Paket sahibi olması zorunludur.
 • Kazananlar BiP Sarı Kırmızı Destek kanalından ve GS sosyal medya hesaplarından açıklanacaktır.
 • Kazanan talihliden iletişim bilgileri istendikten 24 saat içerisinde iletişim bilgilerini paylaşmayan asil talihlinin kazandığı ödül yedek talihliye devreder.
 • Yarışmaya katılım ücretsizdir. Kampanyaya katılım için herhangi bir ürün satın alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Ancak; kazananın Şampiyon Paket sahibi olması zorunludur.
 • 16 Şubat 2019‘da başlayan yarışmada katılımcılar, BiP uygulamasında yer alan Sarı Kırmızı Destek kanalından sorulacak 10 soruya en hızlı ve doğru olacak şekilde cevap verecekler. BiP sisteminin belirleyeceği en hızlı kullanıcı Galatasaray’ın Portekiz’deki Benfica ile oynayacağı maça tek kişilik davetiye kazanacak. Kazanan talihlinin geçerli bir pasaportu ve Schengen vizesinin/yeşil pasaportunun/oturum izninin olması zorunludur aksi takdirde hak aday listesindeki bir sonraki katılımcıya geçecektir.
 • Kazanan Şampiyon Paketi sahibinin ulaşım, konaklama ve maç bileti masrafları Turkcell tarafından karşılanacaktır. Yeme ve içme masrafları, İstanbul’da ikamet etmiyorsa İstanbul’a ulaşım masrafları ve şahsi harcamalar kazanan talihlinin karşılaması gereken ücretlerdir. Bu yazan maddeler hiçbir şekilde Turkcell tarafından karşılanmayacaktır. Kazanan talihlinin katılım koşullarını sağlamaması durumunda hak aday listesindeki bir sonraki katılımcıya geçecektir.
 • Katılımcı www.gsdestek.com adresinde yer alan katılım koşullarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
 • Katılımcı yarışmaya katılmakla Turkcell tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır. Kazananın pasaport ve kişisel bilgilerinin rezervasyon için alınması zorunlu olduğundan bu verilerin toplanmasına rıza göstermiş sayılır.
 • 18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi hediyeleri kendilerine verilemez. Turkcell, 18 yaşından küçüklerin yarışmaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan katılmalarından veya yarışmaya bilgi sunmalarından sorumlu tutulamaz.
 • Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendi adlarına katılabilirler, başkasının adına katılım yapamazlar. Kazanan katılımcının Şampiyon Paketi’ne sahip, gerçek kişi olmak zorundadır. Aksi takdirde kazanılan ödül yedek listesindeki kazananlara sırayla geçer.
 • Bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilir.
 • Başka bir kampanya ile birleştirilemez.
 • Kazanılan ödül satılamaz ve devredilemez.
 • Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Turkcell sorumlu değildir.
 • Turkcell kampanya boyunca kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek bilgisayar teknolojileri kullanan, hile yapan veya haksız yollardan kayıt oluşturduğunu tespit etmesi durumunda ilgili katılımcıyı / finalisti kampanyadan çıkarma hakkına sahiptir.
 • Turkcell kazanana karşı hiçbir yükümlüğü ve gerekçe bildirme yükümlülüğü olmaksızın kampanya ve ödülü iptal etme hakkına sahiptir. Kazanan, bu durumda Turkcell’den hiçbir hak ve talepte bulunmayacaklarına ve her türlü dava ve talep hakkından şimdiden feragat ettiklerini kabul beyanı ve taahhüt eder.
 • Katılımcılar kendi kusurlarından kaynaklanan veya kaynaklanmasının işbu kampanya koşullarını ihlal etmeleri halinde Turkcell’in verilecek ödülü tek taraflı olarak -iptal etme hakkına sahip olduğunu ve bu durumda Turkcell aleyhine herhangi bir hak, zarar veya ziyan talebinde bulunmayacaklarını Turkcell’e her türlü sorumluluktan fikri mülkiyet taleplerinden 3. kişi ve idari mercilerin talep veya cezalarından ari kılacaklarını ve ihlalden kaynaklanan her türlü sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul, taahhüt ve beyan ederler.
 • Kullanıcı işbu kampanya koşullarından doğabilecek ihtilaflarda Turkcell’in kendi veri tabanında ve sunucularında tuttuğu elektronik ve sistem kayıtlarının, ticari kayıtlarının, defter kayıtlarının, mikrofilm, mokrofiş ve bilgisayar kayıtlarının muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini Turkcell’in yemin teklifinden ber’i kıldığını ve bu maddenin IHMIÇ 193 madde anlamında delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.
 • Uygulanacak hukuk ve yetki işbu kampanya koşulları uygulamasında ve yorumlanmasında Türk kanunları uygulayacaktır. İşbu kampanya koşullarından dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın halinde İstanbul (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
 • Turkcell İletişim Hizmetleri gerekli gördüğü zaman katılım koşullarında ve yarışma tarihinde değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.
 • Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen katılım şartlarını kabul etmiş sayılır.